Jagiellonia Białystok - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Drągowski - Modelski, Madera, Tarasovs, Straus - Grzyb, Góralski - Frankowski (80' Świderski), Vassilijev, Cernych (75' Romanchuk) - Grzelczak (66' Mackiewicz)
Burić - Kędziora, Kamiński, Arajuuri, Douglas - Linetty, Dudka, Jevtić (69' Kurbiel), Lovrencsics (62' Formella), Pawłowski - Kownacki (87' Thomalla)

Frankowski (29.)

Linetty(85.) żółta kartka
Dudka (86.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas!

90+4'
240 sekund nie wystarczyło, by Lech odmienił losy spotkania. Jagiellonia zdobyła bardzo ważne 3 punkty.

90'
4 minuty dorzucił Tomasz Musiał.

89'
Burić uratował Lech przed stratą drugiego gola. Bośniak kapitalnie wybronił kąśliwe uderzenie głową Mackiewicza.

87'
Ostatnia roszada taktyczna dzisiejszego dnia. Thomalla zastąpił Kownackiego.

86'
Drugi żółty kartonik w tym spotkaniu. Dariusz Dudka w notesie arbitra głównego.

85'
Dość późno posypały w tym meczu żółte kartki. Karol Linetty za bezpardonowy faul ukarany przez sędziego Musiała.

83'
Kontuzji chyba nabawił się Tarasovs.

81'
Słaby strzał Arajuuriego, który próbował skutecznie wykończyć dośrodkowanie Douglasa z rzutu wolnego.

80'
Zmiana w Jagiellonii. Na ostatnie 10 minut na boisku Świderski, na ławkę został zesłany Frankowski.

79'
Mackiewicz na pozycji spalonej.

77'
Ponad 19000 widzów zjawiło się na stadionie w Białymstoku.

75'
Zmiana u gospodarzy. Cernych może odpocząć, na boisko został wprowadzony Romanchuk.

74'
W niezbyt dobrym położeniu znajduje się Maciej Skorża ze swoją drużyną.

72'
Odważna decyzja Pawłowskiego o próbie z dystansu, warto pochwalić skrzydłowego za pomysł, ale już wykonanie dalekie od perfekcji.

69'
Druga zmiana w Lechu Poznań. 19-letni Kurbiel wszedł na boisko w miejsce Jevticia.

67'
Dobra, indywidualna akcja Grzyba. Defensywny pomocnik przejął znakomicie piłkę, a potem spróbował pokonać bramkarza z dystansu, lecz futbolówka kopnięta niedostatecznie dokładnie.

66'
Zmiana dokonana przez Michała Probierza. Grzelczak już poza placem gry, w jego miejsce Mackiewicz.

64'
Tarasovs z jakimś urazem. Stoper gospodarzy zwija się z bólu.

62'
Zmiana w składzie Lecha. Formella na placu gry zastąpił Lovrencsicsa.

60'
Jevtić zagrał niedokładnie w kierunku Kownackiego, chyba obaj panowie mieli inne koncepcje.

59'
Arajuuri bardzo bliski szczęścia po strzale z bliskiej odległości. Futbolówka po groźnym uderzeniu stopera minęła lewy słupek bramki. W tej sytuacji zupełnie pogubiona defensywa Jagi.

58'
Frankowski w nieprzepisowy sposób zaatakował w powietrzu Pawłowskiego. Rzut wolny dla Lecha Poznań.

55'
Niebezpieczna centra Douglasa z rzutu wolnego, futbolówkę bitą w pobliże bramki dobrze wybiła obrona Jagiellonii.

53'
Arajuuri efektownym wślizgiem przeciął dośrodkowanie Góralskiego z prawego skrzydła. Kolejny rożny dla Jagi.

52'
Cernych nieźle szarżował na lewej stronie, ale skutecznie piłkę wrzutkę zablokował Douglas. Korner dla gospodarzy.

50'
Jasmin Burić bardzo dobrze wyszedł do dośrodkowania Frankowskiego, bośniacki bramkarz uprzedził w porę Cernycha.

48'
Ekwilibrystyczny strzał Kownackiego z kilkunastu metrów, zagranie przewrotką wylądowało obok bramki.

46'
II odsłona spotkania. W przerwie nie dokonano żadnych roszad w składach.

Pierwsza odsłona pod kątem statystyk

45'
Koniec I części.

42'
Kownacki przed szansą na zmianę wyniku, jednak jego strzał głową nie mógł zakłócić spokoju Drągowskiego.

40'
Kolejna akcja Jagiellonii skrzydłem, Cernych zgrabnie zacentrował na głowę Grzelczaka, ale ten nie potrafił precyzyjnie uderzyć na bramkę.

38'
Efektowna próba Góralskiego z niełatwej piłki, jednak pomocnikowi gospodarzy w tym zagraniu zabrakło troszeczkę precyzji. Od 6 metrów grę wznowi Burić.

35'
Kownacki znakomicie odnalazł się na prawym skrzydle, piłkarz Lecha zagrał w kierunku Jevticia, ale wybornie futbolówkę w odpowiednim momencie przeciął Drągowski.

33'
Pawłowski wyśmienicie obrócił się z piłką, mijając zawodnika Jagi, ale dokręcany strzał skrzydłowego zza pola karnego minimalnie obok prawego słupka bramki.

31'
Straus w bardzo dobrym stylu wyjaśnił sytuację po zagraniu Pawłowskiego.

29'
1:0! Doskonała centra Modelskiego z lewego skrzydła, piłkę posłaną przez obrońcę, nie potrafił przeciąć żaden obrońca Lecha, do zagrania doszedł Frankowski i efektownym uderzeniem z bliska pod poprzeczkę pokonał Buricia.

25'
Madera skutecznie zablokował Pawłowskiego, który już czyhał na błąd doświadczonego stopera.

23'
Piotr Grzelczak złapany na ofsajdzie. Napastnik drużyny z Białegostoku znajdował się najbliżej bramki, kiedy jego kolega z klubu podawał mu piłkę.

22'
Gospodarze wszelki sposobami próbują się zbliżyć do bramki Buricia, lecz próby są najczęściej w porę zatrzymywane przez defensorów.

20'
Koszmarne dośrodkowanie Strausa z lewej flanki. Piłka, która miała zmierzać w kierunku Grzelczaka, opuściła plac gry.

18'
Na ten moment lepsze wrażenie sprawia Jagiellonia Białystok.

16'
Piotr Grzelczak huknął jak z armaty! Strzał byłego gracza m.in. Lechii Gdańsk zza 16-ki poszybował nad poprzeczką.

14'
Jasmin Burić wykazał się robinsonadą, bramkarz Lecha przeniósł piłkę nad poprzeczką po uderzeniu przeciwnika z bardzo bliskiej odległości.

14'
Zabrakło dokładności Douglasowi, który sprytnie chciał zagrać na obieg do Kędziory.

13'
Kolejne przewinienie Madery, tym razem w pojedynku powietrznym.

12'
Faul w ofensywie Sebastiana Madery. Stoper Jagi złamał przepisy.

10'
Piotr Grzelczak próbował głową wykorzystać centrę od klubowego partnera, jednak uderzenie z kilkunastu metrów poleciało nad poprzeczką.

8'
Kolejny długi wyrzut z autu Strausa, po tym wybiciu w 16-ce przeciwnika nastał chaos, ale obronną ręką z tego zagrożenia wyszli poznaniacy.

7'
Niedokładne dośrodkowanie Frankowskiego w pole karne Lecha, do zagrania posłanego przez młodego zawodnika, nie mógł w żaden sposób sfinalizować Grzelczak.

6'
Dobry powrót do obrony Cernycha, napastnik gospodarzy efektownym wślizgiem oddalił zagrożenie z własnej połowy.

5'
Długi wyrzut z autu przez jednego z zawodników Jagielloni. Futbolówka wrzucona w pole karne została skutecznie wybita przez blok defensywny mistrzów Polski.

3'
Bardzo mocne wgranie Pawłowskiego z lewego skrzydła, piłka posłana jednak wprost na głowę Strausa.

2'
Barry Douglas ofiarnie zablokował bombowe uderzenie Frankowskiego zza pola karnego. Od autu rozpoczną gospodarze.

1'
Tomasz Kędziora faulowany w pojedynku powietrznym z Cernychem.

*'
Zaczynamy drugi niedzielny mecz!

*'
Lech Poznań jak na razie zamyka ligową tabelę.

*'

*'
W roli rezerwowych Jagiellonii wystąpią: Baran, Romanchuk, Alvarinho, Mackiewicz, Pawlik, Augustyniak, Świderski

*'
W roli rezerwowych Lecha wystąpią: Kotorowski, Kadar, Thomalla, Ceesay, Formella, Kurbiel, Tetteh

*'
Zapraszamy Państwa na relację tekstową LIVE ze spotkania: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań.
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online