GKS Katowice - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Katowice
1 : 3

Dobroliński - Pietrzak, Praznovsky (81' Wołkowicz), Kamiński, Czerwiński - Leimonas, Pielorz (76' Burkhardt), Frańczak, Bębenek, Iwan (67' Trochim) - Goncerz
Sandomierski - Rymaniak, Polczak, Jaroszyński, Deleu - Covilo, Dąbrowski, Cetnarski, Kapustka (83' Wdowiak), Rakels (75' Diabang) - Jendrisek (89' Szewczyk)

Mecze na żywo: GKS Katowice - Cracovia

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę podczas dzisiejszej relacji.

90+3'
Koniec spotkania. Cracovia awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski. GKS Katowice dziś bez pomysłu na rozpracowanie przeciwnika.

90+2'
Dobra centra Jaroszyńskiego z lewego skrzydła, świetnie zagrożenie od własnej bramki oddalił Kamiński.

90'
3 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Ostatnia roszada w tym spotkaniu. Szewczyk za Jendriska.

88'
Przy piłce gracze trenera Zielińskiego. Gospodarze próbują jakoś wyjść z własnej połowy.

85'
1:3! Gol - kurizum! Diabang dostał podanie na lewe skrzydło, napastnik wprowadzony kilka minut temu, próbował najprawdopodobniej dośrodkować w pole karne, ale szczęśliwie futbolówka została odbita przez obrońcę "Gieksy" i wpadła do bramki zaskoczonego Dobrolińskiego.

83'
Zmiana. Bartosz Kapustka opuścił boisko, w jego miejsce Mateusz Wdowiak.

82'
Dobry strzał Trochima z dalszej odległości, lecz z uderzenie nie miał większych problemów Grzegorz Sandomierski.

81'
Zmiana. Krzysztof Wałkowicz w miejsce Praznovskiego.

79'
1:2! Piekielne uderzenie Goncerza z 11 metrów pod poprzeczkę bramki. Bezradny przy tej sytuacji Sandomierski.

78'
Rzut karny dla gospodarzy! Rymaniak w głupi sposób odpychał przeciwnika w swoim polu karnym.

76'
Zmiana w składzie gospodarzy. Pielosz zszedł z boiska, na plac gry wprowadzony Burkhardt.

75'
Zmiana w składzie gości. Diabang wpuszczony na ostatni kwadrans, a na ławkę został zesłany Jendrisek.

74'
Gks Katowice jeszcze próbuje zdobyć kontaktową bramkę, która mogłaby nastraszyć pewnych siebie graczy z Krakowa. Jak na razie starania nie przynoszą wymiernego efektu.

70'
0:2! Kapitalne dośrodkowanie Cetnarskiego z rzutu rożnego, do zagrania doszedł Covilo, który kąśliwym strzałem głową próbował zdobyć gola, piłkę z ogromnym trudem sparował przed siebie Dobroliński, jednak pechowo dla bramkarza dopadł do niej Jendrisek i wpakował do pustej bramki.

69'
Zablokowane uderzenie Kapustki zza pola karnego, do wybitej piłki próbował dotrzeć jeszcze jego klubowy kolega, ale szybszy obrońca gospodarzy.

67'
Zmiana w składzie gospodarzy. Wojciech Trochim zastąpił na murawie Bartosza Iwana.

66'
Dużo podań w wykonaniu Cracovii. Ostatnie fragmenty spotkaniu przypomniały grę w "dziadka".

64'
Bezpardonowy atak Czerwińskiego na Kapustce.

62'
Kapustka huknął jak z armaty, próbą z kilkudziesięciu metrów młody zawodnik przeniósł piłkę nad bramką.

60'
Dąbrowski popełnił przewinienie na Pielorzu w środkowej strefie. Gracz Cracovii miał wątpliwości, co do decyzji arbitra.

58'
Rakels okropnie zmarnował ciekawą akcję swojego klubu, Kapustka wystawił piłkę na 16 metr łotewskiemu napastnikowi, kropnięcie poszybowało ponad poprzeczkę.

56'
Odważna decyzja Jendriska o próbie z dystansu, brawa za pomysł, ale już wykonanie raczej do zapomnienia.

55'
Pozycja spalona Goncerza. Napastnik ekipy z Katowic dał się oszukać linii defensywnej Cracovii.

53'
Iwan bliski szczęścia, który próbował wykorzystać chaos w 16-ce gości, do bezpańskiej piłki doszedł pomocnik, ale jego strzał z kilku metrów poleciało obok bramki.

52'
Bębenek sfaulowany w niebezpiecznej strefie dla Cracovii.

51'
Niedokładne zagranie Cetnarskiego z narożnika boiska, sytuację we własnej strefie wyjaśnili zawodnicy GKS-u Katowice.

49'
Wreszcie dobra akcja Bębenka, mocne uderzenie z głębi pola karnego posłane w bliższy róg na korner odbił Sandomierski.

48'
Rakels spróbował pokonać Dobrolińskiego z dystansu, ale futbolówka posłana zbyt słabo.

47'
Piłkarze mają uwagę w stosunku do piłki. Za chwilę nastąpi zmiana futbolówki.

46'
II połowa spotkania.

45+2'
Koniec pierwszej odsłony. Jak na razie wynik w pełni zasłużony.

45+1'
Faul taktyczny w wykonaniu Czerwińskiego na rozpędzonym rywalu.Zasłużona żółta kartka.

44'
O 1 minutę przedłużona pierwsza część spotkania.

42'
Leży na murawie Piotr Polczak. Stoper gości trafiony łokciem przez Goncerza. Żółty kartonika dla snajpera.

39'
Bębenek jak na razie nie daje sobie rady z obrońcami Cracovii. Wszelkie próby dograń z prawej strony zostają w porę przez nich zblokowane.

36'
Bębenek mógł lepiej zachować się na prawym skrzydle, pomocnik gospodarzy zbyt długo zwlekał, a następnie zupełnie niedokładnie kopnął w kierunku Goncerza, piłkę wybił obrońca Cracovii. Na uwagę zasługuje w tej akcji przepiękne prostopadłe podanie Iwana do Bębenka.

35'
2-4 w statystyce dotyczącej ilości strzałów celnych.

34'
Jakiś uraz Covilo. Pomocnik ucierpiał w trakcie upadku. Na plac gry wkroczył przed chwilą sztab medyczny.

33'
Pozycja spalona Jendriska. Słowacki napastnik nie wytrzymał ciśnienia.

33'
Rakels wzięty w kleszcze. Od rzutu wolnego grę wznowią piłkarze z Krakowa.

31'
No proszę...

30'
Cetnarski wrzucił piłkę z rzutu rożnego, jednak zagranie zbyt głębokie, co wykorzystał dobrze ustawiony Dobroliński.

28'
Rakels złapany na pozycji spalonej. Dobre zachowanie bloku defensywnego Gks-u Katowice.

27'
Ciekawie zapowiadała się akcja gości. Deleu zagrał do Jendriska, ten na jeden postanowił pograć z Cetnarskim, ale pomocnik niedokładnie opanował futbolówkę.

25'
Jaroszyński wykonał znaczny dystans z piłką, żadnemu przeciwnikowi nie kwapiło się do ataku, obrońca zbliżając się do bramki, postanowi uderzyć w prawy dolny róg, piłka kopnięta jednak troszeczkę niecelnie.

24'
Dość łatwo gospodarze oddają środek pola. Ten fakt wykorzystują podopieczni Jacka Zielińskiego.

22'
41% - 59% w statystyce posiadania piłki.

20'
Kąśliwe uderzenie Deleu z głębi, piłkę na rzut rożny asekuracyjnie odbił Dobroliński.

19'
0:1! Wyśmienite dośrodkowanie Cetnarskiego z rzutu wolnego, do zagranie nieźle doszedł Covilo i precyzyjnym strzałem głową w lewy róg bramki nie dał szans Dobrolińskiemu.

17'
Deleu podcięty przez Pietrzaka na wysokości pola karnego. Będzie dobra okazja do niebezpiecznej centry.

16'
Piotr Polczak w nieprzepisowy sposób atakował w powietrzu Bartosza Iwana. Rzut wolny dla zawodników z Katowic.

14'
Jaroszyński starał się groźnie wrzucić z lewego skrzydła, lecz obrońcy "Pasów" zamiast dośrodkowania wyszedł centro - strzał. Od bramki rozpocznie Dobroliński.

13'
Kolejne uderzenie Dąbrowskiego z bardzo daleka, ale strzał poszybował najprawdopodobniej w trybuny stadionu.

10'
Rymaniak chciał przedłużyć wrzutkę Cetnarskiego z rzutu rożnego, jednak zagranie bocznemu obrońcy dobitnie nie wyszło.

9'
Soczysta próba Dąbrowskiego z dalszej odległości, piłkę skierowaną pod poprzeczkę wybił w odpowiedniej chwili Dobroliński.

7'
Czerwiński nieźle obsłużony na prawej stronie od Bębenka, ten pierwszy zacentrował w pole karne, futbolówkę nie potrafił skutecznie wybić defensor Cracovii, w wyniku czego do futbolówki doszedł Frańczak, ale jego mocne uderzenie z kilku metrów wybronił instynktownie Sandomierski.

5'
Sandomierski nieźle interweniował na przedpolu, bramkarz gości nieźle wyszedł do dośrodkowania z lewego skrzydła.

3'
Czerwiński próbował wraz z Leimonasem rozmontować defensywę przeciwnika, ale w tym ataku zabrakło dokładności. Od 5 metrów rozpocznie Sandomierski.

2'
Piłkarze Cracovii próbują skonstruować groźną akcję jakimś atakiem pozycyjnym.

*'
Zaczynamy mecz w Katowicach!

*'
Gospodarze w 1/16 finału PP pewnie 2:0 na wyjeździe wygrali z Wigrami Suwałki.

*'
W poprzedniej rundzie "Pasy" wyeliminowały Dolcana Ząbki.

*'
Ładny widok. Chyba zgodzą się Państwo ?

*'
Dzisiejszy mecz poprowadzi Marek Opaliński z Legnicy.

*'
Ławka rezerwowa GKS-u Katowice: Wołkowicz, Januszkiewicz, Kuchta, Jurkowski, Trochim, Ciechański, Burkhardt

*'
Ławka rezerwowa Cracovii: Stępniowski, Diabang, Szewczyk, Wdowiak, Zejdler

*'
Zapraszamy serdecznie na relację tekstową LIVE ze spotkania 1/8 finału Pucharu Polski: GKS Katowice - Cracovia
Początek o 17:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z GKS Katowice - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online