Manchester United - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Liverpool
0 : 3

De Gea - Rafael, Jones, Vidić, Evra - Mata(86. Ferdinand), Fellaini (75.Cleverley), Carrick, Januzaj(75. Welbeck) - Rooney, Van Persie.
Mignolet - Johnson, Skrtel, Agger, Flanagan - Gerrard (86. Leiva), Allen, Henderson, Sterling (70. Coutinho) - Suarez, Sturridge (90 Aspas).

Mecze na żywo: Manchester United - Liverpool

94'
I koniec meczu wygrywa lepszy Liverpool po strzeleniu 3 bramek w tym 2 po karnych, po 3 podyktowanych, nie mozna narzekać na brak emocji, zaczęło się wszystko od błędów Rafaela. Ja dziękuje państwu za uwage i do zobaczenia.

90+4'
United na własnej połowie już pogodzeni z porażką.

90+3'
dobra odległośc do zdobycia bramki jednak słabo Rooney nad bramką.

90+1'
Teraz akcja pozycyjna Czerwonych diabłów Evra na skrzydle do Welbecka faulowany przy 20-stcetrochę nurkował Welbek jednak sędzia nie ma podstaw by nie dyktować wolnego

90'
Sędzia dolicza 4 minuty, załamani już piłkarze i wchodzi Aspas za Sturridga który w tym spotkaniu nie błyszczał specjalnie.

89'
Suarez próbuje jeszcze wyjśc z kontrą wrzutka w pole karne dobry strzał Hendersona z ok.20m jednak prosto w ręce De Gea'y

88'
Powoli rozgrywają tą piłkę gracze Liverpoolu oni mają czas, grają spokojnie gracze LFC za to gracze ManU chcą jak najszybciej odzyskać piłke i strzelić honorową bramkę

87'
Coutinho pięknie strzela z daleka jednak broni De Gea

85'
I schodzi kapitan The Reds, Bohater spotkania. strzelec 2 bramek - Steven Gerrard za niego Lucas Leiva,zmiana również w MU schodzi Mata za niego Ferdinand

85'
Patrzymy teraz na zawiedzionych kibiców MU którzy powoli opuszczają stadion. Wielka radość kibiców LFC

82'
Teraz już Luis Suarez wykorzystuje swoją szansę i jest 3:0, mecz rozstrzygnięty świetny strzał Urugwajczyka !

82'
Henderson wrzuca w pole karne i piłka ląduje w środkowej strefie po wybiciu obrońcy gospodarzy.

82'
Piłka dla Liverpoolu swietna kontra Suarez strzela mocno i śiwetnie po idealnym dryblingu jednak niesamowita interwencja De Gea, gratulacje od suareza.

81'
ładny rajd RvP jednak spalony po dograniu na niego

81'
Mata chciał ładnie zagrać jednak szybka kontra Liverpoolu i przewraca się Sturridge i znowu piłka dla MU

80'
Ponownie upada Daniel Sturidge i tym razem powinien być rzut karny jednak chyba sędzia chciał się zrewanżowąc Manchesterowi.

79'
Zasmucony Sir Alex Ferguson ogląda to spotkanie z trybun

78'
Suaerz ładny strzał jednak niecelny.

77'
I Gerrard trafia tym razem w lewy słupek, nie wiadomo czy słusznie podyktowana kartka więc może tak miało być

77'
I czy będzie hat-trick Gerrarda ?

76'
Daniel Sturridge szybką kontrą i 3 rzut karny i czerwień dla kapitana MU

74'
Akcja duetu RvP - Rooney jednak niecelnie.
Zmiany Schodzi Fellaini za niego Cleverley

72'
Pierwsza akcja Coutinho przerzut do Suareza dobry drybling trudny pojedynek z Matą, wycofuje Urugwajczyka akcja z ataku pozycyjnego I niesłychany strzał z bardzo daleka Gerrarda jednak De Gea wybija Rzut rożny. Podwójna zmiana w ManU wejdzie Cleverley i Welbeck

71'
Wrzutka z wolnego w pole karne gospodarzy jednak Henderson ponad bramką

70'
Faul Vidicia na Suaerzezie i wreszcie zmiana Coutinho za Sterlinga

69'
Ładna wrzutka Suaereza na Sturridga jednak tam podbiegło do niego 2 obrońców MU.

68'
Szybka kontra Liverpoolu po dobrej akcji MU Sturridge sam przy 16-tce cały czas w polu karnym jednak nic z tego nie wyszło piłka na lini obrony gości

68'
Nowe siły w postaci pomocnika Coutinho już czekają przy lini bocznej

67'
Van Persie pierwszy poważny strzał na bramkę jednak w boczną siatkę. A teraz do wejśia szykuje się również Coutinho

65'
Mignolet wybija ale znowu przejmują obrońcy, wstaje z ławki Danny Welbeck, szykując się do zmiany.

65'
Fellaini oddaje silny strzał z okolic "16-stki" jednak ponad bramką pierwsza nieuważność obrony Liverpoolu

64'
Januzaj rozpędza się na prawym skrzydle, oddaje piłkę Rafaelowi, ale ten odbija się od Gerrarda, który stosuje w tym zagraniu siłę oraz godność osobistą. Januzaj ponownie przejmuje piłkę i ponownie się rozpędza, ale pada w starciu z przeważającymi siłami wroga. Oraz siłą i godnością osobistą Gerrarda.

62'
Evra do RvP ten przerzuca do Januzaja Rafael w polu karnym przewraca się jdenak rzutu karnego nie będzie.

61'
Rooney w starciu z Hendersonem który fauluje, rzut wolny.

60'
Kolejna kontra Liverpoolu Suarez wycofuje jednak odegranie do niego wrzutka na Sturridga jednak daleki wykop Vidica

59'
Teraz Carick nie popisuje się i piłka w rękach bramkarza Liverpoolu.

59'
Rafael kontra Henderson i piłka dla Carricka na skrzydle

59'
Kolejna kontra L'poolu jednak bez zagrożenia.

58'
Kolejny rajd Januzaja jednak twardo odbiera Sterling piłka na połowie gospodarzy. kontra Suareza 3vs3 Suarez niezadowolony z rozegrania akcji.

57'
Chwilowo Liverpool w "10" po zejściu za linie boczną Agerra

56'
Cały czas Rooney nie może zapomnieć o tym upadku w polu karnym.

55'
A teraz sędzia wzywa Medyków spuchnięte oko Aggera. Sędzia będzie doliczał czas.

54'
Januzaj skrzydłem przedziera się w pole karne ale tylko rzut rożny. Mata wrzuca jednak Agger wybija w boisko. leży Vidić po "ciosie" Mignoleta przy piąstkowaniu.

53'
Teraz kontra która blokuje Fellaini i natyhmiast oddaje do Maty ten do Rooneya który przewraca się w polu karnym jednak nie ma rzutu karnego, a teraz żółta kartka dla Skrtela

52'
Cały czas piłka na połowie Liverpoolu szukają luki w szeregach ale piłka cały czas u nich.

52'
Rooney przerzuca do Silvy teraz rusza z kontrą Liverpool jednak Jones wybija.

52'
Piłka nadal przy stopach piłkarzy z Liverpoolu próbują znaleźć wolne pole ale Suarez kryty, strata.

51'
Joe Allen ładną kiwką do Sturridga, Johnson na skrzydle oddaje to do Hendersona ale Evra wybija.

50'
Faul tuż przy połowie MU, Fellaini fauluje Sterlinga, rozgrywa Gerrard

49'
Wrzuca Rooney w pole karne ale wprost w ręce bramkarza Liverpoolu

48 '
Rozgrywają piłkę Czerwone Diabły daleki przerzut na drugą połowę. Sytuacja dla MU ale obrońcy Liverpoolu są bezbłędni rzut rozny

47'
Teraz przejęcie piłki przez obrońców Liverpoolu i faul. wybija Mignolet

45'
Po raz kolejny Gerrard w ten sam róg bez wahania mocno w róg tuż przy słupku i mimo że De Gea rzucił się w dobrą stronę nie miał żadnych szans 1:0

45'
Już w pierwszej minucie 2 połowy fauluje Phil Jones i kolejny karny dla Liverpoolu !

45+2'
Januzaj szybka kontra na prawej stronie, kończy to sędzia.

45+1'
Wybija Mignolet pojedynek główkowy piłka dla Liverpoolu. rozgrywają powoli to na swojej połowie.

45'
Mają czerwone diabły ciśnienie na wyrównanie jeszcze w pierwszej połowie, ale cały czas albo Skrtel albo Mignolet.

44'
Kontra Liverpoolu ale bez potrzebnej szybkości i piłka znowu w posiadaniu gospodarzy.

44'
Teraz szybka kontra czerwonych diabłów, Rooney dwa szybkie strzały, jednak równie szybko broni to Mignolet. próbuje strzlić Rooney 3 raz jednak teraz obroncy nie dają mu szans

43'
Suarez próbował przelobować z daleka De Gea'e jednak obok bramki

42'
Rozgrywają piłke w obornie gracze z Liverpoolu, typowa gra na czas, jednak teraz muszą uważąć bo do Mignoleta podbiega napastnik MU

41'
Evra Wykonuje rzut karny jednak mało skutecznie i musi szybko wracać na obronę

40'
Teraz Fellaini po poworcie z lini bocznej zagrywa piłke i corner dla ManU

40 '
W srodku boiska rozgrywa akcje Mata do Silvy ten do Januzaja i wybja to Skrtel

39'
Akcja Liverpoolu, Suarez wybiega na wolne pole jednak obrońcy Manchesteru przejmują

38'
Rozgrzewa się na lini bocznej Danny Welbeck będzie pewnie zmiana po pierwszej połowie, pytanie czy zejdzie Van Persie czy Rooney ?

37'
Wrzutka do Van Persiego w polu karnym jednak spalony

36'
Sędzia upomina Gerrarda i wręcza mu żółtą kartkę jednak chyba trochę przesadzona kara.

34'
Starcie głowami Gerrarda i Fellainiego jednak ucierpia na tym również Sterling.

33'
Gerrard pewnie wykonany rzut karny w prawy dolny róg i De Gea bez szans Załamany da Silva.

32'
Piłke trzymają blisko Liverpoolczycy Sturridge do Suareza i ponownie przewinienie Da Silvy i mamy rzut karny !

31'
Van Persie wrzuca z rzutu rożnego jednak piłka wybita.

30'
Ale teraz szybko rusza Januzaj, jednak obrońcy Liverpoolu na posterunku.

29'
Ale już ruszają goście, Strridge holuje piłkę jednak ta wybita. Na razie więcej okazji do strzału ma Liverpool.

28'
Vidić wybija szybko zanim Suaerz zdążył dobiec d piłki

27'
Sturridge na skrzydle do Allena jednak ten niecelnie.

26'
Witam ! Przepraszamy za spóźnienie, zaczynamy transmisje

0'
Na relację na żywo z meczu Manchester United - Liverpool FC zapraszamy w niedzielę o godzinie 14:30. a oto składy obu drużyn :
Manchester United: De Gea - Rafael, Jones, Vidić, Evra - Mata, Fellaini, Carrick, Januzaj - Rooney, Van Persie.

Rezerwa: Lindegaard, Ferdinand, Cleverley, Kagawa, Valencia, Young, Welbeck.

Liverpool FC: Mignolet - Johnson, Skrtel, Agger, Flanagan - Gerrard, Allen, Henderson, Sterling - Suarez, Sturridge.

Rezerwa: Jones, Sakho, Cissokho, Lucas, Coutinho, Moses, Aspas.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online