Wisła Kraków - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Cierzniak - Burliga, Sadlok, Głowacki (46' Guzmics), Jović - Mączyński, Popović (77' Marszalik), Jankowski, Guerrier, Boguski (65' Crivellaro) - Brożek
Małkowski - Sylwestrzak, Dejmek, Wilusz, Gabovs - Fertovs, Jovanović, Sierpina, Cebula (60' Przybyła), Pawłowski (69' Zając) - Cabrera (82' Grzelak)

Głowacki (4.) żółta kartka
Mączyński (13.) żółta kartka
Gabovs (47.) żółta kartka
Gabovs (80.) żółta kartkaczerwona kartka

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Korona Kielce

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę podczas dzisiejszej relacji.

90+4'
Koniec spotkania. Korona Kielce szczęśliwie wywozi cenny punkt z trudnego terenu. Zawodnicy Wisły mogą czuć niedosyt, bo dzisiaj ekipa z Krakowa tworzyła liczne akcje pod bramką Małkowskiego.

90+3'
Cała dziesiątka Korony skupiona we własnym polu karnym.

90+2'
Soczysta próba Crivellaro z dystansu, piłka spokojnie wyłapana przez Zbigniewa Małkowskiego.

90'
3 minuty dodane.

89'
Jankowski mógł wykorzystać chaos w defensywie przeciwnika, jednak snajper Wisły huknięciem z kilku metrów obił poprzeczką, następnie Marszalik starał się głową zaskoczyć, ale z linii bramkowej futbolówkę wybił obrońca Korony Kielce.

88'
Marszalik przewrócił się w polu karnym Korony, młody zawodnik po kontakcie z Małkowskim padł na murawę, ale o karnym nie ma mowy.

87'
Cierzniak w stylu Neuera przeciął groźne zagranie w kierunku Przybyły.

86'
Crivellaro nawet nieźle dograł z rzutu rożnego, jednak nikt z klubowych partnerów nie sfinalizował tego podania.

84'
576 podań zamienili na ten moment gracze Białej Gwiazdy.

82'
Zmiana. Rafał Grzelak w miejsce Cabrery.

80'
Gabovs po raz drugi ukarany żółtym kartonikiem za okrutny faul na Marszaliku. Korona Kielce od tego momentu gra w 10-kę!

78'
Kamil Sylwestrzak mocno krwawi. W tej chwili boczny obrońca Korony jest opatrywany przez sztab medyczny klubu.

76'
Kamil Sylwestrzak genialnie uwolnił się spod opieki przeciwnika i oddał bardzo groźny strzał głową, ale piłka minimalnie minęła prawy słupek bramki. Fenomenalna centra Sierpiny z rzutu rożnego.

75'
Zbigniew Małkowski minął się z piłką, która była wybijana z narożnika boiska. Na szczęście dla goalkeepera żaden gracz w czerwonej koszulce nie zamknął akcji.

73'
Zupełnie nieudana centra Sylwestrzaka z lewej flanki boiska, futbolówka po jego zagraniu opuściła plac gry.

71'
Kazimierz Moskal miał chyba jakieś uwagi na temat pracy Daniela Stefańskiego. Trener krakowskiej drużyny odbył krótką rozmowę z arbitrem.

70'
Dejmek zdecydowanie wyjaśnił sytuację, w której Jović wrzucał piłkę z lewego skrzydła.

69'
Zmiana. Tomasz Zając w miejsce Bartosza Pawłowskiego.

67'
Spóźniony wślizg Jovicia. Kamery tv pokazały, że sędzia główny podjął zbyt pochopną decyzję.

66'
Chaos w 16-ce gospodarzy po tym jak rywale wykonali rzut wolny, jednak podopiecznym trenera Brosza nie udało się w jakikolwiek sposób zagrozić bramce Cierzniaka.

65'
Zmiana. Crivellaro zastąpił Rafała Boguskiego.

63'
Obiecująco zapowiadał się kontratak Korony, ale Sierpina będąc w polu karnym Wisły zbyt długo zwlekał z zakończeniem akcji.

62'
Fetovs nieudolnie atakował piłkę. Jankowski został powalony na murawę.

60'
Zmiana. Michał Przybyła zameldował się na placu gry, trener dał odpocząć Marcinowi Cebuli.

59'
Rzuty rożne jak na razie nie przynoszą większego zagrożenia bramki Zbigniewa Małkowskiego. Dużo dośrodkowań graczy z Krakowa w ogóle nie dociera do adresatów.

57'
Świetne dośrodkowanie Mączyńskiego z prawej strony, futbolówkę przed siebie wypruł Małkowski, błąd bramkarz mógł wykorzystać Brożek, ale trafił z kilku metrów w bramkarza Korony.

55'
Paweł Brożek najbliżej bramki w trakcie podania od Popovicia. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

53'
Paweł Brożek uderzeniem głową próbował zmienić wynik meczu, lecz dobrze na linii Małkowski, który nie ryzykował i wybił na futbolówkę na rożny.

52'
Boguski sprytnie chciał przemycić przez blok defensywny, jednak trzeźwo tuż przed polem karnym zachował się Dejmek.

50'
Oblężenie bramki Korony Kielce! Guerrier nęka przeciwników na lewym skrzydle.

48'
Maciej Jankowski bomobywm uderzenie starał się pokonać Zbigniewa Małkowskiego, ale piłka po tym kopnięciu przeniesiona nad poprzeczką.

47'
Guerrier poturbowany przez Gabovsa, który bezpardonowym wślizgiem próbował wygarnąć piłkę.

46'
II połowa spotkania.

46'
Guzmics wpuszczony na całą drugą połowę, z boiska zdjęty Arkadiusz Głowacki.

Jak to wszystko wyglądało pod kątem statystyk...

45'
Daniel Stefański skończył pierwszą połowę. Na stadionie gwizdy, ponieważ kibice nie mogą zrozumieć, dlaczego arbiter przerwał groźną akcję ich drużyny.

43'
Przyzwoity przechwyt Mączyńskiego, ale późniejsze uderzenie nie mogło zagrozić bramce Małkowskiego, bo został zblokowane przez obronę ekipy Marcina Brosza.

40'
Maciej Jankowski przewrócony przez gracza gości. Sędzia główny nakazał Wiśle wznowić grę od rzutu wolnego.

38'
Dobra praca obrony Wisły, która nieźle wybiła piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Koronę.

37'
Jović popełnił przewinienie tuż przy linii bocznej.

36'
Nieporozumienie na linii: Burliga - Guerrier. Obaj panowie mieli chyba inne koncepcje na rozwiązanie akcji na lewym skrzydle.

35'
Soczysta próba Fertovsa z kilkudziesięciu metrów, piłkę skierowaną w prawy dolny róg skutecznie na rzut rożny odbił Cierzniak.

34'
Sierpina przewrócił Mączyńskiego na połowie gospodarzy. Rzut wolny dla Wisły Kraków.

32'
Popivić znakomicie wypatrzył na lewej flance Brożka, a ten dokładnym podaniem obsłużył wbiegające Guerriera, ale profesorskim wślizgiem popisał się Wilusz, który w porę przeciął zagranie.

30'
Sadlok nieźle zablokował Cabrerę, który próbował dotrzeć do prostopadłego podania.

27'
Doskonała krótka wymiana Boguskiego z Brożekiem. Drugi z wymieniowych mocno huknął z bliskiej odległości, jednakże skuteczną interwencją popisał się Małkowski.

26'
Kolejna próba dalekiego podania w realizacji Głowackiego, lecz Guerrier był daleki od opanowania zagrania.

23'
Uderzenie na vivat z dystansu Jankowskiego. Próba byłego gracza m.in. Ruchu Chorzów wylądowała wysoko nad poprzeczką bramki.

22'
Sporo długich zagrań w wykonaniu Białej Gwiazdy.

19'
Przepiękne dośrodkowanie/ uderzenie Burligi z lewego skrzydła, lot piłki w ostatniej chwili zmienił Boguski, który trafił z kilku metrów w poprzeczkę, później dobijać próbował Guerrier, lecz koszmarnie chybił z niełatwej pozycji.

18'
Guerrier bardzo dobrze wyjaśnił sytuację we własnym polu karnym. Haitańczyk głową oddalił zagrożenie po centrze z rzutu wolnego.

17'
Mączyński w nieprzepisowy sposób powstrzymał Cebulę, który prowadził futbolówkę.

15'
Pawłowski po raz kolejny sfaulowany przez zawodników gospodarzy. Przewinienie tuż przy linii bocznej zaliczył Guerrier.

14'
Zbyt głębokie dośrodkowanie gracza Korony ze stałego fragmentu gry. Piłka w rękawicach Cierzniaka.

13'
Krzysztof Mączyński zaliczył nieudany wślizg na futbolówkę, co spowodowało, że Pawłowski nie mógł kontynuować akcji. Żółta kartka dla defensywnego pomocnika.

12'
Głowacki niezłym crossem obsłużył na lewym skrzydle Guerriera, piłkarz z Haiti postanowił nie zwlekać i huknął na bramkę, piłkę asekuracyjnie na korner sparował Małkowski.

11'
Wisła Kraków spokojnie rozgrywa piłkę, zawodnikom Marcina Brosza niezbyt się kwapi do groźniejszych ataków.

8'
Na odważną próbę z dystansu zdecydował się Rafał Boguski, ale strzał w bezpiecznej odległości minął światło bramki.

7'
Paweł Brożek czyhał na długie podanie od klubowego partnera, lecz piłka kopnięta przez Mączyńskiego troszeczkę za mocno.

6'
Crossowe zagranie w kierunku Boguskiego na prawe skrzydło, jednak napastnik Wisły zbyt niedokładnie zgrał piłkę głową.

4'
Faul taktyczny w wykonaniu Arkadiusza Głowackiego. Sędzia postanowił ukarać zawodnika żółtym kartonikiem.

3'
Boguski spróbował groźnie zacentrować z prawego skrzydła, jednak futbolówka została posłana zbyt głęboko.

1'
Zupełnie nieprzemyślane zagranie Sadloka do Cierzniaka, bramkarzowi w ostatniej chwili udało się wybić piłkę, dopadł do niej Cabrera, ale jego płaski strzał został instynktownie nogami odbity przez bramkarza Wisły.

*'
Zaczynamy mecz w Krakowie!

*'
Aż 30 prób...

*'
Ławka rezerwowych Korony Kielce: Trela, Pyłypczuk, Trytko, Aankour, Grzelak, Przybyła, Zając

*'

*'
Ławka rezerwowa Wisły: Buchalik, Uryga, Guzmics, Kuczak, Marszalik, Crivellaro, Żemło

*'
Zapraszamy gorąco na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania inaugurującego 10.kolejkę ekstraklasy: Wisła Kraków - Korona Kielce.
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online