Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
0 : 2

Putnocky – Konczkowski, Cichocki, Grodzicki, Szyndrowski – Surma, Urbańczyk (46' Iwański) – Mazek (68' Gigołajew), Lipski, Zieńczuk (86' Szewczyk) – Stepiński
Kudła - Rudol, Czerwiński, Fojut, Lewandowski - Frączczak, Matras, Murawski, Akahoshi (84' Walski), Murayama (64' Małecki) - Listkowski (55' Zwoliński)

Akahoshi (23.)
Akahoshi (44.)

Grodzicki (57.) żółta kartka
Grodzicki (70.) żółta kartkaczerwona kartka
Szyndrowski (90+3.) czerwona kartka

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę podczas dzisiejszego sprawozdania.

90+4'
Piękna seria Portowców dalej trwa! Nie zazdrościmy Waldemarowi Fornalikowi, bo dzisiaj wypadło mu dwóch defensywnych zawodników. Pogoń Szczecin przed przerwą reprezentacyjną umocniła się na pozycji wicelidera.

90+4'
Niezły strzał Frączczaka z rzutu wolnego, jednak skutecznie piłkę na rożny sparował Putnocky.

90+3'
Gospodarze skończą mecz w 9-kę!
Marek Szyndrowski wyrzucony z boiska za bezpardonowy wślizg w nogi Łukasza Zwolińskiego.

90+2'
Trener Michniewicz mimo korzystnego rezultatu ciągle nawołuje swoich podopiecznych do zachowania dyscypliny w defensywie.

90'
3 minuty dodane do podstawowego czasu.

90'
Faul taktyczny w wykonaniu Lewandowskiego. Poszkodowany w tej akcji był Konczkowski.

89'
Łukasz Zwoliński miał dobrą szansę na podwyższenie, lecz strzał z kilkunastu metrów skierowany w lewy dolny róg został w porę zblokowany na korner.

87'
Walski na pozycji spalonej.

86'
Zmiana u Niebieskich. Szewczyk na boisku za Zieńczuka.

84'
Zmiana. Murawę opuścił bohater dzisiejszego spotkania - Akahoshi, w jego miejsce Michał Walski.

83'
Rafał Murawski ponownie schwytany na spalonym. Dość często w tym meczu zawodnicy Pogoni nie pilnują linii.

82'
421:290 - statystyka dotycząca ilości podań.

79'
Patryk Małecki złapany na pozycji spalonej. Sędzia liniowy bez większego namysłu zasygnalizował złamanie przepisów.

77'
Gospodarze jeszcze się nie poddali. Niestety dla graczy trenera Fornalika blok defensywny Pogoni na ten moment bez zarzutu.

74'
Ładna szarża Akahoshiego na prawej stronie, japoński zawodnik postanowił zaskoczyć Putnockiego strzałem z ostrego kąta, jednak próba w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

73'
Iwański doskonale zagrał na wolne pole do Zieńczuka, ale... piłkarz Ruchu w momencie podania był na spalonym.

70'
Ruch Chorzów w 10-kę!
Spóźniony wślizg Grodzickiego w nogi Zwolińskiego. Sędzia Krasny pokazał obrońcy drugi żółty kartonik w dzisiejszych zawodach.

68'
Zmiana w składzie Ruchu Chorzów. Gigołajew na murawie zastąpił Mazka.

67'
Ładna akcja Zwolińskiego, który spróbował powtórzyć wczorajszy wyczyn Higuaina, lecz w tym przypadku snajperowi Portowców zabrakło precyzji. Korner dla gości.

66'
Odważna próba Grodzickiego z daleka. Brawa za odwagę, ale strzał nie miał prawa zagrozić bramce Kudły.

64'
Zmiana. Patryk Małecki zameldował się na boisku, a na ławkę został zesłany Murayama.

63'
Świetna interwencja Putnockiego na przedpolu. Goalkeeper gospodarzy skutecznie wyszedł do wrzutki Akahoshiego z lewego skrzydła.

61'
Dobre dośrodkowanie Rudola z prawego skrzydła, piłkę skierowaną na dłuższy słupek zamknął Zwoliński, ale strzał z powietrza daleki od światła bramki

59'
Chaos w 16-ce Pogoni. Konczkowski zacentrował z prawej strony, do zagrania starał się dotrzeć Zieńczuk, lecz defensywa gości na dużo mu nie pozwoliła.

57'
Rafał Grodzicki ukarany żółtą kartą za przewinienie na rozpędzonym Murawskim. Zawodnik Niebieskich nie zagra w następnym spotkaniu ligowym.

57'
Murawski wykonuje kapitalną pracę w środku pola. Kolejny przechwyt pomocnika.

55'
Spalony Lipskiego.
Zmiana. Łukasz Zwoliński wszedł w miejsce Listkowskiego. Udany mecz młodego napastnika.

54'
Soczyste uderzenie Lipskiego z rzutu wolnego, lecz futbolówkę skierowaną w prawy dolny róg skutecznie zatrzymał Kudła.

53'
Stępiński podcięty przez Fojuta. Zdarzenie miało miejsce na 24 metrze od bramki.

52'
Mazek zagrał wprost w obrońców przeciwnika. Nie jest łatwo gospodarzom zbudować jakikolwiek atak.

49'
Spalony Akahoshiego. Strzelec dwóch goli w tym meczu dał się nabrać obronie Ruchu Chorzów.

47'
Faul w ofensywie Szyndrowskiego. Boczny defensor "Niebieskich" w nieprzepisowy sposób walczył o futbolówkę w powietrzu.

47'
Marek Zieńczuk podjął próbę groźnego dośrodkowania, ale lepsi byli obrońcy przyjezdnych. Korner dla gospodarzy.

46'
Kontynuujemy mecz!

46'
Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Maciej Iwański na placu gry zastąpił Urbańczyka.

Rzut oka na cyferki po 45 minutach

45+1'
Koniec I części meczu.

44'
0:2! Koszmarne zachowanie Urbańczyka na własnej połowie wykorzystał Matras, który dokładnym passem obsłużył Akahoshiego, a ten będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem, zagraniem w lewy dolny róg bramki nie dał mu jakichkolwiek szans.

43'
Zieńczuk ucierpiał w pojedynku z Fojutem. Arbiter spotkania nie zdecydował się na przyznanie jedenastki.

42'
Soczysta próba Urbańczyka z dalszej odległości, lecz futbolówkę ofiarnie zatrzymał Czerwiński.

41'
Grodzicki chciał wysokim podaniem obsłużyć klubowych partnerów, lecz centra okazała się zbyt głęboka, co ułatwiło interwencję Kudle.

39'
Fajne dośrodkowanie Frączczaka z prawej flanki, do piłki starał się dotrzeć zawodnicy Pogoni Szczecin, ale górą w tym pojedynku defensywa z Chorzowa.

37'
Ciekawa sprawa...

35'
Kapitalna centra Konczkowskiego z kilkudziesięciu metrów, zagranie za wszelką cenę chciał zamknąć Stępiński, lecz snajperowi gospodarzy zabrakło kilku centymetrów, by skutecznie skierować piłkę do bramki.

34'
Konczkowski wrzucił z prawego skrzydła, futbolówkę próbował przedłużyć Marek Zieńczuk, jednak zamiary doświadczonego piłkarz rozszyfrowali obrońcy ze Szczecina.

32'
Matras sfaulowany przez Urbańczyka. Sędzia Krasny zasygnalizował gwizdkiem przewinienie pomocnika "Niebieskich".

31'
Mariusz Stępiński ładnie wybił się w powietrzu, by zamknąć efektowną centrę wślizgiem Mazka, ale strzał głową poleciał jednak nad poprzeczką bramki.

29'
Niezbyt udane dośrodkowanie Frączczaka z lewej strony. Długie zagranie nie dotarło do żadnego gracza Pogoni Szczecin.

26'
Jarosław Fojut leży na murawie. Stoper przyjezdnych ucierpiał w starciu z Mazkiem.

25'
Przewinienie w ofensywie Murayamy, który zbyt agresywnie walczył o futbolówkę ze słowackim goalkeeperem.

23'
0:1! Listkowski kapitalnym prostopadłym podaniem obsłużył Akahoshiego, a ten sprytnie minął bramkarza i wpakował futbolówkę do pustej bramki. Powtórki tv pokazały minimalny ofsajd Japończyka.

20'
Rafał Murawski schwytany w pułapkę ofsajdową. Doświadczony zawodnik w momencie podania od klubowego partnera znajdował się najbliżej bramki.

19'
Dobra interwencja Fojuta, który zablokował strzał zza pola karnego rozpędzonego Urbańczyka. Piłkarz chorzowskiego klubu w dziecinny sposób znalazł sobie miejsce do uderzenia.

18'
Odważna próba Adama Frączczaka z powietrza. Uderzenie pomocnik gości z woleja poszybowało na trybuny stadionu w Chorzowie.

16'
Dobre wyjście Putnockiego z bramki. Słowacki bramkarz wypiąstkował futbolówkę, która była zagrywana z narożnika boiska.

15'
Huknięcie Fojuta z kilkudziesięciu metrów, piłka po drodze jeszcze odbiła się od zawodnika Ruchu i wyszła poza plac gry.

13'
Zatrzymane dośrodkowanie Listkowskiego z lewego skrzydła. Kolejny rzut rożny dla popularnych "Portowców"

12'
Celny strzał z dystansu Urbańczyka. Pomocnik starał się pokonać bramkarza mocnym zagraniem, ale futbolówka kopnięta w sam środek bramki.

11'
Długi cross Czerwińskiego w kierunku Listkowskiego, lecz napastnika Pogoni dobrze uprzedził Cichocki.

9'
Zieńczuk nieźle zagrał na obieg do Stępińskiego, ten próbował wrzucić, ale w porę piłkę na rożny wybił Rudol.

8'
Oblężenie bramki Kudły. Dwie próby podopiecznych Waldemara Fornalika zostały skutecznie zblokowane.

6'
Nieudana centra Szyndrowskiego z lewego sektora, futbolówkę bez największego trudu wybił głową Lewandowski.

4'
Pozycja spalona gracza Pogoni Szczecin. Rzut wolny dla gospodarzy.

3'
Faul Akahoshiego w ofensywie. Piłkarz z Japonii w trakcie pojedynku powietrznego oparł się na rywalu.

3'
Fojut spróbował sfinalizować dośrodkowanie Rudola z lewej flanki, lecz strzał stopera z niełatwej pozycji został w odpowiednim momencie zblokowany.

1'
Murayama usiłował okiwać Szyndrowskiego na prawym skrzydle, jednak skutecznie interweniował zawodnik Ruchu. Korner.

1'
Matras próbował długim podaniem uruchomić młodego Listkowskiego, ale zagranie troszeczkę niedokładne.

*'
Startujemy z 11.kolejką!

*'

*'
Piłkarze rezerwowi Pogoni Szczecin: Słowik, Danielak, S. Murawski, Przybecki, Walski, Małecki, Zwolińsk

*'
Piłkarze rezerwowi Ruchu Chorzów: Skaba, Lenartowski, Iwański, Gigołajew, Podgórski, Szewczyk, Włodyka

*'
Zapraszamy gorąco na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z inauguracyjnego spotkania 11.kolejki piłkarskiej ekstraklasy: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online