Cracovia - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
5 : 2

Sandomierski - Deleu, Sretenović, Polczak, Jaroszyński (87' Wołąkiewicz) - Dąbrowski, Covilo - Kapustka (72' Wójcicki), Cetnarski (64' Budziński), Rakels - Jednrisek.
Gostomski - Kędziora (46' Ceesay), Kamiński, Arajuuri, Kadar - Trałka, Linetty - Gajos (73' Formella), Hamalainen, Pawłowski - Robak (46' Jevtić).

Mecze na żywo: Cracovia - Lech Poznań

90+2'
Koniec meczu. Cracovia pokonała Lecha 5:2.

90'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

87'
Wołąkiewicz zastąpił Jaroszyńskiego.

81'
Pawłowski uderzył z pola karnego, ale pewnie interweniował Sandomierski.

75'
Co za mecz! 5:2! Po dośrodkowaniu Arajuuriego błąd popełnił Sandomierski, który przepuścił piłkę i Hamalainen głową skierował ją do bramki.

74'
Goool! 5:1! Dąbrowski znakomicie zagrał do Wójcickiego, który urwał się Kamińskiemu i w pierwszym kontakcie z piłką minął Gostomskiego, a potem umieścił ją w pustej bramce.

73'
Formella zastąpił Gajosa.

72'
Wójcicki zastąpił Kapustkę.

68'
Zablokowany strzał Linettego zza pola karnego.

67'
Lech ma dużą przewagę.

66'
Mocny strzał Pawłowskiego zza pola karnego został zablokowany.

65'
Trałka podłączył się do akcji ofensywnej, piłka trafiła do Pawłowskiego, który huknął z prawej strony pola karnego i świetnie interweniował Sandomierski.

64'
Budziński zastąpił Cetnarskiego.

63'
Goool! Lech przeważał, ale to Cracovia zdobyła gola! Po kombinacyjnej strzałem z jedenastu metrów Gostomskiego pokonał Jendrisek. KATASTROFALNY błąd popełnił jednak sędzia, bowiem Jendrisek był na metrowym spalonym.

62'
Hamalainen znalazl się w doskonałej sytuacji, ale za długo czekał ze strzałem i piłkę odebrał mu obrońca.

61'
Kontra Cracovii, ale Gostomski złapał piłkę po zagraniu Jendriska.

60'
Jevtić dobrze zgrał piłkę do Pawłowskiego, którego mocny strzał na rzut rożny wybił Sandomierski.

58'
Pawłowski znów dobrze dośrodkował do Hamalainena, który uderzył obok bramki. Dodatkowo akcję przerwał sędzia odgwizdując niesłuszny faul Fina na Covilo.

56'
Goool! Pawłowski dobrze dośrodkowł z lewej strony i tym razem Hamalainen doszedł do strzału głową i umieścił piłkę w siatce.

54'
Lech ma przewagę, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

51'
Jevtić znakomicie dośrodkował w pole karne, ale Hamalainen głową nie trafił w piłkę.

48'
Jendrisek zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

46'
Mogło być 4:0. Kapustka oddał strzał z pola karnego, ale Gostomski zdołał odbić piłkę.

46'

46'
Dwie zmiany w Lechu. Na boisku pojawili się Ceesay i Jevtić, a opuścili je Kędziora i Robak.

45'

44'
Niecelny strzał głową Robaka.

40'
Gool! Cetnarski zamienił rzut karny na bramkę.

39'
Rzut karny dla Cracovii. Gostomski w głupi sposób sfaulował Rakelsa.

36'
Znakomita kontra Crcovii. Deleu zagrał do Rakelsa, który w sytuacji sam na sam z Gostomskim uderzył obok bramki.

36'
Lech ma obecnie przewagę.

35'
Pawłowski urwał się lewą stroną, dośrodkował w pole karne, ale piłkę na rzut rożny wybił Covilo.

34'
Kilka dośrodkowań w pole karne Cracovii. Bez zagrożenia.

31'
Kędziora znakomicie dośrodkował do Hamalainena, który oddał strzał z pierwszej piłki, ale na szczęście dla Cracovii piłka trafiła w obrońcę.

29'
Pawłowski przedarł się w polu karnym, zdołał dośrodkować, ale nie było tam żadnego z jego kolegów.

29'
Hamalainen zagrywał w kierunku Robaka, ale defensywa Pasów nie dała się zaskoczyć.

26'
Lepszy okres gry w wykonaniu Lecha.

23'
Świetna okazja dla Lecha po prostej stracie gospodarzy. Linetty zagrał do Pawłowskiego, ten dośrodkował do Hamalainena, który w kapitalnej okazji głową uderzył tuż obok bramki.

22'
W grze Lecha widać frustrację.

18'
Goście grają fatalnie. Cracovia ma sporo miejsca, gra bardzo walecznie.

15'
Lech nie może złapać rytmu. Cracovia cały czas atakuje.

13'
Mogło być 3:0. Fatalnie zachował się Gostomski, który wybił piłkę prosto pod nogi Jendriska, ale zdołał naprawić swój błąd i obronił strzał zawodnika Pasów.

9'
Kędziora oddał strzał, ale za lekko, aby pokonać bramkarza.

5'
Takiego początku meczu nikt się nie spodziewał.

3'
Coś niesamowitego! Znów katastrofalne zachowanie obrony Lecha! Po podaniu Jendriska piłkę w bramce Lecha umieścił Rakels.

1'
Goool! 1:0 dla Cracovii. Kapustka minął Kędziorę i wykorzystał sytuację sam na sam z Gostomskim..

1'

'

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online