Barcelona - Osasuna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Barcelona - Osasuna

90+2'
Ostatnim spotkaniem z Man City i tym z Osasuną , Barcelona wysyła sygnał do Madrytu że za tydzień w derbach to wcale Real nie będzie zdecydowanym faworytem a będzie to mecz co najmniej wyrównany.Dla tego już dziś zapraszam państwo na to wspaniałe widowisko z nie z tego świata ,a to już za tydzień.A więc odliczajcie dni,godziny,minuty i śledźcie naszą relację!

90+2'
Koniec!

90'
Sędzia dolicza 2 minuty.

90'
Messi świetnie ściągnął na siebie dwóch rywali następnie wyłożył piłkę Pedro który pokonał Andresa.

90'
Co się dzieje na Camp Nou?! 7-0!!! Pedro

88'
Messi otrzymał podanie w polu karnym od Alvesa i w prawy róg bramki pokonuje bramkarza rywali.

88'
Messi Nokaut!! 6-0!!

84'
Zmiana u gości schodzi Riera a pojawia sie Acuna.

82'
Zmiana w ekipie Barcelony schodzi Mascherano a na boisku pojawia się Correia.

82'
Cejudo otrzymuje żółtą kartkę

80'
Ostatnie 10 minut czy gości stać na honorowe trafienie ?

78'
ALE GOOOOL!! Tello ledwo co się pojawił się na boisku a już zdobył najpiękniejszą bramkę meczu.Na prawym skrzydle schodzi do środka pola karnego jest wypychany ale oddaje strzał na skraju pola nie do obrony obok Andresa.

78'
Barcelona krótkimi podaniami wymienia piłkę z nadzieją na wykorzystanie błędu przeciwnika w obronie.

77'
Schodzi Alexis a w jego miejsce pojawia się Tello.

75'
Messi przed polem karny schodzi w swoim stylu wzdłuż linii jednak jego strzał broni Andres.

73'
Pedro na lewym skrzydle dośrodkowuje piłkę w pole karne akcję stara się wykończyć wślizgiem Iniesta jednak brakuje mu kilku centymetrów aby dotknąć piłki i skierować ją w bramkę.

72'
Próbują gracze Osasuny, jednak ich dośrodkowanie jest niecelne.

70'
Świetna szansa przed Messim który dostał podanie od Pedro w polu karnym i pozostało pokonanie Andresa jednak piłka przechodzi nad poprzeczką.Pół asyste zaliczyłby Valdes który szybkim rozpoczęciem akcji celnie zagrał do Pedro.

70'
Mamy zmianę schodzi Torres a wchodzi Punal.

68'
Tym razem podanie w pole karne na wolne do Messiego od Pedro jednak jest ono za mocne i bramkarz chwyta futbolówkę.

67'
Próba prostopadłego podania do Messiego zostaje przerwana przez obrońcę.

65'
Celne dośrodkowanie do Riery jednak jest on na pozycji spalonej.

63 '
GOOOL GOOOOL MESSI WŁAŚNIE ZOBACZYLIŚMY 370 GOLA A WIEC PO PRAWIE 100 LATACH WIDZIMY NOWEGO I NAJBARDZIEJ BRAMKOSTRZELNEGO ZAWODNIKA W HISTORII BARCELONY!

61'
Na boisku pojawia się Song który zastępuje Xaviego.

58'
Mascherano Otrzymuje żółtą kartkę za faul.

56'
Alexis w polu karnym przetrzymuje piłkę i po chwili się zrywa i oddaje strzał po ziemi który mija prawy słupek Andresa.

55'
Na Camp Nou zasiada dziś 71 tysięcy ludzi.

53'
Drugi strzał gości powinien się zakończyć bramką ! Riera otrzymał idealne dośrodkowanie do którego należało dostawić nogę jednak jego strzał miną słupek Valdesa.

53'
Statystyk strzałów:12-1.

52'
Pedro wycofuje piłkę w polu karnym do Iniesty ten oddaje strzał po ziemi który nie sprawia problemów bramkarzowi.

49'
Świetna indywidualna akcja Pedro,który poradził sobie z dwoma obrońcami jednak strzał oddaje tylko boczną siatką.

48'
Żółta kartka dla Arribasa za ostry faul.

47'
Próba dośrodkowania gracza Osasuny zostaje przerwana przez Valdesa który wychodzi i chwyta piłkę.

46'
Zaczynamy drugą część!

45'
Po pierwszych 45 minutach widać że Barcelona jest bardzo zmotywowana gdyż wie że limit wpadek się wyczerpał ich gra jest na najwyższym poziomie ,Osasuna nie ma nic do powiedzenia i w drugiej części może się skupić na tym by przegrać "tylko" 3-0.Zapraszam na drugą część spotkania.

45'
Sędzia chcąc oszczędzić graczy Osasuny kończy pierwszą połowę.

45'
Alves dośrodkowuje piłkę ale obrońcy są na miejscu i wybijają na rzut rożny.

43'
Na boisku panuje kompletna dominacja zawodników Barcelony którzy swobodnie rozgrywają piłki.

43'
Posiadanie piłki:69%-31%

42'
Messi zagrywa prostopadłą piłkę na wolne pole do Pedro który stara się dośrodkować piłkę po ziemi jednak niecelnie.

40'
100% sytuacja dla Pedro w polu karnym który strzele obok bramki rywali.

39'
Co za akcja najbardziej doświadczonych graczy Barcelony! Iniesta zagrywa krosową piłkę w pole karne dochodzi do niej Xavi i strzela z potężna bombę z woleja ale bramkarz poradził sobie z tym strzałem.

36'
Strzał Alvesa jednak tym razem skutecznie interweniuje bramkarz parując piłkę na rzut rożny.

34'
Iniesta dostał piłkę 25 metrów przed bramką rywali , żaden obrońca nie podbiegł do niego a on perfekcyjnym strzałem z 20 metrów strzela na 3-0.

34'
Piękny GOOOOL Iniesty 3-0!

33'
Iniesta stara się przedrzeć w pole karne jednak obrońcy dobrze interweniują.

30'
Bramka którą zdobył Messi jest jego 369 ! Więc wyrównał rekord dla Barcelony zawodnika Paulino Alcantara który występował w Barcelonie w latach 1912-1927.

29'
Osasuna nie jest w stanie zrobić składnej akcji , tym razem podanie na aut zawodnika gości.

28'
Alexis na prawym skrzydła stara się dryblować obrońcę następnie wrzuca piłkę w pole karne jednak bardzo niecelnie.

26'
Przy Messim zbiera się 4 zawodników jednak świetnie sobie z nimi radzi i daje radę odegrać piłkę do kolegi z drużyny.

25'
Statystyka strzałów:5-1.

23'
Iniesta wymienił piłkę z Albą, ten uciekł na wolną pozycję i dostał piłkę od Iniesty ,Albie pozostało tylko wyłożyć piłkę Alexisowi!

22'
GOOOL ALEXIS !!

19'
Messi w polu karny podaje do Alexisa od stara się podcinka pokonać Adresa , jednak piłka przechodzi nad poprzeczką.

18'
Pedro na lewym skrzydle przejął długie podanie , popędził z piłka w pole karne odegrał do tyłu do Xaviego ten na prawą stronę pola karnego gdzie stał Alexis a ten wyłożył tylko piłkę Messiemu.

18'
GOOOOL MESSI!!

15'
Messi dostał świetną piłkę od stojącego tyłem Alexisa , jednak w polu karnym obrońcy udało się wybić piłkę.

14'
Z rzutu rożnego do piłki dochodzi Cejudo który strzela z woleja jednak bardzo niecelnie i rozpocznie Valdes.

13'
Rzut wolny dla gości jednak gracze Barcelony wybijają piłkę poza boisko.

10'
Pedro dochodzi do dośrodkowanie w pulu karnym jednak jego strzał mija prawy słupek bramki.

9'
Cejudo otrzymuje celne podanie i oddaje strzał jednak bez problemów Valdes.

6'
Sanchez przed szansą wyprowadzenia Barcelony na prowadzenie jednak nie jest w stanie skutecznie wykończyć akcji.

5'
Alves stara się dośrodkować piłkę w pole karnę jednak obrocy wybijają.

2'
Silva wykonuje długie krosowe podanie jednak obrońcy przechwytują podanie.

1'
Sędzią dzisiejszego meczu jest José Teixeira.

1'
Zaczynamy pierwszą część tego spotkania.

0'
Ławka rezerwowych gości: Riesgo, Flaño, Lolo, Acuña, Puñal, Lobato i Manu Onwu

0'
FC Barcelona ławka rezerwowych: Pinto, Montoya, Adriano, Song, Cesc, Tello, Neymar

0'
Ostatnie mecze Ossasuny na Camp Nou nie napawają optymizmem:
27.01.2013: FC Barcelona 5:1 Osasuna (La Liga)
04.01.2012: FC Barcelona 4:0 Osasuna (Puchar Króla)
17.09.2011: FC Barcelona 8:0 Osasuna (La Liga)
23.04.2011: FC Barcelona 2:0 Osasuna (La Liga)

0'
Drużyny ostatnio zmierzyły się 19/10/13 wtedy nie spodziewanie padł remis 0:0 na stadionie Estadio El Sadar.Czy na Camp Nou goście są w stanie sprawić sensację ?

0'
Już dziś o 17:00 Barcelona zaczynię serie meczy o życie,jeśli chce myśleć o mistrzostwie nie może sobie pozwolić na kolejne wpadki,dzisiejszy mecz zagrają z Osasuną która zajmuje 15 miejsce w tabeli.Zapraszam na relację!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Osasuna, to zapraszamy do śledzenia meczu online