Polska - Irlandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Irlandia
2 : 1

Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Wawrzyniak - Olkowski (62' Błasczykowski), Mączyński (77' Szukała), Krychowiak, Linetty, Grosicki (84' Peszko) - Lewandowski
Randolph - Coleman, O'Shea, Keogh, Brady - Whelan (57' McGeady), McCarthy, Hendrick, McClean (72' Hoolahan), Walters - Long (55' Keane)

Mecze na żywo: Polska - Irlandia

90+5'
Dziękujemy ślicznie Państwu za uwagę podczas dzisiejszej relacji. Życzymy miłej nocy!

90+5'
POLSKA awansowała na EUR0 2016!
Ekipa dowodzona przez Adama Nawałkę zakończyła eliminację na 2. miejscu, ponieważ swoje spotkanie wygrały Niemcy (2:1 z Gruzją).
57497 kibiców raduje się na Narodowym!

90+4'
Lewandowski ponownie nieprzepisowo zaatakowany przez Waltersa. Napastnik przyjezdnych dostał żółtą kartkę, która wyeliminuje go z meczu barażowego.

90+3'
Robert Lewandowski mógł pognębić Irlandczyków, ale uderzenie z powietrza z kilku metrów zostało powstrzymane skutecznie przez Randolpha.

90+3'
Oblężenie bramki Fabiańskiego! Polska reprezentacja dzielnie broni się przed zagrożeniem ze strony przeciwnika.

90+2'
Irlandia w 10-kę! John O'Shea faulem taktycznym powstrzymał pędzącego Roberta Lewandowskiego. Druga żółta kartka dla obrońcy gości.

90+1'
O'Shea popełnił przewinienie w ofensywie. Środkowy obrońca w starciu powietrznym faulował Glika.

90'
Aż 5 minut doliczonych do podstawowego czasu.

89'
Kompletnie nieudana wrzutka McGeady'ego z prawego sektora boiska. Futbolówka po jego zagraniu zawisła na siatce bramki.

89'
Grę na aferę będą stosować przyjezdni.

87'
Żółtą kartkę obejrzał Sławomir Peszko.

86'
Kolejny groźny stały fragment po stronie Irlandii. Goście jednak nie potrafili skutecznie wyegzekwować tego rzutu wolnego, bo strzał irlandzkiego graczy wyblokowała polska defensywa.

84'
Zmiana. Sławomir Peszko już na placu gry, zastąpił na nim Grosickiego.

83'
Grosicki nieźle opanował piłkę na lewej stronie, najpierw próbował zwieść przeciwnika, ale to się nie udało, a następnie dograł do Krychowiaka, jednak ten uderzył nad poprzeczką bramki z kilkunastu metrów.

80'
Łukasz Fabiański popisał się fenomenalną robinsonadą bramkarską! McGeady z dziecinną łatwością ograł rywala na prawym skrzydle, po czym zacentrował do dobrze ustawionego Keogha, ale na nasze szczęście stoper z paru metrów strzelił głową w sam środek bramki, gdzie był Fabiański.

78'
Potężna bomba McGeady'ego z kilkudziesięciu metrów. Strzał oddany przez byłego gracza m.in. Celticu poleciał daleko od światła bramki. Zdecydowanie zbyt łatwo pozwalamy przeciwnikom na strzały.

77'
Zmiana. Krzysztof Mączyński zebrał zasłużone brawa, w jego miejsce Łukasz Szukała.

75'
Robert Lewandowski zrobił sobie trochę miejsca, żeby strzelić na bramkę z około 20 metrów. Piłka przeleciała daleko od lewego słupka

73'
Kamil Glik ponownie zbyt agresywnie wojował o futbolówkę z rywalem. Za przewinienie w ofensywie obrońca Torino obejrzał żółty kartonik.

72'
Selekcjoner Irlandii stawia wszystko na jedną kartę. McClean został zesłany na ławkę, a na boisku zameldował się Hoolahan.

71'
Błaszczykowski wybornie zagrał na wolne pole do Lewandowskiego, a ten prowadząc piłkę, przymierzał się do uderzenia, ale w ostatniej chwili fenomenalny wślizgiem popisał się Coleman, wybijając piłkę na rożny.

70'
Łukasz Fabiański po raz kolejny skutecznie na przedpolu. Bramkarz polskiej kadry skutecznie wyłapał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

69'
Brady usiłował groźnie dośrodkować w pobliże bramki Fabiańskiego, lecz zamiary irlandzkiego gracza rozczytała obrona Polski.

67'
Kamil Glik próbował wykończyć centrę Grosickiego z rzutu rożnego, ale uderzenie głową poszybowało obok lewego słupka.

66'
Korner dla Polski. Zobaczymy, co podopieczni Adama Nawałki zrobią.

64'
Krychowiak kapitalnie zagrał prostopadle do Grosickiego, a ten będąc w znakomitej sytuacji, trafił wprost w dobrze interweniującego Randolpha. To powinno być 3:1!

62'
Zmiana. Jakub Błaszczykowski powitany brawami! Boisko opuścił Olkowski.

60'
Mączyński z jakimś urazem. Na plac gry wkroczył sztab medyczny polskiej reprezentacji.

59'
Mączyński spóźniony z atakiem na piłkę, o którą również walczył McGeady. Zawodnik Wisły Kraków w tej sytuacji złamał przepisy.

58'
Keane został sfaulowany przez piłkarza polskiej kadry.

57'
Bardzo odważna decyzja Keana o strzale z bardzo dalekiej odległości. Trzeba pochwalić doświadczonego zawodnika za decyzję , ale już wykonanie dalekie od perfekcji.
Zmiana. McGeady w miejsce Whelana.

56'
Gospodarze próbują stworzyć zagrożenie stroną, na której operuje Kamil Grosicki.

55'
Long już nie będzie w stanie kontynuować zawodów. W jego miejsce na boisku Keane.

54'
Na murawie leży Long. Snajper z Irlandii zwija się z bólu. Kamil Glik ostro potraktował w środku pola gracza przyjezdnych.

53'
Niedokładna centra Grosickiego z lewej strony. Polacy chcą podwyższyć wynik tego meczu.

51'
McCarthy dobrze obsłużył Whelana, który chciał pokonać Łukasza Fabiańskiego uderzeniem z dystansu, lecz zagranie z kilkudziesięciu metrów łatwo wyłapał polski goalkeeper.

50'
Michał Pazdan spróbował głową sfinalizować groźne dośrodkowanie Wawrzyniaka z lewego skrzydła, lecz strzał z powietrza minął w bezpiecznej odległości światło bramki.

48'
Lewandowski kapitalnie przejął futbolówkę, którą źle wybił Randolph, następnie zagrał na lewe skrzydło do Grosickiego, jednak ten próbując dobrze dograć, posłał piłkę na głowę któregoś z Irlandczyków

47'
Kombinacyjna akcja Grosickiego z Olkowskim, ale niestety w porę zainterweniowała linia defensywna przeciwnika.

46'
Grzegorz Krychowiak przechytrzył zawodnika z Irlandii, ponieważ ten musiał w nieprzepisowy sposób zatrzymać polskiego gwiazdora.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

Adam Nawałka w trakcie przerwy nie dokonał roszad w składzie. Selekcjoner Irlandii również nie przeprowadził żadnej zmiany.

Pięknie się to wszystko układa!

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Polska prowadzi z Irlandią 2:1.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

45'
Whelan ukarany żółtą kartką.

45'
Grosicki dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę złapał Randolph.

42'
To 13 gol Lewandowskiego w 10 meczu eliminacji Euro 2016.

42'
Goool! Linetty dobrze przyjął piłkę w polu karnym, wycofał do Mączyńskiego, który dośrodkował do Lewandowskiego, a ten potężnym strzałem głową z dwunastu metrów pokonał Randolph .

40'
Wawrzyniak dobrze zagrał w pole karne, ale Olkowski nie sięgnął piłki.

40'
Gra toczy się na połowie Irlandczyków.

37'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrywał Krychowiak, ale prosto w ręce Randolpha.

36'
Dobre dośrodkowanie do niepilnowanego Grosickiego, ale jego strzał z prawej nogi był niecelny.

33'
Dwa dośrodkowania w pole karne Irlandii, ale nic z tego nie wyszło.

32'
Teraz lekką przewagę osiągnęli Irlandczycy.

28'
Okres gry w środku pola. Sporo walki oglądamy dziś na boisku.

24'
Mączyński chciał oddać techniczny strzał z lewej strony pola karnego, ale za słabo dokręcił piłkę i ta przeleciała daleko od słupka.

21'
Polacy starają się atakować i odzyskać prowadzenie.

17'
Piłka w bramce Irlandii, ale gol nie uznany, ponieważ Robert Lewandowski został złapany na ofsajdzie.

15'
Pozycja spalona Longa, który już chciał wykorzystać błąd Glika w defensywie.

14'
Gool. Sędzia podyktował rzut karny dla Irlandii po fauli Pazdana! Walters wyśmienicie wykorzystał jedenastkę. Strzał snajpera Irlandii w prawy dolny róg był zbyt precyzyjny, by mógł go zatrzymać Fabiański.

13'
Goool. 1:0 dla biało-czerwonych! Polacy z rzutu rożnego dośrodkowali przed pole karne, gdzie był Krychowiak i świetnym strzałem z dystansu pokonał bramkarza rywali.

11'
Dobre wyjście na przedpole Łukasza Fabiańskiego. Polski bramkarz nieźle zgarnął futbolówkę, zagrywaną z rzutu wolnego.

10'
Przewinienie Keogh na lewej stronie. Po raz kolejny od stałego fragmentu gry rozpoczną podopieczni Adama Nawałki.

8'
Karol Linetty ambitnie walczył o piłkę tuż przy linii bocznej, lecz od autu goście.

7'
Nieudanie wyprowadzony atak przez Kamila Glika, ale na szczęście jego błąd naprawił Krychowiak w środku pola.

5'
McClean popchnął na lewym skrzydle Łukasza Piszczka.Od rzutu wolnego reprezentacja Polski.

3'
Robert Lewandowski faulowany bez pardonu przez Brady'ego.

1'
Przewinienie Łukasza Piszczka na własnej połowie. Od rzutu wolnego goście.

*'
Zaczynamy spotkanie, na które mocno wyczekiwaliśmy!

*'
Czas na hymny obu ekip. Pierwszym odegrany zostanie hymn gości, a następnie "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
Ławka rezerwowa "Biało - Czerwonych": Boruc, Błaszczykowski, Borysiuk, Cionek, Jędrzejczyk, Cionek, Kapustka, Mila, Peszko, Sobiech, Szczęsny, Szukała, Zieliński

*'
Tak się kształtuje tabela po 9.kolejkach

*'
Rozjemcą dzisiejszego starcia będzie Cuneyt Cakir.

*'
Szkoda, że nie będzie go dzisiaj na murawie

*'
Rozkład dzisiejszych spotkań

*'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE ze spotkania eliminacyjnego do Mistrzostw Europy 2016: Polska - Irlandia

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Irlandia, to zapraszamy do śledzenia meczu online