Lech Poznań - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 2

Burić - Ceesay, Arajuuri, Kamiński, Douglas - Trałka, Linetty - Lovrencsics, Gajos, Pawłowski - Hamalainen.
Putnocky – Konczkowski, Cichocki, Koj, Zieńczuk – Surma, Urbańczyk – Mazek, Lipski, Podgórski – Stępiński.

Pawłowski (41.)
Stępiński (1.)
Stępiński (25.)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Ruch Chorzów

90+4'

90+4'
Kamiński ukarany żółtą kartką.

90+3'
Niecelny strzał Douglasa z rzutu wolnego.

89'
Kolejny strzał Pawłowskiego z dystansu. Znów broni Putnocky.

88'
Putnocky pewnie obronił strzał Pawłowskiego sprzed pola karnego.

86'
Jevtić sprzed pola karnego uderzył nad bramką.

83'
Formella zastąpił Ceesay'a.

81'
Goool! Remis! Spore zamieszanie w polu karnym i Kamiński zdobył gola.

79'
Pawłowski z pola karnego uderzył mocno, ale nad bramką.

75'
Po podaniu Pawłowskiego w dogodnej sytuacji znalazł się Kownacki, ale trafił tylko w boczną siatkę.

71'
Iwański zastąpił Urbańczyka.

69'
Świetna zespołowa akcja Lecha! Linetty podał do Kownackiego, którego strzał z pola karnego na rzut rożny wybił Putnocky.

63'
Bardzo niecelny strzał Jevticia zza pola karnego.

63'
Podgórski z dystansu uderzył nad bramką.

62'
Jevtić otrzymał piłkę w polu karnym, ale z prawej nogi uderzył za lekko, aby pokonać Putnocky'ego.

61'
Niecelny strzał zza pola karnego Podgórskiego.

58'
Douglas dośrodkował w pole karne, piłka trafiła do Kownackeigo, który niepotrzebnie przekładał ją na lewą nogę i został powstrzymany przez obrońców.

54'
Mógł być remis. Po podaniu Kownackiego w dobrej okazji znalazł się Linetty, ale uderzył za lekko, aby pokonać bramkarza.

53'
Gra wznowiona.

51'
Mecz chwilowo przerwany, ponieważ kibice Lecha odpalili race i dym ograniczył widoczność.

48'
Trałka ukarany żółtą kartką.

46'
Trener Urban dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawili się Jevtić i Kownacki, a opuścili je oraz Lovrencsics i Gajos.

'

45'

45'

41'
2:1! Pawłowski minął rywala i efektownym technicznym strzałem przelobował Putnocky'ego..

38'
Hamalainen oddał bardzo niecelny strzał głową.

33'
Obrońcy Ruchu zablokowali dobry strzał Lovrencsicsa zza pola karnego.

32'
Obrońcy Lecha zablokowali szarżującego Mazka.

31'
Strzał Zieńczuka przeciął głową Podgórski, ale Burić zdołał złapać piłkę.

29'
Strzał Zieńczuka bez problemów obronił Burić.

25'
Goool! Znów Lipski ze Stępińskim! Pierwszy dośrodkował z rzutu wolnego, a drugi znów głowa pokonał Buricia..

19'
Dośrodkowanie w pole karne Lecha. Piłka przeleciała jednak wzdłuż bramki i nikt jej nie przeciął.

16'
Nuuuda - tak można podsumować pierwszy kwadrans.

12'
Lech ma przewagę optyczną, ale brakuje precyzji w jego poczynaniach.

8'
Pawłowski lewą nogą niecelnie uderzał z pola karnego.

7'
Tym razem niecelne uderzenie z dystansu Lovrencsicsa.

6'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Urbańczyka.

4'
Lech po raz kolejny fatalnie rozpoczyna mecz. Czy tym razem odrobi straty?

1'
Goool! Po dośrodkowaniu Lipskiego gola głową zdobył Stępiński. 1:0 dla Ruchu!.

1'

'
Piłkarze są już na murawie.

'
Ławka rezerwowych Lecha: Maciej Gostomski, Tomasz Kędziora, Tamas Kadar, Darko Jevtić, Dariusz Dudka, Dawid Kownacki, Dariusz Formella.

'
Ławka rezerwowych Ruchu: Wojciech Skaba, Michał Szewczyk, Maciej Iwański, Artur Lenartowski, Konrad Korczyński, Kamil Włodyka, Łukasz Siedlik.

'
W roli trenera Lecha Poznań zadebiutuje Jan Urban.

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online