Legia Warszawa - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Guilherme (74' Bereszyński), Pazdan, Furman (89' Vranjes), Jodłowiec, Kucharczyk (85' Trickovski) - Nikolić
Sandomierski - Deleu (46' Diabang), Sretenović, Polczak, Jaroszyński - Dąbrowski, Cetnarski (77' Zjawiński), Čovilo - Kapustka, Rakels (46' Wójcicki), Jendrišek

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Cracovia

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę. Życzę miłego wieczoru.

90+5'
Legia Warszawa w efektownym stylu pokonała Cracovię. Ekipa przyjezdnych musiała uznać wyższość duetu: Jodłowiec - Nikolić. Węgierski napastnik zrobić olbrzymi krok do zdobycia korony króla strzelców oraz tytułu najlepszego gracza miesiąca.

90+4'
Nikolić powinien zakończyć ten mecz z 4 bramkami, jednak będąc sam na sam z bramkarzem minimalnie chybił. Efektowna podcinka poleciała obok prawego słupka.

90+2'
Nikolić nieźle crossowym podaniem obsłużył Trickovskiego, zmiennik Kucharczyka zbyt długo zwlekał z rozwiązaniem akcji, ale udało mu się uderzyć na bramkę.

90'
300 sekund dłużej potrwają dzisiejsze zawody.

89'
Zmiana. Vranjes zameldował się na murawie, zdjęty z niej został Furman.

89'
Tomasz Jodłowiec taktycznie faulował w centralnej części boiska Zjawińskiego.

87'
Pozycja spalona Covilo, ale i tak piłkę wcześniej wypiąstkował przed siebie Kuciak.

85'
Zmiana. Michał Kucharczyk poprosił o zmianę, jego miejsce na boisku zajął Trickovski.

83'
Igor Lewczuk popisał się kapitalny blokiem, a mianowicie w sytuacji, kiedy wślizgiem uprzedził w drodze do piłki Dariusza Zjawińskiego.

82'

80'
3:1! Kapustka dobrze wypatrzył schodzącego z lewego skrzydła Jendriska, ten z ostrego kąta mocno kopnął w prawy dolny róg bramki. Dusan Kuciak wydawał się mocno zaskoczony.

79'
Dużo niedokładnych wrzutek w wykonaniu Jendriska.

77'
Zmiana. Dariusz Zjawiński już na murawie, a na rezerwę został zesłany Mateusz Cetnarski.

75'
Krótka przerwa zarządzona przez sędziego. Kibice użyli dużo pirotechniki, ponieważ pojawiła się mgła.

74'
Zmiana. Bartosz Bereszyński dostał kilkanaście minut, boczny obrońca zastąpił na boisku Guilherme.

73'
Covilo spróbował wykorzystać dobrą grę głową, jednakże jego strzał spokojnie wylądował w rękawicach Dusana Kuciaka.

72'
49% - 51% w statystyce posiadania piłki.

70'
Michał Pazdan niezbyt udanie próbował powstrzymać rywala. Arbiter z całym przekonaniem ukarał zawodnika żółtą kartką.

68'
Pozycja spalona Diabanga. Napastnik gości dał się oszukać defensywie "Legionistów".

66'
Jendrisek próbował wrzucić w pole karne z lewego skrzydła, lecz ofiarną interwencją wykazał się Brzyski.

63'
3:0! Guilherme wyśmienicie zagrał na obieg do Jodłowca, a defensywny pomocnik mając trochę miejsca wystawił piłkę Nikolicowi, który pewnym strzałem w lewe okienko nie dał szans bramkarzowi.

61'
Cetnarski doskonale zagrał na wolne pole do Kapustki, który mógł się znaleźć w znakomitej sytuacji, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Broź.

58'
Nieudany przerzut piłki w wykonaniu Igora Lewczuka. Od autu rozpoczną nową akcję piłkarze z Krakowa.

56'
Legia Warszawa ciągle atakuje bramkę Sandomierskiego. Zawodnicy Jacka Zielińskiego zachowują się w obronie trochę lepiej niż kilka minut wcześniej.

53'
2:0! Tomasz Jodłowiec fenomenalnie wypuścił w uliczkę Nikolicia, a Węgier w doskonałej sytuacji posłał piłkę w lewy dolny róg bramki Sandomierskiego.

52'
Jakub Rzeźniczak perfekcyjnie wyłuskał futbolówkę, którą zagrywał Jendrisek w kierunku Diabanga.

50'
Covilo nabawił się jakiego urazu w trakcie starcia powietrznego z Jodłowcem. Pomocnik Cracovii jest w tym momencie opatrywany przez sztab medyczny.

48'
Goście z dużą zawziętością starają się grać na połowie stołecznej drużyny.

47'
Dominik Furman zagrał piłkę ręką. Sędzia szybko wychwycił niesportowe zachowanie.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

46'
Podówjna roszada taktyczna w składzie "Pasów". Wójcicki w miejsce Rakelsa oraz Diabang za Deleu.

To już trzynaste trafienie Nikolicia

45'
Koniec I części spotkania. Pierwsze 45 minut bardzo dynamiczne, czego dowodem były liczne kontry.

44'
Kapustka ponownie postanowił zaskoczyć Kuciaka z kilkudziesięciu metrów, jednak uderzenie poleciało obok bramki.

42'
Covilo spróbował wykończyć głową centrę Deleu z prawego sektora, ale strzał troszeczkę niedokładny.

40'
Bartosz Kapustka podjął ryzyko, atakując wślizgiem, ale w finalnym efekcie przewrócił Brozia. Druga żółta kartka dla graczy gości w tym spotkaniu.

38'
Niezbyt udanie wybity korner przez "Legionistów". Blok obronny świetnie sobie poradził z tym zagrożeniem, wybijając piłkę.

37'
Zagęszczony środek pola. Obie drużyny walczą o każdy centymetr boiska.

34'
Guilherme bliski podwyższenia po efektownym uderzeniu z dystansu, jednak do pełni szczęścia zabrakło pary metrów.

33'
Dobre zejście Brozia z prawego skrzydła do środka, lecz kopnięcie zza 16-ki zaadresowane w sam środek bramki.

32'
Kolejna klasowa kontra Legii! Jodłowiec wzorcowo wypuścił na lewym skrzydle Kucharczyka, a pomocnik bez większego namysłu zacentrował w pole karne, ale skutecznie zblokowany został Nikolić.

30'
Bartosz Kapustka popychał obrońcę Legii Warszawa. Sędzia nie miał wątpliwości, co do słuszności swojej decyzji.

28'
Sandomierski skutecznie wybronił strzał Guilherme z ostrego kąta. Michał Kucharczyk popisał się w tej sytuacji dużym sprytem.

27'
Ambitny rajd Lewczuka przez kilkadziesiąt metrów, lecz w odpowiedniej chwili defensywa ekipy z Krakowa ostudziła zapędy przeciwnika.

26'
Złamanie przepisów gry w środkowej strefie przez Pazdana. Kolejny rzut wolny dla gości.

24'
Soczyste huknięcie Kapustki z dystansu. Młody pomocnik Cracovii nieźle wypracował sobie miejsce do strzału, ale uderzenie skierowane w samo centrum, sparował przed siebie Dusan Kuciak.

22'
Michał Kucharczyk w nieprzepisowy sposób walczył o futbolówkę z Deleu. Od stałego fragmentu przyjezdni.

21'
Ciekawa statystyka

19'
Ciekawe prostopadłe podanie Guilherme w stronę Nikolicia, niestety dla kibiców warszawskiej drużyny snajper znajdował się na ofsajdzie.

17'
Bójka zawodników obu ekip. W tej kłótni był bardzo aktywny Deleu, dlatego Brazylijczyk otrzymał żółty kartonik.

16'
Igor Lewczuk wybornie zagrał na prawe skrzydło do Kucharczyka, skrzydłowy starał się wrzucić, jednak jego zamiary rozczytali obrońcy "Pasów".

15'
Spóźniony wślizg Piotra Polczaka w nogi Nikolicia.

13'
Polczak skutecznie zatrzymał na lewym skrzydle Guilherme. Gracz Legii reklamował rzut wolny.

12'
Przewinienie w ofensywie popełnił Guilherme. Sędzia Złotek odgwizdał faul.

10'
Jendrisek nieźle dograł w kierunku Cetnarskiego, pomocnik spróbował zaskoczyć Kuciaka soczystym strzałem zza pola karnego, lecz uderzenie minęło światło bramki.

8'
Nikolić mógł po raz kolejny pognębić przeciwnika, ale jego uderzenie z pierwszej piłki poleciało obok lewego słupka.

7'
Jakub Rzeźniczak ostro potraktował w powietrzu Rakelsa. Będzie znakomita okazja do dobrego dośrodkowania.

5'
1:0! Błąd Cracovii w środku pola wykorzystał Furman, który podał do Jodłowca, a ten wykazał się genialnym passem do wybiegającego Nikolicia, napastnik Legii bez trudu minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki.

4'
Pozycja spalona Rakelsa, który poniekąd ukradł piłkę Kapustce. Młody zawodnik mógł znaleźć się w doskonałej sytuacji do strzelenia bramki.

2'
Tomasz Brzyski kapitalnie dośrodkował ze stałego fragmentu gry, do piłki bardzo dobrze ustawił się Michał Pazdan, lecz jego strzał głową poszybował minimalnie obok prawego słupka.

2'
Jaroszyński bez pardonu powstrzymał szarżującego na prawym skrzydle Guilherme. Rzut wolny dla gospodarzy.

1'
Jendrisek próbował przedrzeć się przez blok defensywny, ale górą w tym starciu zawodnicy Legii.

*'
Startujemy z hitem kolejki!

*'
Na stadionie już rozbrzmiał hymn Legii - "Sen o Warszawie".

*'
Chyba na to zasłużył

*'
Wszystko stało się oczywiste...

*'
Rezerwa Cracovii: Pilarz, Diabang, Zjawiński, Wołąkiewicz, Wójcicki, Rymaniak, Budziński

*'

*'
Mecz z Cracovią będzie oficjalnym debiutem Stanisława Czerczesowa na ławce trenerskiej Legii Warszawa.

*'
Obsada ławki rezerwowej Legii: Malarz, Bereszyński, Kopczyński, Vranjes, Trickovski, Saganowski, Prijović

*'
Zachęcamy gorąco Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z ostatniego spotkania 12. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy: Legia Warszawa - Cracovia
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online