Arsenal Londyn - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
2 : 0

Čech - Bellerín, Koscielny, Mertesacker, Monreal - Cazorla, Coquelin, Ramsey (57' Chamberlain) - Özil, Alexis (84' Gibbs), Walcott
Neuer - Lahm, Boateng, Alonso (71' Kimmich), Alaba - Bernat, Thiago Alcántara, Vidal (71' Rafinha), Müller, Costa - Lewandowski

Giroud (78.)
Ozil (90+4.)

Giroud (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arsenal Londyn - Bayern Monachium

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę podczas dzisiejszej relacji. Życzę miłego wieczoru!

90+5'
Arsenal odniósł jakże ważne zwycięstwo, które pozwala jeszcze wierzyć "Kanonierom" na awans z fazy grupowej.

90+4'
2:0! Ozil efektownym strzałem nie dał szans Neuerowi. Bellerin popisał się ładną asystą przy bramce Niemca.

90+4'
Robert Lewandowski nie ma dzisiaj łatwego życia z Koscielnym. Stoper Kanonierów perfekcyjnie realizuje założenia.

90+2'
Gospodarze wszelkimi sposobami próbują kraść cenne sekundy swoim przeciwnikom.

90'
240 sekund szans na wyrównanie dla piłkarzy z Monachium.

89'
Alcantara podjął trudne wyzwanie, a mianowicie pokonać Cecha z dalszej odległości. Strzał okazał się zbyt sygnalizowany, by zakłócić spokój bramkarzowi.

88'
Chamberlain został schwytany w pułapkę ofsajdową. Zmiennik Ramsey'a dał się oszukać obronie rywala.

87'
Bernat zdecydował się mocne dośrodkowanie, ale Monreal bardzo dobrze wyjaśnił sytuację we własnym polu. Korner dla zawodników Guardioli.

87'
Nerwowe ataki w wykonaniu Bawarczyków.

85'
Olivier Giroud za niesportowe zachowanie (uniemożliwienie wznowienia gry przez Neuera) otrzymał od sędziego żółty kartonik.

84'
Zmiana. Gibbs już na murawie, a zdjęty z niej został Alexis.

82'
Thiago za wszelką cenę chciał długim dośrodkowaniem z rzutu wolnego znaleźć swoich klubowych partnerów, jednak futbolówka została posłana stanowczo za mocno.

81'
Zagranie piłki ręką w realizacji Girouda.

80'
Petr Cech doskonale zainterweniował na przedpolu. Czeski goalkeeper dobrze wyszedł do niebezpiecznej piłki.

78'
1:0! Wejście smoka Girouda! Francuski napastnik z zimną krwią wykorzystał szkolny błąd Neuera, który nieudolnie próbował zatrzymać piłkę, jego potknięcie szybko przewidział Giroud i efektownym szczupakiem wpakował piłkę do siatki.

76'
Lewandowski powien zmienić wynik dzisiejszego meczu. Robert otrzymał wyśmienite podanie od Thiago, polski zawodnik będąc w kapitalnej sytuacji musiał uznać wyższość Petra Cecha, który zatrzymał kopnięcie napastnika.

74'
Zmiana. Giroud wprowadzony na końcowe fazy spotkania, na placu gry zastąpił Walcotta.

73'
Stałe fragmenty gry nie są w dniu dzisiejszym domeną drużyny z Anglii.

73'
Chamberlain wywalczył dla swojej ekipy kolejny rzut rożny.

71'
Podwójna zmiana w składzie Bayernu. Rafinha w miejsce Vidala oraz Kimmich za Alonso.

69'
Walcott ponownie zbyt słabo uderzył na bramkę Neuera. Przewidywalny strzał napastnika "Kanonierów" z pełnym luzem wyłapał bramkarz przeciwnika.

67'
Wysoki pressing zastosowali gospodarze dzisiejszego spotkania.

66'
Osłabli w drugiej części gracze Wengera. Próżno w ostatnich minutach o jakiekolwiek niebezpieczeństwo z ich strony.

64'
Po raz kolejny Xabi Alonso musi ratować się faulem. Poszkodowanym w tej sytuacji okazał się Alexis Sanchez.

63'
Piłkarze Pepa Guardioli starają się zagrozić licznymi dośrodkowaniami, jednak brakuje w tych realizacjach trochę dokładności.

60'
Bramka Petra Cecha została bombardowana przez strzały zawodników Bayernu. Najpierw skutecznie zablokowany został Lewandowski, a następnie niecelnie próbował dobijać Alonso.

59'
Na odważną próbę z kilkudziesięciu metrów zdecydował się Coquelin. Trzeba docenić odwagę, ale uderzenie w bezpiecznej odległości przeleciało obok bramki.

58'
Xabi Alonso w sposób nieprzepisowy próbował walczyć o futbolówkę.

57'
Wcześniej zapowiadana zmiana. Chamberlain zastąpił na murawie kontuzjowanego Ramsey'a.

56'
Uraz Ramsey'a. Za chwilę powinniśmy zobaczyć pierwszą zmianę, bo zawodnik nie będzie w stanie kontynuować zawodów.

55'
Ładna akcja Thiago z Lewandowskim, Polak zagarnął kapitalną piłkę, ale strzał został wyblokowany przez Petra Cecha.

54'
Muller zacentrował w kierunku Roberta Lewandowskiego, lecz znów polski napastnik musiał uznać wyższość rywala.

51'
Po raz kolejny na indywidualną akcję zdecydował się Costa, który zabawił się z przeciwnikiem, jednak piłka kopnięta przez skrzydłowego spokojnie opuściła plac gry.

50'
Nieudany strzał Alonso z dystansu. Futbolówka nie mogła w żaden sposób zagrozić bramce Cecha.

49'
Alaba zagrał w stronę Thomasa Mullera, jednak niemiecki pomocnik nie potrafił skutecznie wykorzystać długiego zagrania.

48'
Costa wywalczył korner.

47'
Bernat próbował celnie wrzucić z lewego skrzydła w kierunku swoich kolegów, ale w porę sytuację wyjaśnili obrońcy Arsenalu.

46'
II część spotkania. Obie ekipy zaczęły drugą odsłonę w niezmienionych składach.

Rzut oka na wyniki z innych stadionów

45'
Koniec I części gry. Pierwsze 45 minut nie zawiodło! Obu drużynom zależy na trzech punktach, czego efektem są szybkie kontrataki gospodarzy oraz niebezpieczne strzały przyjezdnych.

43'
Petr Cech ponownie pokazał swój wysoki kunszt bramkarski, a mianowicie powstrzymał groźny strzał Douglasa Costy z pola karnego.Futbolówka po uderzeniu Brazylijczyka zmierzała do bramki gospodarzy.

41'
Bernat spróbował szczęścia zza 16-ki, lecz huknięcie pomocnika zostało wyśmienicie zablokowane przez blok defensywny przeciwnika z Anglii.

40'
Bardzo ciekawie wyglądają kontrataki gospodarzy. Walcott wraz z Alexisem w dniu dzisiejszym często psują krew obrońcom Bayernu.

38'
Kolejna skuteczna interwencja Neuera, który przed chwilą z pełnym spokojem wybronił uderzenie Walcotta. Zupełnie nieudany strzał w wykonaniu Anglika.

36'
Arsenal Londyn w natarciu! Walcott często obsługiwany z lewej strony boiska.

34'
Manuel Neuer kapitalnie wybił strzał głową z paru metrów Walcotta, niemiecki goalkeeper instynktownie odbił piłkę, którą zmierzała w środek bramki.

32'
Lahm chciał zagrać na obieg do Mullera, niemiecki gwiazdor gonił piłkę skierowaną na prawe skrzydło, ale futbolówka została kopnięta zbyt mocno.

30'
Walcott wraz z Ramseyem fenomenalnie rozklepali defensywę przyjezdnych. Pierwszy z wymienionych dobrze zabrał się z piłką, po czym usiłował wkręcić obrońców, lecz strzał z paru metrów poleciał daleko od zamierzonego celu.

28'
Bardzo kąśliwa próba Vidala zza pola karnego, futbolówkę skierowaną w lewe okienko świetnie sparował w bok Petr Cech.

27'
Alexis próbował cwaniacko wypuścić Cazorlę, jednak podanie pomocnika mocno niedokładne.

26'
Arturo Vidal przez chwilę leżał na boisku. Pomocnik z Chile ucierpiał w starciu z Koscielnym.

24'
Vidal ładnie do Lewandowskiego, który ustawiony był przed polem karnym, Polak nieźle prowadził piłkę, ale już sam strzał z kilkunastu metrów poszybował obok bramki Cecha.

22'
Theo Walcott oddał celne uderzenie na bramkę. Mankamentem próby napastnika było to, że trafił w sam środek, co w znaczny sposób ułatwiło interwencję bramkarzowi.

20'
Niedokładna centra Sancheza z lewego sektora boiska. Długie podanie Chilijczyka minęła wszystkich zawodników, którzy znajdowali się w pobliżu bramki Neuera.

18'
Alaba popisał się wybitnym blokiem we własnej strefie. Piłkarz z Austrii w odpowiedniej chwili przerwał groźną kontrę Arsenalu.

17'
Muller wystawił piłkę do Lahma, a ten nie czekał długo i dośrodkował z prawej flanki na głowę Roberta Lewandowskiego, ale polski snajper przegrał walkę w powietrzu.

15'
Lahm starał się ciekawie zagrać na prawe skrzydło, niestety dla byłego reprezentanta Niemiec do piłki szybciej dotarli obrońcy gospodarzy.

13'
Obie drużyny próbują zmienić wynik meczu. Przed chwilą Alaba pokusił się o pokonanie Cecha z dalszej odległości, lecz futbolówka po zagraniu przez Austriaka minęła światło bramki.

11'
Fenomenalna robinsonada Petra Cecha. Goalkeeper błysnął znakomitą interwencją na refleks po strzale z kilku metrów Thiago, który otrzymał dobre podanie z prawego skrzydła, ale kopnięcie w prawe okienko wybronił bramkarz Arsenalu.

9'
Dobry fragment meczu w wykonaniu podopiecznych Wengera. Najpierw próbował skutecznie uderzyć, jednak ofiarnie zagranie zblokowali przeciwnicy z Niemiec.

7'
Manuel Neuer zmuszony do wielkiego wysiłku już na początku spotkania. Mesut Ozil świetnie przejął podanie i znalazł się jeden na jeden z bramkarzem, ale strzał w lewy sektor bardzo dobrze wyciągnął Neuer.

6'
Per Mertesacker zaliczył skuteczną interwencję w defensywie. Niemiecki stoper w odpowiednim momencie zablokował przeciwnika.

4'
Lewandowski ambitnie próbował szarżować na prawym skrzydle, ale zamiary polskiego gwiazdora zostały w porę rozczytane.

3'
Balerin minimalnie wysunięty za linię defensywną Bayernu.

1'
Thomas Muller przewinił na połowie przeciwnika.

*'
Startujemy ze szlagierem 3.kolejki!

*'
Na Emirates Stadium rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów.

*'
Tak się przedstawia rozkład jazdy na dzisiejszy wieczór

*'
Bilans historyczny: 4 wygrane Bayernu - 2 remisy - 2 zwycięstwa Arsenalu

*'
Dzisiejszy hit poprowadzi Cüneyt Çakir z Turcji.

*'
Ławka rezerwowa gości: Ulreich, Martinez, Rafinha, Kirchhoff, Coman, Kimmich, Gaudino

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Macey, Debuchy, Gibbs, Chambers, Arteta, Chamberlain, Giroud

*'
Zapraszamy Państwa na naszą relację tekstową LIVE ze spotkania 3.kolejki fazy grupowej LM: Arsenal Londyn - Bayern Monachium
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal Londyn - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online