PSG - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
0 : 0

Trapp - Aurier, Marquinhos, Silva, Maxwell - Motta, Verratti (79' Lavezzi), Matuidi - Di María (68' Lucas), Ibrahimović, Cavani (68' Pastore)
Navas - Danilo, Varane, Ramos, Marcelo - Lucas Vazquez , Casemiro, Kroos, Isco (69' Modrić) - Jesé (74'Czeryszew), Ronaldo

Mecze na żywo: PSG - Real Madryt

90+4'
Dziękuję serdecznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru!

90+3'
Koniec spotkania.
Hit 3.kolejki troszeczkę zawiódł. W drugiej odsłonie oglądaliśmy bierną postawę obu drużyn (szczególnie w ofensywie). W drugim meczu tej grupy szwedzkie Malmoe prowadzi 1:0 ze Shakhtarem.

90+1'
Gospodarzom w ostatnich minutach zaczęło bardziej zależeć na komplecie punktów, lecz ciągle brakuje dokładności.

90'
3 minuty dorzucone.

89'
Cheryshev postanowił pokonać Trappa z dystansu. Decyzja warta uznania, ale już finalny efekt pozbawiony precyzji. Piłka uderzona przez Rosjanina poleciała obok bramki.

89'
PSG próbuje wrzucać w kierunku Ibry, lecz najczęściej ich starania krzyżuje Varane, odbijając futbolówkę z poza własnej 16-ki.

87'
Notes sędziego z minuty na minutę się zapełnia. Aurier za nieprzemyślane zachowanie obejrzał żółtą kartkę.

85'
Żółta kartka dla Cherysheva. Rosjanin został zmuszony do faulu, ponieważ chwilę wcześniej dał się oszukać zawodnikowi PSG.

84'
Real Madryt będzie miał kolejny stały fragment gry. Przepisy złamał Aurier, faulując rywala.

82'
Zlatan Ibrahimović dał się oszukać obronie przeciwnika. Szwedzki snajper złapany na pozycji spalonej.

79'
Trener Blanc przeprowadził ostatnią zmianę w składzie. Verratti już poza placem gry, a wszedł z ławki Lavezzi.

77'
Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę obejrzał Lucas Vazquez.

76'
Czeryszew nieczysto atakowany przez Verrattiego. Pomocnik gospodarzy musi uważać, bo ma już na swoim koncie żółty kartonik.

74'
Zmiana. Jese opuścił boisko, a zastąpił go Czeryszew.

73'
Marcelo znów w tym spotkaniu nieźle dograł z bocznego sektora boiska, futbolówkę zagraną przez Brazylijczyka próbował wpakować do siatki CR7, ale jego strzał z pola karnego w nieznacznej odległości minął prawy słupek.

73'
Aurier nie ma dzisiaj szczęścia co do centr. Defensywa przyjezdnych ponownie zablokował dośrodkowanie bocznego obrońcy.

71'
Javier Pastote został schwytany w pułapkę ofsajdową.

69'
Zmiana w składzie Realu. Luka Modrić w miejsce Isco.

68'
Pastore wszedł na plac gry za Cavaniego.

67'
Podwójna korekta w składzie PSG. Lucas już się zameldował na boisku, zastąpił na nim Di Marię.

64'
Po raz kolejny Navas musiał pokazać swój wysoki kunszt bramkarski po kąśliwym uderzeniu Angela Di Marii w boczny sektor bramki.

62'
Ibrahimović wygrał pojedynek powietrzny z Ramosem. Szwed nieźle wyskoczył do dośrodkowania, jednak strzał poszybował daleko od światła bramki

61'
Ibrahimović spróbował szczęścia z rzutu wolnego, lecz piłka trafiła się od muru ustawionego przez Navasa.

60'
Sergio Ramos popełnił przewinienie na Verrattim. Wg sędziego głównego faul klasyfikował się kartkę.

59'
Matuidi się zagapił. Zawodników mistrza Francji dał się złapać na wyraźnym ofsajdzie.

57'
Trapp został sfaulowany we własnym polu karnym. Niemiecki bramkarz ucierpiał w pojedynku z graczem "Królewskich", który wojował o piłkę.

56'
Sergio Ramos wykonał kawał dobrej pracy w defensywie. Doświadczony obrońca zatrzymał ataki Cavaniego.

54'
Vazquez zmarnował dobrze obiecująco się akcję. Maxwell skutecznie oddalił zagrożenie od własnej bramki.

52'
Zagranie na vivat Isco. Pomocnik gości nie miał chyba pomysłu na rozwiązanie akcji.

51'
Cristiano znów miał okazję z rzutu wolnego, jednak futbolówka kopnięta przez Portugalczyka odbiła się od muru i wyszła poza plac gry.

50'
Verratii ukarany żółtą kartkę za faul z pełną premedytacją.

49'
Maxwell bardzo dobrze zacentrował w pobliże bramki Navasa, do piłki udało się dotrzeć Cavaniemu, lecz samo uderzenie troszeczkę nieprecyzyjny.

48'
Casemiro w sposób nieprzepisowy atakował piłkarza gospodarzy.

46'
Kontynuujemy dzisiejsze zawody!

Ja padłem...

45'
Sędzia odgwizdał koniec I połowy spotkania. Jak na razie oglądaliśmy marne widowisko, ale mamy nadzieję, że piłkarze obudzą się po przerwie i zaprezentują pełnię swoich możliwości.

43'
CR7 chciał zamknąć kąśliwe dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale w trakcie podania znajdował się najbliżej bramki Trappa.

41'
Verratti spróbował sprytnym, płaskim podaniem uruchomić m.in. Ibrahimovicia, jednakże w porę zainterweniowali obrońcy "Królewskich", przecinając podanie.

39'
Soczysta próba Casemiro z dalszej odległości, strzał a'la "spadający liść" zmierzający w lewy dolny róg skutecznie sparował Trapp.

38'
Bez zarzutu dzisiaj działa linia defensywna Realu Madryt. Di Maria na kolejnym ofsajdzie.

36'
Ronaldo ponownie groźnie strzelał głową, ale perfekcyjną robinsonadą popisał się Trapp, który wyciągnął bardzo trudną piłkę.

35'
Marcelo fantastycznie dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, do zagrania dobrze wyskoczył Ronaldo, lecz uderzenie poleciało minimalnie nad poprzeczką.

32'
Szybka kontra PSG. Aurier dostał niezłe podanie na prawe skrzydło, temu pozostało tylko dograć do świetnie ustawionych partnerów, jednak zagranie łatwo przecięli obrońcy gości.

31'
Real Madryt po profesorsku zatrzymuje ataki rywali. Gospodarzom nie jest łatwo zbudować niebezpiecznej akcji.

28'
Ronaldo skarżył się, że był popychany przez zawodników z Paryża. Rizzoli pozostał niewzruszony na uwagi gwiazdora.

26'
Trapp po raz pierwszy zmuszony do kapitalnej interwencji po strzale Jese, który otrzymał wyśmienite podanie od Kroosa, ale będąc w wybornej sytuacji musiał uznać wyższość bramkarza.

24'
Di Maria postanowił wrzucić w pole karne w kierunku swoich klubowych partnerów, lecz centrę pewnie przechwycił Navas.

23'
Faul w ofensywie popełnił Angel Di Maria.

22'
Toni Kroos postanowił wykorzystać swój atut, a mianowicie soczyste uderzenie. Brawa za odwagę, ale strzał poleciał obok prawego słupka.

20'
Gospodarze próbują akcjami skrzydłami zagrozić bramce Navasa.

17'
Kolejny ofsajd po stronie mistrza Francji. Tym razem najbliżej bramki w momencie zagrania był Cavani.

17'
Zawodnicy PSG ośmieszyli swoich przeciwników. Angel Di Maria był nieprzepisowo zatrzymywany przez graczy Realu Madryt.

16'
Aurier zaspał na prawej stronie boiska. Arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną bocznego obrońcy.

15'
Zlatan ostro potraktował Sergio Ramosa. Sędzia Rizzoli nie pokazał żółtej kartki w tej sytuacji.

14'
Thomas Silva spróbował głową wykończyć centrę z rzutu wolnego Motty, ale zagranie z powietrza poszybowało obok światła bramki.

12'
Odważna próba Matuidiego z dalszej odległości, strzał niestety dla gospodarzy został skierowany w sam środek bramki, co w dużej mierze ułatwiło interwencję Navasowi.

10'
CR7 huknął z rzutu wolnego, ale jego uderzenie z kilkudziesięciu metrów odbiło się od dobrze ustawionego muru.

9'
Żółtą kartkę przed chwilą obejrzał Matuidi, który pociągał za koszulkę Casemiro.

7'
Zlatan Ibrahimović złapany na ofsajdzie. Szwedzki snajper próbował sfinalizować efektownym wolejem długie podanie od kolegi.

6'
Di Maria niezbyt udanie wykonał rzut rożny, ale sędzia dopatrzył się jakich błędów w ustawieniu piłkarzy w polu karnym. Argentyńczyk ponownie wybije korner.

5'
Di Maria próbował szybkim zagraniem uruchomić Zlatana, lecz Varane kapitalnie zblokował gwiazdora francuskiej ekipy.

3'
Ronaldo kapitalnie zagrał na obieg do Jese, ten bez namysłu zdecydował się na dośrodkowanie, jednak piłkę przecięli defensorzy gospodarzy.

2'
Isco chciał ciekawie rozbudować akcję swojego zespołu w środku pola, ale podanie zostało pewnie wychwycone przez paryżan.

*'
Zaczynamy spotkanie w Paryżu!

*'
Porównanie gwiazdorów obu ekip

*'
Rozjemcą dzisiejszego starcia będzie Nicola Rizzoli.

*'
Obsada ławki rezerwowej PSG: Sirigu, Lavezzi, Kurzawa, Rabiot, Lucas, der Wiel, Pastore

*'
Obsada ławki rezerwowej Realu Madryt: Casilla, Nacho, Modrić, Kovacić, Czeryszew, Marcos Llorente, Borja Mayoral

*'
Zapraszamy gorąco Państwa na śledzenie naszej relacji LIVE ze spotkania 3.kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów: PSG - Real Madryt
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PSG - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online