Fiorentina - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Fiorentina
1 : 2

Sepe - Tomović, Astori, Pasqual (68' Bernardeschi), Roncaglia - Fernández, Mario Suárez (73' Ilicić) , Verdú (65' Vecino), Rebić - Rossi, Babacar
Burić - Kędziora, Dudka, Kamiński, Kadar - Trałka, Tetteh, Formella, Holman (67' Hamalainen), Lovrencsics - Thomalla (62' Kownacki)(77' Gajos)

Mecze na żywo: Fiorentina - Lech Poznań

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+5'
Lech Poznań odniósł bardzo ważne zwycięstwo, które pozwoli w znaczny stopniu odbudować morale i poprawić sytuację w swojej grupie.

90+4'
Babacar bliski wyrównania, Senegalczyk spróbował wykorzystać fatalny błąd Buricia, lecz jego strzał głową poleciał nad poprzeczką.

90+3'
Łukasz Trałka obejrzał żółty kartonik za popełnienie faulu taktycznego.

90+2'
Gospodarze w 10-kę!
Rebić bez pardonu zaatakował gracza Lecha Poznań. Decyzja w 100% słuszna

90'
1:2! Fernandez z dziecinną łatwością zgubił na lewym skrzydle Lovrencsics, po czym wgrał w pole karne, gdzie doskonale ustawiony był Rossi, a ten z kilku metrów pokonał Buricia.
4 minuty doliczone.

88'
Maciej Gajos próbował wysokim podaniem znaleźć Hamalainena, lecz zagranie okazało się zbyt niedokładne, by Fin mógł sfinalizować akcję.

87'
Lech Poznań wybornie krzyżuje ofensywne zapędy piłkarzy z Florencji.

86'
66% - 34% w statystyce posiadania piłki.

84'
Dariusz Dudka mocno zaangażował się w akcję ofensywną po podaniu od Formelli, jednak doświadczony zawodnik dał się zepchnąć rywalowi.

81'
0:2! Lovrencsics nieźle dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę kopniętą ze stałego fragmentu przedłużył z głębi Marcin Kamiński, do niej dopadł Maciej Gajos i płaskim strzałem w prawy dolny róg nie dał szans Sepe.
Jan Urban ma nosa do zmian!

79'
Jasmin Burić czyni dzisiaj cuda! Bośniacki bramkarz instynktownie nogami wybronił strzał Bernardeschiego z bliskiej odległości, a świeżo wprowadzony gracz otrzymał wyśmienite podanie od Fernandeza.

77'
Ostatnia korekta w składzie gości. Maciej Gajos zmienił kontuzjowanego Kownackiego.

75'
Fenomenalne kopnięcie Vecino z kilkudziesięciu metrów, piłkę posłaną w lewy dolny róg kapitalnie na bok odbił Burić, a potem oglądaliśmy nieudaną dobitkę Bernardeschiego z ostrego kąta.

73'
Zmiana. Mario Suarez już poza boiskiem, w jego miejsce Ilicić.

71'
Brutalny wślizg Lovrencsicsa w nogi Bernardeschiego. W pełni zasłużona żółta kartka.

70'
Fiorentina ostro wzięła się do pracy! Na szczęście dla polskich kibiców defensywa mistrza Polski działa bez zarzutu.

68'
Zmiana. Bernardeschi w miejsce Pasquala.

67'
Druga zmiana w Lechu Poznań. Hamalainen zastąpił na placu gry Holmana.

65'
0:1! Lovrencsics dobrze został obsłużony na prawym skrzydle, Węgier dużo się nie zastanawiał i zagrał w kierunku Kownackiego, a ten sprytnie urwał się obrońcy i szczęśliwym strzałem z paru metrów wyprowadził Lecha na prowadzenie.

64'
Na kolejną próbę uderzenia zdecydował się Babacar, lecz efekt dużo gorszy niż sześc minut temu.

62'
Zmiana w składzie Lecha Poznań. Kownacki wpuszczony na boisko, a zszedł z niego Thomalla.

60'
Jasmin Burić emanuje pewnością na przedpolu bramki. Bośniacki goalkeeper pewnym chwytem przerwał długie dośrodkowanie.

58'
Pierwsza poważniejsza szansa na zmianę wyniku po kapitalnej akcji Babacara, który sprytnie ograł obrońców Lecha i oddał strzał na bramkę, jednak piłkę skierowaną w prawy sektor sparował przed siebie Burić.

56'
Świetny powrót do obrony Lovrencsicsa. Węgierski skrzydłowy w kapitalny sposób wyjaśnił sytuację tuż przed własnym polem karnym, kiedy Verdu próbował zagrać do Pasquala.

54'
Na mocne uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Fernandez, ale próba z dalszej odległości okazała się mocno niedokładna.

52'
Holman wykazał się niebezpieczną interwencją w defensywie. Pomocnik Lecha Poznań nadepnął na nogę Babacarowi.

51'
Ładnie wyglądają uskrzydlające akcje w wykonaniu gości, ale brakuje jakości w dośrodkowaniach.

50'
Thomalla złapany w pułapkę ofsajdową.

50'
Jan Urban ma uwagi do swoich obrońców.

48'
Kadar dobrze zagrał na obieg do Trałki, a ten bez zastanowienia z lewego skrzydła kopnął w kierunku Thomali, ale futbolówka posłana zbyt głęboko, co ułatwiło interwencję na linii Sepe.

47'
Dariusz Dudka popełnił przewinienie taktyczne.

46'
Wysoko ustawieni piłkarze Paulo Sousy. Nie jest łatwo Lechitom wyjść z atakiem.

46'
Kontynuujemy II połowę spotkania.

45'
Koniec I odsłony meczu. 45 minut dużo lepsze w realizacji graczy Fiorentiny.

44'
Spóźnione wejście wślizgiem w wykonaniu Rebicia. Tetteh został poszkodowany w tej akcji.

43'

42'
Pasqual straszy na lewej stronie, mocne dośrodkowanie pewnie wypiąstkował przed siebie Jasmin Burić.

41'
Astori popełnił przewinienie na połowie Lecha Poznań. Stały fragment gry dla podopiecznych Jana Urbana.

39'
Jasmin Burić faulowany we własnej strefie przez piłkarza włoskiej drużyny. Sędzia dopatrzył się złamania przepisów.

38'
Dużo prostopadłych podań w wykonaniu zawodników Sousy. Adresatem większości z nich jest Babacar.

36'
Dariusz Dudka wybił piłkę na korner.

35'
Łukasz Trałka nieźle wyskoczył do dośrodkowania Lovrencsicsa z rzutu rożnego, ale uderzenie głową w bezpiecznej odległości minęło światło bramki.

33'
Gospodarze próbują się zbliżyć do bramki Buricia jakimiś akcjami skrzydłami. Przed chwilą kolejną próbę skutecznego dogrania podjął Pasqual, lecz zagranie z pełnym spokojem głową wybił Kamiński.

32'
Kadar nie wytrzymał ciśnienia. Boczny defensor gości dał się schwytać na spalonym.

31'
Fiorentina nie pozostawia Lechowi dużo miejsca do rozegrania futbolówki.

29'
Rebić po raz kolejny posłał kąśliwą centrę z prawego skrzydła, ale przytomnie zachowali się defensorzy drużyny Jana Urbana, oddalając zagrożenie od własnej bramki.

28'
Holman odepchnął rywala. Od rzutu wolnego liderzy włoskiej ekstraklasy.

27'
Tetteh ponownie w nieprzepisowy sposób zatrzymał przeciwnika.

25'
Pasqual huknął z dystansu. Piłka po strzale obrońcy z dalszej odległości poleciała obok światła bramki.

25'
Formella dał się oszukać Verdu na wysokości pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy.

24'

23'
Soczysta próba Babacara zza pola karnego, na nasze szczęście piłka poszybowała daleko od zamierzonego celu.

22'
Babacar z dziecinną łatwością uwolnił się spod opieki Kamińskiego na prawym skrzydle, zawodnik próbował groźnie zacentrować, ale piłkę wybił głową Kadar.

20'
Babacar po raz kolejny dobrze obsłużony prostopadłym podaniem, lecz plany napastnika fantastycznie pokrzyżował Burić, wychodząc do zagrania.

18'
Jasmin Burić dobrze przerwał niebezpieczne dośrodkowanie Fernandeza z rzutu rożnego. Bośniacki goalkeeper sparował piłkę na lewą stronę.

17'
Rossi próbował wkręcić w ziemię obronę Lecha, jednak skutecznie piłkę na korner wybił Marcin Kamiński.

16'
Pasqual szybko zacentrował z lewego sektora na nogę świetnie ustawionego Babacara, ale zawodnik ze Senegalu... znajdował się na pozycji spalonej.

14'
Lovrencsics świetnie wrzucił z prawej flanki, futbolówkę próbował głową uderzyć Thomalla, lecz szybciej do niej dopadł Sepe.

12'
Rebić sprytnie wgrał piłkę z prawego skrzydła, do zagrania próbował dotrzeć Babacar, ale w trakcie walki z obrońcą złamał przepisy gry.

11'
Babacar dał się nabrać defensywie polskiego klubu. Senegalczyk zdaniem sędziego liniowego był na ofsajdzie.

10'
Formella skutecznie przypilnowany przez Roncaglię, który pozwolił piłce opuścić plac gry po podaniu od zawodnika przyjezdnych.

9'
Słaba centra Lovrencsicsa z rzutu wolnego, futbolówkę przeciął pierwszy ustawiony piłkarz Fiorentiny

8'
Formella podhaczony tuż przy linii bocznej boiska.

7'
Marcin Kamiński ucierpiał w starciu z Babacarem. Gracz włoskiej ekipy zbyt wysoko podniósł nogę.

6'
Lovrencsics skutecznie zablokował przeciwnika na własnej połowie.

4'
Kompletnie pogubiona defensywa mistrza Polski. Najpierw Kędziora efektownym wślizgiem przeciął groźne zagranie, a następnie w ostatniej chwili udało się wyblokować strzał ofensywnego zawodnika.

2'
Fernandez kąśliwie zacentrował z rzutu wolnego, piłka krążyła w polu karnym Lecha Poznań, ale na szczęście polskich kibiców Astori strzałem głową nie potrafił wykorzystać chaosu. Dudka w odpowiednim momencie wykopał futbolówkę z niemal linii bramkowej.

1'
Tetteh faulował rozpędzonego zawodnika Fiorentiny. Gospodarze będą mieli groźny stały fragment gry.

0'
Startujemy ze spotkaniem!

0'
Ekipa Sousy w tej chwili zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Serie A.

0'
W nadchodzących zawodach nie zagra Karol Linetty. Młody pomocnik gości musi pauzować z powodu kartek.

0'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Tatarusanu, Kalinić, Błaszczykowski, Ilicić, Diakhate, Vecino, Bernardeschi

0'
Nie tylko we Florencji grają...

0'
Do sędziowania dzisiejszego meczu został wyznaczony Gediminas Mažeika.

0'
Tak się przedstawia rezerwa Lecha Poznań: Gostomski, Douglas, Gajos, Kownacki, Ceesay, Hamalainen

0'
W dotychczasowych dwóch kolejkach Lech Poznań zgromadził punkt remisując na własnym stadionie z OS Belenenses. Teraz mistrzów Polski czeka pojedynek z Fiorentiną, która do rozgrywek Ligi Europy podchodzi dość lekceważąco i raczej daje szanse gry zmiennikom. Mimo to obecnie ma na swoim koncie trzy punkty i w czwartkowym meczu będzie zdecydowanym faworytem.

Czytaj całą zapowiedź meczu.

0'
Początek meczu o godzinie 19:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Fiorentina - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online