Legia Warszawa - Club Brugge online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Club Brugge
1 : 1

Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Guilherme (46' Duda), Pazdan, Jodłowiec, Kucharczyk - Furman (46' Trickovski) - Nikolić (76' Prijović)
Bruzzese – Meunier, Denswil, Mechele, de Fauw, Bolingoli-Mbombo (68' De Bock) , Vanaken, Simons, Diaby (71' Dierckx) , Vossen (80' Perreira), Izquierdo

Kucharczyk (51.)
de Fauw (29.)

Rzeźniczak (49.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Club Brugge

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za ten maraton z LE. Życzę miłego wieczoru!

90+3'
W mojej ocenie wynik sprawiedliwy, ponieważ pierwsza odsłona była znacznie lepsza w wykonaniu przyjezdnych, ale już po przerwie dominowali Legioniści. Obie ekipy są w niełatwym położeniu, bo podział punktów niewiele zmienił w kontekście ewentualnego awansu.

90+2'
Kuciak dwukrotnie dobrze wychodził do dośrodkowań ze strony przeciwnika.

90+1'
Izquierdo powalony przez Brozia. Rzut wolny będzie chyba ostatnią szansą na zmianę wyniku.

90'
120 sekund dłużej potrwają zawody w Warszawie.

89'
Meunier nieźle szarżował na prawej flance, następnie pokusił się o groźne wgranie w pole karne, jednakże piłkę spokojnie wybili obrońcy Legii.

87'
Izquierdo wykazał się soczystym kopnięciem na bramkę, ale mankamentem tej próby było miejsce, w które uderzył ofensywny zawodnik, bo umieścił piłkę w rękawicach Kuciaka.

84'
Po raz kolejny aktywny Kucharczyk, który przed chwilą świetnie wystawił piłkę wbiegającemu Pazdanowi, lecz reprezentant Polski trafił z kilkunastu metrów wprost w stojącego naprzeciw defensora.

83'
Michał Kucharczyk doskonale dośrodkował z lewego skrzydła, futbolówka dotarła wprost na nogi Trickovskiego, ale zmiennik Furmana w niewłaściwy sposób ją nakrył. Strzał poszybował daleko od prawego słupka bramki.

81'
Jakub Rzeźniczak zwija się z bólu. Obrońca stołecznej drużyny ucierpiał w pojedynku na połowie rywala.

80'
Zmiana. Perreria za Vossena.

79'
Rzeźniczak ostro walczył ze Simonsem o futbolówkę, która była wybijana z rzutu wolnego. Sędzia uznał, że Polak złamał przepisy.

78'
Vossen ambitnie starał się wygarnąć piłkę Lewczukowi. Efektem tych starań jest kolejny wyrzut z autu dla gospodarzy.

77'
Przewinienie zawodnika Legii Warszawa w trakcie walki o piłkę w 16-ce belgijskiej drużyny.

76'
Zmiana. Nikolić bez gola w dzisiejszym meczu, na plac wprowadzony Prijović.

74'
Vanaken w stylu Pirlo próbował wyszukać Vossena. Sztuka się udała, ale napastnik Brugge był na... spalonym

73'
Chaos w bloku defensywnym Legii po kornerze dla rywala.

71'
Zmiana. Dierckx w miejsce Diaby'ego.

70'
Izquierdo uwolnił się spod opieki rywala po ładnym podaniu od klubowego partnera, lecz w momencie owego podania dał się złapać na pozycji spalonej.

68'
Zmiana. Bolingoli-Mbombo zesłany na ławkę rezerwową, a jego miejsce zajął De Bock.

67'
Łukasz Broź efektownym wślizgiem przeciął nieźle zapowiadający się kontratak przeciwników.

64'
Trickovski dostał z łokcia od Bolingoli-Mbombo.

63'
Kolejna próba z dalszej odległości w wykonaniu ekipy Czerczesowa. Przed chwilą wyzwanie podjął Brzyski, jednak huknięcie z dystansu ze spokojem złapał Bruzzese.

61'
Tomasz Jodłowiec mając trochę miejsca pokusił się o bombowe uderzenie, lecz strzał w lewy sektor bramki był zbyt przewidywalny, co pomogło Bruzzese w skutecznej robinsonadzie.

60'
Jakub Rzeźniczak reklamował rzut karny, ponieważ jego zdaniem piłkarz Club Brugge w nieczysty sposób wojował o pozycję we własnym polu karnym.

59'
Trickovski efektownie chciał wypuścić w uliczkę Nikolicia, ale w odpowiedniej chwili zareagował Meunier.

57'
Rzeźniczak bardzo dobrze zabezpieczył prawy sektor bramki. Stoper Legii umiejętnie zblokował Vossena.

56'
Belgowie obudzili się z głębokiego snu. Głupie straty zaliczają gospodarze w środku pola.

52'
Kuciak po raz kolejny pokazał swoje wysokie umiejętności bramkarskie. Słowacki bramkarz instynktownie wybronił strzał z dystansu Izquierdo , piłka po drodze odbiła się od jednego z obrońców i zmierzała w prawy dolny róg bramki.

51'
1:1! Tomasz Jodłowiec genialnie zagrał na obieg do Trickovskiego, który szybkim podaniem doskonale obsłużył Michała Kucharczyka, a skrzydłowy pewnym uderzeniem z paru metrów zmienił stan spotkania.

49'
Faul taktyczny w wykonaniu Kuby Rzeźniczaka. Za przewinienie na Diaby'm obejrzał żółtą kartkę.

47'
Kapitalna akcja Legii. Jodłowiec podał do Dudy, a ten wybornym zagraniem na wolne pole uruchomił wbiegającego Kucharczyka, skrzydłowy Legii w wyśmienitej sytuacji trafił tylko w boczną siatkę bramki.

46'
Startujemy z II odsłoną.

46'
Zmiana. Duda zastąpił na murawie Guilherme.

Dzieje się, dzieje...

45'
Koniec I części. Legia Warszawa dość mizernie w pierwszych 45 minutach, co łatwo wykorzystywali goście tego spotkania, budując groźne akcje skrzydłami.

44'
Tomasz Jodłowiec ostatkami sił próbował obronić piłkę przez opuszczeniem boiska, ta sztuka wprawdzie się udała, lecz zagranie defensywnego pomocnika z pełnym spokojem wyłapał bramkarz belgijskiego klubu.

43'
Powinno być 0:2
Izquierdo świetnie urwał się Lewczukowi, a następnie efektownie minął Kuciaka, ale przy tym manewrze zbyt daleko się wyrzucił, co miało kolosalne znaczenie przy strzale, który z ogromną łatwością wybił wyżej wspomniany Lewczuk.

41'
Dusan Kuciak zmuszony do dalekiego wyjścia z bramki, ponieważ świetnym crossem popisał się Denswil, który usiłował wyszukać Vossena.

39'
0:1! Rzut rożny dla gości, piłki nie potrafili wybić daleko obrońcy Legii, do niej dopadł Mechele i silny strzałem chciał pokonać Kuciaka, a ten nie zdołał złapać futbolówki, co wykorzystał de Fauw, który wpakował ją z paru metrów do bramki.

38'
Igor Lewczuk wygrał pojedynek indywidualny z Izquierdo.

36'
Zbyt łatwo przyjezdni z Belgii kreują niebezpieczne akcje pod bramką Kuciaka. Niepokojąco wyglądają szczególnie boki boiska, którymi często atakują piłkarze Club Brugge.

34'

34'
De Fauw spróbował sfinalizować dośrodkowanie z rzutu wolnego, jednakże jego próba z powietrza poszybowała daleko od światła bramki.

33'
Vanaken nieczysto powstrzymany przez Tomasza Brzyskiego.

31'
Diaby ma problemy z obrońcami Legionistów. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

29'
Faul Dominika Furmana w centralnej części boiska. Meunier -piłkarzem, którego przewrócił gracz stołecznej ekipy.

27'
Kolejna kombinacyjna akcja zapoczątkowana przez Vanakena, lecz znów na pozycji spalonej schwytany został Diaby.

25'
Ambitny rajd Kucharczyka lewą stroną, a następnie groźna centra, jednak w porę połapał się Bruzzese, który przechwycił futbolówkę.

23'
Dobry przechwyt gości. Vanalen nieźle odnalazł się na lewej flance, pomocnik przyjezdnych spróbował wgrać piłkę w stronę Vossena, a ten mając przed sobą Kuciaka nie potrafił jej opanować, co skutkuje tym, że nadal utrzymuje się bezbramkowy remis.

23'

22'
Goście łatwo przerzucają ciężar gry z jednej strony na drugą.

20'
Nikolić dobrze opanował piłkę na lewym skrzydle, a następnie postanowił wystawić ją wbiegającemu Furmanowi, ale ten został skutecznie uprzedzony przez przeciwnika.

19'
Dominik Furman efektownym strzałem z niełatwej pozycji zaskoczyć Bruzzese. Uderzenie pomocnika Legii poszybowało wysoko nad poprzeczką bramki.

17'
Dusan Kuciak nieźle wyszedł do dośrodkowania, które miał wykończyć Diaby. Przytomne wyjście z bramki Słowaka najprawdopodobniej uchroniło gospodarzy od straty gola.

16'
Tomasz Brzyski powinien się zdecydowanie lepiej zachować w środkowej strefie boiska, jego podanie skierowane do uciekającego Nikolicia wychwycili obrońcy.

14'
Soczysta próba Izquierdo zza pola karnego, uderzenie z półwoleja zaadresowane w lewy sektor bramki kapitalnie wyłapał Dusan Kuciak.

13'
Vossen miał dogodną okazję do zmiany wyniku, ale belgijski pomocnik zbyt długo się zastanawiał, a ten fakt dobrze wykorzystali Legioniści, wybijając piłkę na korner.

11'
Guilherme popełnił przewinienie w ofensywie. Pomocnik Legii w nieprzepisowy sposób atakował Mbombo.

10'
Guilherme w ładnym stylu wypuścił na prawym skrzydle Brozia, a ten szybko próbował technicznym podaniem uruchomić Nikolicia, niestety futbolówkę głową od własnej 16-ki oddalił Mechele.

9'
Fenomenalne prostopadłe Simonsa w kierunku Diaby, jednak Malijczyk w momencie zagrania znajdował się na pozycji spalonej.

7'
Michał Pazdan fantastycznie wyjaśnił sytuację w pobliżu własnego pola karnego, kadrowicz uprzedził Diaby'ego.

6'
Guilherme podcięty przez Vanakena. Od rzutu wolnego gospodarze.

5'
Diaby zacentrował z lewego skrzydła, jednak dośrodkowanie okazało się zbyt głębokie, by ktoś w koszulce Brugge mógł zamknąć podanie.

4'
Legia dała się zamknąć na własnej połowie. Przyjezdni będą mieli korner.

3'
Rzeźniczak faulowany przez Vossenia, który próbował wywalczyć sobie miejsce w polu karnym przeciwnika.

2'
Furman próbował wyszukać Nikolicia, ale podanie pomocnika trochę niedokładne.

*'
Zaczynamy mecz w Warszawie!

*'
Nad rozwojem boiskowych wydarzeń czuwać będzie Harald Lechner.

*'
Ławka rezerwowa Club Brugge: Bolat, Duarte, Cools, De Bock, Claudemir, Leandro Pereira, Dierckx

*'
Stanisław Czerczesow na ławce rezerwowej zostawił takich graczy: Malarz, Bereszyński, Duda, Vranjes, Trickovski, Saganowski, Prijović

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania 3.kolejki fazy grupowej LE: Legia Warszawa - Club Brugge
Początek o 21:05

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Club Brugge, to zapraszamy do śledzenia meczu online