Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 0

Putnocky - Konczkowski, Grodzicki, Cichocki, Koj (78' Szyndrowski) - Surma, Iwański - Mazek, Lipski, Zieńczuk - Stępiński.
Pawełek - Zieliński, Celeban, Hołota, Dudu Paraiba - Hateley (73' Kaczmarek), Gecov, Danielewicz - Flavio, Machaj (48' Biliński), Bartkowiak (46' Kiełb)

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Ruch Chorzów zdobył upragnione zwycięstwo! W spotkaniu brakowało licznych okazji, ale na pewno nie zabrakło walki, czego efektem były kartki.

90+3'
Mariusz Pawełek kapitalnie wybronił strzał z 11 metra Lipskiego! Młody gracz uderzył w lewy sektor bramki, ale bramkarz skutecznie sparował piłkę na poprzeczkę.

90+2'
Stępiński sfaulowany został przez Zielińskiego w 16-ce Śląska Wrocław!

90'
4 minuty dorzucone do podstawowego czasu gry.

88'
Dudu podciął Stępińskiego. Stały fragment gry dla zawodników z Chorzowa.

87'
Piotr Celeban uderzony we własnym polu karnym przez Grodzickiego. Sędzia Marciniak wyrzucił doświadczonego piłkarza z boiska.

85'
Grodzicki i Kiełb ukarani żółtą kartką. Arbiter nie mógł pozwolić, by obaj gracze kontynuowali bójkę.

85'
Długo wyczekiwany celny strzał w wykonaniu Mazka, jednak futbolówka zaadresowana w sam środek bramki.

83'
Konczkowski w sposób ekwilibrystyczny próbował zamknąć akcję, która wzięła się od wybicia z rzutu wolnego, lecz piłkę w ostatniej chwili zdjęli obrońcy z Wrocławia.

82'
Lipski powalony na murawę przez jednego z zawodników Śląska Wrocław.

80'
Stępiński złapany w pułapce ofsajdowym. Napastnik w żaden sposób nie kontrolował linii.

79'
Flavio Paixao na minimalnym ofsajdzie. Dziwne, bo gra została puszczona, ale piłkę przejął bramkarz.

78'
Zmiana w składzie Ruchu. Szyndrowski w miejsce Koja.

77'
Dudu Paraiba obejrzał żółtą kartę za niesportowe zagranie (popychanie przeciwnika).

77'
Mazek faulował Dudu.

74'
Żółta kartka dla Konczkowskiego, który zagrał piłkę ręką w pobliżu własnej 16-ki.

72'
Ostatnia korekta taktyczna u gości. Kaczmarek zmienił Hateley'a.

71'
Głupia strata Zielińskiego, który niedokładnie opanował piłkę, zmierzającą za linię boczną. Rzut z autu dla gospodarzy.

69'
Patryk Lipski dobrze wrzucił z prawego skrzydła na głowę Mazka, który zgrabnie ułożył się do strzału, lecz piłka posłana z kilkunastu metrów poszybowała obok światła bramki.

66'
Michał Koj przewinił na własnej połowie. Po raz kolejny od rzutu wolnego przyjezdni.

65'
Piotr Celeban został popchnięty przez Stępińskiego. Od stałego fragmentu podopieczni Tadeusza Pawłowskiego.

63'
Łukasz Surma nieudolnie przyjmował piłkę. Dzisiejszy jubilat tuż przed polem karnym rywala pomagał sobie ręką.

61'
Flavio chciał sprytnie urwać się Kojowi, ale ten faulem taktycznym musiał ratować niekorzystną sytuację.

60'
Flavio w nieprzepisowy sposób zatrzymywany tuż przy linii bocznej boiska.

59'

58'
Mazek podjął odważną decyzję o uderzeniu z kilkudziesięciu metrów, futbolówka pofrunęła daleko od zamierzonego celu.

57'
Pozycja spalona Bilińskiego.

57'
Śląsk Wrocław ciągle szuka sposobu na przełamanie bloku defensywnego Ruchu, ale bez zarzutu działa obrona ekipy Waldemara Fornalika.

55'
Bardzo groźny strzał Kiełba z kilkunastu metrów, lecz futbolówkę przytomnie zatrzymał na linii Putnocky.

52'
Stępiński padł w polu karnym Śląska Wrocław po tym jak próbował minąć Pawełka. Sędzia Marciniak ukarał młodego gracza żółtą kartkę za próbę symulowania.

51'
Jacek Kiełb doskonale wyprowadził atak z własnej połowy, lecz zbliżając się do pola karnego rywala, niecelnie dośrodkował.

50'
Biliński usiłował uwolnić się spod opieki przeciwników, ale górą w tym starciu defensywa Ruchu Chorzów.

48'
Machaj opuścił boisko. Zmienił go Kamil Biliński.

47'
Mateusz Machaj skarży się na kontuzję. Z ławki rezerwowej wstał Biliński.

46'
Stępiński spróbował strzałem głową wykończyć centrę z prawego skrzydła, jednak futbolówka została uderzona nieprecyzyjnie.

46'
Kontynuujemy spotkanie.

46'
Zmiana. Bartkowiak został zdjęty z boiska, a jego miejsce zajął Kiełb.

45'
1:0! Maciej Iwański kapitalnie przerzucił grę na lewe skrzydło, gdzie ustawiony był Stępiński, a ten zupełnie niekryty oddał wyśmienite uderzenie w prawy dolny róg bramki. Strzał nie do wyciągnięcia dla Mariusza Pawełka.

44'

43'
Zamieszanie w polu karnym Śląska Wrocław, jednak rywalom nie udało się wykorzystać niewłaściwego ustawienia linii defensywnej.

41'
Zablokowany strzał Rafała Grodzickiego. Obrońca drużyny z Chorzowa próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu.

39'
Kolejna próba niebezpiecznego dośrodkowania w wykonaniu Dudu, ale tak jak w poprzednich przypadkach górą obrońcy "Niebieskich".

37'
Soczysta próba Bartkowiaka z dystansu. 18-letni napastnik bardzo dobrze się obrócił i spróbował szczęścia, jednak uderzenie poleciało wprost w Putnockiego.

35'
Mazek nieźle rozprowadził piłkę na prawe skrzydło, gdzie ustawiony był Stępiński, ten mając trochę czasu, powinien nieźle dośrodkować, ale futbolówkę bez problemu odebrał Zieliński.

32'
Lipski zacentrował z 32 metra, piłka nie minęła nawet pierwszego gracza gości. Kolejny korner.

31'
Futbolówkę ręką zagrał Danielewicz. Rzut wolny dla Ruchu Chorzów.

29'
Paweł Zieliński przesadził z agresją przy ataku na piłkę, do której również próbował dotrzeć Marek Zieńczuk.

27'
Machaj usiłował zagrać na obieg do Zielińskiego, lecz niestety zamiary dobrze odczytał Michał Koj.

26'
Zieliński uratował niemal straconą piłkę, ale wrzutka z niełatwej pozycji trafiła wprost w rękawice bramkarza Ruchu Chorzów.

25'
Marcel Gecov bez pardonu zaatakował Łukasza Surmę. Szymon Marciniak wyjął z kieszonki żółty kartonik.

22'
Celeban popisał się długim zagraniem w kierunku Bartkowiaka, jednakże młody napastnik musiał uznać wyższość Putnockiego, który wyszedł z bramki i wyłapał piłkę.

20'
Surma zagrał nakładką w środkowej strefie boiska. Poszkodowany był Hateley.

20'
Mateusz Stępiński faulował w pojedynku powietrznym.

19'
Łukasz Surma dośrodkował w pole karne, futbolówka nie dotarła do żadnego gracza "Niebieskich", ale i tak gospodarze będą mieli rzut rożny, bo Danielewicz głową wybił ją poza boisko.

17'
Chaos w 16-ce Ruchu! Putnocky źle wyszedł do piłki, Danielewicz próbował wykorzystać bramkarza, strzelając z przewrotki, lecz na nieszczęście dla gracza piłka obiła tylko poprzeczkę.

16'
Konczkowski po raz kolejny dobrze zainterweniował na lewym skrzydle. Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych.

14'
Piotr Celeban spróbował sfinalizować wrzutkę z rzutu rożnego, lecz zagranie głową poszybowało obok prawego słupka bramki.

12'
Łukasz Surma świetnie uprzedził Machaja, który chciał zamknąć dośrodkowanie Paixao z prawej flanki.

11'
Gospodarze przekombinowali ciekawie zapowiadającą się akcję. Maciej Iwański powinien w dogodnej sytuacji uderzyć na bramkę, ale ten za długo zwlekał z rozwiązaniem.

9'
Dudu próbował crossem uruchomić Flavio, jednak piłkę skutecznie przechwycił Putnocky.

9'
Śląsk Wrocław często atakuje prawym skrzydłem.

7'
Dudu wywalczył korner dla swojego klubu. Konczkowski wślizgiem przerwał groźną akcję gości.

5'
Nieudany strzał Macieja Iwańskiego zza pola karnego. Doświadczony pomocnik zgarnął bezpańską piłkę, ale jego uderzenie w bezpiecznej odległości minęło lewy słupek.

4'
Faul taktyczny w wykonaniu Zielińskiego. Powalony na murawę został Zieńczuk.

3'
Dudu zacentrował z rzutu wolnego, jednak skutecznie zagrożenie od własnej bramki oddalił Konczkowski.

2'
Cichocki faulował Paixao na wysokości pola karnego.

1'
Na groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła zdecydował się Flavio, piłkę skierowaną na głowę Bartkowiaka skutecznie przeciął Grodzicki.

*'
Startujemy z meczem w Chorzowie!

*'
Zawodnicy obu ekip utworzyli szpaler na cześć Łukasza Surmy, który dzisiaj rozegra pięćsetne spotkanie na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

*'

*'
Piękny jubileusz!

*'
Inauguracyjny mecz 13.serii gier poprowadzi Szymon Marciniak.

*'
Ławka rezerwowa Śląska Wrocław: Wrąbel, Dankowski, Idzik, Ostrowski, Kaczmarek, Kiełb, Biliński

*'
Ławka rezerwowa "Niebieskich": Skaba, Szyndrowski, Lenartowski, Włodyka, Podgórski, Szewczyk, Siedlik

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania 13.kolejki Ekstraklasy: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online