Piast Gliwice - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Szmatuła - Hebert, Osyra (65' Mokwa), Korun - Mraz, Pietrowski, Murawski, Vacek, Badia (59' Mak) - Barisić, Nespor
Małkowski - Sylwestrzak, Dejmek, Wilusz, Gabovs - Grzelak, Jovanović, Pawłowski (59' Fertovs), Aankour (46' Cebula), Sierpina - Cabrera (83' Trytko)

Pawłowski (23.)

Mraz (6.) żółta kartka
Murawski (86.) żółta kartka
Aankour (22.) żółta kartka
Gabovs (63.) żółta kartka

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Korona Kielce

90+4'
Dziękuję serdecznie Państwu za uwagę i życzę miłego wieczoru.

90+3'
Piast Gliwice poniósł pierwszą porażkę na własnym terenie w tym sezonie ligowym. Ekipa Marcina Brosza powoli staje się rewelacją tych rozgrywek. Zawodnicy z Kielc awansowali na 5.lokatę w tabeli.

90+2'
Oblężenie bramki Małkowskiego. Przed chwilą Nespor próbował wykończyć dośrodkowanie Maka, ale futbolówka uderzona z paru metrów odbiła się od prawego słupka.

90'
180 sekund szans dla zawodników Latala na doprowadzenie do remisu.

88'
Nakładką zagrał Nespor. Arbiter dosyć szybko wychwycił pogwałcenie przepisów gry.

88'
Szmatuła nieźle na przedpolu. Bramkarz obecnego lidera skutecznie wypiąstkował dośrodkowanie z rzutu wolnego.

87'
Cebula sprytnie oszukał Maka, dobrze się zastawiając. Będzie rzut wolny dla podopiecznych Marcina Brosza.

86'
Murawski wykazał się zbytnią agresywnością w starciu z przeciwnikiem. Krzysztof Jakubik ukarał kapitana gospodarzy żółtym kartonikiem.

85'
Małkowski popełnił błąd przy wyjściu z bramki, na całe szczęście dla bramkarza żaden piłkarz w koszulce Piasta w ogromnym zamieszaniu nie wpakował piłki do siatki.

83'
Zmiana. Cabrera już poza placem gry, na ostatnie minuty wpuszczony Trytko.

82'
Murawski powalony w środkowej strefie boiska.

80'
Pietrowski w odpowiednim momencie przeciął centrę Sierpiny z głębi pola karnego. Będziemy oglądali następny rzut rożny.

79'
Małkowski ofiarnie starał się uchronić piłkę przed opuszczeniem boiska, niestety ta sztuka się nie udała. Od rzutu rożnego gospodarze.

78'
Mokwa ambitnie przedarł się prawą stroną, a następnie wystawił piłkę Barisiciowi, który chybionym kropnięciem z paru metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką.

77'
Korun zaliczył niedokładne dośrodkowanie z głębi, płaskie podanie z dużą łatwością wybili defensorzy przyjezdnych.

75'
Piast Gliwice szybkimi atakami bombarduje bramkę Małkowskiemu, lecz brakuje precyzji w ostatnich fazach akcji.

72'
Cabrera wybornie zagrał na wolne pole do Sierpiny, a ten wjechał w pole karne, jednak będąc w sytuacji strzeleckiej przegrał bój ze Szmatułą, który efektywnie skrócił kąt i sparował piłkę.

70'
65% - 35% w statystyce posiadania futbolówki.

69'
Dejmek fantastycznie przeciął niebezpieczne zgranie Mraza z lewej strony. Mraz dzisiaj bardzo aktywny.

68'
Centro - strzał Mokwy z prawego skrzydła, naprawdę niewiele brakowało, by w sposób nieoczekiwany Piast doprowadził do remisu.

67'
Mraz ponownie spróbował zamykać groźną akcję, ale tak jak w poprzednich próbach, futbolówka nie miała prawa zakłócić spokoju Małkowskiego.

65'
Zmiana. Mokwa zameldował się na placu gry, zszedł z niego Osyra.

63'
Zdecydowanie spóźnionym wślizgiem interweniował Gabovs. Boczny obrońca Korony ostro potraktował Mraza.

62'
Dużo dośrodkowań z lewego skrzydła w wykonaniu lidera ligowej tabeli.

59'
Zmiana. Fertovs za strzelca bramki, Pawłowskiego.

59'
Zmiana. Mateusz Mak w miejsce Badii.

58'
Pietrowski mocno wgrał futbolówkę z prawego sektora, dobrze ją wybił z własnej strefy Sylwestrzak, ale potem dopadł do niej Mraz i pokusił się o mocne uderzenie, efekt... trybuny stadionu.

56'
Małkowski pewnie wychwycił długie dośrodkowanie. Goalkeeper uprzedził Nespora, który już czyhał na błąd obrony.

55'
Soczyste uderzenie Vacka z ostrego kąta. Pomocnik "Piastunek" dobrze urwał się rywalowi, jednak futbolówka zaadresowana wprost w rękawice bramkarza.

53'
Pietrowski powinien doprowadzić do wyrównania. Były piłkarz Lechii Gdańsk z bliskiej odległości uderzeniem głową posłał piłkę tuż obok lewego słupka.

51'
Mraz podjął odważne decyzję, a mianowicie pokonać Małkowskiego strzałem z dalszej odległości, ale kopnięcie pewnie minęło światło bramki.

50'

49'
Mraz kąśliwie zacentrował z lewego skrzydła, do piłki próbował dotrzeć Barisić, jednak ubiegł go Sylwestrzak.

47'
Ciekawie rozegrany korner przez graczy Marcina Brosza. Sierpina dobrze wystawił piłkę Jovanoviciovi, a ten z kilkunastu metrów huknął na bramkę, ale trafił tylko w boczną siatkę.

46'
II połowa spotkania.

46'
Zmiana. Cebula na placu gry zastąpił Aankoura.

Spójrzmy na statystyki

45'
Koniec I części gry.

44'
Vacek nieźle zagrał ze stałego fragmentu gry, ale świetnie interweniował głową Wilusz.

43'
Grzelak przytrzymywał przeciwnika za koszulkę. Liderzy Ekstraklasy będą wybijać rzut wolny.

41'
Murawski efektownym crossem obsłużył na prawej flance Piotrowskiego, jednak defensywny pomocnik przegrał indywidualny pojedynek z Gabovsem.

39'
Murawski wyraźnie popychany przez Grzelaka, ale gwizdek sędziego Jakubika milczy.

37'
Sierpina ładnie zacentrował z lewego skrzydła w kierunku Cabrery, lecz snajper przyjezdnych musiał uznać wyższość dobrze interweniującego Koruna.

35'
Osyra wykazał się bardzo dobrym wyblokiem Pawłowskiego. Obrońca Piasta prawidłowo powstrzymał byłego gracza m.in. Lechii Gdańsk
tuż przed polem karnym.

33'
Nespor zmarnował kapitalną szansę na wyrównanie. Słowacki napastnik dostał dobre podanie na lewe skrzydła, zbliżając się do bramki postanowił strzelić, ale perfekcyjnym blokiem popisała się defensywa gości.

30'
Fatalnie wykonany rzut karny przez Vacka! Zbigniew Małkowski wyśmienicie wyczuł intencje strzelca, rzucając się w prawą stronę bramki.

29'
Badia faulowany przez Aankoura w polu karnym.
Jedenastka dla gospodarzy!

27'
Dobra wrzutka Mraza z rzutu wolnego, ale piłkarzom z Gliwic nie udało się wygrać powietrznego pojedynku z rywalem.

25'
Zablokowana próba Vacka z pola karnego, dobrym wślizgiem popisał się Dejmek.

23'
0:1! Złe wybicie piłki przez Szmatułę, dopadł do niej Grzelak i szybko wystawił ją na lewe skrzydło do Pawłowskiego, który ograł obrońcę Piasta, a następnie kąśliwym uderzeniem w prawe okienko zmienił wynik.

18'
Soczysty strzał Nespora zza 16-ki, lecz piłka posłana zbyt mocno. Uderzenie zostało przeniesione nad poprzeczką.

15'
Ponownie Nespor schwytany w pułapkę ofsajdową.

13'
Piast coraz śmielej stara się zagrozić bramce Małkowskiego.

10'
Mraz zgrabnie wypracował sobie miejsce do uderzenia, jednak próba z 20 metrów poszybowała obok lewego słupka.

9'
Cabrera wybornie wypuścił na prawym skrzydle Pawłowskiego, a ten schodząc do środka zbyt długo się zastanawiał, co szybko wykorzystała defensywa, wybijając piłkę na róg.

7'
Badia wykonał znaczny dystans z futbolówkę, zbliżając się do pola karnego, zdecydował się na wrzutkę, lecz zagranie przecięli defensorzy.

6'
Mraz po raz kolejny zbyt agresywnie. Za wślizg w nogi Jovanovicia obrońca otrzymał żółty kartonik.

5'
Mraz przesadził z ostrością w trakcie walki o piłkę. Krzysztof Jakubik odgwizdał przewinienie.

4'
Nespor złapany na pozycji spalonej. Sędzia liniowy szybko zasygnalizował złamanie przepisów.

3'
Sylwestrzak próbował groźnie dośrodkować z lewego skrzydła, ale jego intencję rozczytali obrońcy, którzy wybili piłkę na korner.

1'
Przewinienie w ofensywie Barisicia. Rzut wolny dla przyjezdnych.

*'
Startujemy ze spotkaniem w Gliwicach!

*'
Obsada rezerwy Korony: Trela, Cebula, Trytko, Kiercz, Sobolewski, Przybyła, Fertovs

*'
Obsada rezerwy Piasta: Rusov, Zivec, Dziczek, Mak, Musiolik, Moskwik, Mokwa

*'

*'
Zapraszamy ślicznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania 13. kolejki Ekstraklasy: Piast Gliwice - Korona Kielce

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online