Manchester United - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Manchester City
0 : 0

De Gea - Valencia (81' Darmian), Jones, Smalling, Rojo - Schweinsteiger (75' Fellaini), Schneiderlin, Herrera - Mata (66' Lingard), Rooney - Martial
Hart - Sagna, Kompany, Otamendi, Kolarov - Fernando, Fernandinho, Toure (77' Demichelis), Sterling (54' Navas), De Bruyne - Bony (83' Iheanacho)

Mata (39.) żółta kartka
Schneiderlin (89.) żółta kartka
Fernandinho (14.) żółta kartka
Kompany (45.) żółta kartka

Mecze na żywo: Manchester United - Manchester City

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę podczas relacji.

90+4'
Koniec meczu. Druga połowa spotkaniu zdecydowana lepsza, czego efektem były sytuację strzeleckie m.in. Saillinga. Przyjezdni zbyt bierni w dzisiejszych zawodach. MVP pojedynku moim zdaniem Joe Hart.

90+2'
Gospodarze jeszcze podjęli próbę wywalczenia kompletu punktów. Brakuje w tych staraniach trochę dokładności.

90'
3 minuty doliczone do podstawowego czasu.

89'
Brutalny wślizg Schneiderlin na nogi De Bruyne. Arbiter nie mógł podjąć innej decyzji, a mianowicie pokazać żółtą kartkę.

88'
Smalling mógł zmienić wynik tego spotkania. Soczyste kropnięcie w prawy dolny róg z ogromnymi problemami sparował Joe Hart.

87'
Genialna wrzutka Kolarova z rzutu wolnego. Piłka zaadresowana w pobliże bramki minimalnie minęła Otamendiego, który szczupakiem chciał ją pokryć.

85'
Przepiękna akcja Manchesteru United. Martial genialnie crossem obsłużył wbiegającego Lingarda, a ten będąc w niełatwej pozycji efektownym uderzeniem obił poprzeczkę bramki.

83'
Ostatnia korekta taktyczna w tym meczu. Iheanacho w miejsce Bony'ego.

82'
Jeden z nielicznych celnych uderzeń w tym spotkaniu. Jesus Navas spróbował szczęścia z kilkudziesięciu metrów, ale futbolówka kopnięta w sam środek bramki, gdzie ustawiony był De Gea.

81'
Zmiana. Kontuzjowanego Valencię zastąpił Darmian.

80'
Uraz dał o sobie przypomnieć Valencii.

80'
Schneiderlin posłał krzyżową piłkę na lewą stronę do Martiala, lecz wybornie głową piłkę zdjął Bacary Sagna.

78'
Soczysta próba De Bruyne z rzutu wolnego, ale strzał zatrzymany został przez dobrze ustawiony mur. Stały fragment do zapomnienia.

77'
Zmiana. Doświadczony Demichelis został wpuszczony na ostatnie kilkanaście minut. Trener dał odpocząć Toure.

77'
Martial ambitnie przedarł się lewą stroną, ogrywając dwóch przeciwników, ale już w pojedynku z Fernandinho francuski snajper był bezradny.

75'
Zmiana. Fellaini wszedł na murawę, a na ławkę został zesłany Schweinsteiger.

74'
Podopiecznym Pellegriniego nie pali się do ataków. Piłkarze w błękitnych koszulkach powoli rozgrywają futbolówkę na własnej połowie

70'
Wayne Rooney mógł lepiej się zachować przed chwilą. 30-latek otrzymał kapitalne podanie na prawą stroną, angielski gwiazdor mając chwilę czasu postanowił nie strzelać z dogodnej sytuacji, a wystawić futbolówkę wbiegającemu Lingardowi, ale ten został w dobrym momencie zblokowany przez Otamendiego.

69'
Bony popełnił przewinienie w ofensywie. Gracze przyjezdnych próbują grą na chaos stworzyć zagrożenie pod bramką rywala.

66'
Zmiana w składzie "Czerwonych Diabłów". Mata już poza boiskiem, w jego miejsce Lingard.

64'
Jesus Navas poturbowany przypadkowo przez Rojo. W tej sytuacji nie było premedytacji.

62'
Joe Hart w stylu Neuera. Angielski bramkarz dalekim wyjściem przeciął groźny kontratak przeciwnika, który próbował kończyć Juan Mata. Rojo mógł przypadkiem zaliczyć wyborną asystę.

61'
Schweinsteiger niebezpicznie zacentrował z lewego skrzydła, ale piłkę do której chciał dotrzeć Martial przechwycił Otamendi.

59'
Na crossowe zagranie zdecydował się Kompany, piłkę zaadresowaną do Bony'ego w odpowiednim momencie zdjął Smalling.

57'
Martial wrzucił piłkę z lewego skrzydła, lecz kapitalną interwencją błysnął Sagna, ofiarnie przecinając dośrodkowanie.

56'
Antonio Valencia chciał sprytnym zagraniem na obieg obsłużyć partnerów z drużyny, jednak podanie mocno niedokładne.

54'
Zmiana w składzie gości. Jesus Navas zastąpił na placu gry Sterlinga.

51'
Rojo bez pardonu potraktował De Bruyne na połowie The Citizens. Arbiter postanowił nie karać zawodnika żółtą kartką.

49'
Dobry moment gry w wykonaniu Manchesteru United. Gospodarze dzisiejszych zawodów często atakują skrzydłami i próbują również wciągnąć defensywę przeciwników.

47'
Rojo posłał dalekie wgranie w 16-kę rywala, lecz w powietrzu po raz lepsi obrońcy.

46'
Startujemy z II częścią. W przerwie nie przeprowadzono żadnych zmian.

45+1'
Koniec I odsłony. Jak na razie wielki zawód. Obie drużyny ładnie rozgrywają piłkę, ale ciągle brakuje jakości pod bramką przeciwnika.

45'
Po raz kolejny z rzutu wolnego wrzucał Rooney, lecz tak jak w poprzednich sytuacjach futbolówkę wybili z łatwością defensorzy Man. City

44'
De Bruyne wyśmienicie wgrał piłkę z prawego skrzydła, do futbolówki posłanej na 13 metr dopadł Toure, ale piłkarz z WKS mocno chybił, czego efektem był fakt, że piłka wylądowała najprawdopodobniej na trybunach.
60 sekund dłużej potrwa I połowa.

43'
Mocna wrzutka Rojo z lewego sektora boiska, jednak Martiala uprzedził Otamendi.

40'
Yaya Toure bardzo dobrze wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale defensywnemu pomocnikowi zabrakło precyzji, by zagranie głową pokonało bramkarza.

39'
Yaya Toure uderzeniem z rzutu wolnego próbował zaskoczyć hiszpańskiego goalkeepera, lecz piłka odbiła się od muru i opuściła boisko.
Przed chwilą Mata został ukarany żółtym kartonikiem.

36'
Antonio Valencia z dziecinną łatwością ograł na prawym skrzydle Kolarova, ale świetnym powrotem popisał się Otamendi, który najpierw zblokował piłkarza z Ekwadoru, a następnie był przez niego faulowany.

34'
Ekipa Pellegriniego nie daje za wygraną. Kolejne dośrodkowania w pole karne, lecz ciągle brakuje w nich dokładności.

32'
Do roboty wzięli się przyjezdni. Sterling ambitnie szarżował na lewej flance, ale centra skutecznie powstrzymana w okolicach pola karnego.

30'
Rzut wolny dla City. De Bruyne kąśliwym dośrodkowaniem chciał znaleźć w 16-ce swoich kolegów z klubu, lecz piłkę łatwo przejęła defensywa przeciwnika.

28'
Gospodarze w natarciu! Dobrze rozgrywają piłkę, jednak brakuje pomysłu na rozmontowanie obrony.

25'
Juan Mata zmarnował doskonałą szansę na kontrę. Hiszpański pomocnik efektownie starał się obsłużyć Herrerę, ale jego zamiary świetnie rozczytali przeciwnicy.

23'
Rooney na chwilę opuścił plac gry, by móc skorzystać z pomocy medycznej. Antonio Valencia również potrzebuje pomocy.

22'
Wayne Rooney z urazem. Kapitan Man Utd mocno krwawi.

19'
Kolejna próba groźnej wrzutki w wykonaniu gospodarzy, jednak znów lepsi w powietrzu gracze Manchesteru City.

17'
Rojo próbował opanować crossowe podanie, które posłał ze środka pola Schneiderlin. Mino starań futbolówka opuściła linię boczną boiska.

15'
Dobre dośrodkowanie Rooney'a z rzutu wolnego, ale żaden z jego klubowych partnerów nie potrafił wygrać pojedynku powietrznego.

14'
Fernandinho zdecydowanie za późno atakował piłkę wślizgiem, przy której utrzymywał się Martial. Zasłużona żółta kartka dla brazylijskiego zawodnika.

11'
Sterling wraz z Fernandinho kapitalnie rozmontowali linię defensywną Man Utd. Pierwszy z wymienionych próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z kilkunastu metrów po doskonałym podaniu od Brazylijczyka, ale uderzenie zostało w ostatniej chwili zblokowane. Korner dla gości.

8'
Vincent Company skutecznie zablokował Martiala. Belgijski stoper oddalił zagrożenie od własnej bramki, wybijając futbolówkę na aut.

7'
Marcos Rojo wypuszczony na lewym skrzydle, boczny obrońca starał się zamknąć akcję na tym właśnie skrzydle, lecz piłka została posłana zbyt mocno.

6'
Faul taktyczny Toure na pędzącym Rooney'u. Sędzia postanowił oszczędzić piłkarza z WKS i nie karać go żółtym kartonikiem.

5'
Kapitalny rajd Valencii na prawym skrzydle, ale w ostatniej Kolarov skutecznie postraszył rywala, czego efektem będzie rzut bramkowy.

3'
"Czerwony Diabły" próbują stosować atak pozycyjny.

1'
Bony przetrzymywany za koszulkę w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego gracze Pellegriniego.

*'
Zaczynamy mecz na Old Trafford!

*'
Rzut oka na ligową tabelę

*'

*'
Obie ekipy w swojej historii mierzyły się ze sobą 168 razy. 69 zwycięstw Manchesteru United - 50 remisów - 49 wygranych Manchesteru City

*'
Rozjemcą nadchodzącego wydarzenia będzie Mark Clattenburg.

*'
Obsada ławki rezerwowej gości: Caballero, Zabaleta, Demichelis, Mangala, Roberts, Navas, Iheanacho

*'
Obsada ławki rezerwowej gospodarzy: Romero, Blind, Darmian, Carrick, Lingard, Memphis, Fellaini

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na relację tekstową LIVE ze szlagierowego spotkania 10.kolejki Premier League: Manchester United - Manchester City
Zaczynamy od 15:05

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online