Legia Warszawa - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Kuciak - Bereszyński (75' Prijović), Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski- Pazdan, Jodłowiec (80' Furman) - Trickovski (60' Guilherme), Duda, Kucharczyk - Nikolić
Burić - Ceesay, Kadar, Arajuuri, Douglas - Tetteh, Linetty, Lovrencsics (65' Formella), Pawłowski (79' Kamiński), Gajos (76' Jevtić) - Hamalainen

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Lech Poznań

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru!

90+4'
Koniec spotkania. Lech przerwał negatywną passę. Dzięki wygranej podopieczni Jana Urbana przeskoczyli w tabeli Górnika Zabrze.

90+4'
Grę na aferę stosują Legioniści, jednak przeciwnicy obronną ręką wychodzą z tego zagrożenia.

90+3'
Jevtić popełnił przewinienie taktyczne na Kucharczyku. Kolejny kartonik dla graczy z Poznania.

90+2'
Igor Lewczuk przed szansą na wyrównanie, ale strzał głową okazał się zbyt przewidywalny, by mógł zaskoczyć dobrze dysponowanego bramkarza.

90+1'
Michał Kucharczyk obejrzał żółty kartonik za niesportowe zagranie.

90'
180 sekund szans dla gospodarzy na zmianę niekorzystnego rezultatu.

89'
Linetty bardzo aktywny w ostatnich minutach. Lech Poznań stara się kraść jak najwięcej sekund swoim rywalom.

87'
Dusan Kuciak zmuszony do poważniejszej interwencji. Podwyższyć z dystansu próbował Jevtić, jednak ten kopnął w miejsce, gdzie ustawiony był słowacki goalkeeper.

86'
Doskonała akcja Dudy! Pomocnik Legii ładnie się przedarł, ale Kamiński z pełnym spokojem wybił futbolówkę na korner.

84'
Rzeźniczak ofiarnie zablokował dośrodkowanie Tetteha.

80'
Ceesay trafił do notesu sędziego Frankowskiego. Arbiter uznał, że faul na Nikoliciu klasyfikował się na kartkę.

79'
Zmiana. Marcin Kamiński w miejsce Szymona Pawłowskiego.

77'
Jasmin Burić perfekcyjnie przeciął dośrodkowanie Kucharczyka. Bośniak musiał piąstkować futbolówkę.

76'
Na korektę zdecydował się również Jan Urban. Jevtić zmienił na boisku Macieja Gajosa.

75'
Zmiana przeprowadzona przez Stanislava Czerczesowa. Prijović zastąpił Bereszyńskiego.

74'
Ceesay górą w sytuacji 1 na 1 z Kucharczykiem.

72'
Nikolić próbował zaskoczyć Buricia z ostrego kąta, efektem tych starań będzie następny rzut rożny.

71'
Brzyski kapitalnie uderzył, jednak zgrabnie strzał sparował przed siebie Jasmin Burić.

69'
26 821 - liczba widzów zgromadzonych na stadionie w Warszawie.

67'
Ceesay został dobrze zablokowany na skrzydle. Z narożnika boiska rozpoczną przyjezdni.

65'
Zmiana. Formella już na na placu gry, a zdjęty z niego został Lovrencsics.

65'
Kadar pierwszym ukaranym kartką w tym meczu. Bartosz Frankowski nie oszczędził obrońcę, który złamał przepisów gry.

63'
Duda na pozycji spalonej.

62'
Niecelne uderzenie głową Jodłowca. Defensywny pomocnik nieźle wyskoczył do centry Michała Kucharczyka, lecz sam strzał mocno niedokładny.

60'
Wcześniej zapowiadana zmiana. Trickovski opuścił boisko, w jego miejsce Guilherme.

60'
Za moment na boisku powinien pojawić się Guilherme.

58'
Kucharczyk próbował celnie zagrać do świetnie ustawionego Nikolicia, ale we wszystko wmieszał się Kadar.

57'
Hamalainen przegrał pojedynek indywidualny z Bereszyńskim.

56'
Spokojniejszy fragment spotkania.

52'
Soczysta próba Tomasza Jodłowca z dystansu, ale skuteczną interwencją popisał się Burić, łapiąc zagranie.

51'
Hamalainen niezbyt się przyłoży do wrzutki z lewego sektora, futbolówkę pewnie wybił Lewczuk.

49'
Tomasz Jodłowiec schwytany na ofsajdzie.

48'
Zablokowany atak Bereszyńskiego na prawej stronie. Rzut rożny dla Legii.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

45+1'
Koniec I części gry. Jak na razie oglądamy bardzo dynamiczny mecz, w którym nie brakowało licznych sytuacji strzeleckich.

45'
1 minuta dorzucona.

44'
Nieudanie wykonany stały fragment gry w realizacji Brzyskiego. Sytuację skutecznie wyjaśnili zawodnicy z Poznania.

44'
Tomasz Jodłowiec faulowany na 30. metrze od bramki Buricia.

43'
Igor Lewczuk niezgodnie z przepisami zaatakował Lovrencsicsa.

43'
Bereszyński nie patyczkował się wchodząc wślizgiem.

40'
Barry Douglas ofiarnie zablokował centrę Trickowskiego z prawej strony boiska.

38'
Bereszyński perfekcyjnie dośrodkował z prawego sektora, do zagrania próbował dotrzeć Nikolić, ale był minimalnie spóźniony.

35'
Pawłowski ponownie obsłużonym dobrym crossem, pomocnik gości zamiast błyskawicznego uderzenia spróbował jeszcze dogrywać do Gajosa, jednak piłka została przecięta przez Lewczuka.

33'
Burić pokazał kunszt bramkarski po strzale Nikolicia. Bośniacki bramkarz wygrał pojedynek ze snajperem, rozczytując jego strzeleckie intencje.

31'
Przed fenomenalną okazją na gola stanął Szymon Pawłowski. Skrzydłowy Lecha świetnie opanował krzyżowe podanie, a następnie z kilku metrów huknął na bramkę, ale wyborną interwencją wykazał się Kuciak, odbijając piłkę nad poprzeczkę.

29'
Bardzo długa wrzutka Douglasa z rzutu wolnego. Futbolówka była posłana zbyt głęboko, ponieważ Dusan Kuciak bez problemu wyszedł z bramki i wyłapał dośrodkowanie.

27'
Gracze Jana Urbana starają się wypracować miejsce do huknięcia na bramkę Kuciaka, lecz obrona Legii dobrze ich blokuje.

25'
Michał Kucharczyk efektownie zgubił Ceesay'a, lecz skrzydłowy Legii w momencie podania znajdował się na ofsajdzie.

24'
Brzyski mocno zacentrował w pole karne przeciwnika, ale Nikolicia ubiegł Arajuuri.

23'
Trickovski padł w polu karnym mistrza Polski, jednak nie było mowy o rzucie karnym. Gracz Legii nawet zbytnio nie reklamował karnego.

21'
Wślizg bez pardonu w wykonaniu Lovrencsicsa. Jeszcze bez kartki dla Węgra.

20'
Kolejna kapitalna próba Nikolicia z dalszej odległości. Zawodnik stołecznej ekipy urwał się obrońcom i uderzył mocno na bramkę, lecz do pełni szczęścia zabrakło trochę precyzji. Futbolówka minimalnie obok lewego słupka.

18'
Lovrencsics wybornie minął Brzyskiego, a następnie spróbował groźnie wrzucić, ale próba okazała się nieudana, bo obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

16'
Arajuuri leży na murawie.

14'
Duda skutecznie powstrzymany wślizgiem przez Gajosa. Kontrowersyjna sytuacja, ale sędzia Frankowski puścił grę.

14'
4 korner z rzędu dla Legii. Co chwilę defensywa Lecha oddala zagrożenie.

12'
Doskonały strzał z dystansu Nikolicia. Węgierski napastnik kropnięciem w lewe okienko próbował doprowadzić do wyrównania, ale wyśmienitą popisał się Burić, parując piłkę na rzut rożny.

10'
Legia wzięła się do pracy! Trickovski i Jodłowiec mieli kapitalne okazje do strzelenia gola, ale zabrakło im skuteczności.

8'
0:1! Jodłowiec w głupi sposób zgubił piłkę w środku pola, ten błąd wykorzystał Gajos, w genialny sposób zagrywając do Hamalainena, który pewnie z paru metrów pokonał Kuciaka.

6'
Jakub Rzeźniczak po profesorsku wykiwał Ceesay;a, który chciał opanować podanie od Arajuuriego, a następnie dośrodkować z prawej strony. Od 6. metrów grę rozpocznie Kuciak.

5'
Hamalainen został w nieprzepisowy sposób powstrzymany w centralnej części boiska. Rzut wolny dla Lecha Poznań.

5'
Pawłowski pokusił się o wgranie piłki z prawego skrzydła, ale jego podanie bez największego problemu zatrzymali obrońcy Legii Warszawa.

3'
Pozycja spalona Nikolicia.

2'
Piłkarze wicemistrza Polski skutecznie oddalili zagrożenie po stałym fragmencie gry, który wykonywał Douglas.

1'
Bartosz Bereszyński popełnił faul w niebezpiecznej strefie.

*'
Startujemy z meczem na Łazienkowskiej 3

*'
Kibice już gotowi

*'

*'
Polskie "El Classico" poprowadzi Bartosz Frankowski.

*'
Rezerwa Lecha Poznań: Gostomski, Kędziora, Jevtić, Dudka, Thomalla, Formella, Kamiński

*'
Rezerwa Legii Warszawa: Malarz, Guilherme, Furman, Vranjes, Broź, Prijović, Saganowski

*'
Zachęcamy gorąco Państwa na śledzenie z nami hitu 13.kolejki polskiej Ekstraklasy: Legia Warszawa - Lech Poznań
Zaczynamy o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online