Manchester City - Porto online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Manchester City - Porto

90+4'
Koniec meczu. Manchester City wygrywa z Porto 4:0, a w dwumeczu 6:1. Dziś gole zdobywali Aguero, Dżeko, Silva oraz Pizarro. Trzeba jednak przyznać, że Portugalczycy nie zasłużyli na tak wysoką porażkę. Rywalem Anglików w następnej rundzie będzie Legia Warszawa lub Sporting Lizbona. Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy na następne relacje live. Najbliższe już dziś o godzinie 20.45 z meczów Ligi Mistrzów. Serdecznie Zapraszamy! :)

90+4'
Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 4 minuty

86'
Czwarta bramka padła po pięknej kontrze Anglików, a gola zdobył Pizarro

85'
Portugalczycy na kolanach. Manchester zdobywa gola na 4:0.

84'
Kopia akcji, po której padła 2 bramka. Tym razem gola strzela Silva. 3:0

84'
Oba zespoły czekają już na zakończenie spotkania

75'
Silva wysuwa piłkę Dżeko,a ten bez problemów trafia do pustej bramki. 2:0 dla Manchesteru

73'
Gracze MC posyłają dziś bardzo dużo piłek do Aguero i Silvy. Jednak bardzo mało z nich trafia do adresata

68'
Zmiana w drużynie Manchesteru. Z boiska schodzi Samir Nasri, a w jego miejsce na murawie pojawia się Edin Dżeko

66'
Uderzenie Hulka z rzutu wolnego nad bramką.

62'
W miejsce Otamendiego wchodzi Sarlatum i wchodzi Rogriguez w miejsce Vareli.

60'
Pomocy medycznej potrzebuje Otamendi, który leży na boisku

58'
Zmiana w drużynie Manchesteru City. W miejsce Garetha Barriego na boisku melduje się James Milner

57'
Gol dla Porto zostaje nieuznany, bowiem Hulk zostaje złapany na spalonym

56'
II połowa niczym nie różni się od I części gry

55'
Potężne uderzenie Hulka na róg paruje Joe Hart

53'
Mnóstwo dośrodkowań w pole karne z obu stron, ale nic z tego nie wynika. Po chwili Silva podaje do Barriego, ale ten strzela obok bramki

49'
Aguero zagrywa do Silvy, ale piłka po strzale Hiszpana zostaje wybita z linii bramkowej

47'
Dodajmy, że Porto, aby awansować musi strzelić dwa gole

46'
Niestety w Manchesterze cały czas pada deszcz

46'
Oba zespoły ponownie stawiły się na murawie. Zaraz zaczynamy II połowę pojedynku

45++1'
Koniec I części gry. Manchester po bramce Aguero w 19 sekundzie prowadzi 1:0, a biorąc pod uwagę zaliczkę z I spotkania, Anglicy prowadzą już 3:1. Wracamy za 12 minut

45+1'
Do regulaminowego czasu gry I połowy sędzia dolicza I minutę

44'
Rzut wolny dla Porto wykonany przez Hulka, który trafia w De Jonga

42'
Błąd defensorów Porto, po którym Aguero nie trafił w światło bramki

41'
Strzał Aguero wprost w mur

39'
Sześć minut do końca I części gry. Rzut wolny dla Manchesteru, po którym piłkę wybija przed siebie Helton

39'
Strzały Fernando, a po chwili Lucho zostają zablokowane. Defensywa MC jest dziś bardzo szczelna

39'
Varela strzela, a piłka po rykoszecie o mało nie wpada do bramki Harta

32'
Przypomnijmy, że w pierwszym meczu tych drużyn Manchester wygrał w Portugalii z Porto 2:1

31'
Sprzed pola karnego mocno uderzył Hulk, ale dobrą interwencją popisał się Hart.

30'
Poprzeczka po strzale Aguero. Helton wyszedł z bramki, ale ubiegł go Aguero. Przelobował go, a piłka zamiast do siatki uderzyła prosto w poprzeczkę

27'
Za dyskusję z arbitrem żółtą kartkę otrzymuje Otamendi. Rozmowa dotyczyła faulu gracza MC na Rodriguezie, przez co mamy rzut wolny dla Porto. Do futbolówki podchodzi Moatinho, ale strzela wysoko nad bramką

25'
rzut rożny dla Porto. Piłkę dośrodkowaną przez Hulka głowa wybija Gareth Barry. Dopada do niej Moatinho, ale strzela obok prawego słupka bramki Harta

21'
Manchester City cały czas jest przy futbolówce, ale niewiele z tego wynika. Szczególnie aktywny jest Silva i Yaya Toure, a ze strony Portugalczyków wyróżnia się Hulk

16'
Świetne zagranie Toure do Aguero, ale Helton broni strzał i jego jak i dobitke Nasriego. Po chwili kontra Porto. Helton znalazł się w sytuacji sam na sam z Hartem, ale lepszy golkiper Anglików

14'
Porto gra dziś bardzo ostro. Jak tak dalej pójdzie to na pewno Portugalczycy nie dokończą tego meczu w jedenastu.

9'
Manchester posiada przewagę i jest bliski zdobycia kolejnego gola

7'
Potężne uderzenie Silvy, ale nad bramką

5'
Rzut rożny wykonuje Aguero. Skutecznie interweniują obrońcy Porto. Samir Nasri na chwilę poza boiskiem. Potrzebuje pomocy lekarza

3'
Trwa wzajemna wymiana ciosów. Raz gra toczy się pod bramką Manchesteru, a kilka chwil później pod bramką Porto

1'
Ależ otwarcie MC. Yaya Toure zagrał długą piłkę do Aguero, a ten doszedł do niej, strzelił po długim rogu i w 18 sekundzie meczu zdobył bramkę

1'
Rozpoczeli

0'
Oba zespoły już na boisku.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Porto, to zapraszamy do śledzenia meczu online