Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 : 2

Kasprzik - Widanow, Danch, Kopacz, Kosznik (57' Magiera) - Sobolewski (64' Skrzypczak), Przybylski, Kwiek - Madej, Jeż (46' Gergel) - Korzym
Zubas - Pazio, Nowak, Deja, Mójta - Kato (58' Kołodziej), Sokołowski - Kowalski (88' Kolcak), Możdżeń, Szczepaniak (90+3' Jonkisz) - Demjan

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+4'
Podbeskidzie w iście mistrzowski sposób wypunktowało zakręcony Górnik Zabrze. Ekipa przyjezdnych awansowała o dwie pozycje w ligowej tabeli. Gospodarze po tej kolejce zajmą ostatnie miejsce.

90+4'
Jonkisz skutecznie zablokowany przez dwóch rywali. Kolejny korner dla jego drużyny.

90+3'
Zmiana. Mateusz Szczepaniak został ściągnięty z boiska, a symboliczny występ zaliczy Jonkisz.

90+2'
Gospodarze jeszcze jakimiś chaotycznymi zagraniami szukają sposoby, by złapać kontakt z przeciwnikiem.

90'
4 minuty dorzucone od Daniela Stefańskiego.

89'
Kołodziej przed 100% sytuacją. Szczepaniak efektownie się uwolnił spod opieki rywala, po czym wrzucił wprost na głowę wyżej wspomnianego, ale jego uderzenie poleciało nad poprzeczką.

88'
Zmiana. Kowalskiego na murawie zastąpił Kolcak.

87'
Kolejne przewinienie w ofensywie po stronie Górnika Zabrze.

84'
Na boisko wszedł sztab medyczny, by pomóc Sokołowskiemu.

84'
Ostra walka w pobliżu bramki Zubasa. Widanow poturbował w powietrzu Marka Sokołowskiego. Kapitan przyjezdnych najprawdopodobniej z urazem.

82'
Maciej Korzym zwija się z bólu w 16-ce Podbeskidzia, ale zamiast karnego będzie rożny.

81'
Festiwal dośrodkowań zawodników z Zabrza. Każda próba skutecznie wybijana przez blok defensywny.

79'
Nowak skutecznie zablokował Widanowa. Korner dla gospodarzy.

78'
Trener bielszczan ma jeszcze do dyspozycji dwie zmiany. Za chwilę powinniśmy zobaczyć nowego gracza na placu gry.

75'
0:2! Kowalski doskonale wypatrzył na lewej flance Mójtę, a obrońca bez namysłu spróbował wrzucić w pole karne, ale zagranie niespodziewanie z dośrodkowania przeistoczyło się w strzał, który zaskoczył kompletnie pogubionego Kasprzika. Piłka trafiła w prawe okienko bramki!

73'
Możdżeń faulowany na 30 metrze od własnej bramki. Kolejny stały fragment gry dla ekipy trenera Podolińskiego.

70'
Bombowe uderzenie Kołodzieja z 40 metrów! Pomocnik Podbeskidzia mocno huknął, ale zabrakło trochę precyzji w tym strzale.

69'
Maciej Korzym faulował w powietrzu. Możdżeń bezpardonowo powalony we własnym polu karnym.

68'
Kopacz ukarany żółtą kartką za brutalny wślizg w nogi Roberta Demjana.

66'
Mateusz Szczepaniak przewinił w ofensywie. Piłkarz gości z nadmierną agresją walczył z Kopaczem.

64'
Zmiana. Skrzypczak już na boisku, a na ławkę zesłany Sobolewski.

63'
Szczepaniak stoczył biegowy bój z Kopaczem. Górą w tym starciu obrońca Górnika Zabrze.

61'
Celny strzał z dalszej odległości w realizacji Szczepaniaka. Uderzenie pewnie wyłapał Kasprzik.

59'
Dalekie wyjście z bramki Zubasa. Litewski goalkeeper skutecznie przerwał długie podanie do Korzyma.

58'
Zmiana w składzie "Górali". Dariusz Kołodziej zastąpił na placu gry Kato.

57'
Zmiana. Mariusz Magiera w miejsce Rafała Kosznika.

56'
Korzym faulował w ofensywie. Od rzutu wolnego piłkarze Roberta Podolińskiego.

54'
Szczepaniak kapitalnie przedarł się lewą stronę, a następnie fantastycznie dostrzegł Możdżenia, lecz ten swoim uderzeniem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

52'
Kosznik sfaulował rywala tuż przy linii bocznej. Będzie możliwość do groźnej wrzutki.

50'
Efektowny strzał Gergela z dystansu. Zagranie z 25 metra z ogromnym trudem na korner sparował Zubas.

49'
Bardzo niebezpieczny wślizg w wykonaniu Gergela. Słowak za przewinienie na Kato obejrzał żółty kartonik.

48'
Maciej Korzym miał dogodną okazję do dobrego uderzenia, ale napastnik umiejętnie zblokował Deja.

46'
Szczepaniak nieczysto blokowany przez Widanowa.

46'
Kontynuujemy spotkanie.

46'
Zmiana. Robert Jeż będzie oglądać poczynania kolegów w drugiej odsłonie z ławki rezerwowej. Na boisko wszedł Gergel.

45'
Koniec I części meczu.

43'
Rafał Kosznik z pełną premedytację przetrzymywał za koszulkę rywala. Obrońca otrzymał żółtą kartkę, która nie pozwoli mu zagrać w następnym spotkaniu (limit).

42'
Adam Deja popełnił przewinienie taktyczne na Radosławie Sobolewskim. W pełni zasłużona żółta kartka.

39'
Soczyste zagranie Adama Deji. Futbolówkę kopnięta z dystansu spokojnie wzrokiem odprowadził Grzegorz Kasprzik.

38'
Brak komunikacji na linii: Kopacz - Kasprzik. Korner dla przyjezdnych.

37'
Robert Demjan dobrze się zastawił. Słowacki napastnik był faulowany przez gracza Górnika Zabrze w centralnej części pola gry.

35'
Widanow posłał dośrodkował z prawej strony, ale wrzutka okazała się zbyt głęboka, co ułatwiło pracę litewskiemu bramkarzowi.

34'
Mateusz Możdżeń pomagał sobie ręką przy przyjęciu futbolówki. Sędzia odgwizdał niewłaściwe zachowanie.

33'
To już tyle...?

32'
Kolejna próba Madeja. Przed momentem doświadczony pomocnik uderzał z głębi pola karnego, lecz znów perfekcyjnie zachował się Zubas.

30'
Łukasz Madej niczym profesor wyprowadził w pole dwóch rywali, a następnie kropnął z kilkunastu metrów, ale pechowo dla niego w kapitalnej formie jest Zubas, który instynktownie wybił strzał, zmierzający w prawy dolny róg.

29'
Płaskie uderzenie Aleksandra Kwieka z kilkudziesięciu metrów, piłka jeszcze pod drodze otarła się od obrońcy i wpadła w rękawice Zubasa.

27'
Dużo dośrodkowań w wykonaniu teamu Leszka Ojrzyńskiego. Przed chwilą wrzucał Robert Jeż z prawego skrzydła, ale centra opuściła plac gry.

25'
Zablokowany strzał Kosznika. Obrońca gospodarzy usiłował zamknąć akcję po rzucie rożnym, lecz dobrą interwencją wykazał się Mójta.

23'
0:1! Mateusz Możdżeń fantastycznie przedarł się środkiem boiska, a następnie w stylu Pirlo, zagrał do wybiegającego Demjana, a ten płaskim strzałem w lewy dolny róg dał prowadzenie swojej ekipie.

21'
Madej huknął z 20 metra, piłkę zmierzającą pod poprzeczkę delikatnie dotknął Zubas, jednak nie będzie rzutu rożnego.

20'
Soczysta próba Możdżenia z dalszej odległości, ale strzał nie okazał się zbyt trudny do obrony.

19'
Kolejny błąd Górali w środku pola. Łukasz Madej spróbował pokonać Zubasa dalekim strzałem, jednak futbolówka posłana w sam środek.

18'
Marek Sokołowski dość agresywnie potraktowany przez Roberta Jeża. Słowak popełnił ten czyn na połowie przeciwnika.

18'
Zubas niepewnie interweniował na przedpolu. Brakarz gości stoczył odważny bój o piłkę z Maciejem Korzymem. Sędzia puścił grę.

16'
Robert Jeż postanowił niebezpiecznie wgrać z rzutu wolnego, ale dobrze sytuację wyjaśnili obrońcy Podbeskidzia.

15'
Dziecinny błąd Kato na własnej połowie. Japoński zawodnik uratował sytuację, ale pomagał sobie przy tym faulem. Żółta kartka za faul na Korzymie.

14'
Kato został sfaulowany w pojedynku powietrznym. Winowajcą najprawdopodobniej był Kwiek.

12'
Madej kąśliwie zacentrował w 16-kę przeciwnika, do piłki starał się dotrzeć Korzym, lecz snajper przegrał pojedynek z defensorami "Górali".

11'
Maciej Korzym nieprzepisowo zatrzymany przez Krystiana Nowaka. Zajście miało miejsce na połowie Górnika Zabrze.

10'
Zamieszanie w 16-ce gospodarzy za sprawą indywidualnej akcji Demjana, lecz obrońcom z trudem udało się ostudzić zapędy Słowaka, skutecznie go blokując.

9'
Łukasz Madej ładnie się odnalazł na prawym skrzydle, a następnie pokusił się o groźne dośrodkowanie, sytuację próbował głową sfinalizować Jeż, ale uderzył niedokładnie.

7'
Niebezpieczne wejście wślizgiem w wykonaniu Kato. Japończyk ostro potraktował Przybylskiego w środku pola.

7'
Mocno niedokładna centra Pazio z prawego sektora boiska. Dośrodkowanie spokojnie poszybowało nad poprzeczką bramki.

5'
Widanow bardzo mocno dośrodkował z lewego skrzydła, jednak akcji głową nie potrafił zamknąć Madej, który minął się z piłką.

4'
Aleksander Kwiek przed kapitalną szansą na gola, ale... w momencie podania od klubowego partnera był na ofsajdzie.

3'
Jeż ładnie zagrał na obieg do Widanowa, lecz boczny obrońca został zablokowany przez Pazio.

1'
Radosław Sobolewski popełnił przewinienie tuż przy linii bocznej boiska. Rzut wolny dla przyjezdnych.

*'
Startujemy z ostatnim meczem w tej kolejce!

*'

*'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia: Kaczmarek, Kolcak, Horoszkiewicz, Kołodziej, Jonkisz, Adu, Hiszpański

*'
Ławka rezerwowa Górnika Zabrze: Janukiewicz, Sadzawicki, Kurzawa, Gwaze, Magiera, Gergel, Skrzypczak

*'
Zapraszamy na relację LIVE: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko Biała

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online