Zagłębie Lubin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Polacek – Todorovski, Dąbrowski, Jach, Cotra – Kubicki, Rakowski (75' Piątek)– Woźniak (85' Janoszka), Vlasko, Janus (67' Tosik) – Papadopulos
Burić – Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Douglas – Trałka, Dudka (87' Hamalainen) – Formella, Holman (77' Gajos), Jevtić (63' Pawłowski) – Thomalla.

Arajuuri (81.)

Kędziora (43.) żółta kartka
Trałka (61.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Lech Poznań

90+4'
Koniec meczu. Lech pokonał Zagłębie 1:0.

90+4'
Zagłębie stara się wyrównać.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

87'
Hamalainen zastąpił Dudkę.

85'
Janoszka zastąpił Woźniaka.

84'
Piątek padł w polu karnym, ale nie ma rzutu karnego.

83'
Mógł być remis! Strzał Woźniaka z pola karnego dobrze obronił jednak Burić!

81'
Goool! 1:0 dla Lecha! Nieco chaotyczna akcja Kolejorza, ale padł po niej gol. Przytomnie w polu karnym zachował się Trałki, który podał do Arajuurieg, a ten precyzyjnym strzałem z pola karnego umieścił piłkę w siatce.

80'
Gajos otrzymał w polu karnym, ale jego zagranie na rzut rożny wybili obrońcy.

77'
Gajos zastąpił Holmana.

77'
Ładny strzał Holmana sprzed pola karnego nie trafił w światło bramki.

75'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nad bramką głową uderzał Jach.

75'
Piątek zastąpił Rakowskiego.

74'
Niecelny strzał z dystansu Rakowskiego.

71'
Krótki film z oprawą kibiców Lecha Poznań.

70'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę głową zgrywał Kubicki, ale złapał ją Burić.

67'
Tosik zastąpił Janusa.

66'
Thomalla znalazł się w dobrej sytuacji, ale piłka trafiła go w rękę i sędzia przerwał akcję.

65'
Kolejna groźna akcja Zagłębia zakończona strzałem Rakowskiego, ale Burić uchronił Lecha przed utratą bramki.

63'
Pawłowski zastąpił Jevticia.

62'
Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne. Ostatecznie do piłki doszedł Jach i trafił w słupek!

61'
Żółta kartka dla Trałki.

59'
Oba zespoły starają się atakować, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

57'
Nad murawą trochę dymu. Kibice Lecha odpalili środki pirotechniczne.

54'
Spokojniejszy okres gry.

48'
Thomalla oddał strzał sprzed pola karnego i Polacek z lekkimi problemami odbił piłkę.

47'
Bardzo niecelny strzał Vlasko z osiemnastu metrów.

47'
Teraz mogło być groźnie pod bramką Lecha, ale jeden z zawodników gospodarzy źle przyjmował piłkę w polu karnym.

46'
Kapitalna indywidualna akcja Trałki! Kapitan Lecha popędził z piłką od połowy boiska, ale jego strzał z szesnastu metrów przeleciał kilka metrów obok słupka.

46'

*'
Kibice Lecha.

45'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek.

44'
Z 25 metrów z rzutu wolnego obok słupka uderzył Janus.

43'
Kędziora ukarany żółtą kartką.

41'
Janus miał dobrą okazję po błędzie Kamińskiego, ale z pola karnego uderzył nad bramką.

39'
Kibice Lecha Poznań znakomitym dopingiem wspierają swoją drużynę.

37'
Świetna akcja Kędziory z Trałką. Ten drugi wyłożył piłkę Jevticiowi, który w idealnej sytuacji nie trafił w bramkę.

35'
Zablokowany strzał Formelli z pola karnego.

34'
Formella oddał bardzo niecelny strzał z dystansu.

30'
Okres przewagi Lecha. Dwukrotnie uderzał Jevtić. Najpierw jego próba z dystansu została zablokowana, a chwilę później po dośrodkowaniu Arajuuriego głową skierował piłkę obok bramki.

29'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bliski skierowania piłki do bramki był Arajuuri. W ostatniej chwili piłkę wybił Polacek. Po chwili dobrze dośrodkowywał Douglas i Polacek tym razem wybił piłkę na rzut rożny.

28'
Znów groźnie pod bramką Zagłębia. Formella zagrał do Kędziory, ten spod linii końcowej szukał Thomalli, a jeden z obrońców wybijał piłkę na rzut rożny o mało nie pokonując własnego bramkarza.

26'
Wreszcie groźna akcja Lecha. Douglas kapitalnie dośrodkował w pole karne z lewej strony, do piłki doszedł Thomalla, ale nie trafił w bramkę w dogodnej sytuacji.

24'
Mało dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Nie jest to porywające widowisko.

21'

20'
Janus oddał nieprzygotowany strzał z dystansu. Lekki i Burić bez problemów złapał piłkę.

18'
Zagłębie utrzymywało się przez dłuższy czas w okolicy pola karnego, ale nic groźnego z tego nie wynikło.

15'
Znów okres gry w środku pola.

12'
Obecnie stroną przeważającą jest Zagłębie.

9'
Mogło być 1:0 dla Zagłębia. Vlaskohuknął z powietrza z pola karnego, ale piłka po rękach Buricia trafiła w poprzeczkę! Sporo szczęścia miał Lech.

8'
Vlaskooddał groźny strzał z dystansu i Burić z trudem odbił piłkę do boku.

7'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale Kędziora zdołał dobrze interweniować i wybił piłkę na rzut rożny.

4'
Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola.

2'
Douglas dośrodkował z rzutu rożnego, ale piłkę zdołali wybić obrońcy Zagłębia.

1'
Nieudane dośrodkowanie Woźniaka. Burić rozpocznie grę od bramki.

1'
Sędzia Paweł Gil zagwizdał po raz pierwszy.

0'
Frekwencja nie jest najwyższa. Pojawili się również kibice z Poznania.

0'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

0'

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Kotorowski, Ceesay, Kadar, Tetteh, Pawłowski, Gajos, Hamalaianen.

0'
Składy:

Zagłębie: Polacek – Todorovski, Dąbrowski, Jach, Cotra – Kubicki, Rakowski – Woźniak, Vlasko, Janus – Papadopulos.

Lech: Burić – Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Douglas – Trałka, Dudka – Formella, Holman, Jevtić – Thomalla.

0'
Początek meczu 1/4 finału Pucharu Polski pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Lechem Poznań o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online