Lechia Gdańsk - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Marić - Wojtkowiak, Janicki, Gerson, Wawrzyniak - Borysiuk (80' Mila), Kovacević - Mak (71' Krasić), Makuszewski, Peszko - Kuświk (87' Nazario)
Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Jodłowiec, Pazdan - Guilherme (81' Bereszyński), Duda (70' Vranjes), Kucharczyk - Nikolić (78' Saganowski)

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

90+4'
Dziękuję serdecznie Państwu za uwagę. Życzę miłego wieczoru!

90+4'
Legia odniosła w pełni zasłużone zwycięstwo. Ozdobą dzisiejszych zawodów bez wątpienia bramka, którą zdobył Guilherme. Lechia Gdańsk przerwała znakomitą passę (4 spotkania - 10 pkt.)

90+3'
Bereszyński posłał soczystą wrzutkę w pole karne, ale dobrze sytuację we własnej strefie wyjaśnił Janicki, wybijając piłkę głową.

90+2'
Spóźnione wejście Nazario na piłkę, przy której utrzymywał się Bereszyński.

90'
240 sekund dłużej pograją zawodnicy obu ekip.

89'
Sebastian Mila oraz Marek Saganowski otrzymali po żółtym kartoniku. Pomocnik Lechii z powodu kartek nie wystąpi w następnym meczu ligowym.

88'
Gerson schwytany na spalonym.

87'
Zmiana. Bruno Nazario w miejsce Kuświka.

86'
Grzegorz Kuświk wzięty w kleszcze przez dwóch przeciwników. Arbiter przyznał rzut wolny.

85'
Jakub Wawrzyniak zagrał nakładką w polu karnym Legii. Boczny obrońca próbował sfinalizować centrę z rzutu rożnego.

83'
Grzegorz Kuświk złamał przepisy w środku pola. Poszkodowany w tej akcji został Lewczuk.

81'
Zmiana. Guilherme z jakimś urazem opuścił boisko. Na nie został oddelegowany Bereszyński.

80'
Zmiana. Sebastian Mila w miejsce Borysiuka.

79'
Michał Kucharczyk przegrał pojedynek indywidualny z Janickim na lewej stronie.

79'

78'
Zmiana. Marek Saganowski zameldował się na boisku. Na ławkę został zesłany Nikolić.

77'
Milos Krasić w stylu Pirlo próbował uruchomić swoich klubowych partnerów, lecz zagranie zupełnie niedokładne.

75'
19825 widzów na stadionie gospodarzy.

74'
Guilherme miał okazję, aby dobrze dograć z prawej strony do Nikolicia, ale podanie łatwo przecięli defensorzy z Gdańska.

71'
Zmiana. Milos Krasić zastąpił na placu gry Michała Maka.

70'
Zmiana. Ondrej Duda opuścił boisko, a w jego miejsce były piłkarz Lechii - Stojan Vranjes.

68'
Nieudane dośrodkowanie Łukasza Brozia po szybko wybitym rzucie wolnym. Futbolówka posłana z prawego skrzydła opuściła plac gry.

67'
Michał Pazdan urządził sobie dzisiaj trening wślizgów. Sędzia oszczędził defensywnego pomocnika, bo mógł mu pokazać drugą żółtą kartkę, mimo udanego wślizgu, ale bardzo groźnego.

66'
Mak wzięty w kleszcze na 25 metrze od bramki Legii. Gwizdek arbitra milczy.

64'
Igor Lewczuk niezgodnie z przepisami walczył o pozycję z Gersonem. Rzut wolny dla Lechii Gdańsk.

63'

61'
Michał Mak wykazał się nadmierną agresją w trakcie walki o piłkę. Sędzia Przybył odgwizdał przewinienie.

59'
1:3! Duda wybornie wyłożył piłkę wbiegajacemu z prawego skrzydła Jodłowcowi, a defensywny pomocnik Legii płaskim zagraniem w lewy dolny róg nie dał szans bezradnemu Mariciovi.

57'
Brzyski po raz kolejny nieudanie z rzutu wolnego. Futbolówka ze stałego fragmentu gry został pewnie wybita przez obrońcę gospodarzy.

54'
1:2! Kapitalny strzał z dystansu w wykonaniu Kovacevicia, który skorzystał z tego, że obrońcy dali mu trochę miejsca. Jego uderzenie w lewy dolny róg okazał się nie do wyciągnięcia dla Kuciaka.

52'
Niesportowe zachowanie Sławomira Peszki w polu karnym Legii. Skrzydłowy okrutnie zaatakował Kuciaka. Żółta kartka w pełni zasłużona.

50'
0:2! Ależ błąd Maricia! Gerson spokojnie podał do swojego bramkarza, a ten zbyt nonszalancko przyjął piłkę, co momentalnie wykorzystał Nikolić, przejmując ją, a potem dokładnie uderzając na bramkę.

49'
Rafał Janicki profesorskim wślizgiem przeciął groźne podanie.

48'
Grzegorz Kuświk nieczysto atakował Igora Lewczuka. Od rzutu wolnego podopieczni Czerczesowa.

47'
Akcje toczą się od jednej do drugiej bramki, ale obu ekipom brakuje dokładności.

46'
II połowa spotkania.

45+1'
Koniec I części gry. Legia Warszawa po efektownej bramce schodzi do szatni z jednobramkową przewagą.

44'
Rzeźniczak wykazał się doskonałą interwencją w obronie po strzale z bliskiej odległości zawodnika gospodarzy.
1 minuta dorzucona.

43'
Tomasz Brzyski popisał się zupełnie nieprzemyślanym zachowaniem, a mianowicie wykonując ostry wślizg. Żółta kartka dla obrońcy.

41'
Michał Pazdan nie patyczkował się z Kuświkiem. Za bardzo niebezpieczny wślizg na piłkę, o którą próbował również walczyć Kuświk defensor reprezentacji Polski dostał żółtą kartkę.

38'
Jak na razie Brzyski zawodzi przy stałych fragmentach gry. Trudno piłkarzom Legii skorzystać z jego dośrodkowań z rzutu wolnego, ponieważ są one mocno niedokładne.

36'
Guilherme w nieprzepisowy sposób walczył o futbolówkę w powietrzu.

35'
Michał Mak dał się łatwo ograć wracającemu Broziowi. Skrzydłowy najpierw stracił piłkę, a następnie sfaulował przeciwnika tuż przy linii bocznej.

33'
Bardzo dobra kontra Lechii. Mak doskonale wypatrzył na lewej stronie Wawrzyniaka, który próbował zwieść rywala, ale w finalnym etapie akcji został powstrzymany przez obrońcę.

31'
0:1! Guilherme wraz z Nikoliciem pierwszorzędnie rozklepali obronę gdańszczan. Węgierski napastnik podał na jeden kontakt do wbiegającego pomocnika, a ten mocnym uderzeniem w prawy sektor bramki zmienił rezultat.

30'
Guilherme znakomicie na obieg zagrał do Łukasza Brozia, boczny obrońca bez większego namysłu zdecydował się na dośrodkowanie, ale piłka została kopnięta z prawej strony boiska zbyt mocno i niecelnie.

28'
Faul z 100% premedytacją w wykonaniu Dudy, który zatrzymał nieźle zapowiadający się kontratak.

27'
Wojtkowiak fenomenalnie wrzucił z prawego skrzydła do nieźle ustawionego Makuszewskiego, ale ten musiał uznać wyższość dobrze ustawionego Kuciaka.

26'
Michał Pazdan spróbował szczęścia z dystansu, jednak zagranie okazało się niedokładne, ale po drodze piłka jeszcze odbiła się od obrońcy i wyszła poza plac gry.

24'
Bardzo słaba centra Brzyskiego z rzutu wolnego, piłka nie minęła nawet pierwszego ustawionego rywala.

23'
Mocne dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego, ale futbolówkę głową najpierw odbił Janicki, a następnie wypiąstkował przed siebie Marić.

21'
Brutalny wślizg Borysiuka w nogi Guilherme. Za faul na 30. metrze od bramki pomocnik otrzymał żółtą kartkę.

20'
Michał Pazdan w pojedynku o piłkę popchnął Kuświka, lecz sędzia nie odgwizdał faulu.

18'
Gerson bardzo dobrze zblokował Nikolicia, który przymierzał się do wykończenia akcji, ale został nabity przez defensora.

18'
Kuba Rzeźniczak zagrał futbolówkę ręką. Arbiter główny szybko wychwycił pogwałcenie przepisów.

17'
Lewczuk kapitalnie wślizgiem przeciął groźny kontratak gospodarzy w centrum boiska.

15'
Michał Mak doskonale wybił się w powietrzu i uderzył na bramkę, jednak próba poszybowała nad poprzeczką. Dobra centra Wojtkowiaka z prawego skrzydła.

13'
Guilherme faulował w ofensywie. Brazylijczyk próbował zamknąć akcję zapoczątkowaną od wyrzutu z autu.

10'
Michał Pazdan bez pardonu zaatakował Maka.

8'
Grzegorz Kuświk na ofsajdzie. Dobre ustawienie bloku defensywnego przyjezdnych.

7'
Bardzo dobry cross Rzeźniczaka na prawą stronę, jednak skutecznie w porę głową piłkę wybił Wawrzyniak.

5'
Zablokowana próba Maka z pola karnego, futbolówka odbiła się od jednego z obrońców.

4'
Guilherme faulował na własnej połowie.

3'
Nikolić na pierwszym ofsajdzie w dzisiejszym spotkaniu. Sędzia liniowy zasygnalizował złamanie przepisów.

2'
Tomasz Brzyski popełnił faul taktyczny w środkowej części boiska. Rzut wolny dla Lechii Gdańsk.

1'
Lechia od razu ofensywnie! Mak zagrał w kierunku dobrze ustawionego Kuświka, ale ten przegrał rywalizację z obrońcami przeciwnika.

*'
Zaczynamy hit kolejki!

*'

*'

*'
Obsada ławki rezerwowej Lechii: Bąk, Mila, Krasić, Łukasik, Nazario, Maloca, Stolarski

*'
Ławka rezerwowa Legii: Malarz, Trickovski, Vranjes, Bereszyński, Saganowski, Furman, Piech

*'
Zapraszamy pięknie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online