Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1

Zubas - Mójta, Deja, Nowak, Pazio - Sokołowski(k), Kato (56' Kołodziej) - Szczepaniak, Możdżeń, Kowalski - Demjan
Drągowski - Wasiluk (66' Mackiewicz), Tarasovs, Madera, Grzyb(k) - Tomasik (79' Straus), Góralski, Romanchuk, Frankowski - Vasilijev - Świderski (66' Sekulski)

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru!

90+4'
Koniec meczu. Podbeskidzie przedłużyło pozytywną serię (4 mecze bez porażki). Z kolei podopieczni Michała Probierza przerwali niezbyt chlubną passę, a mianowicie cztery porażki z rzędu.

90+3'
Zubas znowu efektywnie na przedpolu. Bramkarz wyłapał pewnie centrę z rzutu wolnego.

90+2'

90'
Zubas został do poważnej interwencji po soczystej próbie Mackiewicza z 20. metrów, ale litewski goalkeeper efektownie sparował piłkę.
3 minuty doliczone.

89'
Szczepaniak ambitnie próbował walczyć z trzema obrońcami.

88'
Robert Demjan mógł, a nawet powinien zmienić wynik tego meczu. Kowalski uratował niemal straconą futbolówkę, a potem płaskim podaniem obsłużył niekrytego Słowaka, ale ten z paru metrów koszmarnie spudłował.

87'
Frankowski postanowił dać szansę interwencji Zubasowi, mocno uderzając z dystansu, jednak piłka zaadresowana minimalnie niecelnie.

84'
Vassiljev cwaniacko dośrodkował na głowę Sekulskiego, lecz ten niedokładnie nakrył futbolówkę.

81'
Składny atak gości. Góralski dostał dokładne podanie przed pole karne, ale młody zawodnik zbyt bardzo się odchylił, w wyniku czego strzał poleciał wysoko nad poprzeczką.

79'
Zmiana. Tomasik zmuszony do opuszczenia murawy, a w jego miejsce na nią wszedł Straus.

78'
Niedokładna wrzutka Mójty z prawego skrzydła. Nikomu w polu karnym nie udało się zmienić lotu piłki.

77'
Tomasik kontuzjowany. Pomocnik Jagiellonii w tym momencie przebywa za boiskiem.

75'
Podbeskidzie idzie za ciosem! Robert Demjan w znakomity sposób urwał się spod opieki przeciwnika, po czym mocno huknął na bramkę, ale instynktownie nogami futbolówkę odbił Drągowski.

74'

72'
Żółtą kartkę obejrzał przed chwilą Romanchuk. Powód - faul taktyczny w środku pola.

71'
Perfekcyjne wyjście z bramki Zubasa. Litwin w porę przechwycił sprytne dośrodkowanie Vassiljeva z rzutu wolnego.

70'
1:1! Robert Demjan doskonale się zastawił, a następnie podał na obieg do Mójty, który będąc niekryty pewnym uderzeniem w prawy dolny róg zaskoczył bezradnego Drągowskiego.

68'
Głęboki pressing w wykonaniu drużyny z Białegostoku.

66'
Zmiany w składzie Jagi. Sekulski oraz Mackiewicz zameldowali się na murawie. Plac gry opuścili: Świderski, Wasiluk

64'
Michał Probierz ma poważne uwagi do pracy sędziów. Sztab szkoleniowy gości próbuje przeprowadzić zmianę, ale nie działa sprawnie tablica...

63'
Mójta nieźle dośrodkował z lewego skrzydła, lecącą futbolówkę efektownym "szczupakiem" pokryć Szczepaniak, ale jego próba w bezpiecznej odległości poleciała obok bramki.

61'
Ostatnie minuty na boisku dosyć chaotyczne. Oglądamy dużo przebitek, nieprzemyślanych podań.

60'
Tomasik posłał bardzo groźne dośrodkowania w pobliże bramki, jednakże żadnemu graczowi przyjezdnych nie udało się skutecznie sfinalizować tych zagrań.

58'
Robert Demjan nieprzepisowo walczył o piłkę z Tomasikiem. Wg sędziego Gila słowacki snajper faulował pomocnika w 16-ce Jagiellonii.

56'
Zmiana. Kołodziej zastąpił na placu gry Kato.

55'
Demjan dobrze zacentrował z prawego skrzydła do Możdżenia, jednak pomocnik był zupełnie zaskoczony tym, że futbolówka do niego dotarła, czego efektem był koszmarny strzał.

52'
Świderski po raz kolejny poradził sobie z defensywą "Górali". Młody napastnik ładnie się obrócił, a następnie efektownym kopnięciem spróbował zaskoczyć Zubasa, lecz do pełni sukcesu zabrakło precyzji, ponieważ futbolówka poszybowała obok lewego słupka.

50'
Demjan przypomniał nam o umiejętnościach strzeleckich po dośrodkowaniu Deji, lecz uderzenie Słowaka z kilkunastu metrów instynktownie na bok odbił Drągowski.

49'
Żółty kartonik dla Marka Wasiluka. Adam Pazio potraktowany tuż przy linii bocznej bez pardonu.

48'
Sędzia Paweł Gil wmieszał się w akcję ofensywną Podbeskidzia, a mianowicie przypadkowo przecinając podanie Sokołowskiego.

47'
Nowak dośrodkował z głębi, jednak piłkę przed siebie głową wybił Wasiluk.

46'
Kontynuujemy grę. W czasie przerwy nie oglądaliśmy żadnych zmian w składach.

45'
Koniec I połowy meczu. Jagiellonia Białystok w pełni zasłużenie prowadzi do przerwy.

44'
Tomasik nie dał rady uniknąć pozycji spalonej. Dobrą pracę wykonała linia defensywna gospodarzy, pilnując swojego ustawienia.

42'
Robert Demjan nie ryzykował i wybił przed siebie centrę Vassiljeva z narożnika boiska.

41'
Bardzo dobra centra Mójty z lewego skrzydła, jednak skutecznym wyjściem wykazał się Drągowski, pewnie piąstkując groźne dośrodkowanie.

40'
Świderski cwaniacko zagrał na wolne pole do Vassiljeva, który z paru metrów próbował pokonać bramkarza, ale w momencie podania znajdował się na ofsajdzie.

39'
Adam Deja został ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na rozpędzonym Góralskim.

37'
Soczyste zagranie Vassiljeva z rzutu wolnego, lecz uderzenie z bardzo dużej odległości w znacznym stopniu minęło światło bramki.

36'
Marek Sokołowski zbyt agresywnie w pojedynku powietrznym. Żółta kartka dla doświadczonego piłkarza.

33'
Kowalski doskonale zwiódł obronę Jagi, podając na obieg do Możdżenia, a ten postanowił spróbować szczęścia z ostrego kąta, czego efektem było uderzenie na vivat w trybuny.

31'
0:1! Tomasik dostał perfekcyjne crossowe zagranie na lewą stronę, pomocnik bez większego namysłu zdecydował się na błyskawiczne dośrodkowanie, które w kapitalny sposób z paru metrów sfinalizował niezbyt agresywnie kryty Świderski, pakując futbolówkę do bramki zaskoczonego Zubasa.

29'
Adam Pazio popisał się doskonałą centrą z prawego skrzydła, futbolówkę strzałem głową w siatce starał się umieścić Kato, wygrywając pojedynek powietrzny z Maderą, ale uderzenie w lewy dolny róg wyśmienicie obronił Drągowski.

28'
Ciekawa akcja gospodarzy. Szczepaniak mógł ją wykończyć, ale będąc w polu karnym przeciwnika przegrał rywalizację z Maderą.

26'

24'
Vassiljev w stylu Pirlo pokonał blok defensywny Podbeskidzia, jednak Świderski w dogodnej sytuacji nie potrafił wykorzystać wybornego podania, ponieważ Zubas w spółce z Deją przechytrzyli napastnika, blokując go.

23'
Frankowski efektownie przedarł się środkiem, a następnie zagrał na prawą stronę do Grzyba, który momentalnie dośrodkował, ale futbolówkę zatrzymał Zubas.

21'
Marek Wasiluk zaliczył udaną interwencję w obronie. Były gracz m.in. Śląska Wrocław uprzedził Kowalskiego na prawej flance.

18'
Karol Świderski stanął przed wyśmienitą szansą na gola. Romanchuk genialnym prostopadłym podaniem obsłużył Świderskiego, który sprytnie urwał się obrońcom i uniknął spalonego, lecz mając 100% kopnął niezdarnie, co ułatwiło zadanie Zubasowi

17'
Możdżeń zgrabnie wycofał z prawego skrzydła do nieźle ustawionego Kato, a ten wziął za duży zamach, czego efektem był zupełnie nieudany strzał z 16.metrów w trybuny.

15'
Mójta zacentrował piłkę ze stałego fragmentu gry, sytuację jednak skutecznie wyjaśnili defensorzy rywala.

15'
Tarasovs przesadził troszeczkę z agresywnością podczas rajdu Pazio.

13'
Pozycja spalona jednego z piłkarzy gości. Chorągiewka sędziego liniowego w górze.

12'
Zawiesina z rzutu wolnego w wykonaniu Vassiljeva, ale kapitalnie głową zagrożenie oddalił Nowak, wybijając piłkę na aut.

10'
Pazio spóźnionym wejściem zatrzymał Tomasika. Tym razem jeszcze bez kartkowej kary.

10'
Nieudolnym przyjęciem piłki zabłysnął przed chwilą Vassiljev. Estończyk przez przypadek dotknął ją ręką. Rzut wolny dla Podbeskidzia.

9'
Kato usiłował długim podaniem uruchomić na prawym sektorze Kowalskiego, jednak futbolówka posłana przez Japończyka trochę niedokładnie.

7'
Będzie rzut wolny dla ekipy Roberta Podolińskiego, ponieważ gracze Jagi w niedozwolony sposób walczyli o pozycję w 16-ce przeciwnika.

6'
Ładna centra Vassiljeva z rzutu rożnego, zagranie próbował głową zakończyć Tarasovs, lecz został skutecznie zblokowany. Kolejny korner.

5'
Tomasik kapitalnie dośrodkował z lewego skrzydła, piłki nie udało się wybić obrońcom Podbeskidzia, co wykorzystał wbiegający Romanchuk, ale jego strzał z kilku metrów poszybował wysoko nad poprzeczką.

4'
Przemysław Frankowski sfaulowany na własnej połowie przez Kowalskiego.

3'
Dobra interwencja Góralskiego tuż przy linii bocznej. Grę od wyrzutu z autu wznowią popularni "Górale".

1'
Bardzo długi wyrzut Tomasika z autu, ale spokojnie z tym wgranie poradzili sobie gospodarze.

*'
Zaczynamy ostatni pojedynek w tej serii gier!

*'
Ciekawa statystyka

*'
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o tym spotkaniu, ale baliście się zapytać...

*'
Mecz poprowadzi Paweł Gil.

*'
Obsada ławki rezerwowej Jagiellonii: Baran, Straus, Alvarinho, Mackiewicz, Sekulski, Baran, Pawlik

*'
Obsada ławki rezerwowej Podbeskidzia: Kaczmarek, Horoszkiewicz, Kolcak, Kołodziej, Hiszpański, Adu, Jonkisz

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu kończącego 14.kolejkę Ekstraklasy: Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online