Zagłębie Lubin - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Forenc - Todorovski, Guldan, Dąbrowski, Cotra - Janus (74' Woźniak), Kubicki, Tosik, Janoszka (45+2' Polacek) - Rakowski (60' Vlasko) - Papadopulos
Cierzniak - Jović, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Mączyński, Uryga - Burliga (52' Guerrier), Jankowski (84' Cywka), Boguski (90+3' Handzlik) - Brożek

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Koniec spotkania! Wisła Kraków awansowała na 4.lokatę w ligowej tabeli. Czarna passa Zagłębia dalej trwa.

90+3'
Zmiana. Handzlik zastąpił na placu gry Boguskiego.

90+2'
Przyjezdni bawią się z piłką. Kradną cenny czas rywalom, którzy już jakimiś chaotycznymi atakami starają się coś groźnego stworzyć.

90'
180 sekund dłużej pograją gracze obu ekip.

88'
1:3! Głupia strata Guldana w środku pola. Piłkę przejął Uryga i dokładnym podaniem obsłużył Guerriera, który pewnie w sytuacji 1 na 1 minął bramkarza, a następnie umieścił ją do siatki.

86'
Mocne dośrodkowanie Cotry z lewego skrzydła, ale próbujący zamknąć akcję Vlasko minimalnie się spóźnił.

85'
Spóźniony wślizg Papadopulosa w nogi przeciwnika. Rzut wolny dla gości.

83'
1:2! Kompletny chaos w 16-ce Wisły po rzucie rożnym, bierną postawę obrony wykorzystał Arkadiusz Woźniak, posyłając futbolówkę z kilku metrów do pustej bramki.

82'
Soczysta próba Mączyńskiego z dalszej odległości, ale płaski strzał zmierzający w lewy dolny róg w odpowiednim momencie sparował Polacek.

80'
Guerrier uderzony przez Todorovskiego. Od stałego fragmentu zawodnicy Kazimierza Moskala.

78'
Papadopulos schwytany na ofsajdzie. Czeski snajper nie wytrzymał ciśnienia.

77'
Jakub Tosik nieczysto powstrzymany w centralnej części boiska. Rzut wolny dla "Miedziowych".

75'
4716 widzów obecnych na stadionie w Lubinie.

74'
Zmiana. Arkadiusz Woźniak zameldował się na boisku, a opuścił je Janus.

73'
Długa wrzutka Cotry w pobliże bramki Cierzniaka, jednak piłka minęła wszystkich graczy, którzy byli ustawieni w 16-ce.

72'
Brożek chwycony za koszulkę, jednak Paweł Raczkowski nie dopatrzył się złamania przepisów.

70'
Cierzniak popisał się dobrą interwencją na przedpolu. Niemal bezrobotny bramkarz pewnie wychwycił centrę z rzutu rożnego.

68'

65'
0:2! Wisła w sposób pierwszorzędny rozklepała defensywę przeciwnika na prawym skrzydle. Futbolówkę dostał Jović, a ten szybkim dośrodkowaniem uruchomił Brożka, który nieźle się urwał spod opieki obrońcy i uderzeniem głową pokonał zaskoczonego Polacka.

62'
Vlasko nieźle opanował piłkę na prawej stronie, ale już centra Słowaka okazała się niedokładna, co wykorzystał Arkadiusz Głowacki.

60'
Zmiana. Adrian Rakowski zdjęty z placu gry, a w jego miejsce z ławki wprowadzony Jan Vlasko.

58'
Guerrier kolejnym kartkowiczem tego meczu. Haitańczyk został ukarany żółtym kartonikiem za próbę wymuszenia przewinienia na nim. Pomocnik Wisły z powodu limitu kartek opuści następne spotkanie.

57'
Polacek nieźle zgarnął dośrodkowanie z lewego sektora boiska.

56'
Jankowski został skutecznie zablokowany przez Dąbrowskiego na prawej stronie.

53'
Bardzo ostry wślizg w wykonaniu Mączyńskiego. Reprezentant nie patyczkował się z zawodnikiem Zagłębia.

52'
Zmiana w składzie gości. Guerrier wszedł na murawę w miejsce Burligi.

51'
Soczyste zagranie Cotry z rzutu wolnego, lecz futbolówka posłana z 17. metra minimalnie obok lewego słupka bramki.

49'
Rakowski w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez Głowackiego. Zdarzenie miało miejsce tuż przed 16-ką przyjezdnych.

48'
Cotra chciał zamknąć dobrze obiecującą się akcję swojego teamu, jednak piłka po zupełnie nieprzygotowanym strzale poleciała w bezpiecznej odległości obok bramki.

47'
Maciej Jankowski spróbował głową sfinalizować dośrodkowanie Jovicia z prawej flanki, ale uderzenie mocno nieudane.

46'
Gudan faulował w starciu powietrznym Jankowskiego.

46'
Kontynuujemy mecz!

45+5'
Koniec I części gry.

45+4'
Alan Uryga obejrzał żółtą kartkę za niebezpieczny wślizg.

45+3'
Dąbrowski pewnie wybił piłkę, którą kopnął ze stałego fragmentu Sadlok.

45+2'
Zmiana. Janoszka wyznaczony został do zejścia, by mógł na placu gry zameldować się Polacek.

45'
Minutę doliczył sędzia Raczkowski.

44'
Konrad Forenc ukarany czerwoną kartką! Bramkarz gospodarzy staranował na przedpolu Burligę. Obrońca Wisły Kraków będzie potrzebował interwencji medycznej.

43'
Głowacki dobrze przerwał prostopadłe podanie Tosika w kierunku Janoszki.

41'
5:8 - statystyka dotycząca ilości uderzeń na ten moment zawodów.

39'
Sadlok spróbował technicznie rozwiązać stały fragment gry, lecz jego próba trafiła w dobrze ustawiony mur.

37'
Dąbrowski bez pardonu zaatakował Pawła Brożka tuż przed własnym polem karnym. W pełni zasłużona żółta kartka. Obrońca "Miedziowych" z powodu kartek nie wystąpi w następnym ligowym pojedynku.

36'

33'
Głowacki nie ma sobie równych w pobliżu własnej bramki. Doświadczony obrońca ponownie oddalił zagrożenie po niebezpiecznym zgraniu ze skrzydła.

31'
0:1! Jović kapitalnie zagrał z prawego skrzydła, do piłki nieźle wyskoczył Paweł Brożek, który trafił tylko w poprzeczkę, ale do dobitni dotarł Boguski i pewnym strzałem z bliskiej odległości dał prowadzenie Wiślakom.

29'
Janoszka bliski zmiany wyniku! Pomocnik gospodarzy doskonale odnalazł się w chaosie w 16-ce Wisły i efektownym uderzeniem ze wślizgu próbował pokonać Cierzniaka, jednak goalkeeper bardzo dobrze skrócił kąt i odbił strzał przed siebie.

28'
Krzysztof Mączyński zagrał piłkę ręką w środku pola.

26'
Dobry kawałek piłki w wykonaniu gości. Brożek został zablokowany, a następnie Jankowski spróbował, ale strzał sparował na bok Forens.

25'
Dziś się to zmieni ?

24'
Cotra przewrócił się przed polem karnym Wisły, lecz arbiter nawet nie myślał, by odgwizdać faul.

23'
Chaotyczny fragment meczu mamy możliwość oglądać.

21'
Mączyński chwilowo poza placem gry. Powołany na listopadowe spotkania piłkarz odczuł bóle związane z atakiem Rakowskiego.

20'
Janoszka padł na 18.metrze, ale wg sędziego nie było mowy o faulu.

19'
Norbert Rakowski popełnił przewinienie w środkowej strefie boiska. Mączyński zahaczony przez zawodnika Zagłębia Lubin. Jeszcze bez kartki.

17'
Jović uratował swój klub przed utratą gola. Todorovski wrzucił mocno z prawego skrzydła, nikt w polu karnym nie przeciął piłki, a doszedł do niej będąc przed 16-ką Cotra, lecz uderzenie zostało zblokowane przez bocznego obrońcę.

15'
Janus ostro potraktowany przez Guzmicsa na wysokości pola karnego.

15'
Dąbrowski skutecznie wyjaśnił sytuację po dośrodkowaniu Wisły z rzutu rożnego.

14'
Goście doszli do głosu! Krzysztof Mączyński spróbował wykorzystać nieudolność przeciwników przy rozegraniu, ale strzał zza pola karnego poszybował obok lewego słupka.

13'
Festiwal wrzutek urządzają sobie gospodarze. Przed momentem groźną centrę z własnej 16-ki oddalił Guzmics.

12'
Wisła Kraków zamknięta na własnej połowie. Bardzo wysoki pressing stosują gracze Piotra Stokowca.

10'
Mocne dośrodkowanie Cotry z rzutu wolnego, ale w momencie zagrania jakiś zawodnik Zagłębia faulował rywala w trakcie walki o pozycję.

9'
Rakowski zmarnował fenomenalną szansę! Cotra doskonale wrzucił z lewego skrzydła, do futbolówki udało się dotrzeć Papadopulosa, jednak jego strzał z bliska poleciał obok lewego słupka.

7'
Rakowski efektownie uwolnił się spod opieki rywala, a następnie pokusił się o huknięcie z dystansu, ale piłkę ofiarnie zblokowała defensywa.

6'
Papadopulos próbował długim podaniem uruchomić na prawym skrzydle Janusa, lecz zagranie okazało się mocno niedokładne.

4'
Arkadiusz Głowacki pokazał pełny profesjonalizm po centrze Todorovskiego z prawej flanki. Stoper ze spokojem głową przeciął niebezpieczne wgranie.

3'
Janus kapitalnie dośrodkował w pole karne z prawego skrzydła, jednak Arkadiusz Głowacki umiejętnie przypilnował Papadopulosa, który składał się do uderzenia głową.

1'
Janoszka chciał ładnie zagrać prostopadłą piłkę do Papadopulosa, ale Czecha w porę uprzedził Cierzniak.

*'
Startujemy ze spotkaniem w Lubinie!

*'
Przy ewentualnej wygranej podopieczni Piotra Stokowca mają szansę wskoczyć na piąte miejsce w ligowej tabeli. Z kolei goście zwyciężając dzisiaj mogą strącić z 4.lokaty rywala za miedzy, czyli Cracovię.

*'
Brawa dla tego defensywnego pomocnika

*'

*'
Ławka rezerwowa Wisły Kraków: Miśkiewicz, Cywka, Handzlik, Kuczak, Kujawa, Crivellaro, Guerrier

*'
Ławka rezerwowa Zagłębia Lubin: Polacek, Jach, Ł.Piątek, K. Piątek, Vlasko, Woźniak, Zbozień

*'
Witamy Państwa serdecznie! Od razu zachęcamy na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z inauguracyjnego meczu 15.serii gier polskiej Ekstraklasy: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online