Polska - Islandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Islandia
4 : 2

Szczęsny - Piszczek, Szukała, Glik, Wawrzyniak (64' Kapustka) - Krychowiak, Zieliński (64', Błaszczykowski (11' Rybus), Grosicki (85' Linetty) - Milik (85' Stępiński), Lewandowski (89' Sobiech)
Kristinsson - Sævarsson, Eyjólfsson, Sigurðsson, Skúlason - Traustason, Gunnarsson (46' Sigurjonsson), Sigurðsson, Bjarnason (T. Bjarnason) - Böðvarsson, Sigþórsson (16' Finnbogason)

Mecze na żywo: Polska - Islandia

90+3'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru!

90+3'
Podopieczni Adama Nawałki pokazali charakter w drugiej odsłonie. Klasę po raz kolejny pokazał Lewandowski, ale również Krychowiak z całą pewnością będzie mógł kandydować do MVP spotkania.

90+1'

90'
120 sekund dłużej potrwa dzisiejsze starcie.

89'
Robert Lewandowski przepięknie doceniony przez polskich kibiców. Bohatera dzisiejszego starcia zmienił na murawie Artur Sobiech.

89'
Wysoki pressing mimo niekorzystnego rezultatu stosują Islandczycy.

86'
Łukasz Szukała popisał się kapitalnym wślizgiem, który zatrzymał Gudmundsona.

85'
Zmiana. Debiut Stępińskiego, a chwilę odpoczynku otrzymał Milik.

85'
Zmiana. Owacje na stojąco dla Grosickiego. W jego miejsce zawodnik Lecha Poznań, Karol Linetty.

83'
Lewy spróbował błysnąć bajecznym dryblingiem na lewym skrzydle, jednak obrońcy z Islandii nie dali się wyprowadzić w pole.

82'

80'
Wojciech Szczęsny wybornie zachował się na przedpolu. Bramkarz Romy przeciął bardzo groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego.

78'
4:2! Krychowiak po profesorsku zagrał prostopadle do Roberta Lewandowskiego, polskiego snajpera starał się blokować Eyjólfsson, lecz ten z chirurgiczną precyzją uderzył w długi róg bramki.

75'
3:2! Kompletny chaos w polu karnym gości po rzucie rożnym, który wykonał Grosicki. Piłka krążyła pod nogami wielu zawodnika, ale to Lewandowski popisał się instynktem strzeleckim i strzałem z najbliższej odległości dał radość polskim kibicom.

74'
Dobre wgranie "Grosika" z prawego skrzydła, jednak futbolówkę zmierzającą do Lewego na korner wybili obrońcy.

71'
Naprawdę groźne są kontrataki Islandii. Bodvarsson znalazł się w niezłej sytuacji, lecz będąc pod presją Kapustki kopnął piłkę tylko w boczną siatkę.

68'
2:2! Nie jest to dzień Szukały. Finnbogason z zimną krwią wykorzystał pogubienie się polskiej defensywnej. Gracz Olympiacosu wyszedł sam na sam z bramkarzem i dokładnym strzałem w lewy dolny róg szybko zmienił wynik.

66'
2:1! "Wejście Smoka" w wykonaniu Kapustki. Piszczek miękko dośrodkował w pole karne, zagranie próbowali zamknąć Lewandowski oraz Milik, ale żadnemu z nich się nie udało. Jednak zamieszanie świetnie wykorzystał Kapustka, który płaskim strzałem w prawy dolny róg wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

64'
Zmiana. Jakub Wawrzyniak powędrował na ławkę rezerwową, z kolei wpuszczony na plac gry Kapustka.

64'
Zmiana. Krzysztof Mączyński już na boisko, a zdjęty z niego Piotr Zieliński.

63'
Oblężenie bramki Szczęsnego!
Sigurdsson dopadł do bezpańskiej futbolówki i mocnym uderzeniem starał się pokonać polskiego bramkarza, ale w ostatniej chwili zareagował blok defesnywny, wybijając piłkę na korner.

61'
Soczysta próba Zielińskiego z daleka, piłkę przed siebie odbił bramkarza, a dobijać ją jeszcze usiłował Lewy, lecz nie miał zbytnio miejsca i czasu, by nadać jej odpowiedni lot.

60'
Arkadiusz Milik w dość ekwilibrystyczny sposób chciał zamknąć wgranie Zielińskiego z lewej flanki, ale do pełni szczęścia trochę zabrakło.

59'
Grosicki musiał wyeksponować swój atut, a mianowicie szybkość, ponieważ Krychowiak dość mocno zagrał do skrzydłowego.

57'
Faul taktyczny w wykonaniu Zielińskiego. Piłkarz naszej reprezentacji został wpisany do notesu sędziego.

56'
Robert Lewandowski znów efektownie próbował umieścić futbolówkę w siatce. Zagranie gwiazdora polskiej kadry z kilkunastu metrów posłane minimalnie niedokładnie.

55'
Wojciech Szczęsny fenomenalnie wyłapał bardzo niebezpieczne dośrodkowanie Skulasona z lewej strony.

54'
Zablokowane huknięcie Rybusa z kilkudziesięciu metrów.

52'
1:1! Zieliński doskonale się przedarł, po czym dokładnie podał do ustawionego na prawej stronie, Grosickiego. Skrzydłowy zaskoczył bramkarza płaskim strzałem w prawy dolny róg.

51'
Robert Lewandowski spróbował szczęścia z dalszej odległości. Piłka poszybowała daleko od bramki.

49'
Maciej Rybus ponownie na pozycji spalonej. Dobre ustawienie bloku defensywnego Islandii.

48'
Grzegorz Krychowiak przesadził z ostrością na połowie przeciwnika. Rzut wolny dla graczy Lagerbacka.

47'
Nakładką zagrał przed chwilą Theodor Bjarnason.

46'
Kontynuujemy mecz!

46'
Zmiana. Theodor Bjarnason w miejsce Birkira Bjarnasona.

45+2'
Koniec I części gry.

45+2'
Wawrzyniak miał okazję do groźnego wgrania w pole karne z lewej flanki, niestety obrona przecięła centrę.

45+1'
Zbyt głęboka wrzutka Krychowiaka w kierunku Grosickiego. Piłka w rękawicach goalkeepera przeciwników.

45'
2 minuty dorzucone.

44'
Zagrożenie pod bramką gości. Rybus wrzucił z narożnika, przedłużyć starał się Glik, piłka dotarła do zawodnika Polski, ale strzał głową Milika z niełatwej pozycji poszybował nad poprzeczką.

44'
Krychowiak na przebój. Defensywny pomocnik wdał się w drybling.

42'
Chaos w polu karnym Islandii.
Najpierw Lewy próbował wywalczyć sobie pozycję do uderzenia, a następnie uderzał zza 16-ki Grosicki, jednak niecelnie.

40'
Szybko rozegrany korner w realizacji przyjezdnych, ale Polacy skutecznie wyblokowali.

40'
Kamil Glik ofiarnie przeciął centrę Sævarssona z prawego skrzydła. Kapitan Torino skarży się na uraz.

39'
Traustason usiłował zagrać na obieg do Sævarssona. Futbolówka zaadresowana w prawą stronę stanowczo za mocno.

37'
Sigurdsson ładnie się odnalazł w 16-ce Polaków po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, lecz zagranie głową poleciało wysoko nad bramką.

35'
Glik faulował w niebezpiecznej dla nas strefie.

33'
Maciej Rybus na małym ofsajdzie. Rzut wolny dla gości.

32'
Robert Lewandowski pociągany za koszulkę na wysokości pola karnego Islandii, niestety wg sędziego nie było przewinienia.

31'
Kamil Grosicki ładnie urwał się na lewej stronie, ale uderzenie z ostrego kąta w bezpiecznej odległości minęło światło bramki Kristinssona.

30'
Islandia była bliska podwyższenia! Bjarnason perfekcyjnie obsłużony na lewym skrzydle, następnie wystawił piłkę Sigurdssonowi, jednak ten z kilkunastu metrów posłał ją obok prawego słupka.

28'
Centro - strzał w wykonaniu Lewandowskiego, ale na posterunku czujny był Kristinsson, który sparował piłkę na korner.

27'
Robert Lewandowski sprytnie próbował wypuścić w uliczkę Grosickiego, niestety zabrakło minimalnie dokładności.

25'
Sigurdsson nie zbyt miło potraktował Lewego. Rzut wolny dla Biało - Czerwonych.

24'
Łukasz Piszczek starał się wykończyć dośrodkowanie Lewandowskiego, ale defensor BVB przegrał pojedynek powietrzny z rywalami.

22'
Bjarnason ostro walczył o piłkę z Krychowiakiem. Sędzia uznał, że to pomocnik Sevilli był poszkodowany w tym starciu.

21'

19'
Robert Lewandowski schwytany w pułapce ofsajdowej. Arbiter liniowy zasygnalizował złamanie przepisów.

19'
Maciej Rybus faulowany tuż przed linią boczną.

18'
Przewinienie Piszczka w środku pola. Stały fragment gry dla przyjezdnych.

17'
Maciej Rybus bez pardonu potraktowany przez gracza z Islandii. Sędzia jednak nie podjął żadnej decyzji.

16'
Zmiana. Finnbogason w miejsce Sigthorssona.

15'
Rybus kąśliwie zacentrował z lewego skrzydła, bramkarz próbował uprzedzić Milik, strzelając z niełatwej pozycji, lecz futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

14'
Grosicki pięknie przechwycił piłkę w środku pola, a następnie spróbował groźnie wrzucić, ale dośrodkowanie posłane zbyt mocno.

12'
Faul w ofensywie Sævarssona. Od rzutu wolnego rozpoczną podopieczni Adama Nawałki.

11'
Zmiana. Maciej Rybus na murawie zastąpił Błaszczykowskiego.

10'
Pozycja spalona Sævarssona. Boczny obrońca nie wyczuł momentu.

9'
Błaszczykowski nabawił się małego urazu. Za chwilę chyba zawodnik Fiorentiny będzie musiał opuścić plac gry.

7'
Kamil Grosicki spróbował indywidualnej akcji na lewej flance, jednak drybling skrzydłowego rozczytany przez defensorów.

6'
Lewandowski doskonale wyszukał na prawym skrzydle Błaszczykowskiego, a ten momentalnie huknął na bramkę, lecz jego strzał został skutecznie zblokowany.

4'
0:1! Kapitalnie wyegzekwowana jedenastka przez Sigurdssona. Strzał w prawe okienko było nie do obrony dla Szczęsnego.

3'
Rzut karny dla Islandii!
Wawrzyniak próbował ratować błąd Szukały, ale w trakcie bloku na Sigurðssonie złamał przepisy.

2'
Ładna wymiana piłki w wykonaniu polskich zawodników. Kuba Błaszczykowski mógł znaleźć się w kapitalnej sytuacji, ale futbolówkę w ostatniej chwili głową wybił Sævarsson.

*'
Zaczynamy mecz !

*'
Czas na "Mazurka Dąbrowskiego".

*'

*'
Obie drużyny w swojej historii mierzyły się sześciokrotnie. 4 zwycięstwa Polaków, a dwa pojedynki kończyły się remisem.

*'
Rozjemcą dzisiejszego starcia będzie Padraig Sutton.

*'
Ławka rezerwowa reprezentacji Islandii: Jonsson, Schram, Magnusson, Hauksson, Gudmundsson, Arnason, Bjarnason, Hermannsson, Omarsson, Sigurjonsson, Ingason, Finnbogason,

*'
Ławka rezerwowa reprezentacji Polski: Boruc, Fabiański, Tytoń, Cionek, Jędrzejczyk, Mączyński, Jodłowiec, Linetty, Rybus, Peszko, Mila, Pazdan, Borysiuk, Sobiech, Stępiński

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji LIVE ze spotkania towarzyskiego: Polska - Islandia
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Islandia, to zapraszamy do śledzenia meczu online