Polska - Czechy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Czechy
3 : 1

Boruc - Jędrzejczyk, Glik (46' Cionek), Pazdan (86' Dawidowicz), Rybus - Jodłowiec (78' Borysiuk), Mączyński, Grosicki (72' Peszko), Kapustka (84' Sobiech), Linetty (77' Mila) - Milik
Cech - Kalas, Suchy, Prochazka, Bartosak (75' Kaderabek) - Zahustel (57' Skalak), Vacek, Plasil, Pospisil (85' Darida), Krejci (58' Sural) - Skoda (67' Necid)

Mecze na żywo: Polska - Czechy

90+4'
Dziękuję serdecznie Państwu za uwagę. Życzę miłego wieczoru!

90+3'
Polska reprezentacja pokazała ogromny kunszt w tym spotkaniu.

90+1'
Artur Boruc popisał się udaną interwencją na przedpolu. Nasz bramkarz wychwycił zawiesinę z rzutu rożnego.

90'
180 sekund dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Peszko skarży się na uraz. Skrzydłowy jest opatrywany obecnie przez sztab medyczny.

89'
Kapitalne wyjście z bramki Petra Cecha. Doświadczony bramkarz doskonale wypiąstkował kąśliwą centrę Sebastiana Mili z rzutu rożnego.

88'
Niecelny strzał Peszki zza pola karnego, jednak zagranie zostało zblokowane przez obrońcę, w wyniku czego będziemy mieli korner.

86'
Zmiana. Z boiska zszedł Michał Pazdan. Paweł Dawidowicz otrzymał kilka minut, by pokazać swoje umiejętności.

85'
Suchy bezpardonowo potraktował Peszkę tuż przed swoją szesnastką.

84'
Zmiana. Bartosz Kapustka dostał czas na odpoczynek. Za niego wszedł Artur Sobiech.

83'
Kibice na stadionie zaczęli śpiewać "Mazurka Dąbrowskiego"

82'
Mączyński na pozycji spalonej. Powtórki tv pokazały błąd w decyzji sędziego liniowego.

80'
Goście jeszcze próbują zdobyć kontaktowego gola. Jak na razie skutecznie wyjaśniamy liczne zagrożenia pod naszą bramką.

78'
Sural postanowił wykorzystać chaos w defensywie przeciwnika, uderzając z głębi 16-ki, ale kopnięta piłka poszybowała tuż przy lewym słupku.

77'
Zmiana. Sebastian Mila zameldował się na boisku, a zdjęty z niego został Karol Linetty.

75'
Zmiana. Kaderabek zastąpił Bartoska.

73'
Zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego przez polskiego zawodnika. Piłkę z pełnym spokojem wyłapał Petr Cech.

72'
Zmiana. Grosicki żegnany owacją na stojąco. W jego miejsce na murawę wszedł Sławomir Peszko.

69'
3:1! Wzorcowa kontra Polski! Cionek mocno zagrał do Mączyńskiego, a ten szybko wystawił piłkę Milikowi, napastnik Ajaxu postanowił podać do zupełnie niekrytego Grosickiego, który pewnie z paru metrów wpakował futbolówkę do siatki.

68'
Kapitalna akcja reprezentacji Polski! Petr Cech zatrzymał groźny strzał z bliskiej odległości Milika, a chwilę wcześniej zdobyć gola próbował Kapustka, jednak został zablokowany.

66'
Milan Skoda bliski celu! Bartosak ładnie zagrał w pole karne Polski, gdzie ustawiony był Skoda, ten mając chwilę czasu kopnął futbolówkę tuż obok prawego słupka bramki.

65'

65'
Jaroslav Plasil leży na murawie. Doświadczony pomocnik doznał urazu podczas starcia z Tomaszem Jodłowcem.

64'
Kamil Grosicki spróbował szczęścia z rzutu wolnego, ale do pełni szczęścia zabrakło naprawdę dużo, bo futbolówka pewnie poszybowała nad bramką Cecha.

63'
Kalas zagrał piłkę ręką. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

62'
Sural popychał Jodłowca w jego polu karnym. Sędzia tego pojedynku w odpowiednim momencie wychwycił faul.

60'
Grosicki podjął odważną decyzję, aby spróbował zaskoczyć Cecha strzałem z niełatwej pozycji. Efekt tej próby - trybuny stadionu we Wrocławiu.

58'
Zablokowane huknięcie Jędrzejczyka z dystansu.
Zmiana. Sural w miejsce Krejciego.

57'
Zmiana. Bohatera poprzedniej akcji na placu gry zastąpił Skalak.

57'
Ostre starcie Rybusa z Zahustelem. Obaj panowie zderzyli się ze sobą.

55'
Skoda wyśmienicie urwał się spod opieki Pazdana, ale napastnik Czechów w momencie zagrania od swojego klubowego partnera znajdował się na ofsajdzie.

53'
Kapustka bliski szczęścia. Piłkarz Cracovii ładnie wypracował sobie miejsce do uderzenia, a następnie technicznym strzałem próbował zaskoczyć Cecha, jednak uderzenie spokojnie zatrzymał goalkeeper Arsenalu.

52'
Bartosak próbował w bajeczny sposób ograć dwóch zawodników z Polski. Kamil Glik musiał ratować się faulem.

50'
Krzysztof Mączyński złapany w kleszcze, lecz to zawodnik Wisły Kraków wykazał się zbytnią agresją. Rzut wolny dla podopiecznych trenera Vrby.

49'
Po raz kolejny krew rywalom na prawej stronie napsuł Grosicki, zagrywając do niepilnowanego Milika, jednak snajper Ajaxu chcąc uderzyć z "nożyc" nie trafił w futbolówkę.

49'
Bartosz Kapustka w nieprzepisowy sposób powstrzymany przez gracza z Czech.

48'
Sprytna wrzutka Grosickiego z prawego skrzydła, ale Cech w porę uprzedził Milika.

46'
Zmiana. Kamil Glik drugą odsłonę ogląda z perspektywy z ławki, a na boisko został wprowadzony Cionek.

46'
II połowa meczu.

45+1'
Koniec I połowy spotkania. Świetny początek naszej kadry, ale po szybko strzelonych bramkach oddaliśmy inicjatywę.

44'
Przyjezdni idą za ciosem! Skoda co rusz obsługiwany groźnymi podaniami w 16-kę Polski.
1 minuta dorzucona.

43'
Vacek fenomenalnie zagrał na obieg do Kalasa, ten szybko wgrał w pobliże, jednak genialnym powrotem popisał się Kapustka, przecinając centrę.

41'
2:1! Niezbyt udane wybicie piłki przez Jodłowca. Do bezpańskiej piłki dopadł Krejci i strzałem z niemal miejsca w lewe okienko pokonał bezradnego Boruca.

40'
Faulem taktycznym błysnął Artur Jędrzejczyk. Polski gracz zawzięcie trzymał Bartosika za koszulkę.

38'
Pospisil groźnie wgrał z ostrego kąta, ale na posterunku defensywa Polaków.

37'
Kamil Glik skarży się na jakiś uraz. Defensor Torino ucierpiał w trakcie ofiarnej interwencji.

36'
Plasil dośrodkował z rzutu wolnego, lecz sytuację we własnej strefie doskonale wyjaśnili obrońcy, wybijając piłkę.

35'
Artur Jędrzejczyk faulował w niebezpiecznej strefie. Krejci był pociągany za koszulkę.

34'
Arkadiusz Milik zbyt agresywnie wojował o piłkę z Suchym. Arbiter meczu odgwizdał przewinienie polskiego snajpera.

32'
Vacek kapitalnie zagrał długą piłkę w kierunku Zahustela, jednak czeski pomocnik niedokładnie opanował lecącą futbolówkę.

31'
Gospodarze mieli świetną okazję do kontrataku, lecz Czesi się w porę zorientowali i wyjaśnili sytuację.

29'
Jędrzejczyk starał się wypuścić Linettiego na prawej stronie, ale obrońca zbyt długo zwlekał z podaniem, czego efektem był spalony.

27'
Prochazka niebezpiecznie dośrodkował z lewego skrzydła, zagranie skutecznie chciał zamknąć Zahustel, który uciekł obrońcom, ale jego uderzenie poszybowało obok prawego słupka.

25'
Zagranie piłki ręką w realizacji Skody. Sędzia momentalnie wychwycił złamanie przepisów.

24'

22'
Kamil Glik po profesorsku zablokował Krejciego na lewej flance. Korner dla Czechów.

21'
Plasil posłał zawiesinę w 16-kę Polski, Kolasowi udało się przegrać do Skody, ale ten był skutecznie blokowany przez Pazdana.

19'
Milik nieczysto powstrzymany na własnej połowie przez Suchego.

16'
Michał Pazdan fantastycznie przechwycił futbolówkę w środkowej strefie, a następnie próbował szybkim podaniem uruchomić Milika, ale zagranie okazało się zbyt mocne.

15'
Pospisil spróbował wykorzystać bierną postawę polskich zawodników w defensywie, jednak pomocnik posłał piłkę poza światło bramki.

13'
Karol Linetty bez pardonu zaatakowany w środku pola przez Vacka.

12'
2:0! Wyśmienita centra Grosickiego z rzutu rożnego, akcję efektowną główką wykończył Jodłowiec, posyłając futbolówkę w prawy dolny róg bramki.

11'
Kamil Grosicki wywalczył rzut rożny dla Polski.

9'
Skoda ładnie uprzedził w polu karnym Pazdana, ale na nasze szczęście snajper swoim uderzeniem głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

8'
Efektowne prostopadłe podanie w wykonaniu Plasila, jednak Skoda nie zdołał urwać się obrońcom rywala.

6'
Polska reprezentacja jak na razie doskonale realizuje założenia taktyczne.

4'
Zahustel popełnił przewinienie w ofensywie. Poszkodowany we własnej szesnastce był Kamil Glik.

3'
1:0! Fenomenalny przechwyt w wykonaniu Kapustki, a następnie zawodnik Cracovii perfekcyjnie dograł do świetnie ustawionego Milika, który ładnym strzałem głową nie dał szans Cechowi.

1'
Krejci próbował przedrzeć się lewym skrzydle, ale skutecznie zainterweniował blok defensywny Polaków.

*'
Zaczynamy mecz we Wrocławiu!

*'
Za chwilę hymny obu krajów.

*'
Spotkanie zostanie poprzedzone minutą ciszy, która poświęcona będzie ofiarom zamachu w Paryżu.

*'
Dobra gra w polskiej Ekstraklasie popłaciła

*'
Bilans bezpośrednich pojedynków z Czechami: 7 zwycięstw - 5 remisów - 13 porażek

*'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Sandor Ando - Szabo.

*'
Ławka rezerwowa reprezentacji Czech: Vaclik, Koubek, Kaderabek, Kadlec, Sivok, Necid, Dockal, Skalak, Pudil, Pavelka, Sural, Darida

*'
Ławka rezerwowa reprezentacji Polski: Szczęsny, Tytoń, Mila, Cionek, Peszko, Sobiech, Stępiński, Dawidowicz, Borysiuk, Piszczek, Szukała, Zieliński, Wawrzyniak

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Polska - Czechy
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Czechy, to zapraszamy do śledzenia meczu online