Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chojniczanka Chojnice
4 : 1

Malarz - Broź, Lewczuk, Kopczyński, Brzyski - Guilherme, Furman (44' Bartczak), Vranjes, Kucharczyk - Saganowski (66' Żyro), Prijović (55' Nikolić)
Hładun – Lisowski, Biernat, Kieruzel, Pietruszka – Kosakiewicz, Niedziela (83' Majtyka), Mrozik, Zawistowski, Rybski (60' Czerwiński) – Mikita

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru.

90+4'
Koniec meczu! Legia Warszawa w 1/2 finale Pucharu Polski! Dzisiejszy mecz przypominał nam bardziej strzelecki, który urządziła sobie drużyna prowadzona przez Stanisława Czerczesowa.

90+2'
Legia o włos od podwyższenia! Michał Żyro w fenomenalnej sytuacji kopnął wprost w środek bramki, gdzie ustawiony był Hładun.

90'
240 sekund dłużej potrwa dzisiejsze widowisko w Warszawie.

87'
Żółtą kartkę dostał Biernat. Poszkodowany w poprzedniej akcji zbyt żywiołowo artykułował swoje uwagi w stronę sędziego.

86'
Vranjes otrzymał czerwoną kartkę! Bośniacki pomocnik bez pardonu zaatakował łokciem Biernata.

85'
Bartczak znów przed szansą! Zmiennik Furmana był niekryty na 10 metrze, ale jego płaski strzał został wybroniony przez defensywę.

83'
Zmiana. Niedziela już poza placem gry, a kilka minut na pokazanie swoich umiejętności dostał Majtyka.

81'
Biernat bliski pokonania własnego bramkarza. Defensor Chojniczanki zaliczył efektowną główkę, ale zaadresował piłkę w prawy sektor bramki. Na jego szczęście wyśmienicie interweniował Hładun, wybijając piłkę na rzut rożny.

79'
Bartczak sprytnie podał do wybiegającego Nikolicia. Ale... snajper Legionistów w momencie podania znajdował się na ofsajdzie.

77'
Michał Kucharczyk cwaniacko wgrał piłkę, gdzie ustawiony był Bartczak, jednak młody piłkarz był skutecznie blokowany przez obrońcę rywala, co uniemożliwiło mu pełną kontrolę przy uderzeniu.

75'
Nikolić błysnął doskonałym przeglądem pola, zagrywając prostopadle do wychodzącego Żyry, a ten strzałem z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę.

74'
Soczysta próba Vranjesa z dalszej odległości. Trzeba pochwalić Bońsniaka za decyzję, lecz już wykonanie mogło być zdecydowanie lepsze.

72'
Czerwiński spróbował zakończyć akcję uskrzydlającą swojej ekipy. Zawodnik gości posłał piłkę tuż obok bramki. Efekt pewnie byłby lepszy, ale Czerwiński wraz Mikitą sobie nawzajem przeszkadzali.

70'
Żółtą kartkę obejrzał Kopczyński, który z nadmierną agresywnością walczył o futbolówkę. W pełni zasłużona kartka.

69'
Fenomenalna robinsonada Hładuna po efektownym strzale z dystansu Brzyskiego. Bramkarz Chojniczanki końcówkami palców sparował piłkę na rożny.

67'
Nikolić niecelnie strzelił z powietrza po dośrodkowaniu Brzyskiego z lewego skrzydła. Futbolówka po dotknięciu przez Węgra poleciała obok prawego słupka.

66'
Zmiana. Marek Saganowski zdjęty z boiska. W jego miejsce wprowadzony Michał Żyro.

65'
Zagranie na vivat w wykonaniu Zawistowskiego. Uderzenie zza pola karnego poszybowało daleko od światła bramki.

64'
4:1! Tomasz Brzyski po profesorsku wybił korner, piłkę zmierzającą na 7 metr nakrył głową Nikolić. Strzał z bliska okazał się nie do wyciągnięcia dla goalkeepera ekipy z I Ligi.

62'
7:3 - statystyka, która dotyczy ilości celnych strzałów na bramkę.

60'
Zmiana u gości. Andrzej Rybski opuścił murawę, a z ławki wprowadzony został Czerwiński.

59'
Kosakiewicz z niełatwej pozycji bardzo dobrze wgrał z prawej flanki, ale jego klubowi partnerzy nie potrafili się urwać obrońcom.

57'
Legia rządzi na obu skrzydłach. Podopieczni Mariusza Pawlaka po raz kolejny w opałach, ponieważ niebezpiecznie z prawej strony zagrywał Broź.

55'
Zmiana w składzie wicemistrza Polski. Prijović doceniony przez kibiców, a w jego miejsce wszedł Nikolić.

54'
Poprzeczka uratowała Chojniczankę przed utratą kolejnej bramki. Bartczak bardzo dobrze dograł do Guilherme, który ładnie przymierzył, lecz futbolówka obiła jedynie poprzeczkę.

52'
Niedziela fenomenalnie przedarł się prawą stroną, mijając przy tym dwóch przeciwnika, a następnie doskonale dograł do dobrze ustawionego Zawistowskiego, ale uderzenie wprost w rękawice Malarza.

50'
Broź postanowił pójść w ślady Brzyskiego, który kilkadziesiąt minut wcześniej zdobył gola, jednak strzał byłego piłkarza m.in. Widzewa Łódź został ofiarnie powstrzymany przez defensora rywala.

48'
Bartczak padł w 16-ce Chojniczanki po pojedynku siłowym z Kieruzelem. Arbiter ani myślał, by odgwizdać rzut karny.

47'
Prijović mógł lepiej się zachować na 30 metrze od bramki rywala, ponieważ gwiazdor Legii zbyt długo zwlekał z rozwiązaniem akcji. Piłka w posiadaniu gości.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

45+1'
Koniec I części.

45+1'
Kucharczyk ponownie miał znakomitą okazję, aby zmienić wynik dzisiejszego meczu. Skrzydłowy efektownie przymierzył z kilkunastu metrów, lecz próbę skutecznie wybronił Hładun, zaliczając interwencję na notę.

45'
1 minuta przedłużona do czasu gry w I części.

44'
Wymuszoną zmianę musiał dokonać Stanisław Czerczesow. Bartczak zastąpił kontuzjowanego Furmana. Kontuzja pomocnika okazała się groźniejsza.

42'
Furman na chwilę musiał opuścić plac gry. W tym momencie jest opatrywany przez sztab medyczny.

40'
Kucharczyk ostro wgrał z lewego skrzydła w pobliże bramki, na piłkę nadbiegał Guilherme, ale zabrakło mu kilku centymetrów, by sfinalizować piękne dośrodkowanie.

38'
3:1! Furman dobrze wypatrzył na lewej stronie Brzyskiego, a ten huknął z kilkudziesięciu metrów w lewe okienko bramki. Hładun kompletnie zaskoczony!

37'
Saganowski stanął przez przypadek przed wyborną sytuacją, jednak doświadczony napastnik nie potrafił lepiej nakryć piłki, by ona poszybowała do siatki. Uderzenie "Sagana" efektownie wyłapał bramkarz.

35'
Po raz kolejny akcja uskrzydlająca Legii. Przed chwilą dokładnie chciał zacentrować Lewczuk, ale zagranie zupełnie nieprzygotowane.

33'
2:1! Doskonały strzał Furmana z rzutu wolnego! Futbolówka kopnięta przez młodego gracza odbiła się od poprzeczki, a następnie poleciała do ustawionego Prijovicia, któremu zostało tylko posłać ją do niemal pustej bramki.

31'
Marcin Biernat faulował Marka Saganowskiego przed polem karnym.

29'
1:1! Wyśmienita centra Brzyskiego z prawej flanki, piłkę udało się przedłużyć Prijoviciowi, który wystawił ją wprost na głowę Vranjesa, a ten z bliskiej odległości dopełnił formalności.

28'
Kucharczyk wzorcowo wgrał z lewego skrzydła, akcję próbował zamykać efektownym strzałem głową Prijović, jednak kunszt pokazał Hładun, wybijając piłkę na rożny.

26'
Heroiczny rajd Guilherme pod pole karne Chojniczanki, ale arbiter uznał, że brazylijski zawodnik zbyt walecznie grał o futbolówkę. Rzut wolny dla gości.

24'
Tomasz Brzyski ładnie dośrodkował na głowę uwolnionego spod opieki obrońców Vranjesa, ale Bośniak minimalnie chybił z kilkunastu metrów.

23'
Michał Kucharczyk zmarnował fantastyczną kontrę. Skrzydłowy Legii swoim podaniem z lewej strony wyrzucił wbiegającego Saganowskiego.

22'
Kopczyński pewnie wybił centrę Kosakiewicza z prawego skrzydła. Korner dla pierwszoligowca.

21'
Hładun skutecznie wyszedł z bramki do wrzutki Brzyskiego z lewej strony.

21'
70% : 30% - statystyka posiadania piłki.

19'
Marek Saganowski zdobył gola. Ale snajper Legii w momencie wgrania od Brozia był na ofsajdzie. Akcja doskonała, lecz spalony był ewidentny.

18'
Kosakiewicz perfekcyjnie dośrodkował z prawej flanki wprost na głowę niekrytego Ryskiego, lecz zawodnik przyjezdnych koszmarnie chybił z kilkunastu metrów.

17'

16'
Vranjes ładnie chciał obsłużyć Saganowskiego prostopadłym podaniem, jednak we wszystko wmieszał się defensor Chojniczanki i przechwycił futbolówkę.

14'
Efektownie próbował Prijović zmienić stan spotkania, lecz jego zagranie w odpowiednim momencie zblokowali przeciwnicy. Gdyby nie interwencja obrońcy to pewnie piłka poszybowałaby w prawe okienko.

13'
Marek Saganowski upadł w starciu z Lisowskim. Sędzia jednak uznał, że nie było faulu w tej sytuacji.

11'
Saganowski wdał się w efektowny drybling, ale napastnik nie zdołał utrzymać futbolówki na placu gry.

10'
Prijović w nieprzepisowy sposób był powstrzymany na połowie przeciwnika. Stały fragment gry dla Legii.

8'
Ładna próba Niedzieli z dystansu, lecz uderzenie zaadresowane w sam środek bramki.

7'
Tomasz Brzyski nieźle wyblokowany przez Pietruszkę. Od rzutu rożnego wznowią gospodarze.

5'
0:1! Kapitalna kontra gości! Niedziela ośmieszył Kopczyńskiego, a następnie wystawił piłkę Zawistowskiemu, ale piłka została posłana zbyt mocno, jednak zdołał oddać strzał, który odbił się od słupka, a bezpańską futbolówkę przejął jeszcze Rybski i wpakował ją do pustej bramki.

3'
Niebezpieczna centra z rzutu rożnego w wykonaniu Lisowskiego, ale skaczący Kieruzel nie zdołał zamknąć akcji.

2'
Marek Saganowski zbyt długo zwlekał z dośrodkowaniem, co spowodowało, że doświadczony napastnik został zblokowany.

1'
Niedziela ambitnie próbował groźnie wrzucić z prawego skrzydła, jednak bez problemu futbolówkę opanowali obrońcy.

*'
Zaczynamy mecz!

*'
Czas na "Sen o Warszawie".

*'
Stawką dzisiejszego starcia będzie udział w 1/2 finale Pucharu Polski.

*'
Do prowadzenia tego pojedynku został wyznaczony Jacek Lis.

*'
W ekipie gospodarzy mamy istny szpital...

*'
Ławka rezerwowa Chojniczanki: Podleśny, Machalewski, Mautyka, Jelić, Czerwiński, Garbacik, Bartoszewicz

*'
W pierwszym meczu lepsza była drużyna z Warszawy. Padł wtedy wynik: 2-1

*'
Ławka rezerwowa Legii: Szumski, Bartczak, Rzeźniczak, Szwoch, Dyego, Nikolić, Żyro

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji LIVE z meczu: Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice, to zapraszamy do śledzenia meczu online