Cracovia - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
0 : 2

Pilarz - Jaroszyński (78' Zjawiński), Covilo, Polczak, Rymaniak - Dąbrowski, Budziński, Cetnarski (46' Wołąkiewicz), Jendrisek - Rakels (63' Wdowiak), Diabang
Fabisiak - Sołowiej, Fidziukiewicz, Markowski, Dudek - Pribula (57' Ryndak), Wilk, Udovicić, Matusiak, Budek (65' Siarczyński) - Paluchowski

Pribula (25.)
Dudek (41., karny)

Wołąkiewicz (67.) żółta kartka
Wdowiak (90+2.) żółta kartka
Budek (47.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cracovia - Zagłębie Sosnowiec

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę. Życzę miłego wieczoru!

90+3'
Koniec spotkania. Zagłębie Sosnowiec ograło w dwumeczu faworyzowaną Cracovię. Gospodarze mieli więcej z gry, lecz brakowało skuteczności pod bramką Fabisiaka.

90+2'
Wdowiak dał się łatwo ograć Dudkowi. Młody piłkarz za swój faul taktyczny obejrzał żółty kartonik.

90+1'
Pilarz musiał pokazać swój kunszt, broniąc uderzenie z bliskiej odległości w wykonaniu Ryndaka. To mogła być piłka meczowa.

90'
180 sekund szans dla Cracovii na odmienienie niekorzystnego rezultatu.

89'
Jak to nie wpadło!
Budziński huknął z kilkudziesięciu metrów, płaski strzał odbił się od lewego słupka. Gdyby futbolówka była kopnięta troszeczkę lepiej to bramkarz byłby bezradny.

88'
Fonfara w pojedynku indywidualnym z Polczakiem. Gracz gości padł w 16-ce, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

87'
Paluchowski fenomanalnie się urwał spod opieki obrony, a następnie doskonale wyłożył piłkę Udoviciciowi, który zbyt bardzo wypuścił się na skrzydło, czego efektem był minimalnie niecelny strzał.

86'
Jendrisek zablokowany na prawym skrzydle.

85'
Grę na "aferę" stosują zawodnicy z Krakowa.

82'
7:2 - statystyka, która dotyczy ilości celnych strzałów. Nasuwa się jedna myśl: Nie liczy się ilość, a liczy się jakość.

80'
Jendrisek zmarnował kapitalną okazję! Covilo sprytnie wypuścił Słowaka, a ten ostatkami sił kopnął piłkę w lewy dolny róg, ale w porę zareagował Fabisiak, łapiąc strzał.

78'
Jacek Zieliński stawia wszystko na jedną kartę. Zjawiński w miejsce Jaroszyńskiego.

77'
Gol dla Cracovii! Jednak dogrywający Rymaniak wcześniej złapany na ofsajdzie. Bramka słusznie nie została uznana.

76'
Diabang efektownie obrócił się z piłką, ale kopnięcie Senegalczyka poleciało nad bramką gości.

74'
Cracovia w natarciu! Za rozgrywanie wziął się Diagang, który drybluje na lewej stronie.

72'
Fabisiak bardzo ładnie sparował kapitalny strzał Jaroszyńskiego z dalszej odległości. Goalkeeper przyjezdnych wyrasta nam na MVP zawodów.

71'
W Krakowie mamy deszcz, co powinno motywować zawodników, by próbować uderzać z dystansu.

70'
Piotr Polczak faulowany przez Wilka. Kolejna szansa na groźną wrzutkę.

69'
Fabisiak ponownie wykazał się instynktem, ponieważ efektownie zatrzymał strzał Covilo z kilkunastu metrów.

68'
Dużo centr w wykonaniu podopiecznych Jacka Zielińskiego. Ale skutecznie sytuację jak na razie wyjaśniają przeciwnicy.

67'
Zagotowało się w polu karnym gości. Paluchowski leży na murawie.

66'
Piotr Polczak dobrze odnalazł się w 16-ce rywala po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, lecz piłka po jego dotknięciu została odbita jeszcze przez gracza Zagłębia.

65'
Zmiana. Budek zastąpiony przez Siarczyńskiego.

63'
Zmiana. Mateusz Wdowiak zameldował się na placu gry, a opuścił je Deniss Rakels.

62'
Paluchowski przed fenomenalną szansą! Były napastnik m.in. Legii otrzymał wyborne dośrodkowanie od Ryndaka, jednak zagranie głową minimalnie obok prawego słupka.

60'
Kolejny rajd Diabanga. Senegalski napastnik wykonał znaczny dystans z piłką, jednak strzał z głębi 16-ki poleciał obok bramki. Powtórki tv pokazały, że uderzenie zostało zablokowane.

58'
Diabang dobrze przedarł się na lewej stronie, po czym mocno zacentrował w kierunku Jendriska, ale górą obrona ze Sosnowca.

57'
Zmiana u gości. Ryndak wszedł na boisko, a na ławkę zesłany Pribula.

56'
Rakels nieźle się urwał dwóm defensorom, lecz strzał "szczupakiem" w bezpiecznej odległości poszybował nad poprzeczką.

55'
Budek leży na murawie. Pomocnik Zagłębia ucierpiał w powietrznym starciu z Diabangiem.

54'
Ogromny chaos w defensywie Cracovii starał się wykorzystać Paluchowski, który przejął bezpańską piłkę, ale szybko na posterunek wrócił Polczak z Rymaniakiem.

52'

51'
Fabisiak nabawił się jakiegoś urazu. Bramkarz ofiarnie przechwycił niebezpieczną centrę.

50'
Rakels padł tuż przy linii bocznej na skutek odepchnięcia przez rywala. Zbigniew Dobrynin pozostał niewzruszony na reklamację gospodarzy.

48'
Bardzo dobre dośrodkowanie Budzińskiego z rzutu wolnego, lecz nikt z ekipy "Pasów" nie zdołał zmienić lotu piłki.

47'
Diabang okrutnie potraktowany przez Budka. W pełni zasłużona kartka.

46'
Zmiana w składzie Cracovii. Wołąkiewicz zastąpił Cetnarskiego.

46'
Kontynuujemy zawody!

45'
Koniec I odsłony. Jak na razie mamy prawdziwą sensację.

44'
Rakels faulował w starciu powietrznym. Od rzutu wolnego grę wznowią goście.

43'
Pribula ponownie skutecznie zachował się we własnym polu karnym. Cetnarski został zablokowany.

42'
Jendrisek zagrał piłkę ręką w 16-ce przyjezdnych.

41'
0:2! Fenomenalnie wykonana jedenastka przez Dudka! Uderzenie pod poprzeczkę było nie do obrony dla Pilarza!

40'
Rzut karny dla Zagłębia Sosnowiec!
Covilo skosił Paluchowskiego we własnym polu karnym. Zupełnie nieroztropne zachowanie.

38'
Piotr Polczak w nieprzepisowy sposób zatrzymany na własnej połowie. Rzut wolny dla "Pasów".

37'
Jendrisek aktywny na lewym skrzydle. Słowacki gracz dwukrotnie próbował groźnie wgrać piłkę, lecz obie próby dalekie od perfekcji.

35'
3:1 - statystyka ilości celnych uderzeń.

34'
Kapitalny strzał z kilkudziesięciu metrów pokazał Dąbrowski, lecz wysokimi umiejętnościami wykazał się Fabiniak, odbijając piłkę zmierzjącą w prawy sektor.

33'
Pribula zaliczył dobry powrót defensywy. Słowak w porę wyblokował dryblującego Rymaniaka.

30'
Fabisiak popisał się bramkarskim kunsztem po uderzeniu Budzińskiego z kilku metrów. Bramkarz Zagłębia sparował bardzo kąśliwy strzał.

28'
Wilk wyśmienicie wypuścił Dudka, a ten bez największego namysłu wystawił futbolówkę do tyłu, ale żaden z zawodników gości nie rozczytał intencji swojego kolegi.

25'
0:1! Genialną wrzutką z prawego skrzydła błysnął Wilk, zagranie minęło wszystkich obrońców Cracovii, co wykorzystał zbiegający Pribula, umieszczając piłkę w siatce.

23'
Niecelna próba z dystansu Wilka. Piłka po jego strzale w bezpiecznej strefie minęła światło bramki.

22'
Pribula efektownie dośrodkował w kierunku Fidziusiewicza, ale pomocnika pierwszoligowca uprzedził Polczak.

20'
Faul taktyczny w środku pola popełnił Jendrisek.

18'
Jendrisek efektownie minął Sołowieja na lewej stronie, ale Słowak zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, co spowodowało, że dobrze obiecująca akcja musiała zakończyć się niepowodzeniem.

16'
Kąśliwa wrzutka Jaroszyńskiego z prawego skrzydła, piłkę udało się skutecznie wypiąstkować Fabiniakowi.

15'
Soczysta próba Budzińskiego zza pola karnego. Uderzenie było nieprzyjemne dla bramkarza, ale futbolówka zaadresowana w rejon, gdzie dobrze ustawiony był Fabiniak.

13'
Rymaniak chciał skutecznie obsłużyć klubowych partnerów centrą z prawego skrzydła, ale piłka kopnięta została stanowczo za mocno.

11'
Diabang usiłował przedrzeć się lewą stroną, lecz zamiary snajpera doskonale odczytał Sołowiej, wyprzedzając przeciwnika.

9'
Udovicić próbował z dystansu zaskoczyć Pilarza, lecz strzał został w odpowiednim momencie wyblokowany przez linię defensywną.

8'
Rymaniak kapitalnie przerwał groźny kontratak Zagłębia Sosnowiec. Korner dla przyjezdnych.

6'
Diabang o włos od zdobycia gola! Jaroszyński fenomenalnie wrzucił z lewego skrzydła, do piłki nieźle wyskoczyć Diabang, ale jego zagranie głową trafiło w prawy słupek.

5'
Kolejna próba z dalszej odległości w wykonaniu graczy Cracovii. Przed chwilą starał się Dąbrowski, jednak strzał poleciał wysoko nad bramką.

4'
Udovicić ładnie dośrodkował z lewej flanki, lecz w porę efektownym wślizgiem piłkę przeciął Polczak.

3'
Cetnarski spróbował szczęścia z dystansu, ale futbolówka uderzona z kilkudziesięciu metrów poszybowała nad poprzeczką.

1'
Diabang nieźle zagrał na lewe skrzydło do Cetnarskiego, pomocnik już przymierzał do dośrodkowania, ale został powstrzymany przez defensorów.

*'
Nad rozwojem wydarzeń na boisku będzie czuwał Zbigniew Dobrynin.

*'
Obsada ławki rezerwowej Zagłębia Sosnowiec: Perdijić, Fonfara, Sierczyński, Mularczyk, Rydnak, Arak, Tylec

*'
Obsada ławki rezerwowej Cracovii: Stępniowski, Sretenović, Zjawiński, Wołąkiewicz, Zejdler, Szewczyk, Wdowiak

*'
Zapraszamy serdecznie na naszą relację tekstową LIVE z rewanżowego meczu 1/4 finału PP: Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Początek o 17:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online