Górnik Zabrze - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Janukiewicz – Widanow, Kopacz, Danch, Kosznik – Kwiek, Grendel – Madej, Janota (10' Jeż), Gergel – Korzym.
Cierzniak – Jović, Głowacki, Guzmics, Sadlok – Mączyński, Jankowski, Uryga – Burliga, Boguski – Brożek.

Brożek (2.)

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Wisła Kraków

45+1'

43'
Mocny strzał Brożka sprzed pola karnego minął nieznacznie słupek.

42'
Uryga uderzał z dwunastu metrów, ale pewnie interweniował Janukiewicz.

39'
Kontra Górnika. Po zagraniu z lewej strony boiska piłkę w polu karnym przyjął Gergel, ale fatalnie spudłował.

38'
Powinno być 2:0. Brożek znakomicie wyłożył piłkę Burlidzie, którego strzał z siedemnastu metrów przeleciał tuż obok słupka.

32'
Niecelne uderzenie Sadloka z dystansu.

29'
Groźnie pod bramką Wisły! Po dośrodkowaniu Gergela z prawej strony boiska sporo miejsca w polu karnym miał Korzym, ale nie trafił czysto w piłkę i znacznie minęła ona bramkę. Powinien być remis.

25'
Dobra akcja Górnika, ale obrońcy Wisły uprzedzili Gergela.

24'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

21'
Ładna akcja Wisły, ale obrońcy utrudnili Jankowskiemu oddanie strzału i piłka przeleciała daleko od bramki.

18'
Dośrodkowanie Sadloka z rzutu wolnego, ale Guzmics nie sięgnął piłki.

16'
Okres spokojniejszej gry w środku pola.

12'
Jak na razie oglądamy ciekawe widowisko.

11'
Piłka po strzale Kosznika odbiła się rykoszetem od obrońcy i przeleciała tuż obok słupka.

10'
Jeż zastąpił kontuzjowanego Janotę.

9'
Teraz przewagę optyczną mają piłkarze Górnika.

6'
Cierzniak wyszedł poza pole karne, interweniował niezbyt pewnie, ale ostatecznie zdołał wybić piłkę na aut.

5'
Tera zakotłowało się pod bramką Wisły. Ostatecznie strzał Madeja z ostrego kąta zdołał odbić Cierzniak.

3'
Powinno być 2:0. Burliga z lewej strony pola karnego wyłożył piłkę Jankowskiemu, który mając przed sobą tylko pustą bramkę uderzył obok niej.

2'
Goool! Ależ początek Wisły. Prostopadłe zagranie do Jankowskiego, ten wyłożył na trzynasty metr do Pawła Brożka, który precyzyjnym strzałem pokonał Janukiewicza

1'

'
Minuta ciszy.

'
Sędzią meczu będzie Paweł Gil z Lublina.

'
Ławka rezerwowych Wisły: Michał Miśkiewicz, Denis Popović, Tomasz Cywka, Konrad Handzlik, Kamil Kuczak, Rafael Crivellaro, Jakub Bartosz.

'
Ławka rezerwowych Górnika: Grzegorz Kasprzik, Mateusz Słodowy, Adam Dźwigała, Rafał Kurzawa, Robert Jeż, Szymon Skrzypczak, Armin Cerimagić.

'

'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online