Real Madryt - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
0 : 4

Keylor - Danilo, Varane, Ramos, Marcelo (60' Carvajal) - Kroos, Modric, James (56' Isco) - Benzema, Bale, Cristiano Ronaldo
Bravo - Alves, Alba, Piqué, Mascherano (26' Mathieu) - Busquets, Iniesta ( 77' Munir), Rakitić (57' Messi) - Roberto, Suárez, Neymar

Mecze na żywo: Real Madryt - Barcelona

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru.

90+3'
Koniec meczu. FC Barcelona ma pełne prawa do radości, ponieważ udało się pognębić odwiecznego wroga. Dla Rafaela Beniteza być może był to ostatni mecz na ławce madryckiego klubu.

90'
120 sekund dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Munir powinien podwyższyć stan meczu. Uderzenie młodego zawodnika poleciało obok prawego słupka bramki.

88'
Benzema znów zmarnował dogodną okazję. Napastnik nie zbyt się przyłożył do uderzenia z dobrej pozycji.

86'
Neymar przytomnie wystawił piłkę Munirowi, który dobrze się owinął, ale jego huknięcie nie mogło zagrozić Navasovi.

85'
Koszmarny mecz dla Realu. Isco za niesportowe zachowanie wyrzucony z boiska! Zawodnik gospodarzy bez pardonu zaatakował rywala.

83'
Kolejna kartka dla piłkarza Realu. Carvajal za zbytnią agresywność ukarany przez arbitra.

81'
Benzema znów gorszy od bramkarza. Carvajal doskonale dośrodkowała na głowę klubowego partnera, ale ten nie zdołał pokonać dobrze dysponowanego goalkeepera.

79'
Claudio Bravo wzorcowo zatrzymał strzał Benzemy. Francuz miał kapitalną okazję, by zmniejszyć niekorzystny rezultat.

77'
Zmiana. Wyśmienite zawody dzisiaj zaliczył Iniesta. Jego miejsce zajął Munir.

75'
0:4! Ponownie Barcelona pokonała przeciwnika, posyłając prostopadłe podanie za obronę. Futbolówkę dobrze opanował Suarez, a następnie położył bramkarza i wpakował ją do pustej bramki.

73'
Leo Messi genialnie wypuścił Suareza, który dobrze uderzył na bramkę, lecz obrona Realu w ostatniej chwili wybiła futbolówkę z niebezpiecznej strefy.

72'
Cristiano Ronaldo złapany na spalonym. Szkoda tej sytuacji, bo wyśmienitym podaniem błysnął Bale.

69'
Bravo zmuszony do poważniejszej interwencji. Bramkarz w doskonały sposób skrócił kąt i powstrzymał rozpędzonego Cristiano Ronaldo.

68'
Messi próbował z rzutu wolnego, ale... trafił w dobrze ustawiony mur.

66'
Zablokowany strzał Messiego przez Ramosa. Rzut rożny dla drużyny gości.

64'
"Królewscy" starają się wszelkimi sposobami doprowadzić do zdobycia gola. Przed momentem wrzucał futbolówkę Bale, jednak obrona FCB górą we własnej 16-ce.

63'

63'
Varane usiłował sfinalizować dobre dośrodkowanie z prawej strony, lecz uderzenie oddane głową minęło w bezpiecznej odległości światło bramki.

61'
Świeżo wprowadzony Carvajal spróbował zagrozić bramce, jednak strzał zablokowany. Korner dla gospodarzy.

60'
Zmiana. Carvajal w miejsce Marcelo.

59'
Mathieu dobrze wyblokował centrę Danilo.

57'
Zmiana. Lionel Messi wpuszczony na murawę przez Luisa Henriqueza. Argentyńczyk zastąpił Rakiticia.

56'
Zmiana. James już poza placem gry, a szansę dostał Isco.

55'
Navas znów na posterunku! Bramkarz "Królewskich" ponownie wyszedł zwycięsko w starciu z ofensywnymi graczami Barcelony.

53'
0:3! Zupełnie rozmontowany blok defensywny gospodarzy. Neymar efektowną piętką uruchomił Iniestę, któremu zostało tylko dopełnić formalności. Uderzenie w prawy sektor bramki nie do obrony dla goalkeepera.

52'
Kapitalne uderzenie Neymara z rzutu wolnego. Strzał gwiazdy leciał pod poprzeczkę, lecz wybornie futbolówkę sparował Navas.

51'
Sergio Ramos błysnął zupełnie nieroztropnym zachowaniem, faulując Roberto. W pełni zasłużona kartka.

49'
Claudio Bravo popisał się fenomenalną interwencją, a mianowicie świetnie zatrzymał kąśliwe uderzenie Jamesa Rodrigueza. Real Madryt wziął się do pracy.

47'
Ramos nieźle obsłużył Marcelo na lewej stronie. Ten ładnie się zabrał z futbolówką, ale strzał okazał sie minimalnie niecelny.

46'
Kontynuujemy zawody! Trenerzy nie przeprowadzili żadnych roszad taktycznych w przerwie.

45+3'
Koniec I części gry. Barcelona jak dotąd detronizuje ekipę Rafaela Beniteza. Hiszpan ma +/- kwadrans, aby przekazać zawodnikom swoje przemyślenia.

45+2'
Marcelo uratował Real przed stratą gola! Brazyliski obrońca wybił piłkę z linii bramkowej, po tym jak strzelał z bliskiej odległości Suarez

45+1'
Kolejny raz starał się zaskoczyć bramkarza, Ivan Rakitić. Jednak próba została wzorcowa wyblokowana przez defensywę "Królewskich".

44'
Sędzia dodał dwie minuty do I odsłony.

41'

39'
0:2! Znów dała się oszukać obrona Realu! Neymar doskonale uwolnił się spod opieki rywala, a następnie płaskim zagraniem ulokował futbolówkę w siatce.

38'
Benzema próbował wykorzystać błąd defensywy, lecz w porę zainterweniował Alba.

35'
Claudio Bravo spokojnie przechwycił niedokładne zagranie Marcelo.

34'
Varane zatrzymał groźną akcję przyjezdnych, ale Barca w dalszym ciągu atakuje.

30'
Dani Alves faulował taktycznie. Wg arbitra przewinienie klasyfikowało, by dać żółtą kartkę Brazylijczykowi.

30'
Navas dobrze przy dośrodkowaniu Neymara.

28'
Kunszt bramkarski musiał przed momentem pokazać Bravo. Goalkeeper w efektownym sposób zatrzymał zagranie Jamesa, który mierzył w prawy dolny róg bramki.

26'
Zmiana. Jeremy Mathieu wszedł na boisko. Szkoleniowiec dumy Katalonii ściągnął Mascherano, który nie jest w stanie kontynuować meczu.

25'
Sergio Roberto swoim uderzeniem mocno zawiódł kibiców. Piłka poszybowała nad bramką.

24'
Neymar efektownie z rzutu wolnego, ale kopnięcie zbyt przewidywalne, aby zaskoczyć Navasa.

23'
Pierwsza żółta kartka w dzisiejszych zawodów. Za spóźniony atak na piłkę otrzymał ją James Rodriguez. Faulowany był Neymar.

21'
Varane faulował Suareza w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla Barcelony.

19'
Alba chyba z jakimś urazem. Gracz gości ucierpiał w starciu Varanem.

18'
Przewinienie w ofensywie popełnił Cristiano Ronaldo. Arbiter odgwizdał złamanie przepisów.

17'
Pique kapitalnie powstrzymał Benzemę. Stoper wygrał pojedynek powietrzny z francuskim snajperem.

16'
Mascherano nabawił się jakiegoś urazu. Piłkarz z Argentyny będzie musiał opuścić plac gry, by mógł być opatrzony przez medyków.

14'
FC Barcelona poczuła wiatr w żagle! Przed chwilą strzału z niełatwej pozycji spróbował Rakitić, lecz huknięcie poleciała wysoko nad poprzeczką.

12'
Roberto próbował po raz kolejny wywieźć w pole zawodników rywala, ale oni w porę się zorientowali i zakończyli akcję.

11'
0:1! Roberto kapitalnym prostopadłym podaniem uruchomił Suareza, a ten wykorzystał bierność obrony i pewnym strzałem nie dał szans Navasovi.

10'
Akcja gospodarzy. Ronaldo usiłował sprytnie rozmontować defensywę rywala, lecz jego zagranie przeciął Bravo.

8'
Pierwsza próba gości w tym meczu. Neymar starał się sfinalizować szybką akcję swojego klubu, jednak uderzenie brazylijskiego gracza poszybowało daleko od światła bramki.

6'
Ramos dobrze zainterweniował we własnej strefie. Doświadczony obrońca przerwał dobrze obiecującą się akcję przeciwnika.

5'
Neymar próbował zagrozić bramce Navasa, posyłając dośrodkowanie w kierunku kolegów, ale goalkeeper skutecznie wychwycił piłkę.

4'
Real Madryt już od początku ruszył do śmielszych ataków.

1'
Suarez poturbowany przez Ramosa. Na szczęście Urugwajczyk będzie mógł kontynuować grę.

*'
Zaczynamy!

*'
Nadchodzący mecz będzie 171. El Clasico (bierzemy pod uwagę tylko ligę hiszpańską).

*'
Coś dzisiaj ustrzeli ?

*'
Sędzią dzisiejszego meczu będzie Fernandez Borbalan.

*'
Ławka rezerwowa Barcelony: Stegen, Murin, Messi, Sandro, Adriano, Vermaelen, Mathieu

*'
Ławka rezerwowa Realu Madryt: Casilla, Pepe, Casemiro, Carvajal, Jese, Kovacić, Isco

*'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE ze spotkania: Real Madryt - Barcelona
Początek o 18:15

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online