Borussia Dortmund - Zenit St. Petersburg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Zenit St. Petersburg

93'
Mecz konczy się 2-1 Dla Zenitu co oznacza, że dwumecz wygrywa drużyna Kloppa Jürgena. Mimo porażki Borussi to Ona zagra kolejny mecz w Lidze Mistrzów.

91'
Taktyczna zmiana Aubameyanga który opuszcza boisko a na jego miejsce wchodzi Jojić

90'
Dobry przechwyt Roberta w okolicach pola karnego Zenitu , lecz po kolejnej próbie Rober fauluje. Niebezpiecznia akcja gdzie Robert rozbija łuk brwiowy Hubočana, który leżąc przypadkowo musnął jego głowę.

88'
ładna indywidualna akcja Shatova, która konczy się oddaniem strzału na bramkę, lecz pewnie chwyta piłkę bramkarz Borussi

87'
Próba strzału przez Witsela, lecz ta ociera się o dłonie Weidenfeller i róg.

86'
Zastawienie piłki przez Witsela i wolny dla Zenitu na srodkowej linii boiska

85'
Dośrodkowanie Hulka w pole karne z rzutu wolnego. Lecz nikt z graczy Zenitu nie próbówał jej wpakować do brakmi i zostaje wybita przez obronców Borussi

84'
3cia zmiana Zenitu w miejce Fayzulina wchodzi Smolnikov

83'
Hubočan Swietna gra tego gracza, który sprawia, że obrona jest nie do zdarcia po jego stronie.

82'
Borussia Dortmund łatwo trac piłkę i brakuje jej pomysłu na przebicie się pod bramkę Zenitu. Zenit wykorzystuję to i raz po raz próbuje zaatakowac bramkę Weidenfellerowi

81'
Niedokładne podanie Łukasza Piszczka i piłkę przejmuję Zenit, który próbuje kontrować. Lecz również nie dochodzi do skutku.

81'
Sokratiz Ryzykownie wybił piłke w polu karnym. Czysto

80'
Proste straty Dannego sprawiaja, ze piłkę przejmują przeciwnicy.

73'
Po miękkim wstrzeleniu piłki w pole karne przez Domenico Criscito ładnym, efektownym strzałem głową popisał się Jose Salomon Rondon.

70'
Niewiele brakowało a na listę goli samobójczych wpisałby się piłkarz Zenitu po dosrodkowaniu Aubameyanga

69'
Boisko opuszcza Mchitarjan a zamienia go Jojić.

67'
Neto faulował Roberta na 25 metrze.

65'
Hubočan- pewne oddalenie zagrozenia z wlasnego pola karnego

65'
Pierwsza wymiana ofensywna Piszczka z Aubameyangiem w tym meczu, akcja zapowiadała się dobrze, lecz niestety do niczego nie doszło

64'
Piękna techniczna sztuczka Roberta, który probówał w polu przeciwnika podać piłkę do Piszczka, lecz ta zostaje przejęta przez obroncow

62'
Boisko opuszcza Kerzhakov a za niego wchodzi Rondon

62'
Strącenie piłki przez Piszczka po świetnym dośrodkowaniu Kerzhakova

61'
Wygranie pojedynku głownowego z Roberem Lewandowskim przez Hubocana. Przy wybiciu piłki przez Małafiejewa

60'
Rober Lewandowski na spalonym

59'
Próba oddania strzału przez Aubameyanga, lecz piłka leci zbyt wysoko.

59'
Łukasz Piszczek dogonił Kerzhakova i odebrał piłkę, która opuściła boisko po podaniu do kolegi z druzyny.

57'
zbyt mocne podanie przez Kerzhakova, który proóbwał podać Hulkowi, górną piłkę. Piła opuszcza boisko i Borussia rozpoczyna od własnej bramki

55'
Hulk faulowany przez Kehla, sędzia wyciąga żółty kartonik

55'
Dobra interwencja Hubočan który nie pozwolil przedostac się do wlasnego pola karnego.

54'
Lepsze klejenie akcji, przez Zenit i większa pewnosc przy rozgrywaniu piłki na polu przeciwnika. Aut dla Zenitu

54'
Wybicie piłki przez piłkarza Borussi i oddalenie zagrożenia.

53'
Gdyby nie świetna organizacja Borussi w powrocie, bylibysmy swiadkami okazji do gola dla Zenitu.

52'
Różny dla Borussi, po pojedynku Aubameyanga, który wywalczył różny.

51'
Hulk składający się do strzału z dystansu- Wykonuję WOLNY, Lecz piłka omija bezpiecznie bramkę Weidenfellera

50'
Dośrodkowanie przez Fayzulina, dobra akcja Hulka który rozegrał z Fayzulina, lecz nikt nie zamknął akcji i piła opuszcza boisko

49'
Zenit broni dostępu do własnej bramki, poprzez szczelną obronę.

46'
Neto zastępuje Lombaertsa, który nie chciał ryzykować otrzymaniem 2giej żółtej kartki.

46 '
Koniec Pierwszej Połowy! Piłkarze opuszczają boisko.
Hulk i Keln- ich nazwiska widnieją na tablicy strzelców. Za 15 minut wracamy!

45'
Doliczenie minuty przez sędziego.

45'
Wymiana piłki między Hulkiem a Dannym, ryzyko Hulka który okiwał obronców i próbował dosrodkować, lecz w obronce Borussi.Weidenfeller od bramki

44'
Kolejny faul na Robercie który został sfaulowany przez Hubočana, daleko od bramki.

43'
Robert Lewandowki opuszcza boisko, mamy nadzieję, że zaraz wróci do gry.

42'
Rober Lewandowski- zderzenie z Małafiejewem przed polem karnym, Rober Lewandowski leży na boisku, mocno ucierpiał polski piłkarz. Potrzebna jest pomoc lekarza. Wolny dla Borussi, bramkarz niczym pociąg towarowy staranował Roberta

41'
Próba samodzielnej akcji Schmelzera, lecz trochę zbyt agresywnie próbował przedostać się pod bramkę rywala, sędzia pokazuje faul.

38'
Świetne dośrodkowanie Schmelzera i fantastycznie wykonczenie główką przez srodkowego Defensora Kehla. GOOOL

38'
Faulowany Sahin przez Fayzulina na srodkowej linii boiska.

37'
Próba strzału z ostrego konta przez Zenit, lecz piłka opuszcza boisko, groźna usypiająca akcja, która przestraszyła Dortmund

36'
650000 kibiców Borussi próbuje wesprzeć swoją drużyne poprzez głośny Doping.

34'
Od bramki zaczyna Małafiejew po próbie oddania strzału przez Mchitarjan

31'
Próba strzału z 20 metrów przez Dortmunczyka, lecz trafia w mur.

31'
Zbyt Agresywny atak Kerzhakova i zaczyna Weidenfeller ze swojego pola karnego

30'
Aut dla Zenitu

30'
Wybicie piłki przez Piszczka.

30'
Gdyby Danny zagrałby szybciej do kolegi z zespołu- można byłoby myślec o akcji sam na sam z bramkarzem.

29'
Efektowny Drybling i udana próba ominięcia Sahina przez Danny'ego.

28'
Nie udana próba przez środek, wiec Robert przenosi jąpodaniem do boku i wrzutka, lecz bramkarz nie zawodzi i wyłapuje piłkę.

27'
Statyczna obrona w strefach boiska przez piłkarzy Borussi, która przynosi efekty.

26'
Przeniesienie piłki na prawą stronę i próba przebicia się do pola karnego, lecz szybka i pewna interwencja skrzydłowego Borussi przeszkadzodziła Zenitowi

26'
Piła skierowana w dalszy słupek bramki, lecz pewna interwencja Małafiejewa, który szybkim podaniem rozpoczął kontrę

25'
Ucieczka Roberta obrońcom Zenitu z próba okiwania 4 piłkarzy drużyny przeciwnej- róg

23'
Zasłużona kartka dla Lobraersa, który usiłując zatrzymać atak Borusii, atakuje nogi gracza Borussi

22'
Swietne podanie do Roberta Lewandowskiego, ten oddaje piłkę Grosskreutz i wybicie Piłki przez Weidenfellera, dobre dośrodkowanie, jednak Sokratiz nie trafił w piłkę czysto i zaczyna bramkarz Borussi od bramki.

21'
Grosskreutz - próba przebicia się przez obrońców zenitu, lecz bez efektu

19'
Zółta Kartka dla Roberta L. za odbicie piłki ręką przy polu karnym przeciwnika. Co oznacza, ze nie zobaczymy go w kolejnym meczu.

17'
Kolejna próba strzału Roberta

15'
Hulk, zgrabne muśnięcie piłki z próbą okiwania Humelsa, lecz bez efektu.

13'
Problem zdrowotny piłkarza Zenitu, który musi opuścić boisko z lekarzem

13'
Kontra Zenitu i faul dla gości.

12'
Rober Lewandowski - PRÓBA STRZAŁU , lecz prosto w Bramkarza.

11'
Corner- lecz piła opuszcza boisko po nie udanej próbie strzalu Borussi.

10'
Bardzo łatwa strata piłki przez Zenitu i próba wyszukania Roberta Lewandowskiego między obronćami przez Sahina. Róg

9'
Kontra Borussi i prosta strata przy 30 metrze.

8'
Pewna interwencja Weidenfellera, wychwycenie piłki i sprzątnięcie jej sprzed nosa Zenitowi.

7'
Próba strzału i słupek przez gości, sędzia liniowy podnosi Chorągiewkę- spalony

6 '
Kiepske wykończenie akcji przez Aubameyanka, a mogło już być 1-0

5'
Przyspieszenie gry prze Humelsa i dosrodkowanie przez Grosskreutza

5'
Nie udane prostopadłe podanie do Aubameyanga przy rogu przeciwnika.

4'
Wolny dla Borussi, faul przez Hulka na środku boiska.

2 '
Presing Zenitu popłaca! Aut dla Gosci

1'
Aut Dla gości.

1'
Początek spotkania!

0'
W pierwszym meczu Borussia wygrała 4:2. Bramki z tego spotkania możecie zobaczyć TUTAJ

Spotkanie poprowadzi Alberto Undiano Mallenco z Hiszpanii.

W składzie Borussii dwóch Polaków: Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski.

0 '