Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 2

Zubas - Mójta, Kolcak (72' Kwame), Nowak, Pazio - Kato, Deja - Kowalski (85' Jonkisz), Możdżeń, Szczepaniak - Demjan
Polacek - Cotra, Jach, Guldan, Zbozień - Janoszka (87' Vlasko), Kubicki, Ł. Piątek (k), Janus (78'Todorovski) - K. Piątek, Papadopulos (68' Rakowski)

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+5'
Koniec meczu! Zagłębie Lubin odniosło bardzo zwycięstwo, które przerwało niechlubną passę.

90+3'
Adam Mójta ukarany żółtym kartonikiem za niesportowe zachowanie.

90+3'
Nowak z jakąś kontuzją.

90+2'
Podbeskidzie nie ma innego wyjścia jak teraz grać na tzw.aferę

90'
Cztery minuty dłużej potrwa szalone widowisko.

89'
Ostre starcie Zbozienia ze Szczepaniakiem. Obaj gracze zderzyli się głowami. Na murawę musi wkroczyć sztab medyczny.

88'
Soczysta próba z dystansu Mateusza Możdżenia. Trzeba pochwalić zawodnika za akt odwagi, lecz realizacja daleka od świetności.

87'
Zmiana. Jan Vlasko na boisku zmienił Łukasza Janoszkę.

85'
Zmiana. Kamil Jonkisz wprowadzony na ostatnie minuty. Na ławkę zesłany został Kowalski.

84'
Zubas zatrzymał zagranie z rzutu rożnego.

82'
Adam Mójta zagrywał do Demjana. Słowacki snajper znajdował się w czasie podania na ofsajdzie.

80'
Dobra akcja Zbozienia na połowie Podbeskidzia. Były gracz m.in. Piasta obsłużył ładnym podaniem Piątka, ale słabo sobie przyjął futbolówkę, co skutkowało beznadziejnym strzałem z niełatwego położenia.

79'
Kato bez pardonu zaatakował zawodnika rywala. Szymon Marciniak zdecydował się nie pokazanie żółtej kartki. Arbiter przekazał Japończykowi, że nie będzie tolerował takich sytuacji.

78'
Zmiana. Krzysztof Janus opuścił plac gry, a Piotr Stokowiec za niego wpuścił Todorovskiego.

76'
Groźnie pod bramką Polacka! Fenomenalny strzał zza pola karnego oddał Możdżeń, jednak niestety dla niego piłka poleciała obok bramki. Rzut rożny dla gospodarzy.

74'
Kapitalnym dośrodkowaniem popisał się Mójta. Futbolówkę zagraną przez defensora próbował do bramki wpakować Demjan, ale jego uderzenie z najbliższej odległości trafił w słupek.

73'
Janoszka przegrał indywidualny z Nowakiem. Gdyby nie blok obrońcy to zawodnik Zagłębia mógłby zagrozić bramce.

72'
Zmiana. Kolcak już poza placem gry, a w jego miejsce został desygnowany Adu Kwame.

70'
Nowak doskonale interweniował we własnej strefie. Gracz Podbeskidzia dobrze uprzedził przeciwnika.

68'
Niezbyt przemyślane zachowanie Rakowskiego. Świeżo wprowadzony zawodnik za niesportowe zachowanie otrzymał żółty kartonik.

67'
Martin Polacek genialnie przeniósł futbolówkę po centro-strzale Mateusza Szczepaniaka. Mógł być gol - kuriozum

66'
Zmiana. Adrian Rakowski na murawie zmienił Papadopulosa.

66'
Krzysztof Piątek mógł stanąć przed wyborną szansą na podwyższenie, ale był... na spalonym

65'
Sędzia Marciniak przerwał grę. Przepisy gry w polu karnym Podbeskidzia złamał Janoszka.

63'
13:9 - statystyka dotycząca ilości strzałów.

62'
"Górale" starają się odpowiedzieć gościom. Taką szansę miał Szczepaniak, lecz został w odpowiednim momencie zblokowany.

60'
Zubas fenomenalnie naprawił błąd klubowego kolegi. Dobre wyjście z bramki spowodowało, że Piątek nie miał okazji.

59'
Adam Deja efektownie próbował zaskoczyć Polacka, ale ekwilibrystyczny strzał poleciał wprost w rękawice bramkarza Zagłębia Lubin.

58'
Kato zablokowany na prawej stronie przez Piątka. Od rzutu rożnego wznowią grę gospodarze.

56'
Polacek wykazał się dobrą grą na przedpolu. Goalkeeper skutecznie wychwycił wrzutkę Adama Mójty.

54'
Cotra przekombinował w polu karnym gospodarzy. Piłkarz Zagłębia powinien w mojej ocenie próbować strzelać na bramkę, a nie jeszcze szukać rozegrania.

53'
Podbeskidzie kompletnie pogubione. Pierwsza połowa zupełnie niezła, ale początek drugiej to katastrofa.

49'
1:2! Janus popisał się profesorskim dośrodkowaniem z prawej flanki, piłka wrzucona dokładnie na głowę Janoszki, który swoim uderzeniem nie dał szans bramkarzowi.

48'
Mocna wrzutka Cotry z lewego skrzydła, jednak futbolówka nie dotarła do żadnego z partnerów.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

Rzut oka na cyferki...

45'
Koniec I części gry.

45'
1:1! Świetnie wykonany rzut wolny przez "Miedziowych". Cotra dośrodkował, po czym futbolówkę przedłużył Guldan w stronę Jacha, który zagranie z bliskiej odległości doprowadził do wyrównania.

43'

41'
1:0! Kompletnie pogubiona defensywa lubinian! Robert Demjan wykorzystał z zimną krwią błąd techniczny Jacha i pewnym uderzeniem z bliskiej odległości pokonał Polacka.

39'
Robert Demjan przewrócony w środku pola przez Jacha. Sędzia Marciniak wyciągnął ze swojej kieszonki żółty kartonik.

37'
Chaos w 16-ce gospodarza. Niezbyt dobrze wygląda obrona Podbeskidzia na skrzydle. Rywale upatrzyli sobie prawy sektor boiska.

35'
Faul taktyczny w wykonaniu piłkarza Podbeskidzia.

34'
Papadopulos mógł się lepiej zachować po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Czeski napastnik fantastycznie urwał się obrońcom, lecz strzał z niełatwej pozycji poleciał wprost w Zubasa.

32'
Do głosu doszli gospodarze. Akcjami na prawej stronię nękają blok defensywny "Miedziowych".

29'
Szczepaniak przytomnie się zachował, opanowując dobre dośrodkowanie z prawej strony, ale gracz występujący kiedyś we francuskich klubach został zablokowany.

27'
Znów licznymi centrami podopieczni Piotra Stokowca próbują zagrozić Zubasowi, ale jak dotąd gospodarze sobie dobrze radzą.

25'
Adam Pazio ponownie złamał przepisy, przewracając przeciwnika.

24'
Zbozień jak na razie psuje krew "Góralom" na prawym skrzydle. Przed chwilą gracz przyjezdnych efektownie minął rywala.

23'

20'
Adam Mójta o krok od zdobycia gola!
Boczny obrońca zgarnął bezpańską piłkę, a potem huknął z dalszej odległości. Futbolówka po jego zagraniu odbiła się od prawego słupka bramki.

18'
Możdżeń fantastycznie przejął piłkę w środku pola, a następnie znakomicie dograł do Demjana, który stanął przed dobrą okazją, ale strzał powędrował tylko w boczną siatkę.

17'
Janus z Cotrą usiłowali sprytnie rozmontować linię defensywną przeciwnika, lecz drugi z wymienionych był w momencie podania na pozycji spalonej.

16'
Papadopulos zahaczony przez Nowaka. Sędzia odgwizdał przewinienie.

15'
Crossowe podanie wykonał Janoszka w kierunku swoich klubowych partnerów, ale zagranie pewnie przechwycił Zubas.

13'
Kubicki postanowił wykorzystać błąd defensywy rywala, posyłając bardzo silne uderzenie na bramkę, jednak futbolówka przeleciała nad bramką.

11'
Mójta podał z rzutu rożnego do niekrytego na 30.metrze, Możdżenia. Pomocnik wziął duży zamach, ale strzał poszybował nad poprzeczką.

9'
Indywidualny pojedynek Mójty z Piątkiem. Lepszy okazał się defensor Podbeskidzia.

7'
Janus posłał niezłą centrę z rzutu wolnego, ale piłkę spokojnie wybił zawodnik w koszulce gospodarza.

7'
Krzysztof Piątek odepchnięty przez Adama Pazio. Będzie rzut wolny z niebezpiecznej strefy.

6'
Adam Mójta dwukrotnie starał się groźnie dośrodkować w pole karnego, lecz górą okazali się obrońcy Zagłębia.

5'
Adam Deja faulował w środkowej strefie boiska. Stały fragment gry dla przyjezdnych.

3'
Piątek kapitalnie prostopadłym podaniem obsłużył Janoszkę, a ten będąc atakowany przez obrońcę posłał futbolówkę wprost w rękawice Zubasa.

2'
Janus popełnił przewinienie taktycznie na połowie rywala. Od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze Roberta Podolińskiego.

1'
Robert Demjan ambitnie próbował się przedrzeć lewą stroną, ale w trakcie walki faulował Jacha.

*'
Zaczynamy spotkanie!

*'
Na stadionie rozbrzmiał motyw muzyczny ze serialu "Janosik".

*'
Gracze Podbeskidzia muszą uważać na kartki...

*'
Ławka rezerwowa "Górali": Kaczmarek, Horoszkiewicz, Adu, Kołodziej, Hiszpański, Janeczko, Jonkisz

*'
Do sędziowania dzisiejszego starcia został wyznaczony Szymon Marciniak.

*'
Obsada ławki rezerwowej Zagłębia: Kalinowski, Jagiełło, Rakowski, Todorovski, Vlasko, Żmijewski, Żyra

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji z meczu 16.kolejki Ekstraklasy: Podbeskidzie - Zagłębie Lubin
Początek o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online