Pogoń Szczecin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Słowik - Rudol, Czerwiński, Fojut, Lewandowski - Frączczak, R. Murawski, Matras, Akahoshi (70' Walski), Małecki (78' Murayama) - Listkowski (70' Przybecki)
Burić - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Kadar - Lovrencsics, Azziz Tetteh, Linetty (75' Gajos), Trałka, Pawłowski (85' Formella) - Hamalainen (87' Thomalla)

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Lech Poznań

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę. Życzę miłego wieczoru.

90+4'
Koniec spotkania. Lech Poznań opuścił strefę spadkową. Pogoń Szczecin przedłużyła niekorzystną passę (5 meczów bez wygranej).

90+1'
Arajuuri został wpisany do notesu Tomasza Kwiatkowskiego. Obrońca złamał obowiązujące reguły.

90'
Aż 4. minuty dodane przez arbitra głównego.

89'
Adam Frączczak skutecznie zblokowany przez wracającego Tetteha.

87'
Hamalainen zaliczył bardzo udane zawody. Jan Urban postanowił dać szansę Thomalli.

85'
Zmiana. Formella wszedł na murawę w miejsce Szymona Pawłowskiego.

82'
Żółta kartka dla Jarosława Fojuta.

81'
Murawski dośrodkował z prawego skrzydła na głowę Miłosza Przybeckiego, ale gra w powietrzu nigdy nie była domeną tego jakże szybkiego piłkarza.

79'
Jasmin Burić faulowany we własnej strefie. Będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

78'
Zmiana. Murayama wprowadzony na boisko, a odpoczywać na ławce będzie Patryk Małecki.

76'
Sebastian Rudol schwytany w pułapce ofsajdową.

75'
Zmiana. Karol Linetty zdjęty z placu gry. W jego miejsce Maciej Gajos.

74'
Jarosław Fojut po profesorsku wyjaśnił sytuację po wrzutce Szymona Pawłowskiego.

72'
Jasmin Burić spokojnie wybronił strzał z dystansu, który oddał Walski.

70'
Podwójna zmiana. Walski w miejsce Akahoshiego oraz Przybecki za Listkowskiego.

68'
Burić znów musiał interweniować po błędzie kolegów. Przed momentem nieudolnym zagraniem błysnął Marcin Kamiński.

65'
Kadar z żółtym kartonikiem. Obrońca poznaniaków spóźnił się z atakiem. Poszkodowany był Rudol.

63'
0:2! Kompletnie nieudane krycie w wykonaniu podopiecznych Czesława Michniewicza. Złe ustawienie z zimną krwią wykorzystał Łukasz Trałka, który genialnie wykończył znakomite dośrodkowanie Lovrencsicsa z rzutu wolnego.

62'
Mateusz Matras dał się uprzedzić Linettiemu. Pomocnik gospodarzy próbował uratować akcję, ale zrobił to nieprzepisowo.

59'
Łukasz Trałka skarżył się na uraz. Na pomoc doświadczonemu piłkarzowi ruszył sztab medyczny.

58'
Adam Frączczak stanął przed znakomitą szansą na zmianę wyniku. Rafał Murawski perfekcyjnie wgrał z prawej strony, piłkę skutecznie nakryć próbował Frączczak, lecz zabrakło szczęścia wszędobylskiemu zawodnikowi.

56'
Hamalainen powinien strzelić drugą bramkę w tym spotkaniu. Lovrencsics wybornie wypatrzył fińskiego piłkarza, lecz ten troszeczkę się spóźnił z zakończeniem akcji.

54'
Patryk Małecki bliski wyrównania! Ogromny błąd Łukasza Trałki. Gracz gospodarzy w dogodnej sytuacji trafił w dobrze ustawionego Buricia, a potem próbował dobijać, ale futbolówka minimalnie minęła zamierzony cel.

52'
Pozycja spalona zawodnika Pogoni Szczecin. Sędzia liniowy dobrze zareagował w tej sytuacji, podnosząc chorągiewkę.

50'
Patryk Małecki zgrabnie wrzucił piłkę z rzutu rożnego, lecz ją dobrze przeciął Burić.

49'
To były czasy...

48'
Mateusz Matras starał się wykończyć dośrodkowanie Murawskiego, jednak strzał pomocnika wybronił pewnie Jasmin Burić.

46'
Składy obu ekip w przerwie nie uległy zmianom.

46'
Kontynuujemy mecz!

Gospodarze muszą popracować nad skutecznością

45'
Koniec I odsłony meczu. Lech Poznań zasłużenie prowadzi.

44'
Patryk Małecki padł na murawę. Zawodnik Pogoni zgłaszał, że powinien być rzut wolny, ale sędzia był innego zdania.

44'
Rudol heroicznie wojował na prawym skrzydle, ale efektownym wślizgiem został skutecznie powstrzymany.

42'
Patryk Małecki spróbował wykorzystać nieudolne wyjście Buricia z bramki. Na szczęście dla kibiców Lecha były piłkarz Wisły Kraków został w odpowiednim momencie zblokowany.

40'
Burić pokazał wysoki kunszt bramkarski. Goalkeeper mistrza Polski świetnie zatrzymał kąśliwe uderzenie Akahoshiego zza 16-ki.

38'
Jasmin Burić doskonale przeciął bardzo groźną centrę Małeckiego z lewego skrzydła. Piłka zagrywana przez pomocnik już zmierzała na głowę napastnika, jednak bośniacki bramkarz umiejętnie ją wypiąstkował.

36'

35'
Przyjezdni spróbowali rozmontować defensywę przeciwnika, rozgrywając szybko piłkę. Pomysł dobry, ale blok obronny w porę zainterweniował, przerywając akcję.

33'
Linetty przewrócony w środku pola. Będzie rzut wolny dla ekipy Jana Urbana.

30'
Lewandowski popełnił duży błąd. Boczny obrońca musiał naprawić swoją szkodę, ale zrobił to niezgodnie z regułami. Żółta kartka dla gracza "Portowców".

29'
Murawski ponownie mocno wgrał w 16-kę Lecha Poznań, ale znów obrona zadziałała bez zarzutu.

28'
Akahoshi w nieprzepisowy sposób zatrzymany na lewej flance. Rzut wolny dla Pogoni.

27'
Mamy spokojniejszy fragment spotkania. Lech Poznań próbuje w jakiś sposób zagrozić bramce gospodarzy.

24'

22'
Listkowski ukarany został żółtym kartonikiem. Młody zawodnik Pogoni Szczecin z pełną premedytacją nieprzepisowo powstrzymał Linettiego.

21'
Akahoshi spróbował zagrozić dośrodkowaniem z rzutu rożnego, lecz futbolówkę po raz kolejny z pełnym spokojem wybiła defensywa z Poznania.

20'
Lovrencsics znakomicie obsłużony na prawym skrzydle. Węgierski pomocnik ładnie minął przeciwnika, a następnie huknął na bramkę, jednak piłka posłana wprost w Słowika.

18'
Wyborne zgranie Hamalainena w kierunku Pawłowskiego, a ten pokusił się o przepiękne uderzenie w prawe okienko. Niestety dla skrzydłowego zagranie minimalnie niedokładne.

16'
Lovrencsics nabawił się jakiegoś urazu. Węgier ucierpiał podczas starcia z Lewandowskim.

14'
Efektowna próba bramkarza w wykonaniu Szymona Pawłowskiego, lecz futbolówka posłana została zbyt lekko, by podwyższyć wynik.

11'
0:1! Doskonała akcja Kamińskiego. Stoper Lecha wykonał doskonałą pracę przy tym golu. Zawodnik dobrze wystawił piłkę niekrytemu Hamalainenowi, który pewnym strzałem z bliskiej odległości ulokował futbolówkę w siatce.

8'
Łukasz Trałka został przewrócony przez Rafała Murawskiego. Arbiter nakazał gościom rozpocząć grę od rzutu wolnego.

6'
Tetteh wykonuje dobrą robotę przy przechwycie futbolówki. Przed momentem pomocnik dobrze zagarnął bezpańską piłkę.

5'
Karol Linetty złamał przepisy w centralnej części boiska. Rzut wolny dla "Portowców".

3'
Rafał Murawski dośrodkował z rzutu rożnego, ale piłka nie minęła nawet pierwszego ustawionego zawodnika Lecha.

1'
Łukasz Trałka podcięty na własnej połowie przez Akahoshiego.

*'
Zaczynamy mecz w Szczecinie!

*'
Ciekawa rzecz...

*'
Przy ewentualnym zwycięstwie przyjezdni mogą wydostać się ze strefy spadkowej. Do Śląska Wrocław (14.miejsce) podopieczni Jana Urbana tracą dwa oczka.

*'

*'
Ławka rezerwowa Pogoni Szczecin: Kudła, Przybecki, Walski, Murayama, Piotrowski, Danielak

*'
Ławka rezerwowa Lecha Poznań: Kotorowski, Douglas, Dudka, Thomalla, Holman, Formella, Gajos

*'
Zapraszamy gorąco Państwa na śledzenie z nami zmagań w przedostatnim spotkaniu 16. kolejki Ekstraklasy: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online