Cracovia - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Sandomierski - Deleu, Wołąkiewicz, Polczak, Jaroszyński (61' Zajdler) - Budziński, Covilo, Kapustka (77' Wdowiak), Cetnarski, Rakels (86' Szewczyk) - Jendrisek
Marić - Stolarski, Gerson, Janicki, Marković - Borysiuk, Kovacević - Makuszewski (69' Wawrzyniak), Mila (85' Kuświk), Peszko - Mak

Mecze na żywo: Cracovia - Lechia Gdańsk

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę. Życzę miłego wieczoru.

90+3'
Koniec meczu! Cracovia wygrała dość jednostronne spotkanie. Można oczywiście dywagować, co by się stało na murawie, gdyby czerwonej kartki nie dostał Mak. Jednak znów popis dał duet: Cetnarski - Kapustka

90+2'
Gerson dobrze wybił piłkę po wgraniu Deleu.

90'
180.sekund dłużej pograją zawodnicy obu ekip.

89'
Kuświk faulował w ofensywie Polczaka. Od rzutu wolnego zaczną podopieczni Jacka Zielińskiego.

88'
Polczak niezgodnie z przepisami zatrzymał Peszkę.

86'
Zmiana. Rakels dostał zasłużone brawa. W jego miejsce Szewczyk.

85'
Zmiana. Grzegorz Kuświk wprowadzony na murawę, a zdjęty z niej został Sebastian Mila.

84'
3:0! Zajdler posłał głębokie dośrodkowanie z lewego skrzydła, dopadł do niego Jendrisek i sprytnym płaskim strzałem podwyższył wynik meczu.

82'
Jakaś przepychanka na wysokości pola karnego Cracovii. Marković faulowany przez Covilo.

81'

79'
Ostra gra w środku pola. Marković za swój faul na Covilo obejrzał żółty kartonik.

77'
Zmiana. Wdowiak zastąpił na placu gry Kapustkę.

77'
Zejdler postanowił skopiować dobrą wrzutkę, ale tym razem było dużo słabiej.

75'
Uraz Covilo. Po raz kolejny na murawę wejdzie sztab medyczny.

74'
Marić wyśmienicie przerwał groźne wgranie z prawego skrzydła. Futbolówka w rękawicach goalkeepera.

73'
Sebastian Mila pociągany za koszulkę tuż przy linii bocznej boiska. Będzie możliwość do dobrej centry w pole karne.

70'
2:0! Rakels doskonale zagrał na obieg do Zajdlera, a ten bez namysłu wrzucił na pole karne, jego podanie kapitalnie wykorzystał Cetnarski, efektownie uderzając z woleja w prawy dolny róg.

69'
Zmiana. Jakub Wawrzyniak melduje się na murawie. Z kolei ją opuścił Makuszewski.

68'
Żółta kartka dla Covilo. Defensywny pomocnik uderzył Macieja Makuszewskiego. Na murawę wkroczył sztab medyczny.

66'
Zejdler zagrał piłkę ręką. Sędziowie szybko zasygnalizowali niesportowe zachowanie świeżo wprowadzonego zawodnika.

65'
Deleu na ofsajdzie. Wcześniej Brazylijczyk błysnął kapitalnym dośrodkowaniem z prawej strony.

64'
Przepiękny rajd Peszki! Skrzydłowy efektownie minął dwóch przeciwników, ale zbliżając się do bramki, przegrał pojedynek z Sandomierskim.

63'
Pozycja spalona Erika Jenriska. Dobrze ustawił się blok defensywny.

61'
Zmiana w składzie "Pasów". Jaroszyńskiego zastąpił na boisku Zajdler.

60'
1:0! Genialne podanie pokazał Budziński, który efektownie zagrał do Kapustki, a ten szybko się obrócił i strzelił na bramkę, piłkę udało się sparować Mariciowi, ale już przy dobitce Rakelsa bramkarz był bezradny.

58'

57'
Bardzo niebezpieczny strzał Jaroszyńskiego z dalszej odległości, jednakże instynktownie piłkę przed siebie odbił goalkeeper gości.

57'
Kolejna próba Kapustki zza 16-ki, lecz tym razem efekt był dużo gorszy.

56'
Celne uderzenie Bartosza Kapustki z kilkunastu metrów. Zagranie zaadresowane w prawy dolny róg pewnie wychwycił Marić.

55'
Borysiuk wybornie obsłużył crossem Sebastiana Milę, a ten ładnie zszedł do środka i kropnął na bramkę. Strzał zza pola karnego poleciał w sam środek.

52'
Chaos - słowo, które najlepiej określa sytuację w polu karnym gdańszczan.

50'
Marić skutecznie wyszedł do wrzutki piłkarza Cracovii.

49'
Covilo efektownie główkował po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak fantastycznie uderzenie w prawy sektor zatrzymał Marić.

48'
Mocne huknięcie Deleu zza pola karnego. Strzał po drodze zmienił lot piłki po dotknięciu przez gracza Lechii.

47'
Marcin Budziński perfekcyjnym podaniem na wolne pole próbował uruchomić Deleu, ale w sytuację dobrze się wmieszał Makuszewski.

46'
Kontynuujemy zawody!

45+1'
Koniec I odsłony. Cracovia jak na razie detronizuje gości z Gdańska. Czerwona kartka dla Maka to problem nr.1 w tej chwili dla ekipy trenera von Heesena.

45'
1 minuta doliczona do czasu gry w I części.

45'
Groźny strzał z ponad trzydziestu metrów w realizacji Deleu. Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od Markovicia i opuściła plac gry.

44'
Kąśliwa próba Jaroszyńskiego z dystansu. Piłkę zmierzającą w lewy sektor bramki, wybronił na raty Marić.

43'
Gerson jak na razie króluje w powietrzu. Brazylijczyk pewnie wyjaśnił sytuację we własnej strefie.

41'
Rakels przegrał pojedynek indywidualny z Gersonem. Kibice krakowskiego klubu domagali się odgwizdania faulu.

39'
Cetnarski próbował wykorzystać bierność obrony rywala, mocno uderzając na bramkę. Zagranie zapowiadało się obiecująco, jednak poleciało nad poprzeczką.

37'
Co za okazja dla gospodarzy! Marcin Budziński po profesorsku zagrał prostopadle do wybiegającego Jendriska, ale ten będąc w doskonałej sytuacji posłał piłkę tuż obok lewego słupka. Marić wyśmienicie skrócił kąt.

36'
Sebastian Mila miał uwagi do arbitra, ponieważ uważał, że przed momentem był faulowany.

34'
Maciej Makuszewski leży na murawie. Na plac gry wszedł sztab medyczny, by pomóc byłemu zawodnikowi m.in. Jagiellonii

33'
Paweł Stolarski dobrze uprzedził Jendriska. Defensor gości wybiła piłkę na korner.

32'
Rakels huknął z daleka. Uderzenie skrzydłowego w bezpiecznej odległości poszybowało obok zamierzonego celu.

30'
Dzieje się pod bramką Lechii. Deleu w sposób ekwilibrystyczny wgrał w pole karne, futbolówka toczyła wokół kilku zawodników "Pasów", ale żaden ostatecznie nie oddał strzału.

29'
Soczyste kopnięcie z dystansu Cetnarskiego, lecz zagrożenie z pełnym spokojem oddalili defensorzy, blokując zagranie.

27'
Ariel Borysiuk w nieprzepisowy sposób był zatrzymywany przez Covilo. Jak na razie Bośniak jest zmorą dla piłkarzy z Gdańska.

25'
Sławomir Peszko ambitnie przedzierał się na prawej stronie. Nagrodą jego starań jest rzut wolny.

24'
Przewinił taktycznie Deleu. Poszkodowany był Maciej Makuszewski.

22'
Covilo po raz kolejny fauluje w powietrzu. Przed momentem sędzia Frankowski musiał odgwizdać przewinienie.

21'
Marko Marić wykazał się wielkim kunsztem bramkarskim. Bramkarz wybronił strzał Covilo w lewy dolny róg, który próbował sfinalizować doskonałe dośrodkowanie Jaroszyńskiego z dalszej odległości.

19'
Stolarski z jakimś urazem. Boczny obrońca ucierpiał w pojedynku powietrznym z Covilo.

18'
Ariel Borysiuk spróbował wykorzystać swój atut, a mianowicie strzał z dystansu. Próba z kilkudziesięciu metrów bardzo groźna, ale do pełni szczęścia trochę zabrakło.

17'
Cetnarski doskonale odnalazł się w 16-ce Lechii, a następnie wystawił piłkę Rakelsowi, lecz ten uderzył daleko od światła bramki.

16'
Paweł Jaroszyński zaliczył kąśliwą centrę z lewego sektora, ale Stolarski w porę zainterweniował.

15'

14'
Deleu zacentrował z prawej flanki, jednak doskonale sytuację wyjaśnił Gerson, wybijając futbolówkę głową.

12'
Faul taktyczny w wykonaniu Covilo. Od rzutu wolnego zawodnicy z Gdańska.

12'
Słabe dośrodkowanie Cetnarskiego z prawego skrzydła. Futbolówka wylądowała pewnie w rękawicach Maricia.

10'
Cetnarski kapitalnie dostrzegł Rakelsa, a ten wykonał znaczny dystans piłką, lecz jego uderzenie z głębi zostało zablokowane przez obronę.

8'
Peszko leży na murawie. Piotr Polczak za bezpardonowy blok reprezentanta Polski dostał żółty kartonik. Stoper Cracovii nie zagra w niedzielnych derbach z Wisłą Kraków.

5'
Michał Mak otrzymał czerwoną kartkę! Najwyżej ustawiony zawodnik przyjezdnych kopnął w Deleu.

3'
Zagrożenie pod bramką Lechii. Jaroszyński cudem uratował podanie od Polczaka, futbolówka w polu karnym dotarła do Rakelsa, ale strzał poszybował nad poprzeczką bramki.

2'
Sebastian Mila przewrócony w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

1'
Pierwsza próba kombinacyjnej akcji w wykonaniu Cracovii. Rakels starał się zagrać na obieg do Deleu, ale piłka posłana zbyt mocno.

*'
Startujemy z ostatnim spotkaniem w tej kolejce!

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Pilarz, Sretenović, Zjawiński, Zejdler, Rymaniak, Szewczyk, Wdowiak

*'
Chyba jesteśmy skazani na dobre widowisko

*'
Na ławce rezerwowej Lechii Gdańsk się znaleźli: Budziłek, Wojtkowiak, Wawrzyniak, Maloca, Łukasik, Krasić, Kuświk

*'
Zapraszamy gorąco Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z ostatniego spotkania 16.kolejki Ekstraklasy: Cracovia - Lechia Gdańsk
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online