Barcelona - Roma online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Roma
6 : 1

Ter Stegen - Alves, Piqué (56' Bartra), Vermaelen, Alba - Busquets (46' Samper), Sergi Roberto (64' Correia), Rakitić - Suárez, Neymar, Messi
Szczęsny – Digne, Rüdiger, Manolas, Maicon – Nainggolan (46' Iturbe), Keita, Pjanić (75' Ucan) – Falqué, Florenzi (58' Vainqueur) – Džeko

Mecze na żywo: Barcelona - Roma

90+2'
Dziękuję pięknie za uwagę.

90+2'
Koniec meczu. Barcelona ponownie pokazała futbol z innej planety! Wojciech Szczęsny mimo wysokiej porażki, pokazał dobrą dyspozycję.

90+1'
6:1! Edin Dzeko bardzo dobrze zachował się w polu karnym przeciwnika, zamykając strzałem głową dośrodkowanie Digne.

90'
1 minuta dorzucona.

90'
Manolas wyśmienicie wślizgiem przeciął niebezpieczną centrę. Interwencja Greka uratowała gości przed stratą gola.

89'
Alves groźnie wgrał z prawego skrzydła, ale dobrze na przedpolu zachował się Wojciech Szczęsny, uprzedzając Suareza.

87'
Ileż to spalonych po stronie gospodarze ? Adriano złapany na ofsajdzie.

85'
Suarez próbował się przedrzeć środkiem, lecz snajpera doskonale wyblokowali przeciwnicy.

83'
Edin Dzeko przegrał z Ter Stegenem! Niemiecki bramkarz wzorcowo rozczytał intencje strzelającego, rzucając się w prawy dolny róg bramki.

82'
Thomas Vermaelen przewinił we własnej szesnastce! Roma będzie miała rzut karny!

80'
Ponownie dobrze Szczęsny. Polak ofiarnie zatrzymał futbolówkę, którą z bliskiej odległości starał się do bramki wpakować Messi, jednak Wojtek wybił świetnie wyszedł.

79'
Lionel Messi na pokaźnym spalonym. Nikt na stadionie oraz przed tv nie miał żadnych wątpliwości.

77'
6:0! Wojciech Szczęsny obronił karnego, który wykonywał Neymar. Bramkarz sparował piłkę przed siebie, ten fakt wykorzystał Adriano i mocnym strzałem skutecznie dobił piłkę.

76'
Świeżo wprowadzony gracz dokonał przewinienia. Faulowany był Neymar. Będzie rzut karny!

75'
Zmiana. Pjanić już poza placem gry. Jego miejsce zajął Ucan.

75'
Suarez padł w polu karnym Romy. Urugwajczyk walczył o piłkę z Maiconem. Powtórki tv pokazały, że mały kontakt był.

73'
Dobry powrót Rakiticia do defensywy. Chorwat przed momentem błysnął kapitalnym wślizgiem na piłkę.

70'
Wojciech Szczęsny miał masę szczęścia! Neymar doskonale wraz z klubowymi partnerami rozklepał obronę gości, a następnie spróbował z kilkunastu metrów podwyższyć, ale jego uderzenie minimalnie minęło prawy słupek.

68'
Maicon w ładnym stylu zacentrował na głowę Dzeko, jednak były gracz m.in. Man City w nieprzepisowy sposób przepychał się z obrońcami.

67'
Neymar został złapany na ofsajdzie. W tej sytuacji blok defensywny Romy spisał się na medal.

65'
Pjanić próbował z rzutu wolnego, lecz piłka odbiła się tylko od dobrze ustawionego muru.

64'
Zmiana. Correira wszedł na boisko w miejsce Roberto.

63'
Messi powstrzymał Pjanicia niezgodnie z przepisami. Gwiazdor za przewinienie tuż przed polem karnym został ukarany kartką.

62'
Żółtą kartkę przed chwilą obejrzał Vainqueur.

60'
5:0! Neymar zabawił się na lewej flance, kiwając obrońców, a następnie zagrywając do Suareza, który szybko dostrzegł Messiego, a Argentyńczyk sprytnym strzałem zaskoczył polskiego bramkarza. Szczęsny wybronił pierwszy strzał napastnika, ale już przy dobitce musiał uznać wyższość rywala.

58'
Zmiana. Vainqueur dostał szansę, a na ławkę zesłany został Florenzi.

57'
Dani Alves z żółtą kartką za nieudany atak na piłkę. Boczny obrońca nie zagra w ostatnim spotkaniu fazy grupowej.

55'
4:0! Suarez genialnie z pierwszej piłki zagrał za obronę Romy, a ten błąd wykorzystał Messi, podając do niekrytego Pique, który tylko dopełnił formalności.

54'
Akcja w stylu Barcy! Dzeko fenomenalnie wypuścił Falque, a ten bez namysłu kopnął na bramkę, lecz futbolówka posłana w sam środek bramki, co ułatwiło interwencję Niemcowi.

53'
Iturbe zainicjował dobrze zapowiadającą się akcję dla swojego zespołu, jednak wprowadzonemu w przerwie graczowi zabrakło zaciętości.

51'
Wyborna robinsonada Szczęsnego po bombowym uderzeniu Neymara. Bramkarz Romy instynktownie odbił piłkę zmierzającą w lewy sektor bramki.

50'
Leo Messi w nieprzepisowy sposób przewrócony przez przeciwnika. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

49'
Wojciech Szczęsny dobrze wyłapał huknięcie Messiego z kilkunastu metrów. Polski goalkeeper nie ma dzisiaj łatwego życia.

48'
Neymar w ładnej akcji z Pique. Obrona gości w porę zainterweniowała i wybiła futbolówkę na rzut rożny.

46'
Zmiana u gości. Iturbe w miejsce Nainggolana.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

46'
Zmiana u gospodarzy. Samper na placu gry zastąpił Busquetsa.

Rzut oka na rezultaty z innych stadionów

45'
Koniec I części gry.

44'
3:0! Gol - marzenie! Suarez wybornie pokonał bramkarza strzałem z woleja. Wojciech Szczęsny nie miał nic do powiedzenia przy tej próbie Urugwajczyka.

44'
Alves pięknie długim podaniem próbował obsłużyć Neymara, ale w porę w akcję wmieszał się Maicon.

42'
Maicon poturbowany przez Busquetsa. Rzut wolny dla klubu ze stolicy Włoch.

41'
Gerard Pique zdecydowanie przesadził z ostrością przy walce o futbolówkę. Arbiter musiał ukarać stopera żółtą kartką.

39'
Dani Alves popełnił przewinienie na własnej połowie. Goście staną przed dobrą szansą na stworzenie jakiegolwiek zagrożenia.

38'
FC Barcelona zdominowała zupełnie środkową cześć boiska.

36'
Neymar wdał się w efektowny drybling na lewej stronie. Obrona gości jednak poradziła sobie z tym zagrożeniem bardzo dobrze, bo po akcji brazylijskiego piłkarza nie będzie kornera.

34'
Neymar na spalonym. Powtórki tv pokazały, że ofsajd był naprawdę dyskusyjny. Szczęście po stronie przyjezdnych w tej sytuacji.

33'
Jordi Alba ponownie złapany na pozycji spalonej. Boczny defensor nie kontrolował linii.

30'
Podopieczni Enriqueza spokojnie rozgrywają futbolówkę. Włoskiej drużynie nie pali się do większego pressingu.

28'
Zawodnicy AS Romy wyglądają na kompletnie pogubionych. Rywale co rusz posyłając crossowe zagranie w pobliże bramki.

27'
Wojciech Szczęsny skutecznie przechwycił dośrodkowanie z lewego sektora boiska.

26'
Maicon spróbował zabawić się w Andrea Pirlo, lecz prostopadły pass w kierunku Dzeko był niedokładny.

24'
Messi próbował rozmontować blok obronny długim podaniem do Neymara, ale zagranie okazało się zbyt mocne.

22'
Sergi został schwytany w pułapkę ofsajdową.

20'
Dzisiaj o 18.00 zostało rozegrane drugie spotkanie w tej grupie. BATE na własnym obiekcie zremisowało 1:1 z Bayerem Leverkusen.

17'
2:0! Fenomenalna asysta Suareza! Urugwajczyk efektownym zagraniem na wolny pole uruchomił Messiego, a gwiazdor będąc zupełnie niekryty posłał futbolówkę nad interweniującym Szczęsnym.

15'
1:0! Neymar popisał się genialnym przerzutem do wbiegającego Alvesa, a ten szybko dograł do świetnie ustawionego Suareza, któremu pozostało wpakować piłkę do pustej bramki. Wzorcowy atak.

13'
Edin Dzeko mógł skarcić Barcelonę. Gracz gości znakomicie zachował się w 16-ce rywala, strzelając groźnie z powietrza. Piłka poszybowała minimalnie nad bramką.

12'
Edin Dzeko wzięty w kleszcze przez dwóch przeciwników. Napastnik wywalczył co mógł w tej akcji, czyli stały fragment.

10'
Kolejny spalony po stronie gospodarza. Jordi Alba najbliżej bramki w momencie podania od klubowego kolegi.

9'
Messi bliski gola! Snajper Barcy znakomicie opanował podanie, a następnie huknął na bramkę, jednak futbolówka poleciała minimalnie obok celu.

8'
Leo Messi mógł stanąć przed doskonałą szansę na bramkę, lecz Argentyński nie zdołał się obrócić.

6'
Busquets fenomenalnie rozklepał defensywę z Neymarem. Ten pierwszy świetnie dograł na jeden kontakt do napastnika, ale on był na ofsajdzie. Wojciech Szczęsny został pokonany, lecz gol nieuznany.

4'
Kapitalna interwencja Szczęsnego po przepięknym uderzeniu Messiego zza pola karnego. Polski bramkarz przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

3'
Pozycja spalona Neymara. Brazylijski gwiazdor nie wytrzymał ciśnienia.

2'
Nyemar dośrodkował z rzutu rożnego, ale pewnie piłkę wybił defensor Romy.

1'
Keita faulował Busquetsa w środku pola.

*'
Zaczynamy!

*'
Na stadionie rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów.

*'

*'
Obsada ławki rezerwowej Romy: De Sanctis, Torosidis, Castan, De Rossi, Vainqueur, Uçan, Iturbe

*'
Wynik pierwsze meczu: 1-1

*'
Dzisiejszy mecz poprowadzi Cüneyt Çakır.

*'
Zapraszamy gorąco Państwa na śledzenie z nami relacji tekstowej LIVE z meczu 5. kolejki fazy grupowej LM: Barcelona - Roma
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Roma, to zapraszamy do śledzenia meczu online