Bayern Monachium - Olympiakos Pireus online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Olympiakos Pireus
4 : 0

Neuer - Rafinha, Boateng, Badstuber, Lahm - Vidal, Coman, Costa (72' Martinez), Robben (33' Kimmich), Müller, - Lewandowski (56' Benatia)
Roberto - Masuaku, Siovas, da Costa, Elabdellaoui (78' Salino) - Milivojević, Cambiasso, Kasami (67' Fortounis) - Seba, Brown, Pardo (67' Hernani)

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z meczów na żywo.

90+2'
Koniec meczu. Bayern pokonał Olympiakos 4:0.

90+2'
Muller znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale piłka trafiła w słupek!

85'
Ekwilibrystyczny strzał Mullera, ale nieudany i piłka w rękach Roberto.

78'
Salino zastąpił Elabdellaouiego.

76'
Bayern cały czas w ataku. Tempo jednak nie powala.

72'
Martinez zastąpił Costę.

69'
Goool! 4:0! Do piłki spadającej w polu karnym dopadł Coman i głową pokonał Roberto. Zawodnik Bayernu ucierpiał w starciu z bramkarzem gości i potrzebuje pomocy sztabu medycznego

67'
Dwie zmiany w Olympiakosie. Boisko opuścili Kasami i Pardo, a zastąpili ich Fortounis i Hernani.

65'
Mało ciekawy fragment meczu. Gra jest szarpana i nie dzieje się nic interesującego.

63'
Żółta kartka dla Milivojevicia.

59'
Okazja dla Olympiakosu. Ideye nie trafił jednak w światło bramki z kilkunastu metrów.

59'
Costa wyszedł sam na sam z Roberto, ale niepotrzebnie chciał go lobować i ten zdołał odbić piłkę.

58'
Costa świetnie uderzył z rzutu wolnego, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

56'
Benatia zastąpił Lewandowskiego.

54'
Masuaku potężnie uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i wyszła na rzut rożny.

52'
Badstuber sfaulował rywala wychodzącego na czystą pozycję tuż przed polem karnym i otrzymał czerwoną kartkę!

51'
Obraz gry się nie zmienia. Bayern cały czas ma przewagę.

47'
Po rzucie wolnym spod linii końcowej Vidal wycofał piłkę do Kimmicha, ale jego mocne uderzenie zostało zablokowane.

46'

45'

44'
Milivojević potężnie uderzył z rzutu wolnego, ale piłka minęła nieznacznie bramkę Bayernu.

42'
Prosty błąd Boatenga. Wydawało się, że naprawił on swój błąd, bo sędzia pozwolił grać dalej, ale po chwili odgwizdał jednak faul i ukarał go żółtą kartką.

40'
Lahm mocno wstrzelił piłkę spod linii końcowej, ale obrońcy nie dali się zaskoczyć.

38'
Coman dośrodkował w pole karne, Vidal zgrał piłkę do Kimmicha, którego strzał z dystansu był bardzo niecelny.

35'
Mogło być 4:0, ale Coman pola karnego uderzył tuż obok słupka.

34'
Vidal uderzył z powietrza sprzed pola karnego, ale niecelnie.

33'
Kimmich zastąpił kontuzjowanego Robbena.

32'
Prosta strata Bayernu w środku pola. Pardo przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, ale jego strzał został zablokowany.

31'
Emocje spadły. Olympiakos podłamany, Bayern spokojnie konstruuje akcje.

29'
Bardzo nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Kasamiego.

27'
Lewandowski zagrał do Mullera, a jego strzał z ostrego kąta minął bramkę.

26'
Bayern cały czas atakuje.

24'
Lewandowski otrzymał podanie od Costy, dobrze przyjął piłkę, ale lewą nogą uderzył obok bramki.

23'
W oczekiwaniu na kolejne bramki garść statystyk Roberta Lewandowskiego.

21'
To piąty gol Mullera w piątym meczu Ligi Mistrzów.

20'
3:0! Ależ teraz zabawili się gospodarze. Świetnie zachował się Robben, który tym razem nie szukał strzału, a zgrał piłkę głową do Mullera, a ten z najbliższej odległości bez problemów umieścił ją w pustej bramce.

18'

17'
To piąty gol Lewandowskiego w piątym meczu Ligi Mistrzów. Imponująca średnia.

16'
Goool! Lewandowski! Coman zdecydował się na strzał z dystansu, ale trafił w Lewandowskiego, który dobrze opanował piłkę i strzałem z piętnastu metrów po ziemi pokonał Roberto

14'
Coman za mocno dośrodkowywał i piłka wyszła na aut.

12'
Muller potężnie uderzył lewą nogą sprzed pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i przeleciała tuż obok bramki.

10'
Neuer dobrze wyszedł z bramki i wybił piłkę na aut.

8'
To drugi gol Douglasa Costy w piątym meczu Ligi Mistrzów.

8'
Goool! 1:0! Boateng uderzył lewą nogą z bardzo dużej odległości, bramkarz odbił piłkę do boku i dopadł do niej Douglas Costa i umieścił ją w siatce.

7'
Mogło być groźnie po dobrej akcji Olympiakosum, ale Seba nie przyjął piłki w polu karnym.

5'
Akcja gości. Pardo oddał strzał sprzed pola karnego, ale nieczysto trafił w piłkę i ta minęła bramkę Bayernu.

4'
Robben zagrał do Lewandowskiego, ten zgrał do Douglasa Costy, którego strzał był niecelny. Wcześniej i tak rozległ się gwizdek, ponieważ reprezentant Polski był na spalonym.

3'
Sporo piłek granych jest na Robbena. Na razie nie znalazł on sposobu na obronę rywala.

2'
Bayern od początku stara się narzucić swój styl gry.

1'

0'

0'
Do prowadzenia tego meczu został wyznaczony Jonas Erikson.

0'
Ławka rezerwowa Olympiakosu: Kapino, Salino, Hernani, Fortounis, Maniatis, Dominguez, Finnbogason

0'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Ulreich, Benatia, Martinez, Alonso, Kirchhoff, Rode, Kimmich

0'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania: Bayern Monachium - Olympiakos Pireus
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Olympiakos Pireus, to zapraszamy do śledzenia meczu online