Lech Poznań - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Lech Poznań - Lechia Gdańsk

90+7'
Koniec meczu. Lech Poznań pokonał Lechię Gdańsk 2:1.

90+5'
Gol kontaktowy, a najprawdopodbniej honotrowy dla Lechii. Po prostej stracie w obronie piłkę przejął Grzelcza, jego uderzenie zdołał odbić Gostomski, ale wobec Tuszyńskiego był bez sansa.

90+3'
Formella zastąpił Lovrencsicsa.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

90'
Zmiana w Lechu. Tomasz Kędziora zastąpił Szymona Pawłowskiego.

88'
Pawłowski mocno wstrzelił piłkę w pole karne i Bąk z trudem wybił ją na rzut rożny. Bliski dojścia do futbolówki był jeszcze Teodorczyk.

86'
Teodorczyk mógł mieć szansę na kolejnego gola, ale źle przyjął piłkę.

85'
Niecelny strzał głową Hamalainena.

84'
Kolejny dobry strzał Szymona Pawłowskiego. Tym razem Mateusz Bąk z trudem wybił piłkę na rzut rożny.

83'
Piotr Grzelczak uderzył z narożnika pola karnego, piłka odbiła się rykosztem od Mateusza Możdżenia i trafiła w zewnętrzną część słupka.

83'
Na trybunach zasiadło 22 497 kibiców.

82'
Sadajew lekko uderzył głową i bez problemu piłkę złapał Gostomski.

81'
Dośrodkowanie Lovrencsicsa zostało zablokowane i piłka trafiła w ręce Bąka.

80'
Gra wznowiona.

78'
Mecz na chwilę przerwany, ponieważ kibice Lechii odpalili race, co ograniczyło widoczność.

76'
Ładny strzał Pawłowskiego z trudem obronił Bąk.

73'
Bardzo niecelny strzał Sadajewa.

72'
Daylon Claasen zastąpił Karola Linettego.

71'
Linetty zza pola karnego uderzył obok bramki.

70'
Piotr Grzelczak zastąpił Piotra Wiśniewskiego.

64'
Stolarski zastąpił Oualembo.

62'
Sadajew groźnie uderzał z pola karnego i na raty piłkę obronił Gostomski

61'
Lech Poznań prowadzi 2:0Barry Douglas zgrał piłkę w kierunku bramki, tam był Łukasz Teodorczyk, który uderzył głową. Jego strzał zdołał obronić Mateusz Bąk, ale wobec dobitki był już bezradny.

57'
Douglas utrudniał wznowienie gry z autu i obejrzał żółtą kartkę.

56'
Z pola karnego uderzał Tuszyński, ale został zablokowany przez Wołąkiewicza.

55'
Strzał Teodorczyka zza pola karnego został zablokowany.

52'
Sadajew lekko odepchnął Douglasa i doszło do małego zamieszania pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

50'
Gostomski obronił groźny strzał Sadajewa.

49'
Mogło być 2:0. Hamalainen zagrał do Teodorczyka, a ten oddał mocny strzał tuż obok słupka.

46'
Sadajew dośrodkował w pole karne, piłkę przeciął Pawłowski i przeleciała ona niewiele obok słupka. Będzie tylko rzut rożny dla Lechii.

46'
Rozpoczęła się druga połowa.

46'
W przerwie nastąpiła zmiana w Lechii. Zaur Sadajew zastąpił Marcina Pietrowskiego.

45'
W przerwie odśpiewano hymn Lecha, który trzy dni temu świętował swoje 92. urodziny.

45'

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi z Lechią 1:0.

43'
Pawłowski z 25. metrów uderzył w...aut.

43'
Jeśli Lech dzisiaj wygra zostanie wiceliderem.

40'
Lovrencsics mocno uderzył z linii pola karnego i pewnie interweniował Bąk.

39'
Od kilku minut gra jest spokojniejsza.

34'
Lech się rozkręca. Hamalainen zagrał do Linettego, ten do Teodorczyka, który z lewej nogi uderzył nad bramką.

32'
1:0 dla Lecha. Szymon Pawłowski minął dwóch obrońców, wbiegł w pole karne i precyzyjnym strzałem wyprowadził Lecha na prowadzenie!

27'
Znakomita szansa Lecha. Lovrencsics zagrał do niepilnowanego Teodorczyka, który mają sporo czasu i miejsca posłał piłkę minimalnie obok bramki.

22'
Chaotyczna gra obu drużyn.

18'
Żółta kartką za faul dla Dawidowicza.

14'
Szymon Pawłowski zszedł z lewej strony do środka, ale uderzył za lekko, aby zaskoczyć Bąka.

12'
Katastrofalny strzał z dystansu Lekovicia.

11'
Kibice Lecha i Lechii głośno dopingują swoje zespoły.

9'
Mocne dośrodkowanie w pole karne Lovrencsicsa, ale żaden z lechitów nie doszedł do piłki.

7'
Żółta kartka dla Linettego.

5'
Niecelny strzał z dystansu Lovrencsicsa.

4'
Zza pola karnego mocno uderzył Maciej Makuszewski, ale piłka minimalnie minęła bramką Lecha.

3'
Dośrodkowanie piłki w pole karne Lecha. Gostomski złapał piłkę po czym wpadł z nią do bramki, ale sędzia odgwizdał faul na bramkarzu Lecha.

1'
Podaliśmy składy w jakich grają oba zespoły.

1'

'
Ławka rezerwowych Lecha: Kotorowski, Kędziora, Arboleda, Claasen, Arajuuri, Formella, Injac.

'
Ławka rezerwowych Lechii: Rosa, Frankowski, Garbacik, Sadajew, Stolarski, Zyska, Grzelczak.

'
Za moment podamy składy. Spotkanie poprowadzi Tomasz Musiał.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online