Legia Warszawa - Midtjylland online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Midtjylland
1 : 0

Malarz - Bereszyński, Jodłowiec, Lewczuk, Broź - Trickovski (84' Żyro), Vranjes, Duda, Kucharczyk - Prijović (64' Guilherme), Nikolić (90+1' Saganowski)
Andersen – Rømer, Hansen, Sviatchenko (C), Novák – J. Poulsen – Sisto (46' Mabil), Olsson (69' Pusić), Sparv, Royer – M. Rasmussen (36' Onuachu)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Midtjylland

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę podczas relacji.

90+3'
Koniec meczu. Legia Warszawa odniosła bardzo ważną wygraną, która daje jej nadzieję na awans do fazy pucharowej. Zadanie bardzo ciężkie, ale w futbolu wszystko jest możliwe!

90+2'
Michał Kucharczyk posłał płaskie uderzenie na bramkę po podaniu Saganowskiego. Piłkę z ogromnym trudem sparował na bok bramkarz.

90+2'
Poulsen wygrał pojedynek biegowy z Guilherme. Brazylijczyk powinien szybciej się zdecydować, co zrobić dalej z akcją.

90+1'
Zmiana. Marek Saganowski na placu gry zastąpił Nikolicia.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa dzisiejszy mecz.

89'
Bereszyński ładnie wystawił futbolówkę Nikolicovi, a ten będąc pod presją obrońcy próbował skierować piłkę do bramki efektowną piętką, ale strzał poszybował obok lewego słupka.

89'
Novak popychał Żyrę tuż przed linią boczną. Zagranie wpisać można jako zwykły faul taktyczny.

87'
Michał Żyro z żółtym kartonikiem. Sviatchenko poturbowany w pojedynku powietrznym.

86'
Bereszyński napsuł krwi obrońcom Midtjylland. Na ich szczęście wrzutka została w porę wybita na korner.

84'
Faul taktyczny wykonał Poulsen na Kucharczyku. W pełni zasłużona żółta kartka.

83'
Arkadiusz Malarz fenomenalnie wyszedł z bramki! Bramkarz w doskonałym stylu powstrzymał rozpędzonego Onauachu. Snajper gości już zmierzał do bramki Legii.

82'
Zmiana. Michał Żyro wkroczył na murawę. Na ławkę zesłany Trickovski.

80'
Katastrofalna wrzutka z rzutu wolnego wykonał jeden z piłkarzy gości. Piłka nie minęła nawet pierwszego piłkarza Legii Warszawa.

79'
Długie dośrodkowanie zaliczył Romer. Żaden z graczy duńskiej ekipy nie miał możliwości wykończyć tego podania.

77'
Nikolić skutecznie zablokowany na prawym skrzydle. Od autu grę wznowią zawodnicy z Warszawy.

75'
Trickovski próbował groźnie wgrać w pobliże bramki, jednak sytuację skutecznie wyjaśnili defensorzy, wybijając futbolówkę.

72'
Trickovski bliski szczęścia! Macedończyk efektownie przymierzył, lecz futbolówka powędrowała minimalnie obok prawego słupka bramki.

69'
Zmiana. Olsson już poza placem gry. Pusić został wpuszczony na +/- 20 minut.

68'
Igor Lewczuk bardzo dobrze przedarł się pod pole karne, a następnie kropnął na piłkę. Niestety były gracz m.in. Ruchu Chorzów zaadresował ją wprost w bramkarza rywali.

65'
Sviatchenko nie ma sobie równych w powietrzu! Obrońca Midtjylland po raz kolejny starał się wyrównać, ale zagranie poleciało obok bramki.

64'
Zmiana. Guilherme zastąpił Prijovicia na placu gry.

63'
Mabil mógł zdobyć wyrównującą bramkę! Efektowny wolej zmiennika Sisto poszybował wysoko nad poprzeczką.

61'
Prijović poza boiskiem. Zawodnik ma chwilowe problemy ze zdrowiem.

59'
Mabil dotknął piłkę ręką. Arbiter oraz kibice dopatrzyli się zachowania niezgodnego z przepisami.

58'
Pozycja spalona Onuachu.

56'
Bardzo dobry strzał Vranjesa z rzutu wolnego. Bośniak ładnie przymierzył, ale futbolówka poszybowała trochę za daleko od prawego słupka.

55'
Łukasz Broź faulowany w niebezpiecznej strefie przez Olssona.

54'
Kąśliwy strzał Royera z dystansu. Uderzenie udało się obronić na raty, Malarzowi.

53'
Ofsajd Trickovskiego. Macedoński piłkarz był na pokaźnym spalonym w momencie zagrania od kolegi.

51'
Zbyt głęboką wrzutkę posłał Mabil z lewego skrzydła. Piłka powędrowała wprost w rękawice bramkarza.

50'
Arkadiusz Malarz wyśmienicie wyszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego. Doświadczony goalkeeper skutecznie wyłapał piłkę.

49'
Trickovski popełnił przewinienie we własnej połowie. Kolejny rzut wolny dla podopiecznych Thorupa.

47'
Sviatchenko padł w polu karnym Legii. Arbiter uznał, ze faul Kucharczyka nie klasyfikował się na rzut karny.

46'
Duda ukarany żółtą kartkę. Piłkarz Legii podciął z premedytacją Novaka.

46'
Kontynuujemy!

46'
Mabil rozpocznie drugą odsłonę. Z boiska został zdjęty Sisto.

45+4'
Koniec I części gry.

45+4'
Poulsen stanął przed szansą na soczyste uderzenie. Olsson ładnie prowadził piłkę, a następnie dograł do klubowego partnera, jednak pomocnik posłał ją daleko od światła bramki.

45+3'
Legioniści starają się prostopadłymi podaniami uruchomić Nikolicia, lecz ich zamiary w 100% rozczytują defensorzy.

45'
Cztery minuty doliczone do czasu gry w I części.

45'
Prijović w dość ofiarny sposób wystawił piłkę Nikoliciovi, ale niestety ten uderzył wprost w obrońców rywala.

44'
Sviatchenko dość łatwo dochodzi do sytuacji strzeleckich. Stoper przyjezdnych podjął próbę z powietrza, jednak piłka wylądowała nad bramką.

43'
Duda przewinił na własnej połowie. Rzut wolny dla Midtjylland.

41'

39'
Romer obejrzał żółty kartonik. Duda był pociągany za koszulkę.

38'
Niedokładne dośrodkowanie Bereszyńskiego z prawego skrzydła. Piłkę bez problemu wybił pierwszy obrońca przyjezdnych.

36'
Zmiana. Rasmussen musiał opuścić boisko. W jego miejsce wszedł Onuachu.

35'
1:0! Igor Lewczuk zaliczył wzorcową centrę z prawej flanki, do jego zagrania doszedł Prijović i efektowną główką przelobował wysuniętego Andersena.

32'
Royer w nieprzepisowy sposób zaatakował Brozia.

30'
Nikolić miał znakomitą szansę po podaniu Prijovicia! Węgierski snajper ładnie się przedarł i uderzył z bliskiej odległości, jednak nie nakrył piłki zbyt dokładnie, by pokonać Andersena.

29'
Dobry cross Trickovskiego w kierunku Kucharczyka, ale skrzydłowy przegrał pojedynek indywidualny.

27'
Sparv leży na murawie. Niezbędna będzie interwencja sztabu medycznego.

25'
Duda starał się sprytnie zagrać do wybiegającego Prijovicia, jednakże szybciej do futbolówki dopadli obrońcy.

23'
Soczysta próba Sisto z kilkudziesięciu metrów. Mimo efektywności, strzał był w pełni kontrolowany przez Malarza.

21'
Hansen z urazem. Jego wcześniejsza interwencja kosztowała dużo zdrowia.

20'
Dobra akcja wicemistrza Polski! Nikolić nieźle wypuszczony, a ten posyła groźnie do Trickovskiego, który próbował skutecznie oddać, ale jego zagranie przeciął defensor.

17'
Chaos w polu karnym Legii. Sędzia liniowy zasygnalizował spalonego zawodnika gości. Arkadiusz Malarz w trakcie interwencji został przypadkowo zaatakowany przez przeciwnika.

15'
Sviatchenko ponownie nieźle się odnalazł w 16-ce rywala, ale znów jego uderzenie powędrowało nad poprzeczką.

14'
Kolejny długi wyrzut z autu w wykonaniu Hansena. Na szczęście blok defensywny Legii skutecznie poradził sobie z tym zagraniem.

12'
Nieudana próba Olssona zza pola karnego. Uderzenie pomocnika w bezpiecznej odległości minęło lewy słupek bramki.

10'
Bereszyński nabawił się jakiego urazu. Boczny obrońca bez pardonu został potraktowany przez Poulsena. Będzie potrzebna pomoc medyków.

9'
Pierwsze zagrożenie pod bramką Malarza. Sviatchenko starał się głową zamknąć długie podanie z autu, lecz jego strzał poleciał wysoko nad poprzeczką.

8'
Nikolić trafił do siatki. Węgier się cieszył, jednak w momencie zagrania od Prijovicia znajdował się na ofsajdzie.

7'

7'
Nikolić niebezpieczne zacentrował w pobliże bramki, ale z tym zagrożeniem kapitalnie poradzili sobie obrońcy, wybijając piłkę przed siebie.

5'
Vranjes faulowany przez Rasmussena. Będzie możliwość do groźnej wrzutki w pole karne.

4'
Kucharczyk ładnie dośrodkował z prawej strony, ale Prijović przegrał pojedynek główkowy z defensorem.

3'
Nikolić kąśliwie wgrał futbolówkę z lewego skrzydła, lecz została kopnięta mocno niedokładnie, bo pewnie ją przechwycił Andersen.

2'
Trickovski starał się zaskoczyć bramkarza, uderzając z dystansu, jednak został zblokowany.

1'
Dobra składna akcja w wykonaniu Legii. Nikolić próbował piętką odegrać do Prijovicia, ale wmieszał się we wszystko obrońca.

*'
Ławka rezerwowa gości: Raahauge, Lauridsen, Banggaard, Duelund, Mabil, Pušić, Onuachu

*'
Nad wydarzeniami boiskowymi będzie czuwał Andre Marriner.

*'
Stanisław Czerczesow pozostawił na ławce rezerwowych takich zawodników: Kuciak, Brzyski, Kopczyński, Guilherme, Żyro, Saganowski, Piech

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu 5.kolejki fazy grupowej Ligi Europy: Legia Warszawa - Midtjylland
Początek o 21:05

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Midtjylland, to zapraszamy do śledzenia meczu online