Chelsea Londyn - Arsenal Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Chelsea Londyn - Arsenal Londyn

90'
1000 mecz Wengera nie należy do udanych!
Dziękujemy za spędzony czas i zapraszamy na nasze inne transmisje!

90+2'
Ostatni gwizdek sędziego ! Pogrom Chelsea!

90+1'
Arsenal rozgrywa piłkę na swojej połowie

90'
Arbiter dolicza 2 minuty

90'
Uderzył Rosicky , ale bardzo niecelnie

89'
Arsenal próbuje strzelić honorową bramkę , ale obawiam się, że może nie starczyć czasu

88'
Chelsea spokojnie rozgrywa ostatnie minuty meczu

87'
Sagna na skrzydle walczy zaciekle , przez co wywalczył rzut wolny

86'
Salah na spalonym. Mogłaby wyjść z tego grozna sytuacja.

85'
Chelsea odzyskuje i Ivanovic zacznie z wyrzutu z autu

84'
Rajd skrzydłem Hazarda , jednak nie dokładnie podaje i przy piłce goście

83'
Uderzenie Schurrle , ale obok bramki

82'
Dośrodkowanie Ivanovica na linię piątego metra . Fernando Torres nie zdołał dopaść do piłki i Szczesny zacznie od bramki

81'
Salah próbował "klepki" z jednym z piłkarzy , ale obrońcy Arsenalu wybili piłkę

80'
Dziesięć minut do końca spotkania

78'
Przy piłce Arsenal , jednak gracze gości nie mogą wyjść z poza własnej połowy.

77'
Zablokowany strzał Torresa

76'
Cahill wybija piłkę , przez co lekko ucierpiał.

75'
Najwyższa porażka Arsenalu w historii to wynik 0:8 , czyżby Chelsea chciała pobić ten rezultat ?
Zobaczymy :)

74'
Kolejny atak graczy Chelsea. Arsenal praktycznie bez szans na wygraną.

73'
Mikel zmienia Davida Luiza

71'
Sytuacja sam na sam ! Salah , który co dopiero wszedł na boisko nie daje szans Wojtkowi.

70'
GOOOOOOOOOOOOOOOL ! 6:0 !! Arsenal na kolanach po raz 6 !

69'
Realizator na moment pokazał nam niezadowolonego Francuskiego menadżera

68'
DAVID LUIZ !. Piłka leciała tuż na prawy słupek bramki Szczęsnego , Wojtek obronił ten strzał jednak wypuścił piłkę . Z dobitką dążył Fernando Torres jednak tym razem bramkarz Arsenalu wyłapał piłkę .

67'
Zdobywca 2 bramek schodzi z boiska . Za niego na boisku pojawia się Salah

66'
Techniczna próba Oscara , z którą nie radzi sobie Szczęsny

66'
GOOOOL ! Oscar!! Nokaut graczy Chelsea!

65'
Próba zaskoczenia Cecha przez Girouda , ale bramkarz Chelsea na posterunku.

65'
Zle wykonany stały fragment i już piłka na połowie Arsenalu. Rzut z autu dla Chelsea

64'
Faulowany gracz Arsenalu i rzut wolny dla gości.

63'
Torres wykłada piłkę Oscarowi , ale Szczesny wspaniale broni !!

62'
Torres wychodził sam na sam , ale zdaniem arbitra był spalony.

61'
Ajajaj .. Szansa na pierwsza bramke dla Arsenalu. Uderzal Cazorla , ale obok bramki.

60'
Gracze Arsenalu pokazuja reke jednego z graczy Chelsea , jednak arbiter jest nieugiety i gramy dalej.

59'
Długie podanie Luiza , jednak Schurrle na spalonym.

58'
Arteta faulowany , jednak sedzia stosuje tzw przywilej korzysci.

57'
Złe wykonanie i gospodarze przy piłce.

56'
Faulowany Giroud i rzut wolny dla Arsenalu

55'
Faulowany Andree Schurrle

55'
Fatalne dośrodkowanie i gracze Chelsea mają piłke.

54'
Pierwszy rzut rożny dla drużyny Arsenalu

53'
Jenkinson od początku wejścia na boisku stara się mocno zaatakować. Na razie wywalczył rzut z autu.

51'
Zółta kartka dla Rosickiego , który brutalnie sfaulował Azpilicuete

50'
Schurrle nie utrzymał piłki na boisku i rzut z autu dla Arsenalu.

48'
Gracze Chelsea spokojnie rozgrywają piłke. Nie muszą sie nigdzie spieszyć.

47'
Rzut z autu dla Chelsea. Sagna nie zgadza się z tą decyzją.

46'
Torres w polu karnym , przedryblował trzech kanonierów gdzie następnie oddał strzał

45'
Flamini zmienia Camberlaina . Jenkinson natomiast Koscielnego

45'
Zaczynamy druga połowe !

45+3'
Dośrodkowanie Torresa , piłka nie dociera do adresata i koniec pierwszej połowy

45+2'
Zablokowane kolejne uderzenie gracza Chelsea

45+1'
Kolejne dośrodkowanie Schurrle z rzutu rożnego .

45'
Arbiter dolicza 3 min.

44'
Arsenal w rozsypce. Miejmy nadzieje , że zimny prysznic w przerwie meczu pomoże !

43'
Próba Matica , jednak po rykoszecie i Szczesny łapie piłkę.

42'
Wspaniale asystuje Torres , który posłał płaskie dośrodkowanie w pole karne , a Oscar nie marnuje sytuacji !

41'
GOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!! Oscar !!!

40'
Uderzenie Hazarda , jednak piłka poleciała wysoko w trybuny.

39'
Schurrle ! Zamarkował strzał po czym wystrzelił jak z rakiety , jednak piłkę po rykoszecie złapał Szczesny.

38'
Realizator prezentuje statystyki. Gdyby Chelsea wykorzystało wszystkie sytuacje , mogliby strzelić 5 bramek.

37'
Rzut rożny dla Chelsea , wywalczony przez Oscara

36'
Chelsea atakuje , dośrodkowanie , ale obrońcy gości wybijają piłke.

35'
Złe dośrodkowanie Sagny i Cech od bramki.

34'
Arsenal przesuwa się na połowe Chelsea.

33'
Zablokowane dośrodkowanie Cazorli , piłka w rękach Cecha

32'
Arsenal chcę dotrwać do przerwy . Gracze Wengera oddają inicjatywę graczom Chelsea.

31'
Ivanovic przytrzymuje za reke Szczesnego , ale sedzia nie dostrzega przewinienia.

30'
Rzut rożny dla Chelsea, jednak Schurrle zle dośrodkowuje

29'
Rosicky upada w polu karnym , ale nie ma mowy o jedenastce.

28'
Na spalonym Andree Schurrle

27'
Spokojnie rozgrywanie piłki przez Chelsea

26'
Luiz próbuje sztuk walki na graczach Arsenalu i rzut wolny dla gości.

25'
Arsenal próbuję wyjść z własnej połowy boiska, ale gracze Chelsea odbierają piłke.

24'
Zmiana w drużynie gości . Podolski schodzi z boiska , za niego wchodzi Thomas Vermaelen. Od razu informujemy - nie z powodu kontuzji :)

23'
Luiz spróbował strzelać , ale strzał zablokowany przez Koscielnego

22'
Uspokojenie gry przez graczy Chelsea , którzy spokojnie wymieniają piłkę.

21'
Niestety 1000 mecz Wengera na razie nie zapowiada się kolorowo.

20'
Torres posłał piłkę do Schurrle , ale za mało precyzyjnie.

19'
Sagna dośrodkowuje , ale piłka nie dociera do napastnika.

18'
Nikt by się nie spodziewał , że w 18 minucie zobaczymy wynik 3:0. Miejmy nadzieję , że Arsenal nie podda się bez walki.

17'
Gibbs wyrzucony z boiska. Dziwna decyzja sędziego. Arsenal w 10 !

16'
GOOOL !! Hazard !!! Arsenal na kolanach !

15'
Rzut karny dla gospodarzy . Swietny strzału Hazarda i Chamberlain ofiarnie musnął piłkę ręką

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea Londyn - Arsenal Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online