Ruch Chorzów - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 1

Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Cichocki, Koj - Surma, Iwański, Mazek, Lipski, Zieńczuk (79' Podgórski) - Stępiński (84' Efir)
Małkowski - Gabovs, Dejmek, Wilusz, Sylwestrzak - Zając (46' Sierpina), Jovanovic, Grzelak (70' Cebula), Aankour (77' Sobolewski), Pawłowski - Cabrera

Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Paweł Gil zakończył dzisiejsze starcie. Ruch Chorzów awansował na 4.lokatę w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Broszą muszą uważać, bo po tej serii gier mogą wylądować poza najlepszą ósemkę.

90+2'
Michał Efir próbował wyśmienicie wystawić piłkę Podgórskiemu, ale we wszystko wmieszali się obrońcy.

90'
Trzy minuty doliczone przez sędziego.

89'
Tomasz Podgórski bez pardonu zatrzymany przez Gabovsa. Gracz Korony został ukarany żółtym kartonikiem.

89'
Małkowski zmuszony do wyjścia z bramki, ponieważ Efir mógł dopaść do znakomitego zagrania. Obrona w stylu Neuera przyniosła wyczekiwany efekt.

87'

86'
Konczkowski znów w ostatnim momencie blokował uderzenie ze strony przeciwnika. Boczny defensor wyrasta nam MVP zawodów.

85'
Putnocky dobrze interweniował po strzale Jovanovicia.

84'
Zmiana. Mariusz Stępiński żegnany brawami. Waldemar Fornalik wpuścił Michała Efira.

83'
Łukasz Sierpnina mocno z rzutu wolnego, jednak futbolówka odbiła się od muru. Ofiarną interwencją pokazał Maciej Iwański.

82'
Łukasz Surma niezbyt przemyślanie zachował się na własnej połowie. Najpierw głupio stracił piłkę, a następnie dopuścił się przewinienia.

81'
Sylwestrzak w genialny sposób dostrzegł uciekającego Gabovsa, ale boczny obrońca przegrał pojedynek z rywalem.

79'
Zmiana. Marek Zieńczuk opuścił plac gry, a w jego miejsce wszedł Tomasz Podgórski.

77'
Zmiana. Sobolewski zameldował się na boisku, a zdjęty z niego został Aankour.

76'
Teraz do głosu doszli goście. Jovanović posłał groźną "zawiesinę", ale jego klubowym partnerom nie udało się zamknąć akcji.

74'
Cichocki ładnie się urwał spod opieki rywala, lecz próba z powietrza poleciała daleko od zamierzonego celu.

73'
Gospodarze w natarciu! Co chwilę mamy jakieś niebezpieczne zagrania z prawej strony.

71'
Maciej Wilusz zdecydowanym wejściem zablokował Stępińskiego. Będzie groźny rzut wolny dla Ruchu Chorzów.

70'
Zmiana. Cebula zastąpił Grzelaka na placu gry.

69'
Niecelna próba Marka Zieńczuka z dystansu.

67'
Marek Zieńczuk ambitnie przymierzył z ostrego kąta, jednak wzorcowo piłkę na korner odbił Małkowski.

65'
Konczkowski uratował swój klub przed stratą gola! Defensor ofiarnie wyblokował uderzenie z kilku metrów, które oddał Łukasz Sierpina. Gdyby nie interwencja Konczkowskiego, to chyba byśmy mieli 2:2

64'
Airam Cabrera sfaulował rywala tuż przy linii bocznej. Rzut wolny dla gospodarzy.

63'
Prawy sektor dzisiaj jest mocną stroną "Niebieskich". Zawodnicy z Kielc powinni więcej uwagi poświęcić na ostrzejszy pressing na Konczkowskim.

60'
Długie podanie w kierunku Pawłowskiego. Jednak były piłkarz m.in. Malagi nie potrafił skutecznie opanować lecącej futbolówki.

58'
Znów zagrożenie pod bramką Małkowskiego po rożnym! Znów Mariusz Stępiński! Najlepszy strzelec chorzowian najlepiej odnalazł się w zamieszaniu, lecz jego strzał poszybował minimalnie nad bramką.

57'

55'
Małkowski nieźle zatrzymał strzał Lipskiego z kilkudziesięciu metrów. Wcześniej efektownym podaniem próbował błysnąć wcześniej wspomniany zawodnik.

53'
2:1! Znakomite zagranie Lipskiego z narożnika boiska. Dokładną wrzutką świetnie zamknął Mariusz Stępiński, wygrywając rywalizację ze Sylwestrzakiem. Uderzenie w lewy dolny róg okazało się nie do wyciągnięcia dla bramkarza.

51'
Mariusz Stępiński zmarnował 100%!
Młody snajper przechwycił genialną wrzutką od Konczkowskiego, ale zawodnik będąc w wybornej sytuacji spudłował z kilku metrów, posyłając piłkę tuż obok lewego słupka.

49'
1:1! Jovanović kapitalnie prostopadłym podaniem uruchomił Gabovsa na prawym skrzydle, a ten sprytnie zagrał do Pawłowskiego, który w dość dziwny, ale skuteczny sposób zaskoczył bezradnego Putnocky'ego.

47'
Grzelak pokusił się zaskoczyć źle ustawionego Putnocky'ego. Pomocnik Korony posłał futbolówkę z niemal połowy boiska, jednak ona przeleciała nad poprzeczką.

46'
Wysokie dośrodkowanie Sylwestrzaka z lewego skrzydła, ale dobrze wyszedł Putnocky.

46'
Kontynuujemy!

46'
Zmiana. Łukasz Sierpina wszedł na murawę w miejsce Tomasza Zająca.

45'
Koniec I części gry! Ruch Chorzów prowadzi zasłużenie, ponieważ stworzył więcej klarownych sytuacji pod bramką. Przyjezdni muszą popracować nad aspektami ofensywnymi.

44'
Groźne są wrzutki Lipskiego z rzutów wolnych. Przed chwilą oglądaliśmy ciekawe podanie, ale obronną ręką wyszli gracze Marcina Brosza.

42'
1:0! Kompletny chaos w 16-ce Korony! Błąd duetu stoperów wykorzystał Maciej Iwański, który przejął piłkę na parę metrów przed bramką, a następnie pewnym strzałem nie dał szans Małkowskiemu.

41'
Cabrera przekombinował tuż przed polem karnym. Hiszpan mimo trudnego położenia kopnął na bramkę, jednak był zbyt odchylony, by zaskoczyć bramkarza.

40'
Ostre wgranie Pawłowskiego z prawego sektora, do zagrania próbował dotrzeć Aankour, ale faulował.

39'
Mateusz Stępiński złapany na ofsajdzie. Dobre zachowanie obrony z Kielc.

37'
Zmiana. Patryk Lipski popełnił przewinienie taktyczne na Aankourze. Za faul w środku pola młody piłkarz otrzymał żółtą kartkę.

36'
Iwański spróbował znowu z dystansu. Doświadczony pomocnik huknął w sam środek, jednak Małkowski przytomnie zatrzymał uderzenie, odbijając piłkę.

34'

32'
Kolejne dośrodkowanie Mazka. Gracz chciał skopiować wcześniejsze zagranie, ale tym razem wyszło słabo.

30'
Ostre przewinienie w wykonaniu Grzelaka. Stały fragment gry dla chorzowian.

29'
Małkowski błysnął refleksem! Cichocki był bliski szczęścia, ale strzał głową zmierzający w prawy sektor kapitalnie sparował bramkarz Korony.

26'
Bardzo groźne dośrodkowanie Mazka w pobliże bramki. Zagranie z prawej flanki umiejętnie przerwał Małkowski, wychwytując piłkę.

24'
Putnocky miał więcej szczęścia niż rozumu, ponieważ Słowak nieudolnie wyszedł do centry z rzutu rożnego, jednak przyjezdni nie wykorzystali błędu. Kamil Mazek w ostatniej chwili uprzedził przeciwnika, wybijając piłkę za plac gry. Kolejny rzut rożny.

23'
Kolejna próba wrzutki Cabrery nieudana. Podopieczni Marcina Brosza od kornera.

21'
Cabrera starał się dokładnie dograć do Pawłowskiego, jednak zagranie zdecydowanie niedokładne.

19'
Soczysta próba Aankoura zza pola karnego. Decyzja dobra, jednak wykonanie mogło być lepsze, bo futbolówka poszybowała daleko od światła bramki.

18'
Jovanović zrobił zamieszane w 16-ce Ruchu swoją akcją indywidualną, ale Niebiescy poradzili sobie z zagrożeniem.

16'
Skuteczne wyjście Zbigniewa Małkowskiego z bramki. Bramkarz Korony skutecznie uprzedził rywala.

15'
W równolegle rozgrywanym meczu

13'
Doskonały strzał Iwańskiego z dystansu. Były zawodnik "Górali" dopadł do bezpańskiej piłki, lecz próba z dalszej odległości przeleciała obok bramki.

12'
Spóźnione wejście Kamila Sylwestrzaka. Sędzia Gil już w 12.minucie musiał pokazać żółty kartonik.

11'
Dobra sytuacja dla Ruchu! Konczkowski świetnie zagrał z prawego skrzydła do Stępińskiego, który szybko wystawił piłkę Surmie, a doświadczony zawodnik w dogodnej sytuacji posłał futbolówkę obok lewego słupka.

10'
Długi wyrzut Zbigniewa Małkowskiego, ale niestety dla niego piłka opuściła plac gry.

8'
Dejmek w nieprzepisowy sposób zatrzymał Stępińskiego. Arbiter odgwizdał faul.

6'
Lipski ładnie zacentrował z rzutu wolnego, zagranie udało się zamknąć Stępińskiemu, lecz futbolówka uderzona głową poleciała wprost w rękawice Małkowskiego.

5'
Tomasz Zając próbował przedrzeć się przez blok defensywny, ale skutecznie on zainterweniował w porę.

4'
Marek Zieńczuk usiłował groźnie dośrodkować z lewego skrzydła, jednak został zablokowany. Korner dla Ruchu.

3'
Cabrera kapitalnie zagrał prostopadłą piłkę do wbiegającego Pawłowskiego, ale skrzydłowy w momencie podania był na spalonym. Rzut wolny dla gospodarzy.

1'
Łukasz Surma przewrócony w środku pola. Od rzutu wolnego rozpoczną popularni "Niebiescy".

*'
Zaczynamy!

*'

*'
Obsada ławki rezerwowej kielczan: Trela, Kiercz, Zawierucha, Sierpnia, Sobolewski, Cebula, Przybyła

*'
Obsada ławki rezerwowej chorzowian: Skaba, Oleksy, Szyndrowski, Lenartowski, Podgórski, Gigołajew, Efir

*'
Zachęcamy gorąco Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania 18.kolejki Ekstraklasy: Ruch Chorzów - Korona Kielce
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online