Lech Poznań - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Barry Douglas, Abdul Aziz Tetteh, Dariusz Dudka (76' Łukasz Trałka), Darko Jevtić, Karol Linetty (83' Maciej Gajos), Szymon Pawłowski, Dawid Kownacki (60' Dariusz Formella).
Radosław Cierzniak - Boban Jović, Arkadiusz Głowacki, Richard Guzmics, Maciej Sadlok, Krzysztof Mączyński, Alan Uryga, Łukasz Burliga (89' Tomasz Cywka), Rafał Boguski, Donald Guerrier (89' Rafael Crivellaro), Paweł Brożek (8' Maciej Jankowski).

Kownacki (20.)
Pawłowski (86.)

Kamiński (23.) żółta kartka
Sadlok (19.) czerwona kartka
Głowacki (66.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Wisła Kraków

90+3'
Koniec meczu. Lech Poznań pokonał Wisłę Kraków 2:0.

89'
Cywka i Crivellaro zastąpili Burligę i Guerriera.

86'
Gooll! 2:0. Po zagraniu Formelli gola z najbliższej odległosci zdobył Pawłowski..

84'
Groźny strzał Pawłowskiego zdołał odbić Cierzniak.

83'
Gajos zastąpił Linettego.

80'
W znakomitej okazji znalazł się Jevtić, ale uderzył za lekko.

78'
Kędiora uderzał z kilkunastu metrów, ale piłka w znacznej odległości minęła bramkę.

77'
Pawłowski z piętnastu metrów trafił w poprzeczkę!

76'
Trałka zastąpił Dudkę.

74'
To powinna być groźna kontra Lecha. Jevtić źle rozegrał piłkę i pomimo sytuacji dwa na jeden nie było zagrożenia.

68'
Uderzenie Dudki z dystansu było niecelne.

67'
Arajuuri głową uderzył tuż nad bramką.

66'
Żółta kartka dla Głowackiego.

65'
Dudka uderzał sprzed pola karnego i Cierzniak miał kłopoty z odbiciem.

60'
Formella zastąpił Kownackiego.

56'
13 279 zasiadło na trybunach.

49'
Cierzniak miał problemy ze strzałem Douglasa .

48'
Bardzo niecelny strzał głową Jankowskiego.

46'

45'

44'
Lech przeważa, ale Wisła dobrze się broni.

37'
Cierzniak dobrze obronił strzał Kamińskiego z rzutu wolnego.

28'
W znakomitej sytuacji był Dudka, ale jego strzał z woleja dobrze obronił Cierzniak.

26'
Tak padł gol dla Lecha:

23'
Żółta kartka dla Kamińskiego.

20'
1:0 dla Lecha! Kownacki pokonał Cierzniaka z jedenastu metrów

19'
Rzut karny dla Lecha i czerwona kartka dla Sadloka.

14'
Świetna akcja Lecha. Pawłowski do Jevticia, ten zagrał po ziemi, ale Dudka mający przed sobą pustą bramkę nie sięgnął piłki.

10'
Zablokowany strzał Pawłowskiego z pola karnego.

8'
Jankowski zastąpił Brożka.

6'
Lech dobrze rozegrał rzut rożny, ale strzał Kędziory został zablokowany.

4'
Gra toczy się głównie w środku pola.

1'

'
Ławka rezerwowych Wisły: Maciej Miśkiewicz, Maciej Jankowski, Tomasz Cywka, Konrad Handzlik, Kamil Kuczak, Jakub Bartosz, Rafael Crivellaro.

'
Ławka rezerwowych Lecha: Maciej Gostomski, Tamas Kadar, Łukasz Trałka, Maciej Gajos, David Holman, Dariusz Formella, Krystian Sanocki.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online