Legia Warszawa - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
2 : 1

Kuciak - Broź, Lewczuk, Pazdan, Brzyski - Guilherme (77' Żyro), Jodłowiec, Vranjes, Duda, Kucharczyk (66' Trickovski) - Nikolić (83' Piech)
Prusak - Mierzejewski, Szmatiuk, Bielak, Leandro - Bonin, Pruchnik, Bednarek, Piesio, Nowak (73' Pitry) - Śpiączka (71' Świerczok)

Nikolić (5.)
Nikolić (30.)
Bonin (86.)

Bednarek (32.) żółta kartka
Leandro (90+1.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Górnik Łęczna

90+3'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę!

90+3'
Koniec meczu. Prawdziwy thriller przeżyli sympatycy gospodarze, ale ich pupile utrzymali bardzo korzystny rezultat. Gdyby piłkarze Jurija Szatałowa grali dzisiaj bardziej regularnie, to mogliby wywalczyć 1 punkt.

90+2'
Faul taktyczny w wykonaniu graczy Legii.

90'
Trzy minuty dłużej pograją obie ekipy w tym meczu.

89'
Michał Pazdan swoją ofiarną interwencją wyratował klub przed stratą gola! Stoper zablokował huknięcie Mierzejewskiego z najbliższej odległości.

88'
Pruchnik soczyście kopnął z rzutu wolnego, lecz piłka odbiła się od dobrze ustawionego muru.

86'
2:1! Leandro zaliczył fenomenalny rajd za piłką na lewym skrzydle, a następnie dograł wprost idealnie na głowę Bonina, który uderzeniem głową z kilku metrów pokonał Kuciaka.

83'
Wielkie brawa dla Nikolicia. W jego miejsce wszedł Arkadiusz Piech. Węgier dzisiejszym występem uczynił ogromny krok w kierunku zdobycia korony króla strzelców.

82'
Jakub Świerczok idealnie wyszedł do podanie ze środka pola, a następnie będąc w wyśmienitej sytuacji trafił wprost w Kuciaka, który umiejętnie zatrzymał strzał snajpera.

81'
Tomasz Brzyski nieczysto przewrócony na połowie gości. Będzie kolejny rzut wolny dla ekipy ze stolicy.

79'

77'
Zmiana. Michał Żyro zastąpił na boisku Guilherme.

76'
Starcie Vranjesa z Pitrym w środku pola.

74'
Górnik Łęczna nieźle z rzutu rożnego. Maciej Szmatiuk był bliski po uderzeniu głową, ale piłkę z niemal linii bramkowej wybił Trickovski, a następnie próbował dobić Mierzejewski, ale dobrze interweniował Kuciak.

73'
Zmiana. Przemysław Pitry w miejsce Tomasza Nowaka.

73'
Kibice nie mają litości...

71'
Zmiana. Jakub Świerczok zastąpił na murawie Bartosza Śpiączkę.

70'
Kąśliwa centra Guilherme z prawego sektora. Głębokie dośrodkowanie zostało skutecznie oddalone przez stopera Legii.

68'
Przed chwilą Dusan Kuciak mógł sprokurować gola! Słowacki bramkarz podczas wybicia piłki, trafił w plecy... Brozia. Na szczęści dla gospodarzy piłka poleciała tuż obok bramki.

68'
Celna próba Leandro z dystansu. Futbolówka jednak zaadresowana zbyt lekko i w środek bramki.

66'
Zmiana. Michał Kucharczyk zdjęty z placu gry. Na nim pojawił się z kolei, Trickovski.

64'
Michał Kucharzyk zbyt ostro potraktowany przez graczy przyjezdnych. Sędzia Złotek przyznał Legii rzut wolny.

62'
Ponownie duet: Śpiączka - Nowak. Ten pierwszy znakomicie dograł do pomocnika, a ten jednak przegrał rywalizację z dobrze interweniującym obrońcom.

60'
Guilherme znalazł się przed ciekawą okazję, ale... w momencie podania od kolegi znajdował się na dosyć wyraźnym ofsajdzie.

58'
Śpiączka próbował efektownie na jeden kontakt zagrać do Nowaka, lecz piłka kopnięta zdecydowanie za mocno.

56'
Ondrej Duda huknął z kilkudziesięciu metrów! Ukrainiec spróbował wykorzystać bierność rywala, ale futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką.

55'
Igor Lewczuk wybornie poradził sobie z Pruchnikiem w pojedynku indywidualnym.

54'

52'
Tomasz Nowak nie wytrzymał ciśnienia. Arbiter liniowy wskazał pozycję spaloną.

51'
Nowak próbował zagrać w stylu Pirlo. Pomocnik prostopadłym zagraniem chciał uruchomić Śpiączkę, ale klubowy partner nie miał szans na dojście do tego zagrania.

49'
Leandro wyratował swój klub, blokując w odpowiednim momencie uderzenie Guilherme, który efektownie uwolnił się spod opieki obrońców. Korner dla Legii.

48'
Michał Pazdan w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez Nowaka. Stały fragment gry dla piłkarzy trenera Czerczesowa.

47'
Tomasz Jodłowiec miał dobrą szansę! Defensywny pomocnik wyszedł na czystą pozycję, ale jego strzał z ostrego kąta poleciał obok bramki. Doskonale zachował się Prusak, skracając kąt.

46'
Kontynuujemy!

45'
Koniec I odsłony! Nikolić znów pokazał swój kunszt, wykorzystując znakomite podania od Dudy.

44'
Pruchnik zderzył się z jakimś zawodnikiem Legii. Zdarzenie miało miejsce w środku pola.

43'
Kombinacyjna akcja w wykonaniu podopiecznych Jurija Szatałowa. Wymiana podań była bardzo ładna, jednak "Legioniści" w porę rozczytali intencje przeciwnika.

41'
Zablokowany strzał Guilherme z kilkunastu metrów. Następnie jeszcze dobić piłkę usiłował Jodłowiec z dystansu, ale zrobił to niedokładnie.

39'
Sergiusz Prusak popisał się dobrą robinsonadą! Goalkeeper łęcznian zatrzymał soczystą próbę z rzutu wolnego, którą oddał Vranjes. Futbolówka zmierzająca w prawy dolny róg została skutecznie wybita na korner.

38'
Maciej Szmatiuk musiał naprawić błąd Bielaka. Żółta kartka dla stopera.

37'
Nikolić złapany na ofsajdzie. Sędzia liniowy zachował czujność i zasygnalizował złamanie przepisów.

36'
Łukasz Broź wyśmienicie urwał się przeciwnikom po znakomitym podaniu od Guilherme, jednak centra w kierunku Nikolicia była tragiczna, bo piłka poleciała daleko od zamierzonego punktu.

34'
Tomasz Brzyski mocno wgrał futbolówkę z rzutu wolnego, ale defensywa gości spokojnie poradziła sobie z tym zagrożeniem.

32'
Jan Bednarek kompletnie spóźniony z atakiem na piłkę. Za faul na kapitanie Legii otrzymał młody zawodnik ujrzał żółtą kartkę.

30'
2:0! Po raz kolejny Duda okazał się doskonałym asystentem! Ukrainiec genialnie dograł do uciekającego Nikolicia, a ten płaskim strzałem w prawy dolny róg podwyższył rezultat meczu.

28'
Łukasz Broź pokusił się o mocne uderzenie z niezbyt łatwej pozycji. Futbolówka po kopnięciu przez obrońcę poszybowała daleko od światła bramki. Koledzy mają do niego pretensje, bo powinien próbować dogrywać.

27'
Chwilowe problemy ze zdrowiem miał Śpiączka. Na szczęście snajperowi wystarczyła krótka przerwa i może dalej kontynuować mecz.

25'
Igor Lewczuk chyba nabawił się urazu. Były piłkarz m.in. Ruchu Chorzów ucierpiał podczas interwencji po dośrodkowaniu Leandro.

24'
60% : 40% - statystyka posiadania futbolówki.

22'
Niecelny strzał Tomasza Nowaka.

20'

18'
Sergiusz Prusak niczym Neuer! Bramkarz przyjezdnych doskonale wyszedł z bramki, co spowodowało, że Nikolić nie mógł zakończyć podania od Guilherme.

17'
Ładny rajd Vranjesa przez kilkadziesiąt został przerwany przez Łukasza Mierzejewska. Arbiter zawołał piłkarza, by odbyć z nim krótką rozmowę wychowawczą.

16'
Stojan Vranjes sprytnie chciał zagrać na obieg do Nikolicia, lecz podanie okazało się minimalnie za mocne.

14'
Ondrej Duda padł tuż przed 16-ką Legii. Zawodnik przewrócił się w starciu z Bielakiem, ale o rzucie wolnym raczej nie mogło być mowy.

13'

10'
Efektowna próba kombinacyjnej akcji w wykonaniu duetu: Kucharczyk - Nikolić. Ten pierwszy nieźle dryblował na lewej stronie, ale Węgier próbując grać na jeden kontakt trochę przesadził z mocą.

8'
Michał Pazdan przesadził z ostrością w starciu ze Śpiączka. Faul obrońcy szybko odgwizdał Mariusz Złotek.

7'
Nowak w genialny sposób starał się obsłużyć wybiegającego Śpiączkę. Niestety zamiary pomocnik fenomenalnie rozczytał Pazdan, przechwytując piłkę.

6'
Łukasz Broź przewrócony tuż przed własnym polem karnym. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

5'
1:0! Łukasz Broź kapitalnie wypuścił Dudę, a ten wykorzystując bierność defensywy, zagrał do niekrytego Nikolicia, który z paru metrów wpakował futbolówkę do pustej bramki.

4'
Nowak szybko rozegrał akcję z autu. Niestety intencji swojego kolegi nie zrozumiał Bonin.

3'
Leandro próbował groźnie dośrodkować z lewego skrzydła, ale zagranie było zbyt głębokie, by jego klubowi partnerzy sfinalizowali akcję.

2'
Guilherme faulowany w centralnej części boiska.

*'
Zaczynamy mecz w Warszawie!

*'
Kibice Legii gotowi, by odśpiewać swój hymn - "Sen o Warszawie".

*'

*'

*'
Ławka rezerwowa Górnika Łęczna: Rodić, Nikitović, Sasin, Świerczok, Poźniak, Szmatiuk, Pitry

*'
Stanisław Czerczesow pozostawił na ławce rezerwowych taki zestaw zawodników: Malarz, Bereszyński, Trickowski, Żyro, Piech, Prijović, Saganowski

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie wraz z nami relacji z meczu 18.kolejki piłkarskiej Ekstraklasy: Legia Warszawa - Górnik Łęczna
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online