Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4 : 1

Sandomierski - Deleu, Polczak, Wołąkiewicz (6' Rymaniak), Jaroszyński - Dąbrowski, Budziński, Kapustka, Cetnarski (70' Wójcicki), Rakels (84' Wdowiak) - Jendrisek
Zubas - Pazio (69' Hiszpański), Nowak, Horoszkiewicz, Mójta - Kowalski, Kato (82' Jonkisz), Deja, Możdżeń, Szczepaniak - Demjan (79' Bartlewski)

Mecze na żywo: Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Koniec spotkania! Cracovia nadal w gazie! Podbeskidzie nie miało zbyt wiele okazji do popisu, ale nie możemy zarzucić "Góralom" braku walki.

90'
Arbiter przedłużył dzisiejsze zawody o trzy minuty.

89'
4:1! Kapustka ambitnie wywalczył niemal straconą piłkę, a następnie znakomicie ją Wójcickiemu, który podał do wybornie ustawionego Budzińskiego, a ten "szczurkiem" w prawy dolny róg pognębił rywala.

87'
Zagotowało się pod bramką "Górali". Mimo nasilonych ataków obrońcy przyjezdnych wyszli obronną ręką z tych zagrożeń.

86'

84'
Boisko opuścił MVP dzisiejszych zawodów, czyli Rakels. Jacek Zieliński z ławki na murawę wprowadził Wdowiaka.

82'
Zmiana. Kamil Jonkisz zameldował się na placu gry, a zdjęty z niego został Kato.

80'
Polczak przed okazję po centrze z rzutu wolnego. Stoper trafił tylko w bramkarza, ale i tak był na spalonym.

79'
Zmiana. Sebastian Bartlewski w miejsce Roberta Demjana.

78'
Budziński całkiem nieźle wrzucił z głębi pola karnego, lecz zagranie umiejętnie przeciął Horoszkiewicz.

75'
3:1! Jakub Wójcicki popisał się dokładnym wgraniem z prawego skrzydła, do jego zagrania udało się dotrzeć Rakelsowi, który dziwnym strzałem głową wpakował piłkę do siatki.

74'
Dobrze przed chwilą popracował blok defensywny Cracovii. Dwukrotne próby rywala odbijały się od krakowskiego muru.

71'
Kapustka świetnie wypracował sobie miejsce do uderzenia, ale jego próba zza pola karnego została w ostatnim momencie ofiarnie zblokowana przez obronę.

70'
Zmiana w szeregach Cracovii. Mateusz Cetnarski pożegnany brawami. W jego miejsce wszedł Jakub Wójcicki.

69'
Zmiana w składzie gości. Fabian Hiszpański zastąpił Adama Pazio.

65'
Zubas zgarnął bezpańską piłkę. Gracze Cracovii przesadzili z mocą dośrodkowania na lewej stronie.

63'
Deleu dobrze zacentrował z prawego skrzydła, ale futbolówkę bez trudu wybił świetnie ustawiony, Piotr Polczak.

61'
Rakels nieźle odnalazł się w 16-ce Podbeskidzia. Łotysz niedokładnie nakrył piłkę, która była zagrywana z rzutu rożnego.

60'
Mamy spokojnie fragment spotkania. Obie drużyny w dość niekonwencjonalny sposób zagrozić bramce.

56'
Robert Demjan znów na pozycji spalonej. Blok defensywny Cracovii jak na razie ma patent na Słowaka.

55'
Szczepaniak o włos od zdobycia gola! Szczepaniak oddał genialny strzał głową z bliskiej odległości, ale instynktowną interwencją popisał się Sandomierski, efektownie odbijając futbolówkę ponad poprzeczkę.

52'
Soczyste huknięcie Deleu z dystansu. Brazylijczyk poczuł wiatr w żagle po strzelonym golu w Derbach Krakowa, jednak tym razem piłka poszybowała daleko od światła bramki.

50'
Kolejny raz Możdżeń z kilkudziesięciu metrów. W poprzednim przypadku udało się oddać celne uderzenie, ale przed chwilą pomocnik kompletnie chybił. Od bramki grę wznowi Sandomierski.

49'
Grzegorz Sandomierski dobrze wyłapał futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

48'
Celna próba Możdżenia zza pola karnego. Jednak płaski strzał w lewy dolny róg spokojnie wyłapał bramkarz gospodarzy.

47'
Dosyć nonszalancko piłkę na własnej połowie rozgrywali zawodnicy Podbeskidzia. Na ich szczęście Cracovia nie potrafiła wykorzystać błędu.

46'
Kontynuujemy mecz!

45+2'
Koniec I części gry!

45+2'
Cetnarski dośrodkował z rzutu wolnego, ale wrzutka okazała się zbyt głęboka, by ktoś w koszulce Cracovii zdołał zamknąć akcję.

45'
1 minuta przedłużona do czasu gry w pierwszej odsłonie.

43'
Żółta kartka dla Adama Deji. Sędzia musiał tak postąpić, bo zawodnik w znacznym stopniu złamał przepisy gry. Gracz Podbeskidzia będzie pauzować w następnej kolejce.

42'
Damian Dąbrowski huknął z dalszej odległości, lecz został skutecznie zablokowany przez pierwszego z obrońców.

40'
2:1! Mateusz Szczepaniak zdobył kontaktowego gola! Snajper "Górali" wygrał pojedynek powietrzny z Rymaniakiem i skierował futbolówkę w prawy sektor bramki. Bliski skutecznej interwencji był Sandomierski, ale zabrakło mu kilku centymetrów.

39'
Adam Pazio nieźle dostrzeżony przez Kowalskiego. Boczny obrońca ładnie zszedł do środka, ale zagranie z pola karnego poleciało wprost w Sandomierskiego.

37'

35'
Robert Demjan na ponownym spalonym. Słowak dał się nabrać obronie popularnych "Pasów".

33'
2:0! Kapustka efektownie dograł do uciekającego Cetnarskiego, który ostatkami sił uderzył na bramkę, jego strzał sparował na bok Zubas, jednak na nieszczęście dla bramkarza do futbolówki dopadł Jendrisek i umieścił ją do pustej bramki. Przyjezdni reklamowali ofsajd.

31'
Przewinienie Roberta Demjana w pojedynku powietrznym. Rzut wolny dla Cracovii.

29'
Faul w ofensywie popełnił Bartosz Kapustka. Gwiazdor krakowskiej drużyny odepchnął gracza z Bielska.

26'
Szczepaniak zaprzepaścił kapitalną okazję na wyrównanie! Napastnik dopadł do bezpańskiej piłki, ale będąc na 14.metrze od bramki bardzo nieczysto w nią trafił. Najlepsza szansa dla Podbeskidzia na ten moment zawodów.

25'
Ostry pressing stosują zawodnicy z Bielska. W ogóle obie ekipy walczą o każdy metr murawy.

23'
Adam Pazio bez pardonu zaatakował Budzińskiego w centralnej części boiska. Żółta kartka dla byłego gracza m.in. Polonii Warszawa.

21'
Ładna, kombinacyjna akcja w wykonaniu gospodarzy. Gra na jeden kontakt jednak nie przyniosła zamierzonego efektu, ponieważ niedokładnie zagrał Budziński do wbiegającego Kapustki.

18'
Rakels dość ekwilibrystycznie starał się zakończyć wrzutkę Deleu z prawego sektora boiska, lecz jego próba skierowana wprost w rękawice Zubasa.

17'
Niedokładne wgranie Mójty w pole karne Cracovii. Robert Demjan czyhał na sytuację, ale w żaden sposób nie mógł dotrzeć do piłki.

15'
Na pozycji spalonej był przed chwilą Mateusz Cetnarski.

13'

12'
Rakels był trochę spóźniony ze wślizgiem na piłkę. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

10'
Mateusz Możdżeń nieczysto atakował Mateusza Cetnarskiego. Rzut wolny dla "Pasów".

8'
1:0! Deleu kapitalnie zagrał cross do Cetnarskiego, który szybko i dokładnie obsłużył Rakelsa, a ten z kilku metrów płaskim strzałem otworzył wynik dzisiejszego meczu.

6'
Szybka zmiana w składzie Cracovii. Wołąkiewicz opuścił plac gry, a w jego miejsce wszedł Rymaniak.

5'
Deleu groźnie wrzucił z prawego skrzydła, jednak sytuację we własnym polu karnym wyjaśnili obrońcy.

4'
Damian Dąbrowski popełnił przewinienie w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gości.

2'
Mateusz Szczepaniak celnie strzelił na bramkę. Jednak napastnik "Górali" z kilkunastu metrów kopnął w sam środek, gdzie ustawiony był Sandomierski.

1'
Zubas już zmuszony do interwencji. Kapustka z niełatwej pozycji próbował szczęścia, ale uderzył wprost w ustawionego bramkarza.

*'
Startujemy ze spotkaniem w Krakowie!

*'
Szczególny mecz dla Roberta Podolińskiego, szkoleniowca Cracovii (2014-2015)

*'

*'
Ławka rezerwowa "Pasów": Pilarz, Rymaniak, Sretenović, Zejdler, Wdowiak, Wójcicki, Zjawiński

*'
Ławka rezerwowa "Górali": Kaczmarek, Adu, Zakrzewski, Kołodziej, Hiszpański, Bartlewski, Jonkisz

*'
Zapraszamy bardzo gorąco Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej z meczu 18.kolejki Ekstraklasy: Cracovia - Podbeskidzie
Początek o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online