Zagłębie Lubin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
2 : 0

Polacek - Cotra, Jach, Guldan, Todorovski - Tosik, Rakowski, Żyra (87' Jagiełło), Janowski, Janus (78' Błąd), Piątek (71' Papadopulos) - Woźniak
Witan - Sołdecki, Ziajka, Babiarz, Fryc (46' Kędziora) - Pleva, Kupczak, Licka (64' Foszmańczyk), Jarecki, Plizga - Juhar (72' Smuczyński)

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

90+4'
Dziękuję pięknie za wspólną uwagę. Życzę miłego wieczoru.

90+3'
Koniec meczu! Zagłębie Lubin odniosło pewne zwycięstwo. Przyjezdni z Niecieczy dzisiaj bez jakiejkolwiek werwy.

90+2'
Niecelne kropnięcie Foszmańczyka ze znacznej odległości. Uderzenie, które w żaden sposób nie napsuło krwi Polackovi.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Plizga mocno wgrał piłkę na pole karne, jednak bez większego problemu obrona wybiła futbolówkę.

87'
Zmiana. Filip Jagiełło zastąpił Żyrę.

86'
Inicjatywę przejęli przyjezdni, lecz ich ataki są niedopracowane.

84'
Cotra zmarnował dobrze obiecująco się kontrę. Boczny obrońca bardzo niedokładnie zagrał ostatnie podanie do Papadopulosa.

82'
Todorovski zablokowany na prawej stronie. Będzie rzut rożny dla jego ekipy.

80'
Kolejne przewinienie w wykonaniu Plevy. Rzut wolny dla aktualnie 5.drużyny ligowej tabeli.

78'
Zmiana. Adrian Błąd zameldował się na placu gry. Zdjęty z niego został Janus.

77'
Wojciech Kędziora zagrał niebezpieczny "centro - strzał". Na szczęście dla bramkarza piłka poleciała trochę za mocno.

76'
Krzysztof Janus wykonał niebezpieczny wślizg. Arbiter uznał, że takie zagranie trzeba tępić i pokazał zawodnikowi żółty kartonik.

74'
Guldan nieprzepisowo zaatakowany przez Kędziorę. Zdarzenie miało miejsce w środku pola.

72'
Zmiana. Bartłomiej Smuczyński na placu gry zastąpił Juhara.

71'
Zmianę przeprowadził trener Stokowiec. Z boiska zdjęty został K.Piątek, a w jego miejsce Papadopulos.

68'
Cotra groźnie dośrodkował w kierunku dobrze ustawionych kolegów, ale w sytuację wmieszał się Jarecki, wybijając futbolówkę na rzut rożny.

67'
Jach z jakimś urazem. Stoper gospodarzy ucierpiał w trakcie walki o piłkę, która była zagrywana z rzutu rożnego. Na szczęście obrońca szybko wstał i jest gotów kontynuować mecz.

66'

64'
Zmiana. Foszmańczyk w miejsce Licki.

63'
Juhar oddał silną próbę z zza pola karnego, jednak strzał w ostatniej chwili wybity na korner.

61'
Zagłębie o włos od zdobycia gola! Tosik minimalnie chybił po znakomitym dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Futbolówka po jego dotknięciu znalazła się tuż przy lewym słupku.

60'
Cotra spróbował technicznie rozwiązać rzut wolny. Uderzenie w lewy sektor nawet ładne, ale zbyt przewidywalne dla bramkarza.

58'
Krzysztof Piątek bliski celu! Zawodnik dobrze opanował podanie Woźniaka, a następnie nieźle się obrócił, lecz jego atomowy strzał poszybował nad poprzeczką.

56'
Lubomir Guldan ujrzał żółtą kartkę za przewinienie taktyczne na rozpędzonym Plizdże.

54'
Doskonała centra Todorovskiego na głowę Rakowskiego. Sędzia liniowy jednak podniósł chorągiewkę, sygnalizując złamanie przepisów.

54'
Arkadiusz Woźniak nieczysto zaatakowany na własnej połowie. Rzut wolny dla gospodarzy.

52'
Zagłębie Lubin w dalszym ciągu atakuje pobliże bramki Witana. Z kolei podopiecznym Piotra Mandrysza brakuje pomysłu na rozmontowanie bloku defensywnego popularnych "Miedziowych".

49'
2:0! Arkadiusz Woźniak soczyście huknął z dalszej odległości, piłkę próbował wybić Witan, ale zrobił to tak nieudolnie, że piłka wpadła do jego bramki. Ogromny błąd bramkarza Termaliki.

48'
Żyra przejął bezpańską piłkę tuż przed polem karnym, lecz uderzenie z pół woleja poleciało obok bramki.

46'
Janus przewrócił przeciwnika na jego połowie.

46'
II połowa spotkania.

46'
Zmiana. Wojciech Kędziora zastąpił na boisku Fryca.

45'
Bartosz Frankowski postanowił nie przedłużać pierwszej połowy nawet o minutę. Zagłębie w pełni zasłużenie prowadzi w tym pojedynku.

44'
Soczysta próba Adriana Rakowskiego z niezbyt łatwego położenia. Jednak zagranie z woleja poleciało obok światła bramki.

43'
Techniczny strzał Żyry z 23. metra, lecz futbolówka posłana zbyt lekko, by Witan musiał kapitulować.

42'
Rakowski popełnił przewinienie w ofensywie. Od stałego fragmentu grę wznowią zawodnicy Piotra Mandrysza.

40'
1:0! Todorovski posłał zawiesinę w pole karne Termaliki, piłkę udało się wybić obrońcom, ale dopadł do niej Tosik, który efektownie przymierzył z dalszej odległości w prawy dolny róg.

38'
Babiarz wyrzucony z boiska! Zawodnik gości niebezpiecznie zaatakował rywala w środkowej strefie boiska.

37'
Arkadiusz Woźniak ładnie huknął z rzutu wolnego, lecz uderzenie z 22. metrów poszybowało obok bramki.

35'
Piątek faulowany tuż przed polem karnym przeciwnika. Babiarz w oczach sędziego przewinił na kartkę.

33'
Niebezpiecznie lecącą piłkę posłał Tosik w pobliże bramki Witana, ale sytuację skutecznie wyjaśnili defensorzy Termaliki.

31'
Todorovski zgrabnie przedarł się na prawej stronie, a następnie spróbował groźnie wrzucić, ale Macedończyk przesadził z siłą.

29'

27'
Krzysztof Piątek złapany na ofsajdzie. Gracz próbował w porę wrócić, ale ta sztuka mu się nie udała.

26'
Andrzej Witan bardzo dobrze wyszedł do wrzutki z dalszej odległości. Bramkarz skutecznie uprzedził wbiegającego Woźniaka.

24'
Fryc kapitalnie wgrał w pobliże bramki rywala, jednak Dawidowi Plizce zabrakło paru centymetrów, aby dojść do zagrywanej futbolówki.

23'
Guldan próbował sfinalizować centrę z rzutu rożnego, ale nie nakrył futbolówki tak dokładnie, by zaskoczyć Witana.

21'
Plizga dokładnie dośrodkował z rzutu wolnego, jego zagranie zostało zgrane przez partnera klubowego, lecz piłkę spokojnie przechwycili "Miedziowi".

20'
Licka w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez Tosika.

19'
Juhar wzięty w kleszcze przez dwóch piłkarzy Zagłębia. Od autu rozpoczną gospodarze dzisiejszych zawodów.

17'

15'
Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a otrzymał ją Jakub Tosik. Były zawodnik m.in. Polonii Warszawa był spóźniony ze wślizgiem na piłkę.

14'
Adrian Rakowski popełnił przewinienie taktyczne na własnej połowie. Sędzia zawołał gracza, by z nim odbyć rozmowę wychowawczą.

13'
Woźniak kąśliwie przedłużył wrzutkę z prawego sektora, jednak piłka nie dotarła do klubowego partnera.

11'
Andrzej Witan dobrze przechwycił dośrodkowanie Janusa z lewej flanki. Goalkeeper nie miał wielkiego problemu, ponieważ futbolówka kopnięta zbyt mocno.

10'
Krzysztof Piątek usiłował zakończyć ładne zgranie głową Woźniaka, lecz strzał z woleja w porę wyblokowany. Korner dla "Miedziowych".

8'
Adrian Rakowski spróbował szczęścia z dystansu, ale mocna próba została w odpowiednim momencie powstrzymana przez defensywę.

7'
Juhar bez pardonu potraktował Cotrę. Pomocnik był kompletnie spóźniony z atakiem.

6'
Polacek skutecznie zatrzymał centrę nabiegającego Fryca. Futbolówka w rękawicach bramkarza.

5'
Zdecydowanie niedokładne dośrodkowanie w wykonaniu Juhara. Zawodnik Termaliki zagrał z prawego skrzydła tak, że nikt z jego klubowych nie zdołał zamknąć akcji.

4'
Rakowski zagrał na prawą stronę do Janusa. Jednak klubowy partner w momencie podania znajdował się na spalonym.

2'
Piątek faulowany na połowie przyjezdnych. Od rzutu wolnego rozpoczną gracze Piotra Stokowca.

1'
Zablokowany strzał Woźniaka zza pola karnego.

*'
Startujemy z 19.kolejką Ekstraklasy!

*'
Ławka rezerwowa Termaliki: Olszewski, Markowski, Foszmańczyk, Drozdowski, Smuczyński, Kędziora, Koval

*'
Ławka rezerwowa Zagłębia Lubin: Forenc, Błąd, Dąbrowski, Jagiełło, Ł. Piątek, Papadopulos, Zbozień

*'

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu 19.kolejki piłkarskiej Ekstraklasy: Zagłębie Lubin - Termalica
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online