Korona Kielce - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Trela - Sylwestrzak, Kiercz, Dejmek, Gabovs - Jovanović, B. Pawłowski (80' Zając), Aankour (55' Cabrera), Fertovs, Sierpina (71' Cebula) - Przybyła
Burić - Kędziora, Kamiński, Kadar, Douglas - Trałka, Tetteh, Jevtić (74' Linetty), Gajos (85' Formella), Pawłowski - Hamalainen (65' Kownacki)

Hamalainen (32.)

Przybyła (76.) żółta kartka
Douglas (88.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Lech Poznań

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Koniec meczu. Lech Poznań znów na zero z tyłu. Zawodnicy mistrza Polski awansował do pierwszej ósemki. Z kolei Korona znajduje się na dziewiątym miejscu.

90+2'
Zamieszanie w polu karnym Lecha po rzucie wolnym, lecz podopiecznym Jana Urbana udało się wyjść obronną ręką z tego zagrożenia.

90+2'
Przewinienie taktyczne Łukasza Trałki.

90+1'
Strzały z dystansu nie są domeną kielczan w dniu dzisiejszym. Przed chwilą oglądaliśmy kolejną nieudaną próbę.

90'
Mariusz Złotek dorzucił trzy minuty do regulaminowego czasu.

88'
Barry Douglas otrzymał żółty kartonik za ostre zagranie na własnej połowie.

87'
Kędziora postanowił skutecznie dośrodkować z prawego skrzydła, lecz doskonale zachował się Kiercz, wybijając futbolówkę z własnego pola karnego.

85'
Zmiana. Dariusz Formella zastąpił Macieja Gajosa.

84'
Przybyła ucierpiał w pojedynku z Tettehem.

82'
Przybyła starał się niebezpiecznie wrzucić z prawego skrzydła, ale został skutecznie powstrzymany przez defensora Lecha. Rzut rożny dla Korony.

80'
Zmiana. Bartłomiej Pawłowski zdjęty przez trenera Brosza. Zając wszedł na ostatnie minuty.

78'
Dobrze zapowiadająca się akcja dla poznaniaków zmarnowana przez Linettiego. Młody pomocnik próbował wypuścić na lewym skrzydle Douglasa, ale ten nawet nie ruszył do podania.

76'
Cabrera padł w 16-ce Lecha Poznań. Jednak znów Mariusz Złotek odkrył symulkę gracza gospodarzy.
Przybyła dostał żółtą kartkę za dyskusję.

75'
Cebula wzięty w kleszcze przez rywali. Arbiter odgwizdał rzut wolny dla Korony Kielce.

74'
Zmiana. Darko Jevtić już poza placem gry. Linetty zameldował się na murawie.

73'
Może niezwiązane z Ekstraklasą, ale też ważne...

71'
Zmiana. Zszedł Sierpina, a na boisko został wprowadzony Cebula.

69'
51%:49% - statystyka posiadania piłki.

68'
Dawid Kownacki zmarnował 100%
Młody piłkarz stanął przed wyśmienitą okazją, ale zamiast normalnie strzelać, to on pokusił się o efektowny lob. Na szczęście dla kielczan Robert Dejmek zablokował uderzenie. Korner dla Lecha.

66'
Radek Dejmek zawsze jest niebezpieczny podczas stałych fragmentów gry. Mogli się o tym przed momentem przekonać goście, lecz strzał głową minimalnie obok lewego słupka bramki.

65'
Zmiana. Dawid Kownacki na placu gry zastąpił Hamalainena.

63'

61'
Bartłomiej Pawłowski zaliczył ładny przerzut do Gabovsa, ale Łotysz jakby nie odczytał intencji swojego kolegi, bo minimalnie był spóźniony, co spowodowało, że akcja nie rozwinęła się tak jak należy.

58'
Jevtić pokazał kunszt, technicznie strzelając w lewy dolny róg bramki. Jego zamiary jednak wybornie rozczytał Trela, w efektownym stylu odbijając piłkę przed siebie. Doskonała szansa na podwyższenie.

55'
Zmiana u gospodarzy. Aankour zdjęty z placu gry, a w jego miejsce wszedł Cabrera.

54'
Barry Douglas starał się popisać doskonałym uderzeniem z dystansu. Tor piłki spokojnie obserwował Trela, który nawet asekuracyjnie rzucił się w jej kierunku.

53'
Szymona Pawłowski powalony przez gracza Korony. Sędzia puścił grę, ale chwilę potem wrócił do sytuacji.

51'
Sierpina po raz kolejny wrzucał piłkę z rzutu wolnego, lecz znów lepsza okazała się defensywa mistrza Polski, a konkretnie Marcin Kamiński.

50'
Barry Douglas ponownie mógł zaliczyć asystę. Boczny obrońca kapitalnie wyłożył futbolówkę z lewego skrzydła do Pawłowskiego, który efektownym wślizgiem chciał pokonać Trelę, jednak strzał minął w bezpiecznej odległości prawy słupek.

48'
Łukasz Sierpina heroicznie próbował przedrzeć się na prawej stronie. Pomocnik minął jednego rywala, ale już następnego nie przeszedł.

47'

46'
Startujemy z II częścią.

45'
Sędzia zakończył pierwszą odsłonę. Korona Kielce jak na razie przegrywa, ale miała w tej części świetne okazje.

42'
Gracze obu ekip przystąpili bardzo walecznie do tego meczu. Przed chwilą Sierpina popełnił przewinienie na Tettehu.

40'
Marcin Kamiński złapany na ofsajdzie. Środkowy obrońca Lecha przypadkowo został obity przez swojego kolegę, Szymona Pawłowskiego, który starał się zamknąć dośrodkowanie z rzutu rożnego.

38'
Gajos spróbował groźnie dośrodkować w kierunku Szymona Pawłowskiego, ale doświadczony skrzydłowy musiał uznać wyższość stopera, który go uprzedził.

36'
Jasmin Burić bardzo dobrze wyszedł z bramki, by wyprzedzić Sierpinę w drodze do piłki.

35'

32'
0:1! Barry Douglas wyśmienicie obsłużył Hamalainena, który był niekryty i miał czas, aby dokładnie przymierzyć. Zagranie lecące w prawy dolny róg okazało się nie do wyciągnięcia dla Treli.

31'
Bartłomiej Pawłowski sfaulował Kadara. Od rzutu wolnego piłkarze Jana Urbana.

29'
Jasmin Burić po raz kolejny ratuje Lecha! Bośniacki bramkarz wybornie sparował potężne uderzenie Sierpiny z 16. metrów na poprzeczkę, a następnie dobijać próbował Przybyła, lecz powstrzymał go dużo wyższy obrońca.

27'
Jovanović mógł zmienić wynik. Bośniak jednak nie wytrzymał ciśnienia i mocno huknął na bramkę, ale strzał zdecydowanie niedokładny.

26'
Sierpina wzięty w kleszcze przez zawodników Lecha Poznań. Ekipa Marcina Brosza będzie wykonywać stały fragment gry z dobrej pozycji.

24'
Ryzykowne wyjście Treli z bramki. Goalkeeper podjął ryzyko, ale ono się w 100% opłaciło. Szymon Pawłowski bliski dopadnięcia do fenomenalnej piłki.

24'
Strzał na vivat zaprezentował przed momentem Fertovs. Kopnięcie piłkarz kielczan spokojnie wyłapał Burić.

22'
Łukasz Trałka wykazał się efektownym przerzutem na prawe skrzydło do Szymona Pawłowskiego. Wszystko było ładne, ale Pawłowski znajdował się na spalonym. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

20'
Fetovs popisał się soczystym uderzeniem zza pola karnego. Piłka kopnięta przez Łotysza odbiła się przed Buriciem, lecz bośniacki bramkarz dobrze ją odbił na korner.

18'
Łukasz Sierpina kompletnie położył stały fragment gry. Gracz gospodarzy dośrodkował z rzutu rożnego, lecz futbolówka nie minęła nawet pierwszego ustawionego przeciwnika.

17'
Szymon Pawłowski znalazł się przed dobrą szansą. Skrzydłowy dopadł do bezpańskiej piłki, a następnie ładnie wkręcił przeciwnika, lecz zawodnik nie miał zbyt wiele sił, by pokonać płaskim strzałem Trelę.

15'
Nieudana próba z dystansu w wykonaniu Sierpiny. Uderzenie pomocnika w żaden sposób nie mogło zakłócić spokoju Buricia.

13'
Douglas znów zacentrował w pobliże bramki, ale w tym przypadku jego klubowy kolega nie zdołał zamknąć podania.

11'
Trela wyratował swój klub przed stratą gola! Douglas fenomenalnie wrzucił z rzutu wolnego, piłkę udało się uderzyć Kamińskiemu, lecz niestety dla niego kapitalną interwencją wykazał się Trela, parując futbolówkę zmierzającą w lewy dolny róg. Będzie korner dla gości.

9'
Łukasz Sierpina nieźle dośrodkował z rzutu wolnego, jednak świetnie przy tej akcji zachował się blok defensywny Lecha, powstrzymując rywala.

7'
Sylwestrzak bardzo dobrze wyblokował huknięcie Kędziory z dalszej odległości. Boczny obrońca miał bardzo dużo miejsca, by ładnie przymierzyć.

7'

5'
Pawłowski kapitalnie dośrodkował w kierunku Sierpiny, a ten przegrał rywalizację z obrońcą, ale futbolówka jakimś cudem trafił do Przybyły, który pewnym uderzeniem powinien pokonać Buricia, jednak obił tylko lewy słupek.

3'
Jevtić mocno wgrał futbolówkę w pole karne Korony, lecz sytuację skutecznie wyjaśnili defensorzy, przecinając zagranie.

2'
Łukasz Sierpina padł w 16-ce Lecha po interwencji Kadara. Sędzia jednak nie dał się nabrać na sztuczkę pomocnika.

1'
Jovanović został przewrócony w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla kielczan.

*'
Zaczynamy spotkanie w Kielcach!

*'
Nastąpiła zmiana sędziego. Dzisiejszym mecz poprowadzi Mariusz Złotek.

*'

*'
Rezerwa gospodarzy: Małkowski, Cebula, Zając, Grzelak, Sobolewski, Cabrera, Marković

*'
Obsada ławki rezerwowej gości: Gostomski, Linetty, Thomalla, Kownacki, Formella, Sanocki, Arajuuri

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu 19.kolejki polskiej Ekstraklasy: Korona Kielce - Lech Poznań
Początek o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online