Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Marić – Stolarski, Gerson, Janicki, Wawrzyniak – Borysiuk, Łukasik – Makuszewski, Mila, Peszko – Michał Mak.
Wrąbel – Zieliński, Hołota, Pawelec, Celeban – Kokoszka – Danielewicz, Hateley, Gecov, Dankowski – F. Paixao.

Gerson (33.)

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

45'

43'
Pierwsza połowa zbliża się do końca, a Śląsk cały czas nie zagroził bramce Lechii.

41'
Wrąbel pewnie obronił strzał Mili.

37'
Stracona bramka nie obudziła Śląska. Cały czas to Lechia przeważa.

33 '
Goool! Mila zagrał do Wawrzyniaka, ten spod linii końcowej wycofał piłkę do Gersona, który strzałem z sześciu metrów wyprowadził Lechię na prowadzenie.

28'
Mila oddał dobry strzał z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała tuż obok bramki.

27'
Żółta kartka dla Kokoszki.

25'
Kolejny mocny strzał Borysiuka z dystansu. Tym razem bardzo niecelny.

21'
Lechia jest stroną przeważającą.

19'
Zablokowane uderzenie Mili sprzed pola karnego.

17'
Świetna szansa Lechii. Mila zagrał w polu karnym do Łukasika, ale jego strzał z trzynastu metrów przeniósł nad poprzeczkę bramkarz.

13'
Borysiuk uderzył z dużej odległości, ładnie zakręcił piłkę, ale przeleciała ona tuż nad poprzeczką.

12'
Prostopadłe podanie do Paixao, ale ten był na spalonym.

10'
Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. Brakuje jednak sytuacji strzeleckich.

7'
Ładna akcja Lechii, ale dośrodkowanie Wawrzyniaka zostało zablokowane.

4'
Makuszewski płasko dośrodkował z prawej strony boiska do Peszki, ale ten po rykoszecie nie zdołał oddać celnego strzału. Został tylko trafiony piłką.

3'
Nieco chaotyczny początek meczu.

1'

'
Sędzia: Marcin Borski (Warszawa).

'
Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Łukasz Budziłek - Mario Maloca, Michał Chrapek, Aleksandar Kovacević, Lukas Haraslin, Milos Krasić, Grzegorz Kuświk.

'
Ławka rezerwowych Śląska Wrocław: Mateusz Abramowicz - Dudu Paraiba, Mateusz Idzik, Konrad Kaczmarek, Maciej Matusik, Peter Grajciar, Kamil Biliński.

'
Początek meczu Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław na żywo od 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online