Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz

90'
Ostatni gwizdek sędziego, koniec meczu. Bohaterem Zawiszy zostaję Kadu, który jako jedyny w dzisiejszym meczu wpisał się na listę strzelców, Zawisza na wyjeździe wywozi 3pkt.

90'
Geworgian otrzymuję żółtą kartkę, zdaniem sędziego, przedłużał grę, dodatkowo Szewczyk również otrzymał żółtą kartkę za faul na Masłowskim.

90'
Rzut wolny dla Wisły, bezpośredni strzał na bramkę, Kaczmarek bez większego problemu wyłapuję piłkę i od razu wznawia grę wybiciem ręką.

90'
Ryzykowna próba strzału Wisły.

88'
Burliga próbuję dośrodkować na długi słupek, lecz nic z tego nie wyszło.

87'
Garguła próbował rozegrać ,, koronę ,, lecz nic z tego, nadal czujnie obroncy Zawiszy.

86'
Szewczyk próbuję oddać strzał lecz piłka szybuję gdzieś wysoko nad bramkę.

84'
Strzał z ostrego kąta oddaje Sarki, lecz nikt nie zamknął akcji i zwyciąsko wychodzi z niej Kaczmarek, Wisła ma kolejny rzut rożny. Kaczmarek wychodzący z bramki, łapię piłkę i od razu wznawia wybiciem.

84'
Szybka kontra, Kadu otrzymuję długą piłkę, ten przerzuca ją na drugą stronę, lecz obrońcy Wisły, szybko eliminują zagrożenie.

83'
Drygas- bardzo dobrym wejsciem ratuję zespół od dośrodkowania i z rzut rożny

82'
Wisła utrzymująca się przy piłce przez większość czasu próbuje szturmować defensywę obrony, lecz dzisiaj obroncy z Bydgoszczy spisują się na medal i nie dopuszczają do groźnych sytuacji.

80'
Masłowski zostaję faulowany przez Piotra Brożka, który otrzymuję żółtą kartkę.

77'
Michał Nalepa powstrzymuję atakującego Zawiszy.

76'
Słychać z trybun jak kibice Wisły śpiewają ,, Jesteśmy z Wami,, w ten sposób próbuje zmotywować piłkarzy.

75'
Duży tłok zrobił się na połowie Wisły, Kadu doczekał się gwizdka sędziego- faul na Kadu.

73'
Zawisza broni się całą drużyną na własnej połowie i próbuję stwarzać sobie sytuację z szybkich kontrataków.

73'
Z daleka próbuję Wisła oddać strzał, lecz piłka daleko od bramki- rozpoczyna Kaczmarek od wybicia ,, 5tki,,

72'
Paweł Brożek wyskakuję do piłki z dośrodkowania i troche nie dokładnie oddaje strzał głową, piłka leci ku górze i dobitke próbuję napastnik Wisły, lecz piłka opuszcza boisko i zaczyna Kaczmarek.

71'
Po rzucie rożnym przez Stilića piłka opuszcza pole karne, czujnie obroncy Zawisza oddalają zagrożenie.

67'
Cóż za zmiana, po kilku minutach gry KADU wpisuję się na listę strzelców, pierwszy strzał w II połowie i od razu bramka!Czyste uderzenie z 13 metrów.

66'
Alvarinho próbuję dośrodkować z prawej strony, lecz piłka nie była celna i trafiła pod nogi obroncy Wisły, który oddalil zagrozenie.

65'
Alwarinho zamienia Wójcickiego.

64'
Pewnym wślizgiem powstrzymuję Nalepa atak Zawiszy i piłka od razu zostaje wrzucona w pole karne. Lecz Czujnei Kaczmarek

63'
Spalony Kadu, który mógł stworzyć sobie sytuację 1 na 1 z bramkarzem.

61'
Kamil Drygas próbował uruchomić prostopadłym podaniem kolegę z drużyny lecz ten, nawet nie ruszył do niej i piłka wpadła pod nogi obrońcy Wisły.

58'
Dobre dośrodkowanie Stjepanovića, lecz nic z tej akcji nie wyszło.

58'
Zawisza ma większy problem z utrzymaniem się przy piłcę nawet na swojej połowie. Wykorzystuję to Sarki lecz trochę niedokładnie dośrodkowuję i piłka zostaję wybite i oddalona od pola karnego Bydgoszczan

57'
Jorge Kadu za Pawła Wojciechowskiego (Zawisza).

56'
Mało brakowało a bramkę samobójczą strzeliły jeden z obrocnow Zawiszy.

55'
Kolejny rzut rożny. Tym razem Wojciech Kaczmarek wyskakuję po piłkę.

54'
Świetna próba Stilićia oddania strzału lecz Kaczmarek wychodzi z bramki i rzucił się pod nogi Stilićia by odebrać piłkę

53'
Świadomie po ziemi piłkę dostaję Paweł Brożek, który próbuje wrzucić, lecz czujnie Drygas wybija piłke na aut.

53'
Sarki- dobre dośrodkowanie, lecz nikt nie znalazł się w polu karnym i nikt nie mógł tego wykonczyć, rzut rozny wywalczyła Wisła.

52'
Wisła próbuję przebić się do pola karnego, lecz dobre ustawienie Zawiszy, nie pozwala na rozprowadzenie dłuższej akcji. Raz po raz próbują środkiem czy to z boku wiślacy.

51'
Tarasiewicz zastanawia się nad zmianą Drygasa by ten nie narażał się sędziemu i aby nie otrzymał 2giej żółej kartki.

50'
Mało brakowało a Kamil Drygas, mógł otrzymać 2gą żółtą kartkę. Lecz ,, na styk,, Kamil Drygas zareagował przy ataku Wisły.

49'
Próba oddania strzału przez Wislaków, lecz piłkę łapię Kaczmarek po nieudanym strzale.

49'
Kolejny Faul DRYGASA- Zółta Kartka.

48'
Kamil Drygas faulował Wójcickiego, który liczył na szybkie wznowienie gry.

48'
Żaden z trenerów nie wprowadził zmian.

46'
PIerwszą akcję po gwizdku stworzyli sobię wisślacy i wywalczyli róg, lecz piłka po rikoszenia opuszcza boisko i Wisła zaczyna od rzutu z autu.

46'
Mecz rozpoczęty.

46'
Zawiszacy własnie wybiegli na murawę i drugą połowę zaczęli od zebrania się w ,, kółku,, i okrzyku, który ma ich zmotywować do Gry.

46'
Na boisku pojawili się pierwsi zawodnicy Wisły Kraków. Zaraz zobaczymy Zawiszę.

45'
Statystyki I połowy:
Posiadanie piłki: 61% - 39%
Strzały: 8 - 6
Strzały na bramkę: 1 - 1
Rzuty rożne: 6 - 1
Spalone: 0 -2

45'
Koniec pierwszej połowy- Żaden z bramkarzy nie miał dużo roboty i okazji do pokazania się, mecz jest spokojny, najgroźniejszą sytuację stworzył sobie Brożek, którego dzieliły cm-ry od gola.

45'
W ostatnich sekundach 1-szej połowy wywalczył Zawisza.

45'
Wislacy dobrze w obronie zatrzymują ataki Zawiszy.

45'
Guerrier- mógł stworzyć zagrożenie w polu karnym, po oddaniu 2strzałow obrońcy własnym ciałem bronili bramki Kaczmarka, którzy na szczęscia spisali się dobrze i od razu przeszli do kontrataku.

45'
3 minuty dolicza do spotkania sędzia głowny- Marcin Borski

43'
Paweł Brożek, genialny i błyskawiczny strzał, który wyszedł z własnego cienia, mało brakowało, piłka opuściła boisko na szczęscia dla Kaczmarka, który na pewno miałby problemy

35'
Bunoza - próba dośrodkowania piłki w pole karne z lewej strony, lecz czujnie obrońca Zawiszy i broni ciałem dośrodkowania- aut.

34'
Absolutnie Tarasiewicz na to nie zasłużył, lecz bez upomnienia sędzia skierował go na Trybuny.

33'
Masłowski próbuje oddać strzał, lecz wychodzi z tego podanie i przejmuję ją Gevorgyan lecz był on na spalonym.
Powinien być Faul dla Zawiszy, lecz sędzia niedopatrzył się wolnego, Trener Zawiszy zostaje upomniany przez sędziego liniowego, lecz słusznie Tarasiewicz domagał się wolnego, Tarasziewicz ląduje na trybunach.

32'
Piłka opuszcza boisko, Kaczmarek rozpoczyna od wybicia ,,5tki,,

31'
Zbyt krótkie dośrodkowanie- okazja do poprawy,kolejny rzut rożny.

31'
Stjepanović oddaje strzał, rikoszet, rzut rożny, Drygas ratuję drużynę od strzału na bramkę wślizgiem.

30'
Rzut z Autu dla Zawiszy.

29'
Miękkie dośrodkowanie i mało brakowało a Wisła mogłaby prowadzić, lecz piłka leci nad bramkę.

27'
Ładna wrzutka Stilićia, lecz piłka zostaje nabita i rzut rożny.

26'
Dariusz Dudka - fauluje. Zawisza próbuje szybko rozegrać piłkę i wdziera się w pole karne, lecz za mocno wypuszcza ją sobie piłkarz Zawiszy- bramkarz rozpoczyna.

25'
Vahan Gevorgyan na spalonym, minimalnie wychylony.

23'
Kamil Drygas dobrze zagrywa w pole karne prostopadłą piłkę za plecy obrońców. Lecz czujny na bramce Miśkiewicz wychodzi i wyłapuję piłkę

22'
Wrzut z autu dla Wisły. Sędzia liniowy dostrzegł mały Rikoszet, piłkarze Zawiszy z decyzją arbitra się nie zgadzają.

21'
Próba uderzenia piłki przez Brożka, lecz sędzia dopatrzył się faulu.

20'
Faul na środkowej linii boiska- fauluje gracz Zawiszy, na spokojnie Wisła cofa piłkę do obrony i próbuje stworzyć od nowa sytuacje podbramkowe.

20'
Piotr Brożek probował rozegrać klepę Wilde-Donald Guerrier , lecz Guerrier podaje zbyt mocno, a raczej próuje podać i piłka opuszcza boisko- aut

19'
Zawisza próbuje szybko zebrać piłkę ze środka i od razu zaczyna przechodzić do pola karnego Wisły.

18'
Zbyt mocna wrzutka ze środka boiska i piłkę łapię Kaczmarek.

16'
Rożny dla Wisły- niezbyt zgrabna przewrotka, wielkie brawa dla niego za próbę oddania strzału

14'
W ostatniej chwili Łukasz Nawotczyński wybija piłkę po ładnej akcji Wisły. Gdyby Nie Łukasz- może i Brożek wykorzystałby okazję i wpisałby się na listę strzelców po po dośrodkowaniu z prawego skrzydła

13'
Michał Masłowki nie szukając kolegów w polu karnym próbuję strzałku po za 16tką, lecz piłka nie zmierzałą nawet w światło bramki. Rozpoczyna bramkarz Wisły.

12'
Dobry przechwyt Wisły, szybka akcja i silne uderzenie na bramkę, lecz Kaczmarek z głową łapię piłkę.

11'
Stjepanović rozciąga piłkę na prawą stonę lecz tam był już obrońca Zawiszy- aut dla Wisł.

10'
Aut bramkowy- po wrzutce z 26 metrów Zawiszaka.

9'
Kamil Drygas zbiera piłkę ze środka po wybiciu Kaczmarka. Lecz wybija trochę niedokładnie i piłka opuszcza boisko - aut.

8'
Dobre dośrodkowanie Lewczuka lecz brakowało centymetrów do sięgnięcia piłki głową przez Wojciechowskiego.

7'
Piłkę próbował wrzucić z lewej strony pomocnik Zawiszy z numerem 20, lecz dobra interwencja obrońcy Wisły przyniosła Aut dla gospodarzy.

6'
Niekontrolowany upadek zaliczył piłkarz Wisły, który opuszcza boisko pod kontrolą lekarzy.

5'
Bardzo ostro i zdecydowanie Micael lecz czysto wszedł wślizgiem w piłkę, lecz sędzia dopatrzył się faulu.

4'
Wisła spokojnie rozgrywa piłkę w obronie, uspokaja grę i cofa piłkę do Miśkiewicza

3'
Michał Masłowki wraz z Wojciechowskim chcieli rozegrać piłkę i wkraść się w pole karne przeciwnika- lecz nieudolnie stracili piłkę i mecz rozpoczyna bramkarz Wisły

1'
Długim podaniem gracz Zawiszy chciał uruchomić kolegę, lecz Brożek ładnie w obronie- aut.

1'
Gwizdek sędziego! Mecz rozpoczęty!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz, to zapraszamy do śledzenia meczu online