Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
2 : 3

Prusak – Mierzejewski, Bielak, Szmatiuk, Leandro – Bonin, Pruchnik, Tymiński (46' Pitry), Nowak, Piesio – Świerczok (79' Śpiączka)
Słowik - Rudol, Czerwiński, Fojut, Lewandowski - Przybecki (57' Listkowski), Murawski, Matras, Akahoshi, Murayama (71' Małecki) - Frączczak

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin

90+3'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+2'
Koniec jakże szalonego spotkania!
Pogoń Szczecin dotrzymało ciężko wypracowane zwycięstwo. Znów Górnik Łęczna zawalił pierwszą odsłonę.

90+1'
Żółta kartka dla Słowika. Bramkarz w oczach sędziego celowo opóźniał grę.

90'
120 sekund dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
2:3! Genialny strzał Śpiączki zza pola karnego. Snajper wykorzystał bierność obrony i posłał futbolówkę pod poprzeczkę bramki.

89'
Ładna, składna akcja w wykonaniu Górnika Łęczna. Mierzejewski dobrze wypatrzony na prawej stronie, a ten szybko wystawił w kierunku Nowaka, ale pomocnik został zablokowany.

87'
Pogoń Szczecin znów przed szansą. Frączczak ostro walczył, by dotrzeć do genialnego podania od Matrasa, jednak musiał uznać wyższość defensywy.

85'
Leandro przewrócony w 16-ce Pogoni. Brazylijczyk nie doczekał się karnego, ale...żółtej kartki.

83'

81'
Czerwiński dzisiaj jest niekwestionowany królem w pojedynkach powietrznych. Każda wrzutka kończy się najczęściej na stoperze przyjezdnych.

79'
Zmiana. Bartosz Śpiączka zameldował się na placu gry, a zdjęty został Jakub Świerczok.

78'
Jakub Świerczok o włos od zdobycia gola! Napastnik gospodarzy świetnie wyszedł do centry z prawego skrzydła, ale jego strzał głową poszybował minimalnie nad poprzeczką.

77'
Czerwiński błysnął perfekcyjnym wślizgiem. Stoper przeciął bardzo groźne podanie Bonina.

75'
Jak to nie wpadło! Listkowski genialnie wypuścił w uliczkę Małeckiego, a ten ładnie pobiegł i minął bramkarza, ale zbyt się wypuścił na skrzydło, w wyniku czego trafił w jedynie w boczną siatkę.

74'
Akahoshi technicznie starał się z rzutu wolnego. Kopnięcie Japończyka odbiło się jednak od dobrze ustawionego muru.

72'
Lukas Bielak z żółtą kartką. Defensor w niedozwolony powstrzymał Małeckiego, który zbliżał się do jego bramki.

71'
Zmiana. Patryk Małecki za Murayamę.

70'
Soczysta próba Pitrego z dalszej odległości. Futbolówka spokojnie przeleciała obok bramki.

68'
Słowik przestraszył swoich kibiców. Bramkarz nieudanie wyszedł do dośrodkowania, do futbolówki dopadł Pitry, lecz jego uderzenie kapitalnie zablokował Rafał Murawski.

67'
Leandro to jeden z jaśniejszych punktów Górnika w tym spotkaniu. Brazylijczyk przed chwilą wygrał pojedynek indywidualny z Listkowskim.

65'
14:10 - statystyka, która odwołuje się do ilości popełnionych fauli.

63'
Murawski wyśmienicie wypatrzył na prawym skrzydle Akahoshiego, a Japończyk próbował minąć Mierzejewskiego, ale górą okazał się defensor gospodarzy. Nie będzie nawet rzutu rożnego dla "Portowców".

61'
1:3! Jakub Świerczok doskonale odnalazł się w pobliżu bramki Pogoni. Snajper świetnie wykończył dośrodkowanie Piesia z lewego skrzydła.

59'
Listkowski faulowany w środkowej strefie boiska. Przeciwnicy nie mieli innego wyjścia jak tylko podciąć młodego gracza.

58'
Jakub Świerczok niezgodnie z przepisami wojował o górne zagranie. Sędziowie potraktowali to jako złamanie ogólnych przepisów.

57'
Wcześniej zapowiadana zmiana. Przybecki opuścił boisko, a wprowadzony został Listkowski.

57'
Jarosław Fojut bez pardonu potraktował rywala.

55'
Na plac gry za chwilę wejdzie Listkowski. Zawodnik otrzymuje ostatnie wskazówki.

55'
Świerczok ponownie wyprowadził w pole przeciwnika. Jednak znów brakuje skuteczności, bo ostatni strzał poleciał obok prawego słupka.

54'
Potężne uderzenie Pitrego z rzutu wolnego. Strzał wyśmienity, ale piłka obiła jedynie poprzeczkę bramki. Najlepsza szansa dla gospodarzy tego meczu.

52'
Frączczak padł tuż przed polem karnym rywala. Sędzia uznał, że faulu nie było.

51'
Pitry kopnął w kierunku Świerczoka. Piłka obrała dobry lot, ale jednak nie dotarła do byłego zawodnika m.in. Piasta Gliwice

50'
Żółta kartka dla Przemysława Pitrego. Świeżo wprowadzony gracz ujrzał kartonik za niesportowe zachowanie.

49'
Pruchnik dobrze wrzucił z rzutu wolnego, ale futbolówkę kapitalnie głową wybił Czerwiński.

47'
Frączczak chyba dośrodkowywał z rzutu wolnego. Zagranie w odpowiednim momencie zatrzymał obrońca Górnika.

46'
Mateusz Matras przewrócony przez Tomasza Nowaka. Będzie kolejna szansa dla Frączczaka, by soczyście kopnąć na bramkę.

46'
II połowa meczu.

46'
Zmiana. Przemysław Pitry już na boisku. Łukasz Tymiński zesłany na ławkę rezerwową.

45+1'
Koniec I części gry. Jak na razie Pogoń Szczecin miażdży gospodarzy.

45'
Jedna minuta dorzucona do I połowy przez sędziego.

44'
Bardzo nieudany strzał Tymińskiego z dystansu. Futbolówka w bezpiecznej odległości minęła zamierzony cel.

43'
Niebezpieczną wrzutkę posłał Leandro, lecz dzisiaj obrona Pogoni wszystko wygrywa w powietrzu.

41'
Niedokładność - słowo, które oddaje dyspozycję graczy Jurija Szatałowa.

40'

38'
Żółta kartka dla Tomasza Nowaka. Pomocnik Górnika otrzymał karę za niesportowe zachowanie, a mianowicie dyskusję z arbitrem.

37'
Jarosław Fojut dotknął piłkę ręką. Zawodnicy gospodarzy otoczyli sędziego, by wykłócać się z nim o rzut karny.

36'
Pogoń Szczecin mogła przed chwilą podwyższyć wynik. Świerczok idealnie zagrał do Akahoshiego, jednak ten został w porę zablokowany przez obrońców.

34'
0:3! Wybornie wyegzekwowany rzut karny przez Adama Frączczaka. Napastnik "Portowców" kopnął w prawy dolny róg bramki. Prusak dobrze poszedł, ale był minimalnie spóźniony.

33'
Rzut karny dla Pogoni Szczecin!
Bielak dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym. Decyzja sędziego nie mogła być inna.

32'
Mateusz Matras zagrał piłkę ręką. Od rzutu wolnego grę wznowią gospodarze.

31'
Górnik Łęczna w natarciu. Przed momentem nieźle z piłką obrócił się Świerczok, lecz jego uderzenie poszybowało obok światła bramki.

27'
Dużo pracy ma arbiter liniowy. Tym razem na spalonym złapany został Grzegorz Bonin.

26'
Jarosław Fojut leży we własnym polu karnym. Stoper ucierpiał w trakcie walki o górną piłkę.

24'
Kompletnie zmarnowana dobrze obiecująca się kontra po stronie "Portowców". Przybecki mógł dobrze dośrodkować z prawego skrzydła, ale jego zagranie poszybowało nad bramką Prusaka.

23'
Świerczok padł w polu karnym Pogoni Szczecin. Arbiter spotkania okazał się niewzruszony na protesty gospodarzy.

21'
Przewinienie ofensywne wykonał Miłosz Przybecki. Młody skrzydłowy przegrał pojedynek biegowy z Leandro.

20'
Bonin sprytnie usiłował wypuścić wbiegającego klubowego partnera. Pomysł wyborny, jednak wykonanie dużo gorsze.

19'

18'
Pruchnik po raz kolejny spróbował z dystansu. Efekt owej próby bardzo mizerny, ponieważ futbolówka posłana została... na trybuny stadionu.

15'
Pruchnik bliski kontaktowej bramki. Płaskie zagranie zza pola karnego doskonale na rzut rożny odbił Słowak.

14'
0:2! Fenomenalne uderzenie Frączczaka z rzutu wolnego. Strzał posłany z kilkudziesięciu metrów poszybował w lewy sektor bramki. Bliski skutecznej interwencji był Prusak, lecz zabrakło centymetrów.

12'
Kąśliwa centra w wykonaniu Przybeckiego. Piłka ładnie zmierzała, ale w odpowiednim momencie doskonale ją przeciął Bielak.

10'
Słowik przytomnie zachował się przy nieudolnym zagraniu Lewandowskiego. Boczny obrońca niedokładnie główkował w kierunku swojego bramkarza, ale ten w porę uprzedził zawodników rywala.

9'
Sergiusz Prusak uratował Górnika przed utratą drugiego gola. Bramkarz wykazał się niezłym refleksem po uderzeniu Murawskiego zza pola karnego. Doświadczony pomocnik próbował umieścić piłkę w lewym dolnym rogu.

8'
Dużo spalonych mamy w tej fazie spotkania. Przed chwilą na pokaźnym spalonym znalazł się Świerczok.

6'
Akahoshi złapany w pułapkę. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, sygnalizując niedozwoloną pozycję.

5'
Grzegorz Bonin złapany na bardzo małym ofsajdzie. Ale pomocnik gospodarzy złamał przepisy gry.

4'
Faul w ofensywie popełnił Miłosz Przybecki. Poszkowany w tej akcji został Jakub Świerczok.

3'
0:1! Murayama kapitalnie prostopadłym zagraniem uruchomił Mateusza Lewandowskiego, który płaskim strzałem z kilku metrów wyprowadził swój klub na prowadzenie.

2'
Bonin posłał niezłe dośrodkowanie z lewego skrzydła, jednak futbolówkę po raz kolejny przecięli obrońcy gości.

1'
Piesio próbował dłuższym podaniem uruchomić Nowaka na lewej stronie, ale dobrze piłkę wybił defensor Pogoni.

*'
Startujemy!

*'

*'
Podopieczni Jurija Szatałowa mają szansę wskoczyć do pierwszej ósemki. Potrzebna do osiągnięcia tego celu jest wygrana z Pogonią Szczecin.

*'

*'
Tak się prezentuje ławka rezerwowa "Portowców": Kudła, Walski, Piotrowski, Danielak, Małecki, Dwaliszwili, Listkowski

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Rodić, Nikitović, Poźniak, Sasin, Bednarek, Pitry, Śpiączka

*'
Zapraszamy gorąco Państwa na śledzenie wraz z nami relacji z ostatniego spotkania 19.kolejki Ekstraklasy: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online