Real Madryt - Malmo online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Malmo
8 : 0

Kiko Casilla - Danilo, Pepe (54' Marcelo), Nacho, Arbeloa - Casemiro, Kovačić (75' Cheryshev), Isco - James (65' Jese), Ronaldo, Benzema

Mecze na żywo: Real Madryt - Malmo

90+1'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90'
Koniec meczu! Sędzia postanowił nie gnębić szwedzkich zawodników i w tym momencie zakończył zawody.
Wynik świetnie obrazuje to, co się dzisiaj działo na madryckim stadionie. Przyjezdni bez jakichkolwiek argumentów piłkarskich.

89'
Efektowna próba lobu w wykonaniu Isco. Wszystko nieźle, ale na posterunku był Wiland.

88'
Szczęścia spróbował przed momentem Cheryshev. Zmiennik Kovacicia wziął duży zamach i uderzył z dystansu. Piłka po jego dotknięciu nabrała ładnej rotacji, ale z pełnym spokojem mógł ją wzrokiem odprowadzić, Wiland.

87'
Powinno być 9:0! Jese otrzymał wyborne podanie chyba od Benzemy. Pomocnik miał mało miejsca, co sprawiło, że jego kopnięcie w ostatniej chwili zablokowali defensorzy.

86'
Jedna z nielicznych szans dla przyjezdnych. Goście ładnie rozegrali rzut rożny, ale w porę strzał jednego z graczy Malmo został powstrzymany.

85'
Casemiro od zdobycia fenomenalnej bramki. Defensywny pomocnik spróbował wykorzystać złe ustawienie Wilanda, uderzając z niemal połowy boiska. Decyzja genialna, lecz zabrakło nutki dokładości.

83'
Wiland skutecznie zatrzymał strzał Isco z dalszej odległości. Bramkarz wyłapał piłkę, która zmierzała w lewy sektor bramki.

81'
Kolejna akcja skrzydłem, w którą zaangażował się Danilo. Brazylijczyk mocno wgrał piłkę z prawego skrzydła, lecz jego zagranie minęło wszystkich zawodników w koszulce Realu.

79'
Cristiano Ronaldo próbował skopiować wyczyn z 39.minuty, ale tym razem jego uderzenie z rzutu wolnego odbiło się od dobrze ustawionego muru.

77'
Jese nieczysto powstrzymany przez Tinnerholma. Szkoda tej akcji, bo zawodnik Realu zaliczył ładny rajd z futbolówką.

76'
Ostatnia zmiana w tym pojedynku. Kroon zastąpił Rakipa.

75'
Zmiana. Cheryshev wprowadzony na ostatni kwadrans. Plac gry opuścił Kovacić.

73'
8:0! Isco przytomnie zagrał do Benzemy, a ten ładnie zawinął jednego z obrońców, by potem uderzyć w prawy dolny róg bramki. Wiland nie będzie wspominał dobrze tego meczu.

71'
Świetny przechwyt Kovacicia w środku pola. Chorwat przebiegł znaczny dystans z piłką, a potem zagrał na obieg do Isco, lecz ten został skutecznie wyblokowany przez Malmo.

70'
7:0! Danilo niebezpiecznie wgrał piłkę w pole karne, jego centrę udało się nogami wybić Wilandowi, ale pechowo dla niego dopadł do niej Kovacić, który mocnym strzałem pod poprzeczkę pognębił przeciwnika.

68'
Adu efektownym crossem uruchomił na prawym skrzydle, Rodicia. Ten dośrodkował, ale piłkę bez problemu przecięli rywale.

65'
Zmiana. Jese wszedł na boisko w miejsce Jamesa Rodrigueza.

64'
Zmiana. Mehmeti już na boisku. Na ławkę został zesłany Sana.

63'
Faul w ofensywie wykonał Nacho. Stoper madryckiej ekipy był spóźniony ze wślizgiem na nogi rywala.

61'
W równolegle rozgrywanym meczu w tej grupie

60'

58'
6:0! Isco genialnie wyłożył piłkę z prawej flanki do Ronaldo, a ten nie zastanawiając huknął z najbliższej odległości w dalszy róg.

56'
Benzema też chce ustrzelić trzy gole. Przed chwilą Marcelo dobrze zagrał do niego z autu, ale Francuz będąc zupełnie niekryty, kopnął piłkę tuż obok lewego słupka.

55'
Potężna próba Danilo z kilkunastu metrów. Futbolówkę zmierzającą pod poprzeczkę umiejętnie sparował Wiland. Będzie korner dla Realu Madryt.

54'
Zmiana po stronie gospodarzy. Marcelo w miejsce Pepe.

52'
Na pozycji spalonej znalazł się Karim Benzema. Francuz nie kontrolował linii.

51'
5:0! Danilo wykazał się ładnym podaniem w kierunku Ronaldo, a ten wyśmienicie poradził sobie z dwoma przeciwnikami, po czym uderzył w sam środek bramki. Przy tej akcji błąd popełnił bramkarz, który powinien odbić uderzenie przed siebie.

50'
Rodic popisał się kapitalnym huknięciem z dystansu. Jednak futbolówkę doskonale na bok sparował Casilla. Pierwsza poważniejsza obrona dla goalkeepera gospodarzy.

48'
4:0! Cristiano Ronaldo dopadł do bezpańskiej piłki po zamieszaniu w polu karnym. Gwiazdor ją przechwycił i pewnym strzałem z bliska podwyższył stan spotkania. To już 71.trafienie Portugalczyka.

47'

46'
II połowa spotkania.

46'
Zmiana. Rodic zastąpił na placu gry Djurdjicia.

Dzisiaj piłka nie tylko w Madrycie...

45'
Koniec I części gry. "Królewscy" zgodnie z zapowiedziami zdetronizowali swojego przeciwnika.

44'
Ronaldo padł w 16-ce przeciwnika. Piłkarz upadł podczas starcia powietrznego, jednak o rzucie karnym nie było mowy.

44'
Isco złapany w pułapkę ofsajdową. Nie ma wątpliwości, co do tej decyzji sędziego liniowego.

43'
Ronaldo powinien podwyższyć! Isco doskonale zabawił się z defensywą Malmo, mijając dwóch przeciwników. Obrońcom udało się zablokować pomocnika, lecz do piłki dopadł CR7 i strzałem z najbliższej odległości przeniósł ją wysoko nad poprzeczką.

41'
Casilla zaliczył kontakt z piłką. Goalkeeper musiał wyjaśnił sytuacje we własnej strefie, ponieważ o piłkę walczył Berget.

40'
Danilo przewrócił się w polu karnym rywala. Pan Orsato nie dał się nabrać na sztuczkę obrońcy.

39'
3:0! Cristiano Ronaldo doczekał się bramki w tym meczu! Portugalski gwiazdor posłał kąśliwe uderzenie z rzutu wolnego. Futbolówka odbiła się tuż przed bramkarzem, a następnie wpadła przy prawym słupku bramki.

37'
Arbeloa w mocnym starciu z Lewickim. W oczach arbitra to zawodnik Realu był poszkodowany.

35'
Carvalho znów uratował swój klub przed najprawdopodobniej stratą gola. Stoper Szwedów umiejętnie zablokował centrę Danilo z prawej strony.

33'

31'
Wiland zmuszony do poważniejszej interwencji. Bramkarz przyjezdnych w doskonały sposób zatrzymał soczysty strzał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk efektownie się przedarł przez obronę, ale w ostatecznym rozrachunku przegrał pojedynek z bramkarzem.

29'
CR7 stanął przed znakomitą okazją! Skrzydłowy Realu efektownie wyskoczyć do centry od swojego kolegi, a następnie spróbował zaskoczyć uderzeniem głową. Piłka poleciała obok prawego słupka.

26'
James bliski podwyższenia. Gracz z Kolumbii otrzymał dokładne podanie przed polem karnym, a potem efektownie przymierzył. Uderzenie bardzo dobre, jednak zabrakło minimalnie dokładności, bo piłka poleciała tuż obok lewego słupka.

24'
2:0! Genialna wrzutka w wykonaniu CR7. Dośrodkowanie z prawej strony wybornie wykorzystał Karim Benzema, pokonując bramkarza strzałem głową w lewy sektor.

22'
Arbeloa padł w 16-ce Malmo. Zawodnicy Realu chcieli karnego, ale sędzia nie widział żadnego faulu.

20'
Tinnerholm kapitalnie przedarł się na prawej stronie, a następnie zacentrował w pobliże bramki. Na szczęście dla kibiców gospodarzy w odpowiednim momencie zareagował Arbeloa.

19'
Szwedzka ekipa zamknięta na własnej połowie. Podopieczni Beniteza chcą jak najszybciej podwyższyć wynik.

16'
Ładna akcja Benzemy z Danilo. Ten pierwszy nieźle dograł do kolegi, lecz były zawodnik m.in. Fc Porto nie zdołał minąć przeciwnika w polu karnym.

15'
Sana usiłował zgrabnie wypuścić w uliczkę swojego klubowego partnera. Pomysł dobry, ale podanie posłane zbyt mocno.

12'
1:0! Karim Benzema znów świetnie znalazł się w polu karnym przeciwnika. Francuz dopadł do bezpańskiej piłki i wpakował ją do pustej bramki. Wcześniej pokonać bramkarz starał się Isco, jednak został w porę zablokowany.

11'
Cristiano Ronaldo próbował sfinalizować dośrodkowanie z lewego skrzydła, które posłał Arbeloa. Portugalczyk ładnie się złożył, ale przesadził z mocą.

9'
Real Madryt ciągle atakuje! Efektowną próbę podjął przed chwilą CR7, lecz minimalnie minął się z futbolówką.

7'
Cristiano Ronaldo przewrócony przez Arnasona. Sędzia wychwycił momentalnie przewinienie.

5'
Benzema kąśliwie dograł z prawego skrzydła na pole karne, jednak sytuację doskonale wyjaśnił Carvalho, przecinając zagranie.

4'
Cristiano Ronaldo złapany na ofsajdzie. W tej sytuacji żadnej kontrowersji nie było.

2'
Karim Benzema przed pierwszą okazją. Francuz otrzymał ładne prostopadłe zagranie, ale strzał francuskiego napastnika z głębi okazał się łatwy do obrony dla Wilanda.

1'
Isco sprytnie próbował uruchomić Ronaldo. Jednak podanie Hiszpana bez problemu przejął obrońca.

*'
Zaczynamy mecz w Madrycie!

*'
Czas na oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'

*'
Rozjemcą dzisiejszego starcia będzie Daniele Orsato.

*'
Ławka rezerwowa "Królewskich": Yanez, Marcelo, Vazquez, Jese, Kroos, Cheryshev, Llorente

*'
Ławka rezerwowa gości: Andersson, Konate, Brorsson, Kroon, Eikrem, Rodic, Mehmeti

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu 6.kolejki fazy grupowej LM: Real Madryt - Malmo
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Malmo, to zapraszamy do śledzenia meczu online