Bayer Leverkusen - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bayer Leverkusen
Barcelona
1 : 1

Leno - Tah, Hilbert, Wendell, Ömer - Hakan (78' Brandt), Kramer, Bellarabi, Kampl, Mehmedi (69' Kiessling) - Hernández
Ter Stegen - Bartra, Alba (74' Camara), Adriano, Vermaelen - Rakitić, Samper, Kaptoum (61' Gumbau) - Messi, Munir, Sandro

Mecze na żywo: Bayer Leverkusen - Barcelona

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+3'
Koniec meczu. Bayer Leverkusen kończy swoją przygodę w tej edycji Ligi Mistrzów. Z grupy E wyszli: Barcelona oraz AS Roma.
Szkoda niemieckiej ekipy, bo dzisiaj pokazała wielki charakter, ale zabrakło w tym skuteczności.

90+3'
Tah miał na swojej nodze piłkę meczową. Niemiec przyjął piłkę tuż przed polem karnym, jednak strzał z kilkunastu metrów przeleciał tuż obok lewego słupka.

90+2'
Kamara w stylu judo atakował Bellarabiego.

90+2'
Przyjezdni już skupiają się na jednym celu, a mianowicie kradnięciu cennych sekund.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

90'
Bellarabi nie może się wstrzelić. Jego kopnięcie z kilkudziesięciu metrów poszybowało wprost w rękawice bramkarza.

89'
Hernandez o włos od zdobycia gola. Napastnik spróbował wykorzystać doskonałe zagranie Kiesslinga z prawej strony, ale Meksykanin z paru metrów chybił.

88'
Bayer Leverkusen już najprostszymi środkami usiłuje przedostać pod pole karne przeciwników.

85'
Kolejny zawodnik gości ukarany żółtym kartonikiem. Przed chwilą go obejrzał Rakitić, który popełnił faul taktyczny.

84'
Żółta kartka dla Gumbau. Zmiennik Kaptouma popisał się niezbyt rozsądnie, faulując przeciwnika w środku pola.

83'
Kramer ambitnie walczył o to, by dokładnie dośrodkować z prawej strony. Niestety pomocnik Bayeru był bardzo dobrze blokowany.

81'
Kampl zagrał piłkę ręką. Sędziowie szybko zasygnalizowali fakt, że pomocnik niewłaściwie się zachował.

79'
Munir pogroził na prawym skrzydle, ale jego wrzutka znalazła się w rękawicach Leno. Niemiecki bramkarz zachował dobrą czujność.

78'
Zmiana. Plac gry opuścił Calhanoglu. W jego miejsce wszedł Brandt.

77'
Do głosu powoli dochodzi FC Barcelona. Jednak jej kibice nie mają zbytniego powodu do radości w dniu dzisiejszym.

75'
Bellarabi ciągle próbuje. Przed chwilą oddał niezłe uderzenie, lecz znów w samo centrum bramki. Precyzja - ten czynnik, który ciągle szwankuje.

74'
Zmiana u gości. Camara już na boisku, a zdjęty z niego został Alba.

73'
Kampl w nieprzepisowo zaatakowany przez piłkarza gości.

72'
Bellarabi zablokowany na prawym skrzydle. Będzie rzut rożny dla jego ekipy.

69'
Zmiana u gospodarzy. Kiessling zastąpił na placu gry Mehmediego.

69'
Na spalonym jeden z piłkarzy Barcelony.

68'
Bayer Leverkusen w natarciu. Gracze Schmidta ciągle nie dają spokoju hiszpańskiemu klubowi.

66'
Bartra ponownie faulującym rywala. Tym razem ucierpiał Bellarabi.

63'
Soczyste huknięcie pokazał Kampel. Uderzenie zmierzało pod poprzeczką, jednak na posterunku był Ter Stegen, wybijając piłkę na korner.

61'
Zmiana. Gumbau w miejsce Kaptouma.

60'
Bellarabi zmarnował 100% Hernandez wystawił genialną piłkę do Bellarabiego, a ten będąc w wybornej sytuacji, kopnął wprost w Ter Stegena, który kapitalnie odbił futbolówkę przed siebie.

59'
Samper złapany na wielkim ofsajdzie. Pomocnik przejął dobre podanie, ale kompletnie nie kontrolował ustawienia przeciwników.

57'
Calhanoglu po raz kolejny! Płaskie zagranie z półwoleja było groźne, ale znów tylko w środek bramki.

56'
Ambitny rajd Kampla na połowie przeciwnika, ale w ostatniej chwili zainterweniował Alba.

55'
Dobre wyjście z bramki zaprezentował Leno. Bramkarz idealnie w porę przechwycił niebezpieczne, prostopadłe podanie ze środkowej strefy.

54'
Przyjezdni jakby bez konceptu na rozmontowanie defensywy rywala.

51'
Żółta kartka dla Bartry. Obrońca gości bez pardonu potraktował Calhanoglu, nadeptując mu nogę.

49'
Bellarabi nastraszył sympatyków Barcelony, mijając dwóch rywali, jednak w końcówce akcji, piłkarz stracił równowagę, co skutkowało, że nie mógł dokładnie przymierzyć.

48'
Calhanoglu powinien wyprowadzić Leverkusen na prowadzenie. Turek dopadł do bezpańskiej piłki, a potem efektownie przymierzył, ale jego strzał poszybował obok prawego słupka bramki.

46'
Ter Stegen wykazał się świetnym refleksem, bo przechwycił kapitalne zagranie Hernandeza do wbiegającego Kampla.

46'
II połowa spotkania.

45+2'
Koniec I części gry. Jak na razie Bayer Leverkusen z większą werwą. Niemiecka drużyna ma 45 minut, by odmienić swój niekorzystny w tej chwili los (sytuacja w tabeli).

45'
2 minuty dodane do czasu I połowy.

44'
Calhanoglu odepchnięty przez zawodnika gości na prawej stronie.

43'
Niebezpiecznie wygląda dzisiaj prawa strona gospodarzy. Gracze z Barcelony pozwalają przeciwnikom swobodnie rozgrywać futbolówkę w tym sektorze.

42'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu tej grupy...

40'
Hernandez poturbowany w powietrzu przez dwóch rywali. Będzie rzut wolny dla Leverkusen.

39'
Techniczna próba Rakiticia z dystansu. Futbolówka obrała niezły lot, ale w finalnym efekcie poszybowała daleko od zamierzonego celu.

38'
Soczyste kopnięcie Calhanoglu z dalszej odległości. Płaskie uderzenie mogło sprawić jakieś problemu bramkarzowi, jednak zostało posłane w miejsce, gdzie stał Ter Stegen.

37'
Alba faulowany na własnej połowie. Od stałego fragmentu obrońcy tytułu.

35'
Dużo fauli taktycznych oglądamy w dzisiejszych zawodach. Więcej ich po stronie niemieckiej ekipy.

33'
Groźne wgranie Calhanoglu z prawej flanki. Piłka miała szansę, by dotrzeć do klubowych partnerów, jednak szybciej dopadł do niej Stegen.

31'
Gra obu ekip w środku boiska przypomina popularną zabawę w "dziadka".

29'
Żółta kartka dla Kampla. Gracz zdecydowanie potraktował rywala w środku pola. Kampl nie zagra w następnym meczu Ligi Mistrzów (przy ewentualnym awansie do 1/8 finału LM).

27'
Bellarabi odepchnięty przez Bartrę w polu karnym gości. Kibice gospodarzy gwiżdżą, bo sędzia nie dopatrzył się złamania przepisów.

26'
Messi bliski podwyższenia wyniku. Gwiazdor dostał kapitalne podanie z lewego skrzydła, a potem bez przyjęcia huknął na bramkę. Efekt - strzał, który poleciał minimalnie obok lewego słupka.

25'
Lio Messi przewrócony przez Calhanoglu. Piłkarz gości był spóźniony ze wślizgiem.

23'
1:1! Kompletny chaos wkradł się w szeregi obronne gości. Ten fakt wykorzystał Hernandez, posyłając piłkę do bramki z najbliższej odległości. Zawodnik otrzymał bardzo dobre dośrodkowanie z lewego skrzydła.

21'
Zablokowane uderzenie Bellarabiego z krawędzi pola karnego. Gospodarze mają świadomość, że muszą spróbować śmielej zaatakować, bo inaczej ich szanse na awans zmaleją do zera.

19'
0:1! Rakitić błysnął geniuszem, zagrywając prostopadłą piłkę do Messiego, który idealnie wybiegł obrońcom, a następnie zgrabnie minął Leno, po czym wpakował futbolówkę do pustej bramki.

16'
Sandro oddał soczysty strzał na bramkę zza pola karnego. Gracz gości zrobił wszystko dobrze, no może poza tym, że uderzył w sam środek bramki. Futbolówka spokojnie trafiła do rękawic Leno.

14'
Barcelona przed momentem podjęła próbę gry na jeden kontakt. Zawodnicy Enrique zaczynają się rozgrzewać.

12'
Calhanoglu o włos od pokonania Ter Stegena. Futbolówka uderzona z rzutu wolnego zmierzała w prawy dolny róg, lecz w porę ją na bok sparował niemiecki goalkeeper.

11'
Rakitić faulował tuż przed własną 16-ką. Będzie niebezpieczny rzut wolny dla gospodarzy.

10'
Mendel blisko tego, aby ktoś dopadło do jego zagrania z lewego skrzydła. Jednak w ostatniej chwili futbolówkę na rzut rożny wybił obrońca Barcelony.

8'
Messi usiłował genialnym zagraniem uruchomić Sandro, ale piłka kopnięta przez gwiazdora trochę za mocno.

7'
Rakitić próbował się urwać defensywie na prawej stronie, jednak nic z tego nie wyszło.

7'

6'
Kampl nieźle wrzucił z głębi, lecz jego koledzy zostali skutecznie powstrzymani przez obrońców.

5'
Bardzo wysokim pressing stosują podopieczni Schmidta. Przyjezdni mają problemy z konstrukcją jakiegokolwiek ataku.

3'
Przewinienie taktyczne w wykonaniu Rakiticia. Z centralnej części boiska od rzutu wolnego rozpoczną "Aptekarze".

1'
Pierwszy groźny strzał w tym meczu. Bellarabi wykonał ładny rajd z piłką, a potem huknął na bramkę. Uderzenie mocne, ale poleciało obok lewego słupka.

*'
Zaczynamy mecz w Leverkusen!

*'
Na BayArena rozległ się hymn Champions League.

*'
Poznajecie tego Pana po prawej ?

*'

*'
Do prowadzenia tego spotkania został wyznaczony Mark Clattenburg z Anglii.

*'
Ławka rezerwowa Bayeru: Ramalho, Papadopoulos, Kresic, Kießling, Donati, Brandt, Boenisch

*'
Ławka rezerwowa Barcelony: Bravo, Busquets, Camara, Gumbau, Mascherano, Masip, Suarez

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na naszą relację tekstową LIVE z meczu 6.kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów : Bayer Leverkusen - Barcelona
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayer Leverkusen - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online